Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
konik_testuje
15. kvě 2020 Čtené 1544x
Čti celý článek
konik_testuje
14. kvě 2020
Ani vy se mnohdy neumíte rozhodnout, po jaké kosmetice sáhnout? Pokud jde o naši pokožku, produkty se snažíme vybírat důkladně. Pokud jde o naše nejmenší, výběr zvažujeme dvojnásobně. Prozraďte nám, co je pro vás při výběru dětské kosmetiky rozhodující? ;)

a) Zajímá mě především složení.
b) Musí mít příjemnou vůni.
c) Zaujme mě také poutavý obal.

Za vaši odpověď vám přiletí 3 srdíčka. Zapojte se do našeho testování nové dětské kosmetiky Manufaktura Baby Friendly. Jejím výběrem rozhodně nešlápnete vedle: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_manufaktura
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
4. kvě 2020
Další testování nepotěší pouze vás, ale i vaše dětičky! Tato 4 roztomilá zvířátka vás provedou hravým testováním, při kterém se společně pobavíte. Kterou z těchto aktivit byste si nejraději zpříjemnili chvíle s vaší ratolestí? :slightly_smiling_face: Za odpověď vám přiletí 3 srdíčka :heart:

a) Jízda na kole s pejsem.
b) Skákání přes švihadlo s kravičkou.
c) Vodní radovánky s myškou a zajíčkem.

Až vám v pondělí představíme testování nové dětské kosmetiky Manufaktura Baby Friendly, neztrácejte čas a rozhýbejte si kosti jednou z těchto aktivit :wink:

#test_manufaktura
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
1. kvě 2020
Kojenecká kolika, ta umí potrápit nejen miminko, ale i maminku. Pokud i vaše děťátko trápí bolestí bříška, jak se proti ní snažíte bojovat? :baby:

a) Masáží bříška, cvičením s nožičkama či teplými obklady.
b) Používáme také různé pomůcky, např. rektální trubičku.
c) Během kojení jsem upravila svůj jídelníček.
d) Sahám i po kapkách proti kolice.

Za každou odpověď vám poletí 3 srdíčka: blue_heart:

Zapojte se do testování a zbavte se bolesti bříška: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_fridababy
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
27. dub 2020 Čtené 1123x
Čti celý článek
konik_testuje
20. dub 2020
První okamžiky s děťátkem jsou nezapomenutelné :slight_smile: Ať už toto krásné období prvních měsíců s miminkem prožíváte, nebo budete muset lovit ve vzpomínkách, máme tu pro vás otázku za 3 srdíčka :heart: Jaké nástrahy vám způsobily nejvíc vrásek na tváři během prvních měsíců?

a) Kojenecká kolika
b) Nedostatek spánku
c) Prořezávání zoubků
d) Rýmička
e) Všechno jsem zvládla levou zadní ;)

Už příští pondělí vyhlásíme další testování, které ulehčí péči o miminko všem maminkám.

#test_fridababy
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
26. bře 2020
Než se pustíte do testování lahviček LOVI vhodných i pro kombinované kojení a dynamických dudlíčků, zapojte se do kvízu o srdíčka :heart:️ K čemu slouží systém SUPER VENT ve skleněných lahvičkách LOVI?

a) Systém umožňuje déle udržovat teplotu mléka.
b) Nový, efektivní odvzdušňovací systém zabraňuje smíšení mléka se vzduchem. Tímto způsobem se sníží riziko kolik.
c) Systém umožňuje stabilní oporu pro správné umístění rtů na savičce.

Hádejte a nápovědu hledejte na https://i.modrykonik.cz/lahvicka_Lovi :baby_bottle: Každou správnou odpověď odměníme 5 srdíčky :heart:️ Ještě máte čas se zapojit do testování: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_lovi4
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
23. bře 2020 Čtené 1433x
Čti celý článek
konik_testuje
16. bře 2020
Narození miminka je velkou událostí a maminky se na ni pečlivě připravují. Podělte se s námi o vaše aktivity v posledních týdnech před porodem. Jaké to bylo u vás?

a) Chystala jsem výbavičku a nakupovala.
b) Odpočívala jsem a relaxovala.
c) Měla jsem oslavu tzv. BABY SHOWER, kterou mi připravily kamarádky.
d) Na poslední chvíli jsme připravovali pokojíček.
e) Připravovala jsem si porodní plán.

Každou odpověď odměníme 3 srdíčky :heart:️ Již brzy ohlásíme nové testování LOVI skleněných lahviček a dudlíků. Lahvičky obsahují efektivní systém odvzdušňování SUPER vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky.

