Jsem těhotná

Na těhotenském testu se objevily dvě čárky, je to tady, čekáte miminko. Okamžiky překvapení, štěstí a radosti střídají obavy. Jak bude těhotenství probíhat? Možná trochu panikaříte, protože vás a vaše tělo budou čekat změny. S rostoucím bříškem a přibývajícími kily ale bude růst i vaše miminko. Je úžasné pozorovat, jak se týden po týdnu z embrya, které připomíná fazolku, vyvíjí krásné malé stvoření, které vám bude říkat mami.

Je normální, že vás může přepadnout strach, zda bude vaše miminko zdravé. Co když nastanou nějaké komplikace nebo nemoci?Nebojte se, během těhotenství budete pod dohledem lékaře a podstoupíte řadu vyšetření, která včas odhalí, pokud by snad nebylo něco v pořádku. Lékař vám samozřejmě i zodpoví vaše otázky o tom co můžete nebo nemůžete v těhotenství. Spoustu rad najdete i tady na koníku.

Bohužel, některé maminky o miminko během těhotenství přijdou, může dojít k potratu13 zkušeností.

Myšlenkami na to se ale teď příliš netrapte, protože pro zdravý průběh těhotenství je důležitá hlavně psychická pohoda. Tak, šup šup, je čas začít pořizovat výbavu pro těhulky a užít si naplno těch 9 měsíců požehnaného stavu těhotenství.

Kam dále?


Související články


Těhotenství týden po týdnu


Průběh těhotenství


Nemoci a komplikace


Co mohu v těhotenství


Výbava pro těhulky


Vyšetření


Ukončení těhotenství
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s jsem těhotná

Máš zkušenost s jsem těhotná?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost