Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  konik_testuje
  11. čer 2021    Čtené 281x

  Zkušenosti s Babybio kojeneckými mléky

  Každá maminka chce dát svému děťátku jen to nejlepší. O tom není pochyb. Co se týče výživy, je v životě každého dítěte nejdůležitějších prvních 1000 dní. Právě těchto tisíc dní významně ovlivňuje až  80% jeho celoživotního zdraví. Jedná se totiž o období, kdy se “programuje” naše zdravotní kondice. Proto je v prvních třech letech života obzvlášť důležité správně se rozhodnout a vybrat pro svého drobečka to nejvhodnější náhradní kojenecké mléko. Vše nejdůležitější pro správný vývoj dítěte a pro jeho spokojené bříško nabízí francouzská náhradní kojenecká bio mléka Babybio a vy je budete moci testovat.

  Co budeme testovat

  Špičková kojenecká výživa prémiové francouzské značky Babybio, která je na trhu již 25 let, si zakládá na prvotřídní kvalitě a přináší několik variant bio kojeneckých mlék pro děti od narození až do 3 let. Všechna kojenecká mléka Babybio mají původ v kvalitním mléku a přináší špičkové složení bez obsahu palmového či jiného palmo-jádrového oleje a bez přidaného cukru. V mlékách Babybio nenajdete ani další, pro organismus těch nejmenších, nevhodné látky, jakými jsou třeba rezidua chemických pesticidů.

  Mléka jsou naopak obohacena o látky důležité pro správný vývoj dětského organismu – minerály a vitamíny. Každá výrobní šarže je navíc testována a certifikována. 

  Jak naznačuje již jejich název, všechny suroviny, ze kterých jsou produkty Babybio vyrobeny, pochází z ekologického zemědělství a splňují přísná kritéria s ohledem na dobré životní podmínky chovaných zvířat. Kojenecká výživa Babybio vděčí za svou jemnou a přirozenou chuť původu v tom nejkvalitnějším francouzském BIO mléku z lokálních ekofarem.

  Řada Babybio PRIMEA z odstředěného kravského bio mléka nabízí ideální poměr nasycených a nenasycených mastných kyselin omega 3 DHA a omega 6 ARA, které hrají klíčovou roli např. v rozvoji smyslů a nervového systému, 13 vitaminů, včetně vitaminu D, a 13 minerálů, včetně železa. Při výrobě jsou totiž použity za studena lisované rostlinné bio oleje bohaté na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny. Receptura je vždy přizpůsobena konkrétnímu věku dítěte pro zajištění živin nutných pro správný vývoj.

  Řada Babybio OPTIMA základním složením podobná řadě Primea, navíc však s obsahem probiotik Bifidus a prebiotik FOS a GOS – jejich  kombinace umožňuje vzájemné a efektivní působení v zažívacím systému děťátka, poskytuje vyvážený poměr bílkovin, esenciálních mastných kyselin, vitamínů a minerálů důležitých pro správný vývoj dítěte. Ani v této řadě nechybí omega 3 a omega 6 mastné kyseliny DHA a ARA. Probiotika obsažená v mlécích OPTIMA jsou přidávána až po procesu sušení mléka, mohou tedy plnohodnotně působit po celou dobu jejich použitelnosti.

  Babybio CAPREA je řada kojeneckých mlék vyrobených z plnotučného BIO kozího mléka. Hlavním, ne však jediným, rozdílem mezi kozím a kravským mlékem je minimální obsah αs1 kaseinu. Struktura tukových molekul kozího mléka je navíc bližší mateřskému mléku. Díky tomu je často vhodnější pro citlivé zažívání děťátka. Obsahuje omega 3 a omega 6 mastné kyseliny DHA a ARA a má lahodnou chuť, kterou si děti zamilují. Kojenecká mléka řady CAPREA jsou vyráběna pouze z mléka od koz z holandských eko chovů.

  Babybio CROISSANCE představuje řadu kojeneckých mlék v lahvích. Tohle mléko v praktickém balení nevyžaduje složitou přípravu. Proto ho určitě oceníte na cestách nebo na výletech. Nevyžaduje míchání sušené složky s vodou, a tak je třeba i kašička hotová v chvilce. Croissance, jako všechna mléka Babybio, obsahuje více železa, více esenciálních mastných kyselin a méně bílkovin než kravské mléko, vitamin D, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny DHA a ARA, 13 minerálů a 13 vitamínů pro správný rozvoj děťátka. Navíc je do víčka malé verze mléka CROISSANCE možné umístit vhodnou savičku, takže děťátko může pít přímo z lahve.

  Koho hledáme?

  Jste maminka žijící v Praze? Máte miminko starší než 6 měsíců? Zdravý životní styl a výživa pro vás nejsou cizí pojmy? Upřednostňujete organické a BIO produkty a chcete pro své miminko tu nejlepší možnou alternativu mateřského mléka, anebo hledáte špičkovou pokračovací kojeneckou výživu pro vaše děťátko? Odpověděla jste na tyto otázky ANO? Tak zbystřete!

  Jak se zapojit?

  Zapojte se se svým drobečkem do testování mlék Babybio. Stačí, když do komentáře pod tenhle příspěvek napíšete odpověď na otázku: Co je pro vás při výběru náhradní kojenecké výživy nejdůležitější? Nezapomeňte uvést věk vašeho děťátka a klidně připojte i fotku.

  Čas na zapojení máte do 14.6., kdy vybereme 4 maminky, kterým uděláme radost a oslovíme je v interní poště.

  Těšíme se na vaše komentáře! 

  konik_testuje

  Prvních 1000 dní života je klíčových pro správné “naprogramování” našeho zdraví. I proto maminky svým drobečkům chtějí v této době dopřát to nejlepší. Prémiová francouzská kojenecká bio mléka od značky Babybio nabízí špičkovou kvalitu a unikátní složení, která zalahodí nejednomu hladovému bříšku.

  Která řada mlék Babybio vás oslovila nejvíc?

  A) Babybio PRIMEA
  B) Babybio OPTIMA
  C) Babybio CAPREA
  D) Babybio CROISSANCE

  Za každou odpověď vám pošleme 3 srdíčka. ❤

  Neváhejte se zapojit do testování kojeneckých mlék Babybio TU: https://www.modrykonik.cz/recenze/babybio-kojenecke-bio-mleko/

  #test_babybio

  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    10. čer 2021    

  Inkontinenci lze mít pod kontrolou, aby vás co nejméně omezovala při každodenních aktivitách, když si zvolíte správné hygienické pomůcky. Který druh inkontinenčních vložek Depend byste chtěly vyzkoušet?

  Depend Comfort Protect Mini (9 x 24 cm, absorpce v ml: 185)
  Depend Comfort Protect Normal Plus (10 x 27 cm, absorpce v ml: 350)
  Depend Comfort Protect Maximum (12 x 40 cm, absorpce v ml: 900)

  Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka. ❤ Neváhejte a zapojte se do testování: https://www.modrykonik.cz/recenze/damske-inkontinencni-vlozky-depend/

  #test_depend

  konik_testuje
  7. čer 2021    Čtené 1449x

  Zkušenosti s Dáme jídlo – rychlý nákup domů do 30 minut u vás

  Čas je pro každou z nás nedostatkový artikl. Často se nám stává, že táhneme za kratší konec a všechny povinnosti stíháme s vypětím posledních sil. Někdy by stačilo opravdu málo. Stačila by ta jedna jediná hodinka k dobru a všechno by bylo mnohem snazší. A my vám nějaký ten čas navíc darujeme. Vyzkoušejte s námi rychlé online nákupy na www.damejidlo.cz.

  Co budeme testovat

  Nakoupit rychle, online, z pohodlí domova, z práce nebo než vyběhnete s dětmi na kroužky je tajným snem každé maminky. Rychlé nákupy nebo-li „quick commerce“ jsou v zahraničí velmi oblíbené. Není se co divit. Každá z nás má v hlavě mnoho variant, jak s ušetřeným časem naložit. Horká vana místo dlouhé fronty u pokladny. Knížka a šálek s čajem namísto tahání se s těžkými taškami. Určitě se raději projdete s dětmi v parku než uličkami supermarketu. A když dorazíte domů, kurýr už je u dveří. Dáme jídlo je tu pro každého, kdo si chce užít porci času navíc. Vaše oblíbená jídla vozí z více než 5 500 restaurací už 9 let. Ať už jste v Olomouci, Praze nebo Hradci – Dáme jídlo je ve 170 českých městech. Nově máte k dispozici i obchody s širokou nabídkou potravin a drogerie, ale také květiny, delikatesy, skvělá vína, cukrovinky nebo hračky. Stačí objednat a nákup máte do 30 minut u dveří. A právě nákupy v obchodech na Dáme jídlo si můžete v tomto testování vyzkoušet!

  Nákup přes damejidlo.cz je skutečně jednoduchý a intuitivní. Dokonce máte k dispozici i bezva aplikaci. Zadáte svou adresu a zjistíte, jaké obchody ve svém okolí máte. Pak už jen stačí párkrát kliknout, objednat a máte vystaráno. Bleskový nákup za pár minut u vás! Když se protáhne porada v práci. Když dorazí nečekaná návštěva a vy máte prázdnou lednici. Když jste zapomněly koupit vajíčka. Nebo když se vám dneska zkrátka nechce nic dělat. Profesionální kurýři se o všechno postarají. Navíc se můžete zapojit do věrnostního programu. Plníte jednotlivé výzvy, za které získáváte body a ty si můžete proměnit na kupóny. Za tyto kupóny můžete opět nakoupit.

  Koho hledáme

  Hledáme 15 maminek z Prahy. Pokud je ti více než 28 let, rodinné nákupy leží ve většině případů na tvých ramenou, do toho musíš stíhat zaměstnání, kroužky dětí, učení, domácí úkoly a ještě i zásobování prarodičů, jsi pro nás ideální. Protože právě tobě chceme darovat porci času pro sebe.

  Jak se zapojit

  Pokud splňuješ výše uvedené požadavky, a kromě toho jsi komunikativní, umíš dobře psát a fotit, napiš nám do komentáře pod článek, jak bys čas, který díky Dáme jídlo ušetříš, využila.

  Klidně připoj i nějakou fotografii. Nezapomeň napsat, ve které části Prahy žiješ.

  Přihlásit se můžeš do neděle 6.6. a v průběhu následujícího týdne vybereme 15 maminek a oslovíme je interní poštou.

  Těšíme se na vaše komentáře a držíme palce.

  konik_testuje

  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    7. čer 2021    

  Podle čeho z velkého výběru v obchodech vybíráte pochutiny pro své nejmenší? Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤

  A. Zajímá mě především složení.
  B. Musí mě upoutat obal.
  C. Nejdůležitější je pro mě cena.

  Sledujte nás! Už zanedlouho se budete moci přihlásit do testování samých dobrot NaturNes Bio od Nestlé.

  #test_nestle_naturnesbio

  konik_testuje
  7. čer 2021    Čtené 218x

  Zkušenosti s inkontinenčními vložkami Depend Comfort Protect

  Přivést na svět své dítě je asi ten největší dar, který je ženě během života dán. Velmi rychle zapomene na bolest při porodu, poranění se zahojí, bezesné noci budou postupně méně časté, život se pomalu znormalizuje a nabere nový rozměr. Na porod byste si možná ani nevzpomněly, kdyby sem tam ... když kýchnete, když zakašlete, při běhu, či při větší námaze... Z těhotenství nebo porodu si některé z nás bohužel odnesou nechtěný suvenýr v podobě úniku moči. Kromě vhodné léčby je třeba vybrat také spolehlivou hygienickou pomůcku, která vás nezradí v žádné situaci. A vy budete přesně takové pomůcky moci zanedlouho otestovat.

  U mladých žen je nejčastější tzv. stresová inkontinence, kdy dochází k úniku moči při zakašlání, kýchnutí, zvedání těžkých předmětů, při smíchu... Příčinou je oslabení svalů pánevního dna, které podpírají močový měchýř. 

  Více než 1,5 milionu lidí v České republice se potýká s únikem moči. Inkontinence je často jedním z témat, o kterém se nám nechce hovořit s rodinou, přáteli, a dokonce ani se svým lékařem. Rozhodně se ale nejedná o něco, za co by se měl člověk stydět. Inkontinenci lze mít pod kontrolou, aby vás co nejméně omezovala při každodenních aktivitách, když si zvolíte správné hygienické pomůcky. 

  Vložky Depend mají absorpční jádro ABSORB-LOCᵀᴹ, které rychle uzavírá vlhkost a pohlcuje nežádoucí zápach. Velmi jemná vnější vrstva poskytuje zvláštní pohodlí a anatomické tvarování s postranními zábranami zase maximální ochranu. Vložky Depend zůstávají suché 3x déle než běžné menstruační vložky. Nová, rychle absorbující povrchová vrstva poskytuje maximální ochranu a komfort. Díky jednotlivému balení je použití vždy jednoduché, hygienické a také diskrétní. 

  Na testování si můžete vybrat ze tří druhů vložek, které jsou vhodné pro lehký stupeň inkontinence:

  Depend Comfort Protect Mini (9 x 24 cm, absorpce v ml: 185)

  Depend Comfort Protect Normal Plus (10 x 27 cm, absorpce v ml: 350)

  Depend Comfort Protect Maximum (12 x 40 cm, absorpce v ml: 900)

  Koho hledáme

  Hledáme 3 maminky, které se o inkontinenci nestydí mluvit, protože chápou, že to není něco, za co by se měly stydět. Maminky, které chtějí mít svou inkontinenci pod kontrolou tak, aby je co nejméně omezovala při jejich každodenních aktivitách. Pokud jsi k tomu navíc komunikativní, ráda píšeš a fotíš, hledáme právě tebe!

  Jak se zapojit

  Pokud se chceš do testování zapojit, stačí když nám napíšeš, který druh inkontinenčních vložek Depend je pro tebe ten pravý. Aby sis uměla správně vybrat, využij prosím tento rozhodovací strom, který díky tvým odpovědím na několik otázek poradí výrobek, který ti bude nejvíce vyhovovat.

  Čas na zapojení máš do 14.6. V průběhu týdne pak oslovíme vybrané maminky a kontaktujeme je interní poštou.

