Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
konik_testuje
24. kvě 2018
Řekněte nám, co všechno robot na obrázku podle vás ovládá? Za každý tip dostanete 10 srdíček!

#test_klarstein
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
24. kvě 2018
Používáte produkty značky Vichy? Pokud ano, tak nám napište do komentáře které a pošleme vám 3 srdíčka pro radost.

A nyní vám představujeme i novinku Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster, kterou si také zamilujete. Otestujte ji s námi právě teď: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_mineral89
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
24. kvě 2018
Víte, že dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy? A že dudlíky a savičky LOVI nenarušuji sací reflex miminka a proto nemusíte mít obavy z kombinace kojení, krmení z láhve a používání dudlíku? A že samosterilizující lahvička LOVI se sterilizuje již za 90 sekund?

Tak to je paráda! Vyzkoušejte je taky.

Zapojte se dnes do testování, a každý, kdo se zapojí pod článek z tohoto linku do testování a ješte nám sem napíše komentář - zapojila jsem se – získá 6 srdíček.

Výzva je tady: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...


#test_lovi
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
23. kvě 2018 Čtené 1628x

Maminky, vítejte při novém testováním, se kterým budou vaše miminka spokojená a usměvavá... Pokud se ovšem umí usmívat s dudlíkem nebo lahvičkou v puse. Testovat totiž budeme dudlíky a samosterilizující lahvičky značky LOVI. Pokud zrovna přemýšlíte nad tím, jak zkombinovat kojení a krmení z láhve, pak je testování skvělá příležitost. Dudlíky a savičky LOVI totiž nenarušuji sací reflex miminka.

Čtěte proto dál. :slight_smile:

Co testujeme

Budeme testovat dva sety dudlíků a samosterilizující lahvičky značky LOVI. Dudlíky a savičky LOVI nenarušuji sací reflex miminka a proto nemusíte mít obavy z kombinace kojení, krmení z láhve a používání dudlíku.

První set dudlíků je určen pro miminka od 0 do 3 měsíců. Balíček na testování bude obsahovat taky samosterilizující lahvičku v objemu 150 ml.

Druhý set je určen pro miminka od 3 do 6 měsíců. Balíček na testování bude obsahovat také samosterilizující lahvičku, a to v objemu 250 ml.

Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Gumička šidítka je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu. Nenarušuje správný vývoj řeči a skusu dítěte, zaručuje volné dýchání nosem a polykání slin zabraňuje kousání do šidítka. Díky tomu šidítko nenarušuje sací reflex dítěte.  Silikonové symetrické a dynamické šidítko LOVI bylo klinicky testováno a stejně jako všechna ostatní šidítka značky LOVI neobsahuje bisphenol A.

Šidítka jsou vyrobena ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Také mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě. Tvar gumičky dále umožňuje vložení šidítka do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenu vrchní a spodní stranu). Štítek ve tvaru osmičky obsahuje velké ventilační otvory, které eliminují hromadění slin za štítkem, a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky. Pro naše nejmenší je připraveno speciální šidítko, které má zmenšený terčík a je vhodný pro miminka od 0 do 2 měsíců. Šidítko je z hygienických důvodů opatřeno plastovým krytem, který oceníte doma i na procházce v přírodě.

Polypropylenová samosterilizující láhev je vybavena savičkou vyrobenou z nestejnorodých vrstev silikonu: silná vrstva silikonu v jeho základně a tenká vrstva v jeho koncovce. Tenká koncovka dynamického dudlíku LOVI se při sání prodlužuje a zkracuje. Mobilizuje svaly ústní dutiny k aktivní práci, tvrdá základna představuje stabilní oporu pro rty a zabraňuje deformaci základny dudlíku. Díky této technologii savička nenarušuje sací reflex dítěte a je bezpečná při kojení.  Obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky. Samosterilizující láhev má speciálně konstruované víčko, které umožňuje bezpečně sterilizovat láhev a všechny její části v mikrovlnné troubě za pouhých 90 sekund. Láhev neobsahuje BPA.

Koho hledáme

Hledáme dvě skupiny maminek dle věku jejich miminek. 5 maminek by mělo mít dítě ve věku od 0 do 3 měsíců a druhá skupina 5 maminek má prcka ve věku od 3 do 6 měsíců.

Měly by to být aktivní maminky, které hledají pro své děti nejlepší řešení a hledí na jejich zdravý vývoj. Spokojené miminko je pro ně ta největší odměna mateřství. J

Jak se zapojit

Chcete testovat dudlík a lahvičku a má vaše miminko splňující věk? Tak stačí, když napíšete pod tento článek komentář s odpovědí na otázku: Co očekáváte od lahviček při kombinaci kojení a krmení? A co má splňovat správný dudlík?

Čas na napsání komentáře máte do neděle 27. 5. 2018 a v pondělí 28. 5. 2018 vybereme maminky, které oslovíme interní poštou.

