Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
jennyska
8. dub 2019
"No jako říkali, že na téhle dovolené se nudit nebudu..."

Toto youtube video si můžete celé přehrát zde: https://www.youtube.com/watch?v=9cnxroVMM48 a potom nás začít i Odebírat, protože My, mateřské dovolenkářky, jsme na Modrykonik.cz <3
Zobraz celou zprávu
jennyska
Zpráva byla změněna 19. bře 2019
Ahoj, víte, že na Koníku máme Odborné PORADNY?

https://www.modrykonik.cz/forum/topics/poradny/ - všechny jsou zdarma, anonymní a každý den jsou na Vaše otázky připraveni odpovídat jen odborníci, experti a specialisté z různých oblastí, oborů.
Využívejte je ke své spokojenosti, uklidnění, ujištění, ale klidně i jako studijní vlákno :slight_smile:

Krásný večer přeji a děkuji za sdílení :slight_smile:
J.
Zobraz celou zprávu
jennyska
13. únor 2019 Čtené 49x

Ahoj,

dnes ráno jsem na svém blogu už avizovala, že se chystáme spustit další 2 nové, tématicky zaměřené poradny a už je to tady! 

Díky spolupráci s MUDr. Jiřím Emmerem vznikly další 2 Poradny, ve kterých se můžete zdarma a anonymně ptát tohoto odborníka s letitou praxí na vše, co Vás zajímá z oblasti gynekologických zánětů anebo zánětů močových cest

Tato témata se týkají nejen nás, žen, ale také mužů anebo našich dětí, protože ani jim se, bohužel, záněty močových cest anebo záněty gynekologické/urologické nevyhýbají. 

Protože už nyní všechny naše Poradny využíváte ke své spokojenosti, budu velmi ráda, když Vám budou ku pomoci a radě nápomocné i tyto dvě. 

Mějte se krásně a přeji hlavně kupu zdraví!

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
5. únor 2019 Čtené 25x

Ahoj,

když jsme před pár dny dávali dohromady další nové/potenciální Poradny, měla jsem opravdu velkou radost, že tady budeme mít i Poradnu na téma: Neplodnost, léčba neplodnosti a PCOS

Neplodnost dnes trápí stále více žen, mužů i párů a hledají odbornou  pomoc v ordinacích lékařů, anebo v Centrech asistované reprodukce. Častokrát ale i přesto odchází s několika dalšími otázkami a potom využívají diskuze, zprávy a zjišťují více. I z toho důvodu se těším, že tady máme MUDr. Jiřího Emmera,  kterého se už od dnešního dne můžete v jeho Poradně na Koníku ptát na vše, co s touto problematikou souvisí. 

Jako ve všech Poradnách, platí i u této anonymita. Navíc jsou Poradny na Modrém koníku zdarma a díky veřejného obsahu pomohou i dalším, kteří hledají a řeší to stejné, co právě teď Vy. 

Věřím, že se Vám Poradna bude hodit a budete ji ke své spokojenosti hojně využívat.

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
4. únor 2019 Čtené 26x

Ahoj! 

Projekt Odborných poraden úspěšně běží už pár měsíců a nabízí opravdu kvalitní témata. I proto jsme velmi rádi, že nám dnes přibyla další nová Poradna na téma: Výživa před těhotenstvím a v těhotenství

Víme,že většina z Vás řeší přípravu na těhotenství, možné příčiny a řešení neúspěšného otěhotnění, správnou stravu a výživu před a v průběhu těhotenství a v neposlední řadě i vhodné výživové doplňky při snažení se o dítě, či v jednotlivých trimestrech. I proto zde máme MUDr. Jiřího Emmera, který má s virtuálním poradenstvím v oblasti výživy bohaté zkušenosti a velmi rád Vám odpoví na všechny Vaše otázky týkající se této tématiky. 

Všechny Poradny jsou na Koníku zdarma a zároveň i anonymní. Nemusíte se tedy obávat, že položením dotazu prozradíte např. své snažení se, anebo těhotenství. 

Přeji Vám jen krásný den a vše dobré!

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
23. led 2019 Čtené 102x

Ahoj,

před pár dny jsem avizovala jednu úžasnou věc, ze které mám osobně velkou radost, a tou je Poradna dětského lékaře u nás, na Koníku! 