  Nákupy pro rodinu si někdy vyžadují dobrou logistiku, aby člověk na nic nezapomněl a uspokojil tak všechny hladové krky v domácnosti. Podle čeho v obchodě nakupuješ? Co ti cestou cinkne do nosu, nebo máš podrobně napsaný seznam?

  A. Píšu si jen nejnutnější položky.
  B. Vždy mám podrobný seznam.
  C. Vše mám v hlavě.

  Zatím ti pošleme jen 3 srdíčka pro radost, ale pokud se přihlásíš do testování rychlých online nákupů, můžeš získat i poukázku na nákup prostřednictvím Dáme jídlo. Klikni a odpověz na otázku: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-dame-jidlo-rychly-nakup-d-qkuj5i/

  #test_damejidlo

  Každá maminka chce pro zdraví a vývoj svého dítěte to nejlepší. Důvěřujete hotovým příkrmům, které můžete koupit v obchodě, nebo preferujete příkrmy připravované doma? Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤

  A. Preferuji domácí příkrmy a připravuji je i na cesty.
  B. Většinou kupuji hotové.
  C. Na cesty kupuji, doma většinou připravuji čerstvé.

  Právě teď se můžete přihlásit do testování masozeleninových příkrmů Sunar BIO pro kojence. Zkuste své štěstí a odpovězte na otázku: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-detskymi-prikrmy-sunar-bio-5rfvzu/
  #test_sunarbio2

  konik_testuje
  31. kvě 2021    Čtené 1095x

  Zkušenosti s dětskými příkrmy Sunar BIO

  Nejen láska, ale také zdraví prochází žaludkem. I když na to v dospělosti někdy zapomínáme, při výživě našich nejmenších lásek nikdy neděláme kompromisy a stravu, kterou jim nabízíme, vybíráme velmi pečlivě. Snažíme se myslet nejen na vyvážené složení potřebných živin, pestrost ve stravě, ale i na skvělou chuť. Všechna tato kritéria splňují masozeleninové příkrmy Sunar BIO pro kojence2. A vy je budete moci testovat!

  Co budeme testovat

  Absolutní novinkou mezi výrobky Sunar BIO jsou zeleninové a masozeleninové příkrmy pro kojence již od ukončeného 4. měsíce věku. Vyznačují se jemnou konzistencí, která dětem při zavádění pevné stravy do jejich jídelníčku vyhovuje nejlépe. Příkrmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního libového masa a pečlivě vybrané zeleniny získávané v souladu se zásadami šetrného ekologického zemědělství v BIO Baby kvalitě.

  Sunar do většiny příkrmů zařadil významný podíl luštěnin, které jsou zdrojem bílkovin rostlinného původu. Dětem tím dopřává větší pestrost ve stravě, která se později stává důležitým základem jejich budoucích správných stravovacích návyků. Na seznamu ingrediencí nechybí ani kvalitní BIO panenský olivový olej, který pomáhá dítěti vstřebávat vitamíny, které ze stravy získává. 

  Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej– tato čistě zeleninová varianta je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku a obsahuje základní druhy zeleniny, včetně hrášku. 

  Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej– masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje libové drůbeží maso, základní druhy zeleniny a rýži. 

  Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej– masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje nejkvalitnější telecí maso, které je doplněno bramborami a fazolkami. 

  Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej– masozeleninový příkrm kombinující drůbeží maso se zeleninou a čočkou je ideální pro děti od ukončeného 8. měsíce věku dítěte a obsahuje nejvyšší podíl luštěnin  z celé řady.  

  Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej– příkrm, který kombinuje maso z mořské ryby, zeleninu a brambory, je ideální na seznámení dítěte s rybím masem a je doporučen od ukončeného 8. měsíce věku.  

  Dětské příkrmy Sunar BIO se vaří a sterilizují ve vodní lázni, aby mohly být uchovávány bez použití konzervačních látek. Na každou skleničku je aplikován tepelný ráz, čímž dojde k jejímu vakuovému uzavření. Tím se zachová nejen jejich vysoká výživová hodnota, ale i přirozenější chuť a barva vstupních surovin bez použití aromat a barviv. 

  Sunar doprovází rodiče a jejich děti už více než 80 let. Ve svých počátcích se značka stala synonymem pro první kojenecká mléka, nyní však Sunar zastřešuje několik kategorií kojenecké a dětské výživy současně. Název Sunar vznikl v 50. letech minulého století ze spojení slov SUšená NÁRodní. Od této doby ušel Sunar velký kus cesty, na které nasbíral bohaté zkušenosti v celém segmentu kojenecké a dětské výživy. V současné době si svou oblíbenost získává a udržuje díky vysoké kvalitě produktů a širokému sortimentu. Jeho úspěchy potvrzuje i každoroční vítězství od roku 2016 v prestižní anketě Nejdůvěryhodnější značka.

  Koho hledáme

  Hledáme 3 maminky, které se svým děťátkem příkrmy otestují. Maminky, které chtějí pro své děti jen to nejlepší - především co se stravy týče. Vaše děťátko by mělo být ve věku 4 až 12 měsíců. A protože vaším úkolem na konci testování bude napsat recenzi, hledáme maminky, které jsou otevřené a rády se podělí o své názory, jsou proaktivní a mají rády komunikaci s jinými maminkami u nás na koníku.

  Jak se zapojit

  Pokud byste se do tohoto testování chtěly zapojit, stačí, když pod tento článek napíšete pár slov o svém dítěti. Nezapomeňte zmínit jeho věk a také to, jak rádo baští.

  Čas na napsání komentáře máte do 06.06.2021. V průběhu týdne pak vybereme 3 maminky, které oslovíme interní poštou a předáme jim všechny potřebné instrukce k testování.

  Konik_testuje

  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    31. kvě 2021    

  Každá z nás je jiná. Některé jsme extrovertní, jiné zase více uzavřené do sebe. A s tím často souvisí i témata, o kterých jsme ochotné hovořit. Jaký typ ženy jsi ty? Za každou odpověď zašleme 3 srdíčka. ❤

  A. Nestydím se mluvit o žádném tématu.
  B. Choulostivá témata jsou pro mě tabu.

  Často tabuizovaným tématem je i inkontinence. Mnohé ženy se o ní stydí hovořit s rodinou, přáteli, a dokonce i se svým lékařem. Nejedná se přitom o nic, za co je třeba se stydět. Pokud je pro vás toto téma zajímavé a aktuální, sledujte nás. Zanedlouho se budete moci zapojit do testování inkontinenčních vložek Depend Comfort Protect.

  konik_testuje
  #test_depend

  Kojení je pro miminko to nejlepší, přesto spousta maminek někdy v životě (z mnoha různých důvodů) sáhne po kojeneckém mléku. Maminky, co je pro vás nejdůležitější při výběru kojeneckého mléka pro vaše děťátko?

  A. Dám na recenze a doporučení zkušenějších maminek.
  B. Nejdůležitější je pro mě složení a původ surovin, ze kterých je mléko vyrobeno.
  C. Rozhodujícím parametrem je pro mě cena.

  Intuice vám už zřejmě našeptává, že pro vás připravujeme testování ve velkém stylu – a nemýlíte se. Už brzy budete mít možnost vyzkoušet prémiová francouzská mléka v bio kvalitě značky Babybio. Sledujte nás a dozvíte se víc.