Přejeme vám hezký den,

Konik_testuje

#test_lovi

Čti celý článek
konik_testuje
22. kvě 2018 Čtené 1610x

Připravili jsme pro vás speciální a jedinečné testování! Užívat si bude především vaše pleť, která potřebuje hydrataci, posílení a vyplnění. Vždyť ta den co den bojuje s externími i interními faktory, které se na ní nehezky podepisují.

Přidejte jako první krok do své každodenní péče o pleť Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster díky testování i vy.

Co testujeme

Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster je novinka od dermokosmetické značky Vichy pro hydrataci, posílení a vyplnění pleti. Posiluje funkci kožní bariéry a působí tak proti vnějším i vnitřním agresorům, jako je znečištění, stres nebo únava. Obsahuje 89% koncentraci mineralizující vody Vichy pro posílení, regeneraci a obnovu pH a spolu s vysokou dávkou kyseliny hyaluronové zajišťuje hydrataci a vyplnění pleti.

Má jemnou gelovou konzistenci, která se výborně vstřebává do pleti. Ta získá okamžitou svěžest a hydrataci. Booster je vhodný pro všechny věkové kategorie a na každý typ pleti. Navíc je hypoalergenní, neobsahuje parfemaci, alkohol, barviva a silikony. Obsahuje pouze 11 ingrediencí - minimalistické složení tohoto boostru je vyladěno pro maximální výsledek.

Koho hledáme

Hledáme 10 moderních žen, které si z péče o pleť vytvořily vlastní rituál, rády se o sebe starají a dopřejí si jen to nejlepší. Zajímá je složení kosmetikých produktů, znají svou pleť a chtějí vyzkoušet dermokosmetiku z lékáren.

Rovněž jsou aktivní na sociálních sítích a samozřejmě zde, na Koníku. Rády fotografují, píší a šíří své názory dále.

Jak se zapojit

Získat Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster na testování je jednoduché. Stačí, když napíšete pod tento článek komentář, proč bychom ho měli poslat právě vám. Napište také něco o sobě a svém vztahu k péči o pleť.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 28. 5 a v pondělí 29. 5 proběhne výběr žen na testování. Vybrané ženy budeme kontaktovat interní poštou my.

Držíme vám palce a těšíme se na vaše komentáře.

Konik_testuje

#test_mineral89

Čti celý článek
konik_testuje
22. kvě 2018
Maminky, máte doma něco značky Klarstein? A co to je?

A – domácí spotřebiče
B – kuchyňské spotřebiče
C – techniku na chlazení a topení
D – něco pro moderní domácnost

Doporučte nám svého favorita a uděláme vám radost 4 srdíčky. :relaxed:

A pokud chcete svoji sbírku domácích pomocníků rozšířit, tak sledujte náš profil. Již za týden spustíme opravdu skvělé testování dizajnových mašinek z Německa.

#test_klarstein
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
21. kvě 2018
Maminky, můžete se těšit na další testování! Budeme totiž testovat Viledu.

Co myslíte, že to bude?

A – Vileda ViRobi Slim
B – Vileda Ultramat TURBO
C – Vileda Easy Wring Ultramat

Napište nám svůj tip a my vás potěšíme 3 srdíčky.

#test_vileda4
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
17. kvě 2018
Maminky, horká otázka. Už jste dnes praly? A kolik praček? :D

A - jednu a neplánuji pokračovat, dám si kafe a hotovo
B - dvě až tři a už by to taky stačilo
C - dnes to bude nonstop, zachraňte mě

A víte, že se SAVO Bez chloru univerzálním pracím gelem by bylo vaše prádlo vždy hygienicky čisté a voňavé? Otestujte ho s námi: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_savo
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
17. kvě 2018
Maminky dětí s bujnou fantazií, ruku nahoru! :relaxed:

Zajímá nás, zda si vaši prcci rádi hrají na různá povolání, především na ty manuální a na řemesla? A která to jsou?

A – zahradnice nebo zahradník
B – hasič nebo policista/ka
C – zdravotní sestřička, lékař/ka nebo záchranář
D – popelář (jo, ten na levý straně)
E – veterinář/ka nebo ošetřovatel/ka v ZOO
F – kdokoliv, kdo jezdí s náklaďákem nebo dodávkou :relaxed:

A pokud by si rádi hráli na různá povolání s postavičkou Igráčka a jeho autíčkem MultiGo, tak se zapojte do testování, které jim to umožní.

Zapojte se zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_igracek
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
16. kvě 2018 Čtené 903x

Tradice českých hraček je skutečně dlouhá. Pamatujete si své sourozence a kamarády, jak si hráli s Igráčkem? A měly jste i vy toho svého? My tedy ano!

A nejen proto nám přijde skvělé, že si s ním vaše děti můžou taky pohrát, protože vám několik figurek Igráčků a jeho autíček MultiGo přinášíme na testování.

