Které recenze ověřujeme, jak a proč je ověřujeme?

Recenze, které neověřujeme, nijak neoznačujeme. Při takových recenzích nekontrolujeme to, zda recenze produktu poskytují spotřebitelé, kteří tento produkt skutečně použili nebo koupili.

Recenze, které ověřujeme, označujeme jako „ověřené recenze“. Při ověřených recenzích kontrolujeme, zda hodnocení produktu poskytují spotřebitelé, kteří tento produkt skutečně použili nebo koupili. Naše kontrola a ověřování probíhá následujícím způsobem:

Centrum recenzí

Produkt určený k testování a recenzování fyzicky odesíláme k testování vybraným uživatelkám, jejichž identitu známe a máme ji ověřenou. Jejich recenzi o osobním používání produktu, kterou nám uživatelky zašlou, následně označíme jako ověřenou.

V ostatních případech (když produkt nezasíláme k testování) jako ověřenou označíme takovou recenzi, při které uživatelka potvrdila, že popisuje svou osobní zkušenost s produktem, vytvořila vlastní fotografie produktu (svědčící o tom, že produkt skutečně použila) a umístila je na Internetovou stránku.

Kočárkopedie

Za ověřenou označíme takovou recenzi, při které uživatelka potvrdila, že popisuje svou osobní zkušenost s produktem, vytvořila vlastní fotografie produktu (svědčící o tom, že produkt skutečně použila) a umístila je na Internetovou stránku.

Důvod, proč rozlišujeme mezi ověřenými a neověřenými recenzemi, je nejnovější legislativa. Jelikož technicky není možné ověřovat všechny recenze produktů na Internetové stránce, vytvořili jsme tento systém kontroly a rozlišení recenzí na ověřené a ty ostatní.

Všechna témata > Podmínky používání a pravidla