  #test_babybio

  Kdo u vás doma nakupuje? Jste to vy, vyšlete raději tatínka, nebo nakupujete online? Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤

  A. Nejraději sama.
  B. Kdokoliv, jen ať nemusím já.
  C. Co se dá, objednávám online.

  Pokud jste odpověděly B. nebo C., sledujte nás a nezmeškejte možnost zapojit se do testování rychlých online nákupů potravin, drogerie, kosmetiky, delikates, nápojů, vín, kytek nebo hraček na Dáme jídlo.

  konik_testuje #test_damejidlo

  První příkrmy nejsou ani tak o jídle, jako spíše o jeho ochutnávání. Někdy nás však děti překvapí a už od první lžičky snědí všechno, co jim nabídneme 🙂 Jaké strávníky máte doma vy? Vaše odpovědi odměníme 3 srdíčky 💙

  A. Zatím pije jen mlíčko, i když už má na příkrmy věk.
  B. Zbaští všechno.
  C. Na nové chutě si zvyká pomalu.

  Ať už jste odpověděly jakkoliv, věříme, že vás potěší další testování, do kterého se budete moci přihlásit už příští pondělí. Budeme totiž testovat masozeleninové příkrmy Sunar BIO pro kojence.

  konik_testuje #test_sunarbio2

  Narozením děťátka se rozšíří kosmetický kufřík ženy o spoustu produktů, které jsou ale často spíše určeny pro prcka. Máte rády takové, které můžete použít, v případě potřeby, i pro sebe, či jiné členy rodiny? Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤

  A. Ne, raději to mám rozdělené.
  B. Ano, čím univerzálnější produkt, tím lépe.

  Mast Bepanthen Baby nejen pomáhá chránit před zarudnutím, hydratuje a přirozeně regeneruje pokožku dětského zadečku, ale je také určená k ošetření bradavek při kojení, či k péči o suchou pokožku celé rodiny. A vy ji můžete nyní zdarma testovat. Stačí se přihlásit zde: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-bepanthen-baby-0ipyb1/

  #test_bepanthen

  Bepanthen Baby je kosmetický přípravek.
  https://www.modrykonik.cz/recenze/bepanthen-baby/

  konik_testuje
  17. kvě 2021    Čtené 1449x

  Zkušenosti s Bepanthen Baby

  Každá máma by za spokojenost svého miminka dala doslova všechno. Odzbrojující úsměv, dolíčky ve tvářičkách či rozkošné žvatlání jsou odměnou, kterou nám naše děti oplácejí každodenní péči. Ke spokojenosti našich mrňousů zpočátku není třeba mnoho. Stačí maminčina náruč, plné bříško a prázdná plenka. Aby pod tou plenkou zůstala pokožka jemná a růžovoučká, je potřeba o ní důkladně pečovat. Vy si budete moci zanedlouho vyzkoušet mast Bapanthen Baby1, díky které bude zadeček vašeho miminka jako ve vatičce.  

  Co budeme testovat?

  Pokud se z našeho sluníčka stane malý uplakánek, děláme, co je v našich silách, abychom zjistili, co se za pochmurnou náladou, zhoršeným spánkem či častým pláčem skrývá. Odpověď možná najdete ukrytou pod plenkou. Zadeček miminka je po celý den zabalený v neprodyšných plenkách. Kombinace tepla, vlhka a bakterií narušuje celistvost vrchní vrstvy pokožky, a tím i ochrannou funkci kůže. Pokud se pod plenou skrývá začervenání, boláčky, oteklá místa, vyrážka či podráždění kůže, vaše děťátko trápí zánět na pokožce, která volá o pomoc (tzv. opruzenina).

  V péči o zadeček miminka je opravdu zlatým standardem tekoucí teplá voda, šetrné osušení, větrání a pravidelná aplikace ochranné masti, která pomáhá pokožce zvládnout vše, co se děje pod plenou.

  Při každém přebalování je vhodné použít mast Bepanthen Baby, která nabízí trojitou péči – pomáhá chránit před zarudnutím, hydratuje a přirozeně regeneruje pokožku dětského zadečku. Mast Bepanthen Baby je určená pro každodenní péči o pokožku zadečku a pomáhá ji chránit před vznikem opruzenin. Obsahuje panthenol (provitamin B5), který ispívá k obnově přirozené ochranné bariéry citlivé pokožky a udržuje ji jemnou a hydratovanou. Snadno se roztírá a je vhodná pro každodenní použití. Navíc je vhodná i k péči o bradavky při kojení, či k péči o suchou pokožku. V masti Bepanthen Baby je naplno využita síla panthenolu, jinak známého jako provitamin B5. Tato látka, které se říká i ”vitamín kůže”, pomáhá udržovat pokožku zdravou a je zapojena do mnoha metabolických procesů v našem těle.

  Koho hledáme

  Hledáme 10 maminek s děťátkem mladším 6 měsíců. Ženy, které jsou aktivní, rády zkoušejí nové věci a pro své dítě chtějí jen to nejlepší. Pokud jsi komunikativní a ráda se s námi podělíš o momenty z testování, hledáme právě tebe.

  Jak se zapojit

  Splňujete podmínky uvedené výše a rády byste se spolu se svým prckem staly součástí tohoto testování? Stačí, když nám do komentáře pod článek napíšete, co nikdy nesmí chybět ve vaší přebalovací tašce, když jdete někam na výlet či procházku. Nezapomeňte zmínit věk svého děťátka a klidně se můžete pochlubit i pěknou fotografií.

  Čas na zapojení máte do pondělí 24.5. V průběhu týdne vybereme 10 maminek, které oslovíme interní poštou a předáme jim všechny potřebné instrukce k testování.  

  Budeme vám držet palce a těšit se na vaše komentáře 🙂

  konik_testuje

  Bepanthen Baby je kosmetický přípravek. LMR-CH-20210504-09

  Péči o dětský zadeček bychom nikdy neměli podcenit. Rozmrzelé miminko se zarudlým zadečkem je hotová katastrofa. Používáte při přebalování i nějaké kosmetické přípravky? Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤

  A. Ne, zadeček pouze umyji a osuším.
  B. Používám preventivně mast.
  C. Řeším problém, až když se objeví.

  Zadeček našich nejmenších si zaslouží tu nejlepší péči. ☺ Pokud byste chtěli vyzkoušet kosmetickou mast Bepanthen Baby, sledujte nás. Zanedlouho se budete moci přihlásit na její testování.

  Koník_ testuje
  #test_bepanthen

  *Bepanthen Baby je kosmetický přípravek.

  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    15. dub 2021    

  Ve společnosti čím dál více rezonuje potřeba větší ekologické odpovědnosti. Zajímáte se při výběru kosmetiky o to, jaký má značka postoj k ochraně životního prostředí a co pro ni i ve skutečnosti dělá?