Co testujeme

Edukativní postavička Igráček představuje různé profese, o kterých se děti mohou dozvědět víc a také poznat, jak funguje svět kolem nás. Díky nim mají nové stimuly při hře s fantazií, a to už od útlého věku. Figurku si můžete pořídit samostatně (od 3 let), nebo jako tematický set. Igráček má taky své autíčko MultiGo (od 2 let), které je velice variabilní. Lze ho jednoduše obměnit díky snadné výměně korbičky, proto tato hračka vaše dítě hned tak neomrzí.

Celý koncept sady Igráček MultiGo navazuje na původní myšlenku – seznamování dětí se světem profesí od útlého věku. Auta MultiGo, stejně jako postavičky a ostatní doplňky, jsou vyráběny z velmi kvalitního a odolného plastu ABS oblých tvarů a hezkého designu. Lze je kombinovat nejen s jinými autíčky, ale také s dalšími prvky z Igráčkova světa. Ten mohou děti doplnit i o originální kufříky a další příslušenství a vytvořit si vlastní velké město. Tento způsob hraní je pro děti nesmírně důležitý, jelikož rozvíjí dětskou fantazii, pomáhá jim tvořit příběhy a přispívá i k rozvoji jemné motoriky.

Od roku 2010 vlastní ochrannou známku pro název hračky Igráček společnost EFKO-Karton, s.r.o. Figurka Igráček je tradiční česká hračka s dlouhou historií. Je navíc dostupná za velmi příznivé ceny.

Balíčky na testování budeme kombinovat.

1. skupina maminek v balíčku nalezne:

IGRÁČKŮV domeček

MULTIGO BUILD sklápěčka s řidičem

MULTIGO FIRE multikorbička s řidičem

IGRÁČEK MULTIGO – Policejní auto s policistou

IGRÁČEK MULTIGO – Ambulance se záchranářem

IGRÁČEK MULTIGO 1+2 TRAKTOR S PŘÍVĚSEM – Eko balení

IGRÁČEK MULTIGO SKLOPKA ČERVENÁ

IGRÁČEK TRIO - ZACHRAŇUJEME

IGRÁČEK Zahradník s traktůrkem a doplňky

IGRÁČEK Policista s doplňky

IGRÁČEK Dopravní policista s doplňky

2. skupině maminek udělá radost a jejich balíček bude obsahovat:

IGRÁČKŮV domeček

MULTIGO BUILD cisterna s řidičem

MULTIGO FIRE cisterna s hasičem

IGRÁČEK MULTIGO – Auto se zahradnicí

IGRÁČEK MULTIGO – Auto s Pinky Star

IGRÁČEK MULTIGO PŘÍVĚS

IGRÁČEK MULTIGO CISTERNA MLÉKO

IGRÁČEK TRIO - LÉČÍME

IGRÁČEK Zedník s motůčkem a doplňky

IGRÁČEK Policista s doplňky

IGRÁČEK Dopravní policista s doplňky

3. skupina maminek na testování obdrží:

IGRÁČKŮV domeček

MULTIGO BUILD valníček s řidičem

MULTIGO CITY popelářské auto s popelářem

MULTIGO CITY cisterna s řidičem

IGRÁČEK MULTIGO – Hasičské auto s hasičem

IGRÁČEK MULTIGO 1+2 STAVEBNÍ DESKA + KOSTKY – Eko balení

IGRÁČEK MULTIGO VALNÍČEK ČERVENÝ

IGRÁČEK TRIO - VAŘÍME

IGRÁČEK Ošetřovatel se zebrou a doplňky

IGRÁČEK Policista s doplňky

IGRÁČEK Dopravní policista s doplňky

Koho hledáme

Hledáme maminky dětí ve věku 3–6 let, které si rády hrají na různá řemesla a profese. Pokud je vysněným povoláním vašich dětí (nebo je to teď  prostě nejvíc baví) policista, záchranář, zdravotní sestřička, kuchařka, popelář, zedník nebo hasič, určitě budou ve svém živlu :slight_smile:

Kromě hravých dětí hledáme také „hravé“ maminky, které jsou aktivní na Koníku, své děti vedou edukativním stylem hraní a mají úctu k poctivým českým výrobkům, řemeslům a tradicím.

Jak se zapojit

Zapojení do testování je jednoduché. Stačí, když nám pod článkem zanecháte svůj komentář, ve kterém napíšete, jak si vaše děti nejraději hrají. A taky napište jejich věk a typ hračky, kterou byste jim rády daly na testování.

Čas na sepsání svého komentáře máte do neděle 20. 5. V pondělí 21. 5. proběhne výběr maminek na testování. Vybrané maminky oslovíme prostřednictvím interní pošty.

Moc se těšíme na vaše komentáře.

Konik_testuje

#test_igracek

Čti celý článek
konik_testuje
15. kvě 2018 Čtené 1769x vybrali jsme

Maminky, ti vaši rošťáci jsou věčně venku a pak domů přijdou od hlavy k patě od bláta, trávy a nebo prachu? To můžete opravdu každý den prát. A co vaši domácí mazlíčci? Prosí o pohlazení a jako poděkování máte od nich chlupatý svetr, který hodíte rovnou do pračky?

