SAVO - Co se Vám vybaví jako první, když se řekne SAVO?
Mě strašný smrad a když jsem náhodou omylem něco pofrskala, bílý flek byl na světě :X
Díky za Vaše komenty. Opět se chystáme něco tvořit, točit a zajímá nás, jaké vzpomínky, postřehy se honí hlavou i Vám.

Alergie a příšerný smrad
Žlutá lahev s obřím nápisem 🤣
Ja se priznam ze klasicky savo mi nesmi pres prah, me se z nej totalne navaluje😅
Smrad a fleky kam cakne 😡😡😡
Vůně čistoty. Miluju savo 😅
Lehká otrava při sanitarnim dnu..Když jsme si savo naředili a vylili po kuchyni a kační vedouci nam tam vylila zbytek neaředěného z kanystru.. Zvracela jsem z toho dva dny a měla jsme poleptanou sliznici v nose 🤢😡
Smrad a fleky.
Růžový skvrny na mých krásných černých kalhotech 😂🙈
Alergicka reakce a smrad.
Pred cca 20 lety mamka vytirala cely barak, trochu ji ujela ruka se Savem. Vic se toho nadychala a zacala otekat, vzduch nastesti pomohl. Sla jsem barak cely premyt cistou vodou a od te doby mam alergii na chlor. Mamce se spustily snad vsechny mozne alergie ☹️
Ale doma mam a pouzivam Savo bez chloru 😆
Nemám ho ráda 🙂
Já mám savo ráda, ale čuchat ho tedy nemusím... Jinak v souvislosti s touto zprávou se mi vybaví první DIY tričko, které jsem dělala pro manžela🙂
Každodenní záležitost
bílý flek a savování triček ....
Me se vybavi skoleni od hygienicky, kdy nam říkala, že není savo jako savo 😀
Žádná plíseň 🙂
Přidávali jsme nevlastnímu synovi víčko do koupele před transplantaci dřeně 😒samozřejmě na příkaz lékaře.
Savo s vůní kytek je fajn, to obyčejné savo je děsný. To až člověk lapá občas po dechu 😃
Pro mě Vánoce. Naši vždy před Vánoci strikali plíseň a i když se celý den vetralo , tak ten čuch byl stejně pořád pár dní cítit. A do teď se mi to vybaví 🙂
Krytý bazén 😂
Nemocnice a zničený tepláky 😂
Přesně to samé, smrad a zničené tepláky. Ale dá se s ním i batikovat 😀
Savo je pro mě vůně čistoty a úžasný pocit 😁
Smrad a krytý bazén.
Jeden pán co ho vypil 😔 samozřejmě to nepřežil....
Batikovani. Savem jsem vykreslovala ornamenty do obleceni. Naplnila jsem si savem vymytou bombicku do pera a kreslila jsem jemnou stopou. Vypadalo to dobre 🙂
Plíseň 🙈
Batikování triček
Vůně čistoty a luxusu. Zboznuju savo