  A. Samozřejme. Je to pro mě důležité kritérium.
  B. Neřeším to.

  Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka ❤️ Nezapomeňte se přihlásit do testování novinek rostlinné kosmetiky značky YVES ROCHER, která myslí nejen na vaši pleť, ale i na životní prostředí. Stačí kliknout sem a odpovědět na otázku v článku: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-yves-rocher-novinky-pure-79fr94/

  #test_yvesrocher2

  konik_testuje
  12. dub 2021    Čtené 2879x

  Zkušenosti s Yves Rocher - novinky PURE ALGUE

  Maminky z Modrého koníka testovaly novou řadu prémiové francouzské kosmetiky Yves Rocher PURE ALGUE. Jak s ní byly spokojené a jestli naplnila jejich očekávání si přečtěte ZDE -> Zkušenosti s kosmetikou Yves Rocher PURE ALGUE


  Základem správné péče o pleť, každého typu a v každém věku, je důkladné čištění. Odstranění odumřelých buněk, přebytečného mazu a prachu, který se na pleti usazuje, se odrazí na čistších pórech, zdravé a čisté pokožce. Důkladné čištění je základ pro další kroky ranní i večerní rutiny v péči o pleť. Odměnou za péči je hezčí a především zdravější pleť. 

  Co budeme testovat

  Díky testování nové řady výrobků na čištění pleti PURE ALGUE9 od francouzské značky rostlinné kosmetiky YVES ROCHER si můžete vyskládat svůj vlastní personalizovaný rituál čištění pleti. Určitě si najdete svého favorita, bez ohledu na to, jakým způsobem si pleť čistíte a jaké textury produktů preferujete.

  Řada produktů PURE ALGUE je inspirována čisticí sílou oceánů. Účinnou složkou je mikrořasa Tetraselmis s okysličujícími a antioxidačními vlastnostmi. Mikrořasy pocházejí z udržitelného hospodářství a byly vypěstovány při bretaňském pobřeží. Podporují angiogenezi, proces zodpovědný za růst nových krevních cév, díky čemuž zlepšují okysličení buněk v kůži

  Odličovací želé 3v1 je naprostou novinkou značky YVES ROCHER a vlajkovým výrobkem řady PURE ALGUE. V jednom kroku odstraňuje líčení, čistí a detoxikuje. Díky obsaženým kapičkám vody se při masáži obličeje mění na lehkou pěnu, která vám bude zaručeně připomínat tu mořskou. Pokud máte rády účinnost čisticího oleje, ale i svěžest čisticího gelu, tento výrobek je stvořený pro vás. Výsledkem je čistá, svěží a hydratovaná pleť, na dotek jemná a hebká. Samozřejmostí je pečlivě vybrané složení, které respektuje pleť i životní prostředí. 

  Svěží čisticí gel vaši pleť dokonale vyčistí, odstraní nečistoty i zbytky make-upu. Pokožku okysličuje a osvěžuje. 

  Okysličující čisticí pěna je úžasná svou jemnou a lehkou pěnovou texturou. Bezchybně pleť vyčistí, okysličí a osvěží.

  Odličovací micelární voda na obličej a oči 2v1 je ideální na odstranění zbytků make-upu. Její svěží textura zanechává pokožku jemnou a čistou, se svěžím pocitem.

  Rozjasňující peeling pro svěží pleť obsahuje bambusový prášek a má osvěžující gelovou strukturu. Zbavuje pokožku odumřelých buněk a nečistot, díky čemuž je pleť okysličená, jemně vypnutá a svěží. 

  Okysličující hydratační maska poskytuje pokožce intenzivní hydrataci. Pleť revitalizuje a obnovuje její přirozený jas. Má osvěžující gelovou texturu. 

  Značka YVES ROCHER se již od roku 1959 věnuje objevování a poznávání světa rostlin.

  V jeho bohatství hledá tým botaniků a výzkumných pracovníků různé účinné látky pocházející z rostlin, které si poradí s řešením každé nedokonalosti, s níž se ženy, ve snaze být krásné, setkávají. Příroda je více než zdroj inspirace, je v samém centru dění.

  Jednou z hlavních hodnot značky YVES ROCHER je ekologie, proto se aktivně snaží eliminovat dopad výroby jejich produktů na životní prostředí. Společnost si zakládá na tom, že její výrobky jsou rostlinného původu. Díky čemuž vyrábí kosmetiku šetrnou nejen k pleti, ale také k přírodě. 

  Koho hledáme

  Hledáme 10 žen starších 18 let, s normální nebo smíšenou pletí, pro které je kosmetika jejich malým světem, koníčkem či vášní. Vědí, co chtějí, co jejich pleť potřebuje, ale jsou otevřené novým zkušenostem. Ženy, které hledáme, by měly být komunikativní, přátelské a měly by se zajímat nejen o svou pleť, ale i o své okolí a přírodu. Rovněž by měly být aktivní, aby se o průběh testování a své dojmy z něj podělily i s námi na Modrém koníku. 🙂

  Jak se zapojit

  Pokud jste se v předchozích větách našly, neváhejte se zapojit, hledáme právě vás. Stačí, když nám do komentáře pod tímhle článkem napíšete, jak vypadá každodenní čištění vaší pleti a klidně připojte i nějakou fotografii ☺

  Čas na zapojení máte do 19.4. a v průběhu dalšího týdne vybereme 10 maminek, které potěšíme a oslovíme interní poštou.

  Už teď se těšíme na vaše komentáře a fotografie ☺

  konik_testuje

  #test_yvesrocher2

  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    5. dub 2021    

  Důkladné čištění pleti je pro její celkový vzhled velmi důležité. O tom není třeba polemizovat 😄 Nyní od vás ale chceme trošku upřímnosti. Čistíte si před spaním pleť vždy a za všech okolností?

  A. Bez toho neusnu.
  B. Sem tam nad tím mávnu rukou.
  C. Můj odličovač je po záruce dříve, než ho stihnu spotřebovat.

  Za každou odpověď vám zašleme 3 srdíčka. Sledujte nás a nepropásněte výzvu pro testování nové produktové řady výrobků na čištění normální a smíšené pleti PURE ALGUE od francouzské značky rostlinné kosmetiky YVES ROCHER.

  #test_yvesrocher2

  konik_testuje
  29. led 2021    Čtené 2837x

  Zkušenosti s Colvia

  Zdraví máme jen jedno, proto si ho važme a chraňme. Obzvláště v této nelehké době. Právě proto se naše první testování v tomto roce ponese ve znamení zdraví a péče o pokožku. Vsaďte i vy na znalosti, kvalitu a spolupráci a propadněte kouzlu COLOSTRA 😉

  Co budeme testovat

  Výrobky Colvia, které budeme testovat, využívají pozitivní účinky COLOSTRA na lidský organismus. Colostrum působí příznivě na podporu imunity, pomoc při alergiích, oddalování projevů stárnutí, regeneraci organismu, aktivní způsob života či prevenci při onemocněních. Tato společnost s českými kořeny se snaží nabídnout na domácím trhu vysokou světovou kvalitu za ceny přístupné českému zákazníkovi. Výroba podléhá přísným kritériím kvality, přičemž jsou v celém procesu zpracování COLOSTRA prováděny kontroly kvality podle zpracovaných předpisů a norem. Samozřejmostí je společenská odpovědnost a ohleduplnost vůči okolí, přírodě a životnímu prostředí.

  Jelikož myslíme nejen na dětičky, ale i na maminky, budeme testovat hned několik druhů produktů.

  DĚTSKÁ VÝŽIVA

  Začneme těmi nejdůležitějšími - našimi nejmenšími. Celá řada mléčné stravy pro děti využívá všechny příznivé účinky COLOSTRA a přispívá tak ke zdravému vývoji dítěte. Jsou bez obsahu palmového oleje, jakékoli jiné rostlinné složky nebo jiných cizích přísad a plnidel.