Na všechny vaše otázky týkající se dětských onemocnění a zdravotních problémů Vám bude odpovídat MUDr. Lenka Emmerová - mimojiné i maminka 4 dětí a dětská lékařka s bohatou praxí. 

Sama dobře vím a znám, že zdraví vlastních dětiček řešíme kolikrát o hodně více, než zdraví vlastní a radu, zkušenost anebo povzbuzení tak hledáme kde se dá. I proto věřím, že se Vám poradna bude hodit, načerpáte z ní mnohé zkušenosti, rady, tipy a bude k užitku nám všem.

Mějte fajn den a hlavně pevné zdravíčko! 

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
22. led 2019 Čtené 312x

Ahoj! 

Tento týden se nám na Koníku s novými Odbornými poradnami doslova roztrhl pytel a já Vám tak i dnes mohu představit úplně novou zajímavou 

      Poradnu o nošení dětí a pomůckách na nošení dětí

S paní Isabelou Pospíšilovou (Moisha) jsme od začátku přemýšlely, jak celou Poradnu nastavit. Nechtěly jsme, aby to byla je Poradna o jedné značce šátků, ale abyste v ní dostaly odpověď na jakékoli značky šátků, nosítek, nosičů, potřeb, ale i rady o nošení, přípravy na nošení, vhodný výběr nosiče apod. 

Proto se dal dohromady 3členný poradní tým a spolu s paní Isabelou budou odpovídat i paní Monika Gorná (isatky.cz) a Sylvie Tůmová (bejbacek.cz). Sylvie je osobou, které prošly rukama snad tisíce šátků nejrůznějších výrobců a která vede dětské centrum Bejbáček v Orlové.

Vím, že otázek ohledně správného nošení, výběru šátku anebo úvazech aj. je na Modrém koníku hodně, a tak se těším, že právě v této Poradně dostanete na svou anonymní a bezplatnou otázku tu nejlepší možnou odpověď a budete ji hojně využívat! :slight_smile: 

Mějte krásný den a těším se na napsanou!

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
21. led 2019 Čtené 23x

Zdravím všechny maminky, tatínky,

a věřím, že Vám bude v mnohém nápomocná nová poradna o všem, co se Výživného na dítě týká.

Spojili jsme síly s VašeVýživné.cz, které má už od roku 2011 bohaté zkušenosti s 25000 rodiči, jenž se na ně obrátili ve věcech jako:

  • asistování při vymáhání výživného,
  • poradenství v oblasti výživného,
  • šíření osvěty o výživném jako takovém;

Vím, že výživné na dítě/děti řeší spousta rodičů (a to  nejen v ČR) a je potřebné jim v tomto podat pomocnou ruku. I proto mám osobně velkou radost, že od dnešního dne spolupracejeme s VašeVýživné.cz a Vy tak můžete Poradnu u nás, na Koníku, stejně jako jakoukoli jinou, využívat zdarma a anonymně

Mějte se fajn a přeji hodně štěstí!

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
5. pro 2018 Čtené 228x

Ahoj,

dnes mám opět milou povinnost oznámit všem na Koníku i mimo něj, že jsme právě otevřeli brány nové Odborné poradny, a to Poradny přírodní léčby alergií, ekzémů a dermatitid s Pavlou Pavlištovou. 

A na co vše se můžete Pavly v Poradně zdarma a anonymně ptát?

  • Pomoc v léčbě a prevenci kožních dermatitid, atopických ekzémů, alergií, nemocí spojených s imunitou a onkologických onemocnění.
  • Jakým látkám v kosmetice a drogerii by se měl člověk vyhýbat, jaké složky běžných produktů jsou prokazatelně škodlivé nebo potenciálně riskantní a čím je nahradit.
  • Přírodní produkty a bezpečná syntetika. 
  • Na stravu, ale také na to co dýcháme, pijeme, čím se mažeme a co používáme v našem prostředí. 

Pavla Vám se vším velmi ráda poradí a pomůže, i proto věřím, že se Vám bude Poradna líbit, hodit a bude hojně využívána! :slight_smile: 

Přeji Vám krásný den a pevné zdraví!