Nevadí, pračka vypere... A s úplnou novinkou SAVO Bez chloru na praní vypere vaše prádlo navíc hygienicky čistě, aby bakterie a alergeny nedostaly u vás doma šanci.

Vítejte u nového testování.

Co testujeme

SAVO Bez chloru univerzální prací gel na bíle i barevné prádlo pro hygienicky čisté prádlo. Hravě si poradí i s odolnými skvrnami, pomáhá odstraňovat bakterie, a navíc nedráždí pokožku a je šetrný k textilním vláknům vašeho oblečení. Špinavé oblečení vám už doma neplechu dělat nebude.

Díky účinku dvojí akce proniknou prací prostředky SAVO Bez chloru hluboko do vláken oblečení, kde si hravě poradí i s odolnými skvrnami. Moderní složení bez chlóru je sice silné, ale velice jemné jak k oblečení, tak i k vaší pokožce. Díky tomu si můžete vychutnat každý den nošení čistého oblečení, které bude navíc svěže vonět.

Koho hledáme

Hledáme 10 žen, které nedají dopustit na hygienicky čisté a voňavé prádlo. Měly by to být maminky starších školáků, které mají doma alergiky, nebo majitelky domácích mazlíčků - psů nebo koček. Jednoduše, hledáme ženy, které rády pečují o své blízké a milují vůni čistého prádla.

Jak se zapojit

Zapojíte se jednoduše. Stačí, když napíšete svůj komentář pod tento článek, ve kterém napíšete, zda splňujete jednu z výše uvedených podmínek (nebo všechny?). Taky napište něco málo o sobě, své domácnosti a to, zda produkty SAVO Bez chloru znáte.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 20. 5. 2018 a v pondělí 21. 5. 2018 vybereme maminky, které  budou testovat a jež oslovíme přes interní poštu.

Držíme palce a moc se těšíme na vaše komentáře!

konik_testuje

#test_savo

Čti celý článek
konik_testuje
14. kvě 2018
Co aktuálně potřebuje vaše pleť?

A - hydrataci
B - posílení
C - vyplnění

Pokud je to jeden z bodů nebo jejich kombinace, tak vás určitě potěší nové testování s Vichy. Detaily vám prozradíme už za týden, ale trochu vám napovíme: budeme testovat nejočekávanější novinku tohoto roku od značky Vichy. Už tušíte? Máte se na co těšit. :relaxed:

#test_mineral89
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
14. kvě 2018
Maminky, chystáte si výbavičku pro své miminko, nebo ji už máte a chtěly byste ji doplnit? Co by v ní nemělo chybět?

Napište nám do komentáře a pošleme vám 4 srdíčka. Zůstaňte s námi a naším profilem, protože již za týden zveřejníme testování něčeho, co by mělo mít ve výbavičce každé miminko.

#test_lovi
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
10. kvě 2018
Zdraví je to nejcennější, co máme. Proto s pomocí nejnovějších zdravotnických prostředků lze zjistit, zda ho ohrožuje nějaká alergie, nebo máte v krvi hodnoty, které nejsou zcela OK.

Přivítaly byste doma pohodlné a příjemné testování alergií a nemocí díky domácímu testu Veroval od Hartmann i vy? Dejte nám vědět a potěšíme vás 6 srdíčky.

Aktuální testování naleznete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_veroval
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
10. kvě 2018
Všechny z vás, které saháte po mlíčku a výživě HiPP, určitě dobře víte, že má značka i vlastní řadu jemné kosmetiky. Stihly jste ji už vyzkoušet? Pokud ne, tak s námi máte jedinečnou příležitost tak učinit právě teď.

Co vás z testovacího balíčku nejvíce zaujalo?

A - pleťový olej
B - sprchový gel
C - pleťové mléko
D - vlhčené ubrousky

Výzvu k testování naleznete tady: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_hipp2
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
10. kvě 2018 Čtené 2223x vybrali jsme

Protože právě u miminek na citlivé a jemné péči záleží! Otestujte oblíbenou dětskou kosmetiku HiPP, protože HiPP je BEZ...

Čtěte dál a dozvíte se víc!

Co testujeme

Testujeme cestovní sadu dětské kosmetiky HiPP obsahující pleťový olej, sprchový gel, pleťové mléko a vlhčené ubrousky.

HiPP je BEZ složek, které mohou být potenciálně alergenní je totiž bez: parabenů, éterických olejů, PEG emulgátorů, parafinového oleje, silikonových olejů, pšeničné bílkoviny a aluminiových solí.

A pozor! Testovací balíček kometických miniatur bude opravdu velký :slight_smile: Od každého produktu dostanete dva kusy, abyste mohly obdarovat svou kámošku nebo někoho z rodiny :slight_smile:

Koho hledáme

Hledáme 10 maminek s miminkem do 6 měsíců. Měly by to být aktivní maminky, které rády sahají po ověřených značkách a zajímají se o složení kosmetiky. Měly by to také být ženy, které rády napíšou svůj názor, věci rády zkoumají a hodnotí. A v neposlední řadě, jsou aktivní na koníku.