#test_lovi4
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 5. bře 2020
Smíšená, suchá, problematická, normální nebo citlivá pleť. Pro každého má Nivea vhodnou kosmetiku, stačí si jen vybrat. Někdy je však méně více a některé maminky ocení jeden šetrný a pečující krém na dětský zadeček, tělo i obličej. Také při výběru kosmetiky saháte po univerzálních přípravcích? Každou odpověď odměníme 2 srdíčky :heart:

a) Potěší mě přípravek, který má více využití.
b) Raději volím krémy a kosmetické produkty, které mají pouze jedno využití.

Pamatujete si tento legendární krémík? Dostal krásné, veselé balení, je využitelný na obličej, tělo, i zadek, a budeme jej spolu s micelárním gelem testovat. Zapojte se: https://i.modrykonik.cz/Zkušenosti_Nivea :wink:

#test_nivea2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
2. bře 2020 Čtené 1620x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 24. únor 2020
Když jde o pokožku těch nejmenších, je důležité volit kvalitní produkty. Aby ta jemná, křehká a voňavá pokožka dostala to, co si zaslouží. Na základě čeho si vybíráte dětskou kosmetiku? Každou odpověď odměníme 3 srdíčky :blue_heart:

a) Sahám po ověřené kvalitě.
b) Vybírám na základě doporučení.
c) Rozhoduje u mě vůně.
d) Záleží i na ceně či aktuální akci.

Potěšte nejen sebe, ale i své děťátko produkty NIVEA Baby. Do testování se budete moci zapojit již příští týden :slight_smile:

#test_nivea2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
20. únor 2020
Výživa je pro děťátko důležitým zdrojem vitamínů a dalších prospěšných látek, které mají zajistit především rozvoj imunity a celkově zdravý vývoj miminka. Pro rozvoj mozku a nervové soustavy obsahují pokračovací mléka Nutrilon kterou omega 3 mastnou kyselinu?

a) Alfa-linolenovou
b) Beta-linolenovou
c) Linoleumovou

Nápovědu najdete na stránkách https://www.nutriklub.cz/produkt/pokracovaci-ml.... Správné odpovědi odměníme 5 srdíčky. Ještě máte pár dní na to, abyste se zapojily do testování https://i.modrykonik.cz/Nutrilon_2_Profutura .

#test_nutrilonprofutura
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
17. únor 2020 Čtené 985x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. únor 2020
I plevel může být užitečný! Vědci využili vlastností zběhovce plazivého, který je odolný a žádné klimatické podmínky mu nejsou překážkou, a vytvořili kosmetiku pro posílení pleti. Kolik produktů najdete v kosmetické řadě Yves Rocher Lifting Végétal?

a) 5
b) 6
c) 8

Nápovědu najdete na https://i.modrykonik.cz/YvesRocher_LiftingVegetal. Správné odpovědi odměňujeme 5 srdíčky. Ještě máte čas zapojit se do testování https://i.modrykonik.cz/Zkusenosti_YvesRocher.

#test_yvesrocher
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
13. únor 2020
Prací gel Free & Clear značky Seventh Generation, který budete mít brzy možnost otestovat, je vhodný pro citlivou pokožku vašich dětí. Kromě toho, že není testovaný na zvířatech a vyperete s ním bílé i barevné prádlo, obsahuje složky rostlinného původu. Kolik procent je rostlinného původu?

a) 95 %
b) 96 %
c) 97 %

Nápovědu najdete na stránkách Seventh Generation https://i.modrykonik.cz/seventhgeneration_cz. Každá správná odpověď získá 5 srdíček :slight_smile: Zapojte se do testování https://i.modrykonik.cz/Zkušenosti_SeventhGener...

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 10. únor 2020
To malé stvoření, které se nedávno narodilo, roste jako z vody. S láskou se o něj staráte 24 hodin denně a s nadšením sledujete všechny jeho pokroky :heart:️ I když ještě neumí mluvit, snažíte se mu porozumět a poznat, co potřebuje. A když jde o výživu, chcete mu dát to nejlepší. Když by šlo o výběr pokračovacího kojeneckého mléka, podle čeho byste se rozhodovala?

A) Zeptala bych se na doporučení pediatra.
B) Dala bych na radu kamarádek nebo známých.
C) Řídila bych se recenzemi na internetu.
D) Rozhodla by u mě především cena.
E) Zkusila bych, které mléko sedne miminku nejvíce.

Za každou odpověď vám přiletí 3 srdíčka. Již za týden vyhlásíme nové testování a tentokrát půjde o Nutrilon 2 Profutura s jejich nejpokročilejší patentovanou recepturou. Do testování se budou moci zapojit maminky s dětmi od 6 do 12 měsíců, které nemohou být kojeny.