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
3. pro 2018 Čtené 362x

Zdravím všechny těhotné maminky :slight_smile:

Dnes mám opravdu velkou radost, protože se nám povedlo odstartovat další skutečně užitečnou Poradnu, a tou je Poradna porodní asistentky Aničky Kohutové 

Od samotného vzniku poraden jsem  si přála, aby tady byla osoba, která nám všem poradí, jak se na porod připravit, jak ho co nejlépe zvládnout, jak si ho užít (ano, i to jde :slight_smile: ), jak se radovat z každé porodní doby, protože ta znamená, že jsme k miminku blíž a blíž, co dělat, když dojde ke komplikacím a jak se postavit např. i k porodnímu plánu. A teď ji tady máme, dlouholetou porodní asistentku, dulu a laktační poradkyni Aničku Kohutovou. 

Pokud máte otázky ohledně těhotenství, porodu a mateřství, anebo přípravy na porod, porodní plán, doprovod u porodu aj. posílejte své dotazy do Poradny porodní asistentky. Otázky jsou zdarma a anonymní. Už nyní se na ně všechny těší a ráda Vám na ně odpoví.

Věří v přirozenou schopnost nás všech, žen, přivést na svět dítě s radostí a s láskou. Ostatně, její slova to jen potvrzují: 

"Mým velkým přáním je, aby všechny ženy poznaly radost z porodu, aby si udržely své mateřské kompetence a kontrolu nad svým porodním procesem a rodícím se dítětem. Vždyť narození děťátka má být rodinnou oslavou zrození a to, jakým způsobem proběhne, zásadním způsobem ovlivní jejich budoucí vztah." 

Mějte krásný den a klidná, pohodová těhotenství! :slight_smile:

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
9. lis 2018 Čtené 68x

Ahoj,

před pár minutkama jsme spustili další novou poradnu, a to: Poradnu zdravého obouvání s Naďou. Naďa je zkušenou odbornicí v oblasti barefoot a kompromisní obuvi pro malé i velké, v poslední době spoupracující na svých projektech i s fyzioterapeutkou

Máte otázky týkající se první chůze a s ní spojený výběr botiček/capaček, vhodnou obuv na každé roční období, do školky, školy, na ven, na sport anebo nevíte, jestli má Vaše dítko úzkou, normální, širokou nohu s nízkým, či vysokým nártem? Potom se obraťte na Naďu, ta Vám velmi ráda odpoví na všechny Vaše otázky, které jsou zdarma a anonymní.

Mějte krásný den :slight_smile:

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
31. říj 2018 Čtené 215x

Ahoj,

s velkou radostí Vám oznamuji úžasnou zprávu, že od dnešního dne máme na Koníkovi další dvě nové poradny, a sice: Poradnu zubaře s MDDr. Magdou Kováčovou a Odbornou laktační poradnu s Mgr. Radkou Jakubovou.

S těmito 2 skvělými odbornicemi se nám podařilo vytvořit místo, ve kterém se s Vámi všemi budou denně potkávat a trpělivě odpovídat na všechny Vaše otázky, které jsou anonymní a zdarma.

První zoubky a péče o ně, zubní kaz anebo jiné problémy se zuby u dětí i dospělých, vhodné pomůcky dentální hygieny, správné a efektivní čistění zubů,  a další otázky, které Vás zajímají, pokládejte už od dnešního dne Magdě do Poradny zde.

Kojení se Vám nedaří, dítě malinko papá a přibírá, máte zdravotní problémy související s kojením, nevíte, jak správně začít s příkrmy, anebo jak správně dítě nosit, uklidnit, atd.  I na to se můžete ptát laktační poradkyně Radky v její Poradně zde.

Přeji Vám vše dobré, ale hlavně dobré rady, které Vám pomohou :slight_smile:

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
8. říj 2018
Hypotéky, úspory, výdaje, daně, pojištění osob i majetku a mnoho dalšího najdete od dnešního dne na Modrém koníkovi, s odborníky na finance v nové Finanční poradně.

https://www.modrykonik.cz/forum/category/financ...

Ptejte se, je to zdarma a anonymní - na každou Vaši otázku budou odpovídat 4 specialisté na finance, kteří se už teď těší na Vaše finanční dotazy.
Zobraz celou zprávu
jennyska
19. črc 2017
Stahovani predkozky u chlapecku....
Vite, jak na to? Resp, vite, ze to mate nechat byt? :wink:

Vice v konecne kvalitnim clanku a rozumnem pohledu na celou vec: http://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecova...