Jak se zapojit

Získat balíček k testování je jednoduché, stačí se zapojit napsáním komentáře pod tento článek. A co v něm napsat? Dejte nám vědět, jaké máte večerní rituály před ukládáním miminka. Také nezapomeňte napsat i věk svého dítěte.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 13.5 a v pondělí 14.5 proběhne výběr maminek, které budou testovat - oslovíme je interní poštou.

Všem držíme palce a těšíme se na vaše komentáře.

konik_testuje

#test_hipp2

Čti celý článek
konik_testuje
10. kvě 2018 Čtené 1484x vybrali jsme

Známe to téměř všichni: kvůli každodennímu shonu řeší mnozí z nás své zdravotní problémy až na poslední chvíli. Vystavujeme se tak riziku, že přehlédneme některé závažné příznaky, nebo jim nebudeme přikládat patřičný význam. Ještěže na trhu existuje jeden malý pomocník, který dokáže velké věci.

Tím pomocníkem je domácí test Veroval od Hartmannu, který vám přesně a jasně ukáže, zda máte alergii nebo nedostatek železa v krvi, nebo trpíte jinými problémy, které dále můžete řešit s lékařem.

A právě tuto novinku budeme testovat!

Co testujeme

Testovat budeme jedinečný domácí test Veroval od značky Hartmann na testování alergií (spolehlivost 94 %), nesnášenlivosti lepku (spolehlivost 98 %), mužské plodnosti (spolehlivost 95%), cholesterolu (spolehlivost 96 %), nedostatku železa (spolehlivost 95 %) nebo borélie (spolehlivost 95 %). Testy jsou velmi jednoduché, aby úplně každý zvládl jejich použití v pohodlí domova - i maminky, kterým hrající děti běhají po celém bytě. :relaxed: Veroval je jediný dodavatel na trhu, který má komplexní sadu domácích testů. Testy jsou vhodné i pro děti.

Díky domácím testům Veroval získáte rychlé a zdravotnicky spolehlivé odpovědi na celou škálu důležitých zdravotních otázek. Na spolehlivý výsledek by vám při správném použití měl stačit pouze jeden test. Výsledek testu vám ukáže, zda je návštěva lékaře skutečně nutná.

Koho hledáme

Hledáme 10 žen, kterým pošleme Veroval test od značky Hartmann. Tyto ženy by na sobě nebo jiném členu rodiny měly chtít vyzkoušet zmíněné testy a dostat tak spolehlivé odpovědi.

Měly by to být ženy zajímající se o zdraví a zdravý životní styl. Mají vážné podezření, že trpí různými problémy a chtěly by si své podezření potvrdit, nebo vyvrátit, v pohodlí domova bez zbytečné návštěvy v ordinaci plné bacilů. Měly by to být aktivní maminky, které chtějí znát odpovědi na všechny své otázky.

Jak se zapojit

Zapojíte se jen napsáním komentáře, ve kterém nám napište, jak se staráte a zajímáte o zdraví své rodiny. Také nám napište něco o svém životním stylu, o možných alergiích a podezřeních a taky nám napište, který z testů byste chtěly doma.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 13.5.2018 a hned v pondělí 14.5.2018 proběhne výběr žen na testování. Vybrané ženy pak budeme kontaktovat přes interní poštu.

A navíc! Pokud se vám nechce čekat na testování, testy podle libosti si můžete objednat za zvýhodněnou cenu na: https://www.lekarnahartmann.cz/

Velmi se těšíme na vaše komentáře a držíme palce!

Konik_testuje

#test_veroval

Čti celý článek
konik_testuje
7. kvě 2018
Nechcete, aby vám špinavé oblečení dělalo doma pěknou neplechu? Budeme spolu prát! A ne ledajak. Ale opravdu hygienicky čistě. S novými pracími prostředky SAVO Bez chloru, které vám dáme otestovat.

Ale ještě předtím nás zajímá, co perete nejčastěji?

A - dětské barevné oblečení
B - spodní prádlo
C - ložní prádlo
D - bílé prádlo

#test_savo
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
7. kvě 2018
Maminky, co vám říká Igráček?

Ano, Je to oblíbená hračka z dob našeho detství, která se ale skvěle adaptovala do moderního světa. A vaše děti ji, spolu s autíčkem MultiGo, můžou znovu objevit a otestovat!

Již za týden zveřejníme všechny podrobnosti a vy nám zatím můžete napsat své vzpomínky na tohoto plastového kámoše. :relaxed: Uděláme vám radost třemi srdíčky.

#test_igracek
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
6. kvě 2018
Víte, kde se vzala myšlenka dát mořskou vodu do lahvičky a vyplachovat si s ní nos? Dejte nám vědět v komentáři a pošleme vám 3 srdíčka.