  POČÁTEČNÍ SUŠENÁ MLÉČNÁ KOJENECKÁ VÝŽIVA V PRÁŠKU pro výživu kojenců od narození do 6. měsíce života, nemohou-li být kojení, a POKRAČOVACÍ SUŠENÁ MLEČNÁ VÝŽIVA V PRÁŠKU pro výživu nemluvňat po 6. měsíci života. Mléčná výživa Colvia pro děti obsahuje bovinní (kravské) colostrum. Jedná se o kravské mateřské mléko, které se svým složením i vlastnostmi podobá mateřskému mléku lidskému. Optimálně zvolené složení, obsah vápníku, vitamínů a minerálních látek má pozitivní vliv na zdravý vývoj dítěte.

  DĚTSKÝ KRÉM

  Tento dětský krém se postará o citlivou a jemnou pokožku vaší malé ratolesti. Obsahuje colostrum a ghí máslo, díky čemuž má příznivé účinky při prevenci před opruzeninami. Proto je vhodný na ochranu citlivé dětské pokožky nejen v oblastech pod plenkami, ale i na jiných místech, kde dochází k zarudnutí a podráždění pokožky.

  PLEŤOVÝ KRÉM

  Nezapomínáme ani na vás, maminky. Pro vás tu máme pleťový krém s COLOSTREM a ghí máslem, který regeneruje pokožku, chrání ji a zvláčňuje. Je určen pro každodenní použití a je vhodný pro všechny typy pleti, čili i pro osoby s citlivou pokožkou.

  Koho hledáme

  Na testování hledáme skutečně široký záběr maminek 🙂 Testování se zúčastní 10 maminek, proto neváhejte a zkuste své štěstí. Hledáme komunikativní maminky, které se nadšeně pustí do testování a o celý průběh se s námi rády podělí nejen slovně, ale i prostřednictvím fotek.

  Jak se zapojit

  Pokud se chcete zapojit, stačí, když nám zanecháte komentář, který bude obsahovat odpovědi na tyto 2 otázky:

  a) Který produkt byste chtěly testovat? V případě dětské výživy či krému nezapomeňte zmínit věk svého dítěte.
  b) Slyšely jste už o colostru a jeho účincích? Nebo je to pro vás novinka, která vás zaujala?

  Nebojte se rozepsat a klidně přiložte i nějakou fotografii 😉 Čas na zapojení máte do neděle 31.1.2021. V průběhu týdne vybereme 10 maminek, které potěšíme a o dalších krocích testování je budeme informovat prostřednictvím interní pošty.

  Budeme vám držet palce a těšit se na vaše komentáře.

  konik_testuje

  #test_colvia


  Důležité upozornění!!!

  Kojení je nejpřirozenější a nejlepší způsob výživy dítěte a mělo by probíhat tak dlouho, jak je to možné. Před zahájením přikrmování dítěte pomocí počátečního mléka COLVIA pro děti se poraďte s dětským lékařem, nebo osobou kvalifikovanou v oblasti farmacie, výživy lidí nebo péče o matku a dítě.

  Znáte nespočet příznivých účinků COLOSTRA? Zkuste na základě svého aktuálního stavu a nálady vybrat jednu z možností, kterou byste v tomto momentě potřebovaly
  nejvíce 🙂 My vám za odměnu zašleme záplavu srdíček 💙

  a) Podpora imunity
  b) Oddálení projevů stárnutí
  c) Pomoc při alergiích
  d) Regenerace organismu

  Ověřte si jeho účinky samy a zapojte se do testování produktů Colvia. Máte poslední šanci: https://i.modrykonik.sk/3t7fEw8 🙂

  #test_colvia

  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    18. led 2021    

  Svět kosmetiky je srdcovkou nejedné ženy. Jakmile se ale staneme maminkami, mnohým z nás se naše kosmetická sbírka začne zmenšovat a zmenšovat 😉 Ruku na srdce, jak jste na tom vy, maminky? Samozřejmě vaše odpovědi odměníme 3 srdíčky 💙

  a) Ani během mateřství jsem nezanevřela na kosmetiku pro sebe a pravidelně svou sbírku rozšiřuji 😊
  b) Přiznávám, že odkdy jsem mámou, častěji nakupuji kosmetiku pro děti 😀

  Ať už jste odpověděly jakkoli, věříme, že vás potěší další testování, do kterého se budete moci přihlásit už příští pondělí. Budeme totiž testovat produkty Colvia s obsahem COLOSTRA pro maminky i dětičky.

  #test_colvia

  konik_testuje
  16. lis 2020    Čtené 2411x

  Zkušenosti s Plasmakosmetikou

  O svou pleť se staráte, ale i tak máte pocit, že jí něco chybí? Každá žena touží po krásné a zdravé pleti, která by rozzářila její tvář a osobnost. A i když souhlasíme, že ženy zrají do krásy, souhlasíme také s tím, že každá pleť si zaslouží potřebnou péči přiměřenou věku. Proto vám přinášíme testování, které se postará o vaši pokožku a pomůže jí ke zdravému a mladému vzhledu!

  Co budeme testovat

  I vy se chcete cítit dobře a sebevědomě ve svém těle? Začít den pohledem do zrcadla a vidět svěží a zdravou pleť bez známek stárnutí? Čas plyne a s přibývajícím věkem pleť postupně ztrácí svou pružnost a schopnost regenerace. První vrásky můžeme pozorovat již kolem třicátého roku života. K projevům stárnutí přispívají i stres, výkyvy počasí, smog, časté opalování či nedostatek spánku, který maminky znají až příliš dobře. Tyto projevy však můžete zmírnit. V boji proti stárnutí vám pomohou přípravky Plasmakosmetika. Tato unikátní kosmetika posiluje buněčnou regeneraci kůže, regeneruje, omlazuje a chrání ji.

  Tak co, dámy, jste připravené otestovat regenerační a omlazující přípravky ve formě gelu a krému? Zkuste na vlastní kůži, a to doslova, co dokáže Plasmakosmetika.

  PLASMAGEL je účinné sérum na ochranu a regeneraci pokožky. Tento jedinečný přípravek se postará o podrážděnou, poškozenou či porušenou pokožku a stane se vaším věrným každodenním pomocníkem. Je vhodný i pro dětskou, atopickou či psoriatickou pokožku, jakož i na pokožku namáhanou mrazem či sluncem. Ideální je také na jizvy, drobné odřeniny, lehčí formy akné a po esteticko-chirurgických výkonech. Maminky ho ocení nejen v péči po nástřihu hráze, ale i na jizvu po císařském řezu a na poraněné, popraskané bradavky. A čím je Plasmagel tak jedinečný? Využitím unikátní a špičkové biotechnologie pro výrobu cenných krevních proteinů a urychlovačů regenerace R.A.F. Jde o jedinou kosmetiku s těmito složkami, která skutečně a viditelně regeneruje již od první aplikace.

