Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
konik_testuje
4. črc 2019
Aby se vaši nejmenší :baby: cítili dospěle, NUK vyvinul speciální hrníček Magic Cup. Děti z něj mohou pít jako dospělí a zároveň nehrozí žádná nehoda – vylití či přetečení!

A co vy, už jste s dětmi zkoušely samostatné pití z hrníčku? A jak tento pokus dopadl? Dejte nám vědět do komentářů! Za každou odpověď se zkušeností vám pošleme tři srdíčka :heart:

Ještě máte čas se přihlásit k testování: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_nuk
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
1. črc 2019 Čtené 1764x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 24. čer 2019
Co kromě mléka pijí vaše miminka nejraději? :baby_bottle: Za každou odpověď dostanete :heart::heart::heart:

A) čaj
B) čistou vodu
C) džus
D) ani jedno (doplňte případně, co jiného)

Chystáme pro vás testování, na které se mohou těšit vaše děti. Jestli ještě dudlají a zároveň byste je rády naučily pít z hrnečku, sledujte náš profil. Už příští týden oznámíme další testování!

#test_nuk
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
20. čer 2019
Než poprvé zasednou vaši předškoláci :boy::girl: do školních lavic, mají před sebou spoustu dovedností, které by si měli osvojit. Ať už to jsou správné hygienické návyky, šetrnost k přírodě :deciduous_tree: nebo navazování mezilidských vztahů. Vzdělávací aplikace Lipa Land pomáhá zdravému předškolnímu vývoji vašeho dítěte zábavnou formou.

Ještě máte čas se zapojit do testování! Více najdete na: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... A jako bonus vám pošleme 3 :heart::heart::heart:️, když nám sem do komentáře napíšete, jaký byl váš zápis do školy, pokud si na něj vzpomínáte :slight_smile:

#test_lipaland
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
17. čer 2019 Čtené 1775x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. čer 2019
Když je zapnutá, ukáže vám všechny filmy, pohádky i hry v těch nejkrásnějších barvách. Když je vypnutá, poslouží jako stylový doplněk interiéru. Řeč je o televizi Samsung QLED. Díky režimu Ambiente můžete na vypnuté televizi zobrazit rodinné fotky nebo ji nechat, ať se přizpůsobí tapetám ve vašem obýváku.

Ještě máte čas zapojit se do testování chytré televize Samsung QLED! Více informací najdete v článku https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... . Napište nám, co nejradši v televizi sledujete a pošleme vám 3 srdíčka :slight_smile:

#test_samsung3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. čer 2019
Rády si s fotkami hrajete, upravujete a děláte koláže? Díky aplikaci Canon Mini Print se na pořízených fotkách vyblázníte! Přidávejte filtry, efekty rozšířené reality, zkreslení, kresby nebo nápisy a zcela si přizpůsobte obrázek. Ještě máte čas se zapojit do testování fotoaparátů Canon Zoemini S, které kromě pořízení fotek zvládnou i tisk. Odpovězte na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se - získá 6 srdíček.

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. čer 2019
Tablet dokáže být užitečnou pomůckou v učení dětí a zároveň i vhodnou formou k zabavení dětí - když na něm máte správné aplikace, které spojují vzdělávání se zábavou. K čemu především slouží tablet vašim dětem?

A) ke sledování pohádek :bee:
B) ke hraní her :iphone:
C) dětem tablet do ruky ještě nepatří :baby:

Za každou odpověď vám pošleme 3 srdíčka :heart:️ Jestliže máte doma děti v předškolním věku, sledujte náš profil. Již brzy spustíme testování, které zabaví malé předškoláky i celou rodinu :slight_smile:

#test_lipaland
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. čer 2019 Čtené 1617x
Čti celý článek
konik_testuje
10. čer 2019 Čtené 1416x
Čti celý článek
konik_testuje
6. čer 2019
Kromě slov stále častěji používáme oblíbené emotikony :slight_smile: Usnadňují nám vyjadřování
našich pocitů a umí zjednodušit komunikaci. Jaký emotikon používáte nejčastěji? :wink:

Napište nám jej do komentáře a my vám zašleme 3 srdíčka pro hezčí den :heart:

Testujte s námi tyto novinky od Spofaplast a buďte první, kteří je vyzkouší na vlastní
kůži. Postarají se nejen o malé nehody, ale i o zábavu: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_spofaplast
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
4. čer 2019
Televize – ve většině domácností je středem obývacích pokojů. Večer se u ní schází celá rodina a sleduje společně zprávy, filmy, hraje na ní hry. Jak u vás doma nejčastěji televizi využíváte?