Pomůcku naleznete tady: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_sterimar
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
4. kvě 2018 Čtené 1999x vybrali jsme

Maminky, procházíte obdobím jara bez úsměvu na tvářích? No jo, asi to bude alergiemi a kvůli ucpanému nosu se vám moc usmívat nechce. Ale představte si vůni a sílu moře, jeho šum a barvu... Je to mnohem lepší?

A může to být ještě lepší, když mořskou vodu využijete k vyřešení alergického trápení. Se sprejem do nosu značky Stérimar.

Co testujeme

Stérimar Mn - Mořská voda v izotonické koncentraci (přirozená buňkám lidského těla) obohacená o mangan. Mangan pomáhá mírnit zánětlivou reakci nosní sliznice. Mořská voda zase blahodárně působí na podrážděný nos a oplachuje alergeny. Je vhodný jako první krok před podáním nosních antihistaminik (vyčistí nosní sliznici), nebo jako lokální pomoc, pokud pacient užívá antihistaminika perorálně, protože odplaví alergeny z nosní sliznice, tj. z místa, kudy nejčastěji vstupují do těla. Výbornou zprávou pro všechny maminky je, že je vhodný i pro ty nejmenší, jeho věková hranice je od 0+.  Užívá se dva až šestkrát denně.

Stérimar jako jediná mořská voda na českém trhu nabízí mořskou vodu obohacenou o měď s antibakteriálním účinkem a/nebo mangan. Díky kvalitnímu balení vydrží všechny spreje Stérimar i po otevření po celou dobu expirace, tedy až 3 roky od data výroby.

A víte jak značka vůbec vznikla?

Počátky používání mořské vody jako nosního spreje se datují do 70 let 20. století. Francouz Francoise Herlemont, nadšený vodní lyžař a později také zakladatel značky Stérimar, trávil díky vodnímu lyžování hodně času v pobřežních vodách Atlantiku. Postupně si začal uvědomovat, že díky neustálému proplachování nosu mořskou vodou netrpí rýmou a výborně se mu dýchá. Začal s myšlenkou pracovat dál. Chtěl blahodárné účinky mořské vody zprostředkovat i těm, kdo se nepohybují v mořské vodě tolik jako on. V roce 1975 svůj nápad zrealizoval a pustil se do výroby mořské vody ve spreji – vznikla značka Stérimar.

Koho hledáme

Hledáme 10 žen, které mají alergické projevy  - tekoucí a zároveň ucpaný nos a kýchání, nebo tyto problémy trápí jejich děti.

Hledáme moderní maminky, které si chtějí užívat život naplno bez alergických omezení.  Také by to měly být ženy zajímající se o zdravý životní styl, které rády píšou a fotografují své zážitky pro jiné maminky tady na koníku.

Jak se zapojit

Možnost získat Stérimar Mn k otestování máte i Vy – stačí, když se zapojíte napsáním komentáře pod tento článek. A co v něm napsat? Popište Vaši alergii, problémy s tím spojené a taky něco málo o sobě. :slight_smile:

Budeme se těšit na Vaše komentáře. Čas na zapojení máte do neděle 6. 5. V pondělí 7. 5. vybereme k testování maminky, které budeme kontaktovat přes interní poštu.

Hezký den,

Konik_testuje

#test_sterimar

Čti celý článek
konik_testuje
30. dub 2018
Kolik času trávíme v čekárně lékaře kvůli různým testům? Řekněme si upřímně, hodně.

A co byste řekly na možnost získat spolehlivé odpovědi na otázky zdraví v pohodlí domova s chytrým testem Veroval, který vám jasně řekne, zda máte, nebo nemáte zdravotní problémy?

Sáhly byste po testu zaměřeném na:

A - alergie
B - nedostatek železa v krvi
C - nesnášenlivost lepku

Za týden vám prozradíme vše o testování nového domácího testu Veroval.

#test_veroval
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
30. dub 2018
Maminky, připravujeme pro vás testování dětské kosmetiky HiPP. Co bude podle vás testovací balíček obsahovat? Nápovědu najdete na blogu Ambasadorky HiPP @pipetulaa :slight_smile: A pokud nám napíšete správnou odpověď do komentáře, pošleme vám pro radost 5 srdíček.

Už příští pondělí vám prozradíme všechny podrobnosti. :relaxed:

#test_hipp2
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
27. dub 2018
Proč je dobré s miminkem plavat? Dejte nám vědět v komentářích a rádi vám zašleme 5 srdíček pro radost.

A - naučí se skutečně plavat
B - vytvoří jsi vztah k vodě
C - nalezne si kamarády
D - vy si odpočinete

A nezapomeňte, pokud máte doma malého plavce nebo plavkyni, tak se zapojte do testování Huggies Little Swimmers i vy! Výzvu a detaily naleznete tady: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_huggies2
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
25. dub 2018 Čtené 1893x

Plavání s miminkem si můžete užít bez zbytečného stresu a myšlení na drobné nehody. Plenky a plavky v jednom - Huggies Little Swimmers můžete s námi otestovat i vy a užít si kopec zábavy a radosti bez potíží před a po koupání.