--------------------------------

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Kojenecké mléko by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.nutriklub.cz. Potravina pro zvláštní výživu.

#test_nutrilonprofutura
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. únor 2020 Čtené 1795x
Čti celý článek
konik_testuje
10. únor 2020 Čtené 1486x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 3. únor 2020
Jakému čisticímu prostředku byste daly přednost - tomu, co obsahuje obnovitelné rostlinné ingredience nebo tomu, který obsahuje ingredience z ropy? Pojďme si udělat průzkum, jak moc myslíte na životní prostředí. Co všechno pro něj děláte?

A) Třídím odpad
B) Omezuji používání plastů (nakupuji bez obalu, nepoužívám igelitky apod.)
C) Kompostuji
D) Kupuji potraviny v bio kvalitě
E) Používám zelené čisticí prostředky

Za každou odpověď posíláme 3 :heart::heart::heart::slight_smile: Chystáme pro vás testování, které potěší všechny maminky, které mají na starost úklid domácnosti a praní prádla.

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 3. únor 2020
Být mámou není občas jednoduché. Péče o děti, rodinu a domácnost nám někdy přidělávají vrásky nejen na čele. Všechno však nakonec vyřešíme a zvládneme. Jen těch vrásek je těžší se zbavit. Jak s vráskami a povadlou pletí bojujete vy?

a) Beru doplňky stravy pro pěknou pleť (např. pupalka, selen, zinek apod.).
b) Používám kosmetiku proti vráskám nebo chodím na kosmetiku.
c) Dodržuji zdravý životní styl a pitný režim.
d) Vše vyřeší botox nebo plastika.

Každá odpověď si vyslouží 3 :heart:️ pro hezčí den :slight_smile: Již za týden odstartujeme testování, které osvěží a oživí vaši pleť :wink:

#test_yvesrocher
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
30. led 2020
Už brzy budete mít možnost vyzkoušet tiskárnu Canon PIXMA. Kromě toho, že na ní vytisknete, naskenujete nebo okopírujete téměř cokoliv, bude také stylovým doplňkem vaší domácnosti. V jakých barvách je tiskárna k dostání?

a) Černá, bílá
b) Černá, bílá a růžová
c) Černá, bílá, růžová a zelená

Nápovědu najdete na https://www.canon.cz/printers/pixma-ts5350-series/. Za správné odpovědi vám pošleme 5 :heart:️. Ještě máte čas se přihlásit k testování https://i.modrykonik.cz/zkusenosti_s_canon.

#test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
27. led 2020 Čtené 1985x
Čti celý článek
konik_testuje
20. led 2020
Patříte mezi ty maminky, které si nenechají ujít žádnou příležitost ke tvoření s dětmi nebo pro děti? Napište nám, z čeho nejraději vytváříte vaše výtvory:

A) Z papíru nebo fotek
B) Z textilu nebo korálků
C) Z modelíny nebo modurity
D) Z potravin nebo z darů přírody
E) Z něčeho jiného (napište z čeho)

Za každou odpověď posíláme 3 :heart::slight_smile: Již za týden dáme prostor několika z vás, abyste popustily uzdu své fantazie a daly se do tvoření s Canonem :wink:

#test_canonpixma
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. pro 2019 Čtené 214x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 5. pro 2019
Konzumace ryb během těhotenství je důležitá kvůli obsahu omega-3-mastných kyselin, které se k plodu dostávají skrz placentu. Příjem těchto látek je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a kladně působí na srdce, cévy a pohybové ústrojí dítěte.

Jaká kyselina v přípravku Superfolin vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb?

a) Kyselina dokosahexaenová (DHA)
b) Kyselina listová
c) Kyselina křemičitá

Správná odpověď si vyslouží 5 :heart:️. Nápovědu najdete na https://i.modrykonik.cz/superfolin

Zapojte se ještě do testování! https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_superfolin
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
2. pro 2019 Čtené 1247x
Čti celý článek
konik_testuje
2. pro 2019 Čtené 513x
Čti celý článek
konik_testuje
25. lis 2019
Každý již někdy slyšel o těhotenských chutích. Najdou se i takové budoucí maminky, u kterých se objeví chuť na velmi zvláštní věci jako jsou omítka, hlína či křída. Podělte se s námi, na co nejdivnějšího jste měly/máte v těhotenství chuť vy :grinning:

Každá odpověď získá 3 srdíčka :heart:️ Za týden vyhlásíme testování, které bude určené tentokrát pro všechny těhotné a kojící maminky.

#test_superfolin
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
21. lis 2019 Čtené 607x
Čti celý článek
Strana
z 12
Předchozí Strana
z 12
Další