Prijemne cteni preji :wink:
Zobraz celou zprávu
jennyska
13. črc 2017
Ahoj, jakym octem a jak cistite pracku? Popr.perete i v octu?
Zobraz celou zprávu
jennyska
5. čer 2017
:heart: ROZDÁVÁME SRDÍČKA :heart: Tento týden dostanete za vlastní zkušenost ve Wiki MK www.modrykonik.cz/wiki-menu/ - k jakémukoli tématu 1 modré srdíčko! Kolik zkušeností do 11.6.2017 napíšete, tolik Vám pošleme srdíček! :slight_smile: Pište, sbírejte srdíčka a pak jimi děljete radost dále... Zkušenosti jsou přínosné a všem moc pomáhají. Děkujeme Vám :heart:
Zobraz celou zprávu
jennyska
17. kvě 2017
Ahoj, rozšiřujeme a zkrášlujeme Wiki články v naší společné encyklopedii https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi/ a hledáme Vaše nové profi fotky, abychom jimi mohli oživit jak těhotenská témata, tak témata týkající se dětí a péče o ně.

Své profi fotografie, prosím, posílejte buď tady přímo do komentářů a nebo do SZ :slight_smile:

Děkuji Vám jak za ně, tak také za sdílení této zprávy.
Jennyska
Zobraz celou zprávu
jennyska
1. kvě 2017
:heart: ROZDÁVÁME SRDÍČKA :heart: Tento týden dostanete za vlastní zkušenost ve Wiki MK www.modrykonik.cz/wiki-menu/ - k jakémukoli tématu 1 modré srdíčko! Kolik zkušeností do 7.5.2017 napíšete, tolik Vám pošleme srdíček! :slight_smile: Pište, sbírejte srdíčka a pak jimi děljete radost dále... Zkušenosti jsou přínosné a všem moc pomáhají. Děkujeme Vám :heart:

Zkušenosti můžete napsat dole, pod článkem, viz.obrázek
Zobraz celou zprávu
jennyska
25. dub 2017
Poznáte tyto značky oblečení, prosím?

Nattajack
Gulorme
Artorri
Chilled Chick
Indigo
Athletics Dept
Good children
Pretty girl

Pokud ano, dejte mi vědět, že jde opravdu o značku oblečení (já nedohledala) a my ji zařadíme do Bazaru, do filtru značek :slight_smile:

Děkuji Vám :slight_smile:
J.
Zobraz celou zprávu
jennyska
18. dub 2017
Ahoj, mate tady nekdo ucet a registraci u zasilkovny? Ma m otazku :wink: diky.
Zobraz celou zprávu
jennyska
3. dub 2017 vybrali jsme
:heart: ROZDÁVÁME SRDÍČKA :heart: Tento týden dostanete za vlastní zkušenost ve Wiki MK www.modrykonik.cz/wiki-menu/ - k jakémukoli tématu 1 modré srdíčko! Kolik zkušeností napíšete, tolik Vám pošleme srdíček! :slight_smile: Pište, sbírejte srdíčka a pak jimi děljete radost dále... Zkušenosti jsou přínosné a všem moc pomáhají. Děkujeme Vám <3

Zkušenosti můžete napsat dole, pod článkem, viz.obrázek
Zobraz celou zprávu
jennyska
22. bře 2017
Ahoj, najde se mezi Vámi maminka, která má na UTZ snímku jasně viditelné pohlaví děvčátka? Moc by se nám to hodilo k Wiki článku https://www.modrykonik.cz/jak-pocit-holcicku/ . Děkuji za like/sdílení pro šíření zprávy a přeji krásný den :slight_smile: J.
Zobraz celou zprávu
jennyska
20. bře 2017
Ahoj, máte některá v albu fotky, kdy se ošetřuje Vaše miminko po narození? Ráda bych ho zařadila k Wiki článku na téma https://www.modrykonik.cz/osetreni-novorozence-... a tím ho trošku osvěžila. Děkuji Vám za linky a také za like (sdílení) pro šíření této zprávy.