Co testujeme

Testovat budeme plenky a plavky v jednom - Huggies Little Swimmers ve velikosti do 8 kg a ve velikosti do 15 kg.

A jaké jsou výhody Huggies Little Swimmers?

  • Pružné boční strany se snadno přizpůsobí pasu dítěte.
  • I ve vodě fungují jako klasické plenky. Žádná drobná nehoda neznečistí vodu v bazénu.
  • Gumičky zabraňují protékání.
  • Speciální absorpční vložka ve vodě nezvětšuje svůj objem.
  • Díky veselým Disney motivům vypadají jako opravdové plavky.
  • V každém balení najdete různé motivy.

Užijte si s malým plavcem bublinkovou zábavu a vytvořte zvyk, který vydrží po celý život.  Navíc budete mít krásné vzpomínky na skvěle strávený společný čas.

Koho hledáme

Hledáme 10 maminek malých plavců, kteří milují vodu, plavání a koupání, a které se ve vodě se svými prcky cítí jako doma, vedou ratolesti je ke sportu a aktivnímu životnímu stylu. A protože na konci testování budete psát recenzi, tak hledáme maminky, které se rády dělí o své názory a rády píší a dělají fotky.

Jak se zapojit

Do možnosti testovat plenky a plavky v jednom - Huggies Little Swimmers - se zapojíte napsáním komentáře, ve kterém se zmíníte o vašem společném plavání, o tom, zda děti plavou rády a hlavně, které plavky byste rády otestovaly - ty do 8 kg nebo ty do 15 kg.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 29.4 a již v pondělí 30.4 vybereme maminky na testování, které oslovíme přes interní poštu.

Držíme palce a přejeme hodně zábavy ve vodě.

konik_testuje

#test_huggies2

Čti celý článek
konik_testuje
23. dub 2018
Maminky, trápí vás alergická rýma a věčně tekoucí nos? Dejte nám vědět!

A - ano
B - ne

Pro ty z vás, které jste odpověděly ano, máme dobrou zprávu – určitě vás potěší naše nové testování. Již za týden zveřejníme všechny podrobnosti. Zůstaňte proto s námi.

#test_sterimar
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
16. dub 2018
Maminky, máte doma malé plavce? Malé rybičky, které milují vodu a plavání? Dejte nám vědět komentářem a zašleme vám 3 srdíčka.

Tak nové testování bude pro ně a taky pro vás více než perfektní! Budeme totiž testovat plavkové pleny Huggies Little Swimmers. Více informací zveřejníme již za týden.

#test_huggies2
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
13. dub 2018 Čtené 1431x

Mateřství je cesta - úžasná, krásná a vzrušující. Ale také ji provází nejistota a množství doporučení z okolí. Vždyť to dobře znáte. Tlak okolí, rodiny, množství názorů. Ale ať si zvolíte jakoukoliv cestu, bude tou správnou, protože bude vaší. A víte, kdo vám skutečně věří na vaší cestě mateřstvím? Značka Dove.

Proto jsme se rozhodli pro vás připravit takové testování, se kterým se můžete cítit pohodlně a sama sebou i v péči o vaše nejmenší. Objevte novinky mezinárodně uznávané značky Dove - Baby Dove, která bude s vámi na každém kroku vaší cesty mateřstvím.

Co testujeme

Věděly jste, že dětská pokožka je mnohem citlivější než pokožka dospělých?

  • je náchylnější k podráždění a onemocnění,
  • je až o 30 % tenčí než pokožka dospělých,
  • obsahuje 2x méně hydratujících látek,
  • vlhkost se ztrácí až 5x rychleji.

Díky těmto specifikům odborníci v Dove vyvinuli řady Baby Dove péče o pokožku, které budete mít možnost otestovat v pohodlí svých domovů. Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou, pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že poskytuje pokožce nezbytné vyživující přísady. Výrobky Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou, tudíž produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace. Všechny výrobky Baby Dove jsou hypoalergenní.

Řada Rich Moisture

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Rich Moisture 200 ml a 400 ml - s příjemnou dětskou vůní zajistí tento mycí gel jemné očištění pokožky. Obsahuje živiny, které pomáhají pokožce udržet její přirozenou vlhkost.

Baby Dove Tělové mléko Rich Moisture - zklidňuje suchou pokožku a zanechává ji hydratovanou a vláčnou po celý den.

Baby Dove Vlhčené ubrousky Rich Moisture - obsahují kombinaci čistících látek a pečujících ingrediencí, které nejen dobře pokožku čistí, ale zanechávají ji i okamžitě hydratovanou.

Baby Dove Šampon Rich Moisture - šampon s neutrálním pH, který hydratuje pokožku hlavy děťátka při každém mytí vlásků. Šampon neštípe do očí a prošel oftalmologickým testem.