  PLASMACREME je unikátní omlazující a vyživující krém pro extrémní regeneraci vhodný na citlivou, zralou pokožku. Jeho složení z krevních proteinů, esenciálních olejů, vitamínů a bambuckého másla se postará o hloubkovou výživu, regeneraci, vyhlazení a omlazení. Díky urychlovači regenerace R.A.F. omlazuje a posiluje buněčnou regeneraci kůže, obnovuje vlastní kolagen a minimalizuje vrásky či kožní nedokonalosti. Bude vám vyhovovat i v případě, že vás trápí problematická, atopická, citlivá či ekzematická pleť. Nemá uplatnění pouze v boji proti známkám předčasného stárnutí, ale při opakovaném používání pomáhá redukovat hyperpigmentační skvrny. Díky mimořádnému složení je vhodný nejen jako noční a denní krém, ale i na citlivé oční okolí. Lehká a příjemná konzistence a vůně po květech lnu jsou pouze třešničkou na dortu.

  Pro lepší výsledky a skutečně hloubkové a intenzivní omlazení používejte oba produkty dohromady alespoň dvakrát denně. Plasmagel je vhodné použít jako sérum a po jeho zaschnutí následně na pokožku nanést Plasmacreme.

  Koho hledáme

  Na toto testování hledáme 12 žen, které by chtěly své pleti dopřát potřebnou a zaslouženou výživu, díky které zpomalí její stárnutí a dopřejí jí regeneraci. Ženy, které hledáme, by si měly potrpět na kvalitní kosmetiku a měly by znát svou pleť, její potřeby i neduhy. Měly by to být aktivní ženy, které se zajímají o poctivou kosmetiku a nebojí se výzev. Také by měly být ochotné podělit se s radostí o své pocity a dojmy z testování s ostatními maminkami.

  Jak se zapojit

  Zapojte se do tohoto testování a dopřejte své pleti tu nejlepší péči. Stačí, když nám pod tímto článkem zanecháte komentář, ve kterém nám popíšete svou pleť a to, jak se o ni staráte. Má vaše pleť nějaké rozmary, jizvy či jiné nedokonalosti? Zmiňte nám i ty. Abyste mohly být zařazeny do výběru, komentář musí obsahovat také váš věk.

  Čas na zapojení máte do pondělí 16.11.2020. V průběhu týdne vybereme 12 žen, které budeme o dalším postupu informovat prostřednictvím interní pošty.

  Držíme vám palce ;)

  Co děláte pro to, aby byla vaše pleť zářivá, odpočatá a svěží? Dopřejete si nejen dostatek spánku a tekutin, ale i potřebnou pleťovou péči? Myslíme tím poctivé čištění, krémy, gely, séra či jiné přípravky na pleť ☺ Přiznejte se nám, jak často se věnujete své pleti a pošleme vám 3 srdíčka ❤

  a) Každé ráno a večer.
  b) Jednou denně.
  c) Každý druhý den.
  d) Pouze párkrát týdně.

  Už JEN DNES se můžete přihlásit do testování unikátních přípravků Plasmakosmetika, které se díky unikátnímu urychlovači regenerace R.A.F. a vzácným krevním proteinům postarají o její regeneraci a omlazení: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-plasmakosmetikou-eb9kai/ 🙂

  #test_plasmakosmetika

  konik_testuje
  9. lis 2020    Čtené 4666x

  Zkušenosti s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10

  Naše maminky dostaly možnost otestovat mobilní tiskárnu Canon SELPHY Square QX10, díky které zůstanou jejich vzpomínky a zážitky uchované v podobě fotografií. Pojďte se podívat, jak si toto testování užily.  Zkušenosti s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10.

  Fotografie jsou cenné vzpomínky zachycené na papíru. Jsou to zhmotněné zážitky a jedinečné okamžiky, které nikdy nevyblednou. Chcete si i vy navždy uchovat ty krásné chvíle, které někdy plynou až příliš rychle? Díky našemu testování na žádný moment už nezapomenete. Pokud rády fotíte kdykoliv a kdekoliv, máme zde testování šité na míru přímo pro vás. Ukážeme vám, že focení a tisknutí snímků nikdy nebylo zábavnější a jednodušší. 

  Co budeme testovat

  Fotky jsou tím nejlepším způsobem, jak zachytit to nejhezčí z vašeho života. Abyste na vaše vzpomínky a důležité momenty nikdy nezapomněly, je důležité uchovat si je nejen v paměti, ale i vytištěné. Máte i vy mnoho fotek vaší rodiny? Chybí vám však čas a příležitost mít fotky nejen v digitální, ale i tištěné podobě? Pro všechny fotonadšence je tu kvalitní mobilní tiskárna Canon SELPHY Square QX10. Pokud jde o vzpomínky zachycené na fotografiích, stane se tato šikovná pomocnice vaší věrnou a nejlepší kamarádkou. Tiskněte, kreativně se vyblázněte a sbírejte vzpomínky, které nikdy nevyblednou. A to všechno celkem jednoduše. Žádné náročné technické postupy a žádné komplikace. Každý to zvládne hravě a s potěšením. 

  Canon SELPHY Square QX10 se postará o nádherně zpracované a výrazné výtisky. Snímky ve velikosti 68x68 mm si vytisknete jednoduše ze svého chytrého telefonu. O bohaté, zářivé barvy a detaily, které vydrží až 100 let, se postará technologie sublimačního tisku. 

  Díky Wi-Fi připojení a praktické kompaktní velikosti ji můžete mít stále u sebe. Fotografie si tak můžete vytisknout kdykoliv a kdekoliv. Založte si je do alba, vystavte si je tam, kde je budete mít stále na očích, ozdobte je, obdarujte jimi nebo buďte kreativní. S aplikací SELPHY Photo Layout, která nabízí možnost přidání razítek, filtrů, ohraničení, textů nebo dalších zábavných prvků, se vaší kreativitě meze nekladou.  

  Koho hledáme

  Hledáme 5 žen, které si zážitky, jedinečné okamžiky a neopakovatelné chvíle rády uchovávají nejen v paměti, ale i na fotografiích. Měly by být kreativní, ale zároveň by měly vyhledávat jednoduchá řešení, díky kterým si každý den mohou užívat naplno. Nehledáme profesionální fotografky, ale docela obyčejné maminky, které rády fotí svoje dětičky, rodinu či svět okolo sebe. 

  Jak se zapojit

  Našly jste se v předchozích větách? Tak neváhejte a zapojte se do testování mobilní tiskárny Canon SELPHY Square QX10. Stačí, když nám do komentáře napíšete, jaký máte vztah k fotografování. Máte svůj mobil plný fotek, které by si zasloužily zvěčnit na papíře? Klidně ke svému komentáři přiložte i nějakou vaši oblíbenou fotku, kterou se vám podařilo cvaknout, a přesvědčte nás, že máme vybrat právě vás 🙂 

  Čas na zapojení máte do neděle 15.11.2020. V průběhu týdne potom vybereme 5 z vás, které o dalších krocích testování informujeme interní poštou. 

  Budeme se těšit na vaše komentáře a fotky 🙂

  Ženy nestárnou, ženy zrají do krásy - i vy souhlasíte s tímto výrokem? 😉 My, samozřejmě, ano! 🙂 Víme, že je neslušné ptát se žen na věk, ale prozraďte nám aspoň to, do které kategorie se řadíte. Za vaši upřímnost vám zašleme 3 srdíčka pro potěšení ❤

  a) Méně než 20 let.
  b) 20 až 25 let.
  c) 26 až 30 let.
  d) 31 až 40 let.
  e) Více než 40 let.