Mějte se krásně! :slight_smile: J.
Zobraz celou zprávu
jennyska
7. bře 2017
:heart: ROZDÁVÁME SRDÍČKA :heart: Dnes a zítra za vlastní zkušenost ve Wiki MK www.modrykonik.cz/wiki-menu/ - k jakémukoli tématu, kolik zkušeností napíšete, tolik Vám pošleme srdíček! :slight_smile: Pište, sbírejte srdíčka a pak jimi děljete radost dále... Zkušenosti jsou přínosné a všem moc pomáhají. Děkujeme Vám <3
Zobraz celou zprávu
jennyska
5. bře 2017 Čtené 634x vybrali jsme

Možná to znáte sami a víte, jaké to je, když něco strašně rychle chcete najít na netu, protože se potřebujete jinými příběhy a nebo zkušenostmi ujistit, uklidnit nebo se podle nich i rozhodnout. Někdy si jen nevíte rady, nemáte jistotu, odvahu, informace, a tak se hodí vědět co možná nejvíce.

Svou zkušeností pomůžete všem, kdo to potřebují

I já hledám a “gůglím” a přesně tyto pocity mě k tomu poslední dobou vedou - o to těžší to je, když hledám zkušenosti například i z oblasti zdraví. A hledám a čtu a zjišťuju… a pak to přijde, ta úleva a zároveň potěšení, jistota!  A o tom to je! To je naše WIKI encyklopedie Modrého koníka a vůbec smysl a důvod proč ji tady máme a proč si tady své zkušenosti a příběhy píšeme. Podržet se, nevzdávat se, ujistit se a poradit si. Tak moc to těm, kdo to potřebují, pomůže - v rozhodnutí, v dalším směru, v další cestě, a třeba někoho i nakopne do dalších dní.

Nasbírejte si pro sebe klidně i 100 modrých srdíček

I proto opět v novém měsíci vyhlašujeme WIKI Týden zkušeností - 1.3.2017 až 7.3.2017. V tomto týdnu Vám za každou vlastní zkušenost k jakémukoli z Wiki článků od nás automaticky přiletí jedno srdíčko. S ním pak můžete nakládat jak chcete - někoho potěšit, podpořit, popřát mu hodně štěstí… však už to znáte. :wink:

Vybírat si můžete až z téměř 2500 témat. Pište, podělte se o své zkušenosti. Má to smysl. Má smysl svými příběhy a zkušenostmi pomáhat. 

Takže se hezky usaďte, kávu/čaj do ruky, nakoukněte do naší společné Wiki encyklopedie Modrého koníka a pište tak hodně, kolik Vám čas dovolí. 

Děkujeme Vám, že nám pomáháte pomáhat.

Jennyska

Modrý koník team

Čti celý článek
jennyska
4. pro 2016
Sice už nám prosinec začal, ale od zítra zase vypukne akce ve Wiki Modrého koníka a vy si tak můžete opět nastřádat nějaká ta srdíčka za osobní zkušenosti :wink: Tak zíííítra, těším se na Vaše psaní...
Zobraz celou zprávu
jennyska
22. lis 2016
Obracím se s prosbou o pomoc/radu... Obchodní řetězec KIK má ve své nabídce oblečení značky Ergee a taktéže i KIK? A nebo je KIK jen název obchodu a oblečení je vždy Ergee? Děkuji moc za like pro šíření! :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
jennyska
2. zář 2016
Ahoj, jdu si pro radu. Lea (9M) se v aute vozi ve vajicku, ale uz je ji male a place v nem...Mohu ji uz dat do poloh.Romerky (9-18kg)? Sama jeste nesedi a ma 8 kg cca. Davala bych ji jen do te lezici polohy. Dekuji za rady a zkusenosti :wink:
Zobraz celou zprávu
jennyska
9. črc 2016
Lea (6M) od ctvrtka horeckuje (38,6). Byli jsme u Dr hned ve ctvrtek, vse v poradku, crp <8. Horecku srazim, ale za 6 hodin je zpet. Trva to uz 3.den. Smeje se, sem tam se ale i tada ponosi, neni nijak moc plactiva a Zadne obtize nb jine priznaky nema. Mate zkusenosti? Vidime to na 6.nemoc zatim...
Zobraz celou zprávu
jennyska
21. dub 2016
Ahoj, najde se mezi Vámi maminka, která má na UTZ snímku jasně viditelné pohlaví dítěte? Moc by se nám to hodilo k Wiki článku https://www.modrykonik.cz/pohlavi-ditete/ - a to jak pohlaví chlapce, tak i děvčátka. Děkuji za like pro šíření zprávy a přeji krásný den :slight_smile: J.
Zobraz celou zprávu
Strana
z 14
Předchozí Strana
z 14
Další