Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
denny27
15. črc 2017 Čtené 43x

Byla jsem vybrána k testování sušenek Biskiti od Emco. Potěšilo mě to hlavně proto, že celá moje rodina (já maminka, tatínek, děti 7let, 4roky, 2roky) je ,,sušenková". Co to znamená? Inu to, že v obchodech raději sáhneme po sušenkách s cereáliemi, než po sladkých tyčinkách plněných krémem, leckdy i namočené v čokoládě, což jak sami uznáte, na výlety v létě není zrovna nejlepší varianta.

Od Emco už jsem měla možnost ochutnat sušenky MYSLI NA ZDRAVÍ oříškové a ty byly skvělé.

Co se týče sušenek BISKITI, tak mi dorazila krabice, která skrývala 5 balíčků s příchutí LÍSKOVÝ OŘÍŠEK A MED a 5 balíčků ČOKOLÁDA A KOKOS. Jak je již z obalu patrné, jsou bez konzervantů a umělých barviv.

Do testování jsme se pustili hned v neděli při procházce do lesa na borůvky. Děti celé netrpělivé očekávaly, až rozdělám první balíček.

Balení obsahuje v plastové mističce 6 malých kulatých sušenek.  Upřímně, vzhledem k naší početné rodině je 6ks málo. První jsme ochutnali Lískové oříšky a med, načež dcera prohlásila: ,,Mňaaam, to chutná jako oříšky." A měla pravdu. Sušenky nejen, že voní, ale na první skousnutí je i poznat, že jsou z oříšků. Co se týče medu, jeho chuť nebyla tolik silná. Po těchto sušenkách se ihned zaprášilo, takže došlo na rozdělávání balíčku s příchutí ČOKOLÁDA A KOKOS. 

U těch jsem ocenila především to, že ačkoli jsou s čokoládou, nejsou příliš sladké, čokolády je tam akorát( drobné kousky v sušence) a nemůže se proto stát, že by byly děti od čokolády oblepené a špinavé uplně všude. Kokos cítit byl.

Abych to shrnula. Sušenky Biskiti chutnaly celé mé rodině. Věřím, že až na ně v obchodě narazíme, tak si je koupíme. Já osobně sáhnu po oříškových, protože jak je známo, oříšky jsou velice zdravé, dodávají tělu energii a to je pro nás, jako milovníky procházek a výletů skvělá volba.

Jako POZITIVA bych uvedla:

  • jsou z ovesné mouky a obsahují více vlákniny
  • bez umělých barviv a konzervantů
  • voní
  • obal je poutavý a veselý, což zaujme především děti
  • nejsou tolik sladké

Jako NEGATIVUM jsem shledala:

  • jedno balení obsahuje málo sušenek. Možná by nebylo na škodu je vyrábět i ve větším balení v tubusu (cca 15ks), což ocení především početnější rodiny

Jinak jsem se sušenkami spokojená. Od září čeká našeho sedmiletého syna 1.třída a sám se zmínil, jestli mu někdy sušenky do školy koupím. Samozřejmě, že ano.

Na závěr bych chtěla MK a společnosti EMCO poděkovat za příležitost testovat výrobek k ochutnávání.

S pozdravem DennyV

 #test_emco

Čti celý článek
denny27
9. bře 2017
Kytička od muže
:bouquet::sparkling_heart::blossom:
Zobraz celou zprávu