Baby Dove Krémová tableta na mytí Rich Moisture - je dermatologicky a oftalmologicky testována pod dohledem pediatrů. Obsahuje až ¼ hydratačního krému, což odráží celkovou filozofii značky Dove.

Řada Sensitive Moisture

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 200 ml a 400 ml - mycí gel bez parfemace zajistí očištění velmi citlivé dětské pokožky. Obsahuje živiny, které pomáhají pokožce udržet její přirozenou vlhkost.

Baby Dove Tělové mléko Sensitive Moisture - zklidňuje suchou pokožku a zanechává ji hydratovanou a vláčnou po celý den.

Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture - obsahují kombinaci čistících látek a pečujících ingrediencí, které nejen dobře pokožku čistí, ale zanechávají ji i okamžitě hydratovanou.

A přípravek na oba typy dětské pokožky:

Baby Dove Krém na opruzeniny - krém lehké konzistence rychle neutralizuje pH a pomáhá chránit pokožku před začervenáním a zapařením.

Všechny produkty Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry a jsou hypoalergenní. Nová kosmetika Baby Dove poskytuje dětské pokožce potřebnou hydrataci a jemnost s ohledem na její speciální potřeby a citlivost a vám dodává důvěru, že jako maminka děláte pro své dítě to nejlepší.

Koho hledáme

Hledáme 10 maminek s dětmi do dvou let, které milují svou rodinu a roli matky, ale také nezapomínají na to, že jsou ženami i se svými radostmi a starostmi. Hledáme takové ženy, které podvědomě vědí, co je pro jejich děti nejlepší, které jsou lidské, občas utahané, ale stále nadšené a plné lásky.

Jak se zapojit

Do možnosti získat balíček 7 produktů (buď řadu Baby Dove Rich Moisture + několik produktů z řady Baby Dove Sensitive Moisture a naopak) se zapojíte pouze napsáním zajímavého komentáře. Vedete si ve svém volném čase blog? Zajímáte se o dětskou kosmetiku? Dobře fotografujete? Proč byste měly testovat právě vy se svým miminkem? To vše uveďte ve svém komentáři a také nezapomeňte napsat, zda chcete testovat řadu Rich Moisture nebo Sensitive Moisture a věk svého dítěte.

Čas na zapojení se máte do neděle 15.4 a hned v pondělí 16.4 proběhne výběr maminek, které následně budeme kontaktovat interní poštou.

Držíme palce a přejeme krásné jarní dny,

konik_testuje

#test_babydove

Čti celý článek
konik_testuje
6. dub 2018
Maminky, co by měla podle vás mít dobrá prodejna?

A - hodně zboží a širokou nabídku,
B - milý a příjemný personál,
C - dobré ceny i pro maminky na mateřské,
D - speciální novinky a limitované edice

Pokud hledáte toto všechno pod jednou střechou, zajděte do KiK. A aby bylo to nakupování zábavnější, můžete získat voucher v hodnotě 1 500 korun, se kterým se bude na koníku testovat.

https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_kik
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
konik_testuje
6. dub 2018 Čtené 3284x

Maminky, přivítejte jaro s úsměvem na tvářích se skvělým novým testováním, které pro váš připravily prodejny KiK.

Co testujeme

Testovat budete tak, jak jste dosud s námi ještě netestovaly! Máte totiž jedinečnou příležitost získat poukázky v hodnotě 1 500 korun na nákup v prodejnách KiK. A na koníku se pak podělíte nejen o své názory na produkty, ale také o nákup samotný a i prodejny. Ovšem, nebude to úplně bez mantinelů, protože se při nakupování zaměříte na dámské oblečení, oblečení pro miminka a děti v předškolním a školním věku a domácí dekorace.

Pokud vás zajímají podmínky, čtěte pozorně dál.

Koho hledáme

Hledáme dámy a maminky, které rády nakupují výhodně a pohodlně různé zboží pod jednou střechou za příznivé ceny.

Měly by to být:

3 dámy pro testování ženské módy, 4 dámy pro testování oblečení pro miminka a děti v školním a předškolním věku a 3 dámy, které otestují domácí dekorace, které navíc rády doporučí ostatním dobrý nákup, jsou aktivní na koníku a nedělá jim problém fotografování a psaní.

Jak se zapojit                             

Do možnosti získat poukázky v hodnotě 1 500 korun, se zapojíte jen napsáním komentáře, ve kterém nám sdělíte, proč máte rády KiK a co byste rády testovaly. Dámské oblečení, nebo to pro miminka a děti, protože máte rády barvy a hezké kombinace? Anebo raději dekorace pro jarní zútulnění vašich domovů a rodinnou pohodu?

Čas na napsání komentáře máte do neděle 8. 4. a v pondělí 9. 4. proběhne výběr maminek, které oslovíme prostřednictvím interní pošty.

Držíme palce!

#test_kik

Čti celý článek
Strana
z 6
Předchozí Strana
z 6
Další