A) ke hraní her
B) ke sledování zpráv a filmů
C) děti na ní sledují pohádky
D) jen jako lapač prachu

Každou odpověď odměníme 3 srdíčky :blush: Sledujte náš blog, protože již brzy ohlásíme nové testování. Jistě uhádnete sami, o co půjde.

#test_samsung3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
3. čer 2019
Voláme všechny fotografické nadšence! Kde se nejradši chlubíte svými povedenými fotkami?

A) Na Modrém koníku
B) Na Facebooku či Instagramu
C) Fotky tisknu a lepím si je do alba
D) Jinde

Napište nám odpověď a pošleme vám 3 srdíčka :slight_smile: Již zřejmě tušíte, že se chystá nové testování. Půjde v něm o focení a vzpomínky v podobě fotek a fotoalb :slight_smile:

#test_canon3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
3. čer 2019 Čtené 1677x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 27. kvě 2019
Sluníčko a teplé počasí přímo láká k výletům s rodinou a aktivnímu trávení krásného dne venku. K jaké aktivitě vás to táhne nejvíce? 3 srdíčka jako odměna za vaši odpověď jsou zaručena :heart::heart::heart:

A) Cyklistika
B) Bruslení
C) Procházky
D) Míčové hry

Brzy nás čeká testování náplastí Spofaplast, které si poradí s malými rankami při sportovních i běžných činnostech. Tyto novinky jsou však vhodné i jako preventivní opatření proti puchýřům nebo například jako taková parádní tattoo ozdoba pro děti.

#test_spofaplast
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
23. kvě 2019
Kromě toho, že si z psích granulí Profidog vyberou pejsci různých velikostí, plemen i věku, získají ještě k testovaným granulím pohodlný polštář z odolné bavlny. Udělejte svým čtyřnohým miláčkům radost!

Ještě máte čas se do testování zapojit. Odpovězte na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček.

#test_profidog
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
20. kvě 2019 Čtené 1295x
Čti celý článek
konik_testuje
16. kvě 2019
Víte, jak probíhá odstraňování nežádoucího zápachu masti Rybilka NEO? Základem procesu je foukání páry skrze rybí olej za vysokého vakua - díky tomu není narušena kvalita suroviny. Mast Rybilka si dokáže poradit i s opruzeninami.

Jestli chcete udržet zadeček vašeho děťátka bez podráždění během nošení plenek a přebalování, vyzkoušejte mast Rybilka NEO.

Přihlaste se do testování ještě dnes! Napište vaši odpověď na otázku z následujícího článku, který najdete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... . Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček.

#test_rybilka
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
13. kvě 2019 Čtené 1600x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 13. kvě 2019
Jestli se váš život točí kromě dětí i kolem vašeho chlupatého miláčka, jste tu správně. Chystáme pro vás testování, které bude doslova k sežrání :wink: Napište nám do komentáře, čím krmíte vašeho pejska :dog:

A) jen granulemi
B) jen masem z konzervy
C) jen barf masem
D) kombinuji granule a maso

Za každou odpověď vám pošleme 4 srdíčka. Již za týden se dozvíte, na co se budou moci vaši pejsci těšit a čím jim naplníte misky.

Pac a pusu

Konik_testuje

#test_profidog
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
9. kvě 2019
Přebalování miminka bývá spolu s krmením nejčastější činností v prvním roce jeho života. Statistiky uvádějí, že než se vaše dítě naučí chodit na nočník, spotřebuje 6 500 až 10 000 plenek! Tedy zhruba 6-8 plenek denně. Kolikrát denně přebalíte vy vaše miminko?

