Hodnocení a zkušenosti s ostatním

Máš zkušenost s ostatním?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení

Dárkové kreativní boxy Craftiry

jennyska  3. lis 2022

Stylové balení a kvalitní opasek

Opasek si vyráběl můj kamarád, který ho od nás dostal jako dárek.

Moc se mu líbilo samotné zabalení dárkové sady, které je skutečně reprezentativní. Ve velké krabici barvy british racing green jsou všechny díly zabaleny ještě ve žlutém papíru a volný prostor je vyplněn proužky z černého papíru. Celé to vypadá skutečně stylově, za mě velký palec nahoru.

Všechny díly i nástroje jsou už od pohledu dostatečně bytelné, z vlastní dílny vlastně použil jen kladivo, prkénko a pravítko nebo svinovací metr. Hodí se i tužka nebo šidlo k naznačení dírek, nicméně obešel se i bez nich. Samotná výroba pásku pro něj nebyla nijak zásadně složitá, no nebylo to ani úplně zadarmo. Takový kompromis mezi ne přílišnou náročností a pocitem z dobře vykonané práce.

Návod je přesný a podrobný. Kamarád se ho držel úplně do puntíku, takže prakticky neměl moc kde udělat chybu. Jenom skutečně doporučujeme vše dvakrát měřit a jednou řezat. Každopádně, pokud nemáte s prací s kůží nebo podobnými činnostmi letitou praxi, strojové přesnosti asi nedosáhnete. Právě to je ale to, co dělá tenhle pásek unikátním a z čeho se kamarád těšil! "Ušil" si vlastní opasek, který moc rád nosí.

Extrémně absorpční kalhotky Perties Beli

doktorka81  19. zář 2022

Velké srovnání značek Snuggs, Meracus, Sayu, Perties

Perties - nejsavější kalhotky, co mám, jsou samozřejmě silnější, aby vsákly, co mají, ale žádná plínky pro děti :-)
- LADA - savá vrstva až k pasu vpředu i vzadu, jen na mne jsou trochu málo vykrojené na boku, trošku mi zde tlačí, jinak ale zvládnou celou noc i při nejsilnější menstruaci
- Bathory - savé i při velmi silné menstruaci, pohodlné, více vykrojené, takže mi lépe sedí a jsou na pohled i hezké s krajkou v pase, dostatečně vysoké do pasu, savá vrstva vzadu až k pasu, což je výhoda na noc, ale v parném létě jsem se ve dne trochu vzadu potila, stejně savý model s kratší savou vrstvou vzadu, vysokým pasem ale Perties nemá, třeba časem :-)

Snuggs - mám několik typů, nejvíce mi sedí výškou v pase a vykrojením na bocích, i materiál mi vyhovuje, ty s menší savostí jsou téměř jako kalhotky, používám je i v době většího výtoku v období ovulace, nikdo nepozná, že jsou menstruační
- Noční - fajn na středně silnou menstruaci, tu zvládnou v pohodě, savá vrstva vzadu i vpředu do pasu, vložky, tampony už na noc nenosím, dle starších recenzí jsem koupila o číslo menší než ostatní typy a bylo to dobře
- Hugger - středně silná menstruace a slabší
- Kalhotky s vysokým pasem - mám různé síly, ty dvojkapkové používám při špinění nebo místo intimky jako pojistku, dcera má i materiál Tencel a jsou příjemné, na mne má Classic střih nízký pas, mám je v béžové barvě, protože potřebuji světlé do práce

Meracus - mám 1 ks, Elegant z 4/2021, savost vyšší než Hugger, nižší než Bathory, ale málo vykrojené na boku pro mne - tlačí a hlavně při chůzi jemně šustí, není to moc silný zvuk, ale vadí mi tak, že je používám pouze na doma a spíš na noc, jsou také silnější, pocitově skoro jako LADA, ale rozhodně méně savé

Sayu - Vyšší s krajkou - velmi příjemné, lehce nižší, něco mezi Classic střihem Snuggs a Hugger, dobře vykrojené, pohodlné, elegantní, vypadají jako normální kalhotky, savost na střední menstruaci - podobně jako Hugger, možná lehce více, ale ne o moc.

Celkově - na silnější menstruaci Perties, na léto a střední menstruaci Sayu, pokud nevadí lehce nižší pas, snuggs - za mne na den na slabší až max. střední menstruaci nebo jako pojistka k tamponu či kalíšku, na noc na slabší menstruaci, Meracus bych si znovu nekoupila šustí, Sayu max. na střední menstruaci, nejhezčí model, při slabších dnech velmi pohodlné (merino v savé vrstvě)

Extrémně absorpční kalhotky Perties Beli

cipis13  24. kvě 2022

Naprosto skvěle

Zkoušela jsem postupně menstruační kalhotky značek Mercus, Love Luna, Dorina a Perties. Kalhotky Mercus a Love Luna mě naprosto zklamali - pri sinější menses protékali okolo gumiček a pocit vlhka byl také nepříjemný. Kalhotky Dorina jsou na pocit příjemný a na běžné nošení ujdou, nesmíte mít větší zátěž, jinak díky nepřiléhajícím gumičkám máte neštěstí jisté, odskoušeno při běhu. Kalhotky Perties je pro mě naprostá bomba, zakoupila jsem prodyšné kalhotky Beli, při nošení se cítím v bezpečí, vím že nikde neprotečou, a i po několika hodinách necítím žádnou vlhkost. Dnes jsem odskoušela i 8km běh a vše bylo naprosto v pořádku 🙂 Za mě top, určitě ještě zakoupím. Ps: moje dcerka je spokojená též, má kalhotky Didi