Napište nám do komentáře a pošleme vám 4 srdíčka. Sledujte dál náš profil. Chystáme pro vás totiž testování, ve kterém bude hrát roli zadeček vašeho miminka. Již brzy se dozvíte více.

#test_rybilka
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
9. kvě 2019
Víte, že dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy? Dudlíky a savičky LOVI nenarušuji sací reflex miminka, a proto nemusíte mít obavy z kombinace kojení, krmení z láhve a používání dudlíku.

Přesvědčte se samy a vyzkoušejte dudlíky a lahvičky LOVI.

Přihlaste se do testování už dnes! Napište vaši odpověď na otázku z následujícího článku, který najdete zde. Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování, a ještě nám sem napíše komentář – zapojila jsem se – získá 6 srdíček: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_lovi3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
9. kvě 2019
Víte, že dětská kosmetika Mustela pro normální pokožku má kromě 95 % přírodního složení také 100 % recyklovatelné obaly? Používáním těchto produktů tak snižujete negativní dopad na životní prostředí. Kromě toho je kosmetika Mustela hypoalergenní a dermatologicky testována. Neobsahuje ani kontroverzní látky jako ftaláty, parabeny, sulfáty atd.

Dopřejte vašemu miminku kompletní péči o každý kousek jeho těla a vyzkoušejte kosmetiku Mustela.

Přihlaste se k testování hned teď. Stačí odpovědět na otázku z následujícího článku, který najdete zde. Odpovědi pište přímo pod článek. Kdo se přihlásí do testování a ještě nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_mustela
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
6. kvě 2019 Čtené 2008x
Čti celý článek
konik_testuje
6. kvě 2019 Čtené 1531x
Čti celý článek
konik_testuje
29. dub 2019
Koupání je pro většinu miminek oblíbeným rituálem. Děti si užijí spoustu cákání a legrace, maminky však musí myslet i na péči o jemnou dětskou pokožku. Napište nám, jak ošetřujete pokožku vašeho miminka po koupání.

Za každou odpověď vám pošleme 4 srdíčka. A sledujte dál náš profil, protože již za týden ohlásíme nové testování! Můžete se těšit na voňavé produkty, které se postarají o citlivou ochranu vašeho miminka.

#test_mustela
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
29. dub 2019
Milé maminky, patří do výbavy vašeho miminka dudlík? Napište nám, v jakých chvílích vašemu miminku pomůže dudlík nejvíce.

Za každou odpověď vám pošleme 4 srdíčka. A sledujte dál náš profil, protože již za týden ohlásíme nové testování, které ocení především příznivci dudlíků.

#test_lovi3
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
25. dub 2019
Lahodná chuť čokolády, čerstvé rohlíčky, křupavé brambůrky a osvěžující zmrzlina… Které jídlo či pochutina je vaší neřestí a neumíte se jí vzdát, i když víte, že je vaším nepřítelem v boji s nadbytečnými kilogramy?

Pojďte si trošku zamlsat a my vás odměníme 3 srdíčky :heart:

Ale nemusíte zůstat jen při odpírání, zhubněte s KetoDiet chutnou cestou. Ještě stále se můžete zapojit do testování: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_ketodiet2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
25. dub 2019
I vám se zdá, že někdy má den málo hodin? Máme tolik plánů, povinností a radostí, že nám zkrátka nezůstává čas na všechno, co bychom chtěly stihnout.

Pokud byste získaly v běžném dni pár chvil navíc, jak byste je strávily? Zasněte se… :relaxed:

My vám za to pošleme 3 srdíčka a zároveň vám nabízíme i řešení :heart: Zapojte se do testovaní nápojů Mana, které nahradí plnohodnotnou stravu a ušetří váš čas: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_mana
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
23. dub 2019 Čtené 1852x
Čti celý článek
Strana
z 10
Předchozí Strana
z 10
Další