  Ať máte 20 nebo 40, krásné jste vždy. Důležité je pouze zvolit správnou kosmetiku přiměřenou svému věku. Sledujte náš profil, už za pár dní vám přineseme testování pleťových produktů značky Plasmakosmetika, která se postará o regeneraci a omlazení vaší pokožky díky unikátnímu urychlovači regenerace R.A.F. a vzácným krevním proteinům.

  #test_plasmakosmetika

  konik_testuje
  9. lis 2020    Čtené 3985x

  Zkušenosti s Fisher-Price Linkimals

  Nakoukněte do kouzelného světa hraček a přečtěte si, jak dopadlo testování hraček Fisher-Price. Uspěly hračky Linkimals nejen u maminek, ale především u jejich malých ratolestí? . ➡ Zkušenosti s Fisher-Price Linkimals.

  Ani vy se neumíte nabažit upřímné dětské radosti, šťastného úsměvu a rozzářených oček? Tak potom čtěte dál. Přinášíme vám totiž další testování oblíbených hraček Fisher-Price, které však nejsou pouze o zábavě, ale taktéž o zdokonalování dětských schopností a rozvoji jejich přirozeného potenciálu. Prosím pěkně, vstupte s námi do veselého království hraček, v kterém se bude líbit nejen dětem, ale i jejich starostlivým a milujícím rodičům. 

  Co budeme testovat

  Hra s hračkami je daleko významnější než jen samotná zábava. Důležitost hry s hračkami, které rozvíjí a podporují dětské schopnosti a fantazii, byla podnětem pro založení značky Fisher-Price. Právě proto už 90 let vytváří hračky pro rozvoj našich dětí. Rozzařte očka vašich ratolestí, potěšte jejich dětské srdíčko a pojďte s námi testovat tyto krásné hračky jedinečné pro jejich vzájemnou interakci. A možná získáte i něco navíc – malou chvilku klidu pro sebe ;) Na scénu totiž přichází mluvící hračky Linkimals vhodné pro všechny zvídavé dětičky od 9 měsíců. V testovacím balíčku najdete tyto tři zvířecí kamarády:

  Fisher-Price Linkimals Mluvíci lenochod je víc než jen svítící hračka, která vydává zvuky. Tento malý kamarád vaše děťátko rozhýbe a naučí ho spoustu nových věcí. A to díky světýlkám, písničkám, hudbě a tanečním pohybům. Nechte se vtáhnout do zábavného světa čísel, protikladů, abecedy a barev.

  Fisher-Price Linkimals Mluvící los má pro vás připravené zábavné učení, které dětem přiblíží počítání od 1 do 10. Interaktivní hry, rozsvícené bříško, hravé písničky, zvuky nebo měkoučké parůžky podpoří smysly vašeho děťátka.

  Fisher-Price Linkimals Mluvící lama nepomáhá pouze rozvíjet koordinaci pohybu rukou a očí, ale zároveň procvičuje schopnost řešit problémy. Díky zářivým světýlkům, barevným kroužkům a chytlavé hudbě podporují i sluchové a zrakové smysly.

  A to není všechno! Každý ví, že „spolu se to táhne líp“. Ví to i zvířátka Linkimals, které to dokáží společně pořádně roztočit. Jen co jeden z nich rozpozná své kamarády, odstartují spolu parádní světelnou a hudební show. 

  Koho hledáme

  Na toto testování hledáme 10 maminek dětí ve věku od 9 měsíců, které hračky pro svoje ratolesti vybírají starostlivě a zodpovědně. Maminky, které sáhnou po ověřených hračkách, které děti nejen zabaví, ale zároveň rozvíjí jejich dětské schopnosti. Měly by to být aktivní maminky, které se radují z každého dne a milují společné hraní si se svými dětmi. Taktéž by měly být veselé a přátelské, aby se o toto hravé testování podělily s ostatními maminkami a v příspěvcích z testování nás nechaly nahlédnout do jejich království hry a hraček 🙂

  Jak se zapojit

  Doplňte si sbírku hraček o naučné a kvalitní hračky, které podpoří rozvoj vašeho děťátka. Ručíme vám za to, že z těchto rozkošných hraček budou vaše dětičky víc než nadšené. A vy také 🙂 Stačí, když nám necháte komentář, v kterém nám přiblížíte, jak u vás vypadá taková běžná hra. Popište nám, jak si váš drobeček nejraději hraje a co mu při hraní dělá největší radost. Klidně přiložte i fotku 🙂 Také nezapomeňte zmínit věk vašeho dítka, s kterým si budete toto hravé testování užívat. Přesvědčte nás, že hračky Linkimals se mají zabydlet právě u vás ;)

  Zapojit se můžete do neděle 15.11.2020. V průběhu týdne potom vybereme 10 maminek, které potěšíme a o dalších krocích je budeme informovat v interní poště. 

  Držíme vám palce 🙂

  Ani vy jste při pořizování výbavičky nezapomněli na monitor dechu? Nebo jste se rozhodli fungovat bez této pomůcky? Napište nám, ke které skupině patříte a pošleme vám 3 ❤❤❤

  a) Monitor dechu je u nás samozřejmostí.
  b) Už mám děťátko větší, ale monitor jsme používali 6 měsíců nebo méně.
  c) Monitor dechu jsme používali, a to déle než 6 měsíců.
  d) Ne, monitor dechu jsme neměli / nemáme.

  Monitor dechu už patří ke standardní výbavě maminek. Ten vám však pouze oznámí, že něco není v pořádku. Neudělá za vás nic. Víte, jak v takové situaci reagovat? Nejen o tomto se dozvíte na kurzech první pomoci dětem, které budeme testovat. Nenechte nic náhodě a zapojte se i vy: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-online-kurzy-prvni-pomoci-d-a1pd1t/ 🙂

  #test_comamdelat

  Díky hračkám se děti nejen zabaví, ale také objevují barevný svět fantazie, rozvíjejí své schopnosti a naučí se spoustu nových věcí. Dnes je nabídka hraček skutečně štědrá, díky čemuž si můžeme pečlivě vybírat. S čím si však hrají nejraději vaši mrňousci? 🙂

  a) Hraje si se vším.
  b) Interaktivní a edukační hračky.
  c) Autíčka nebo panenky.
  d) Stavebnice, puzzle a jiné skládačky.
  e) Cokoliv, co hraje, svítí nebo vydává zvuky ;)

  Zatím vám zašleme pouze 3 srdíčka, ale už za týden se budete moci zapojit do testování, které rozzáří všechna dětská očička ❤ Budeme totiž testovat interaktivní hračky Fisher-Price, které se určitě stanou vaší srdcovou záležitostí 🙂

  #test_fisherprice4

  konik_testuje
  2. lis 2020    Čtené 2935x

  Zkušenosti s online kurzy první pomoci dětem

  Děti jsou to nejcennější, co máme. Vědí to i naše maminky, které díky testování absolvovaly online kurzy první pomoci "Co mám dělat". Chcete vědět, co všechno jim kurz dal? Přečtěte si jejich upřímné dojmy a pocity. Zkušenosti s online kurzy první pomoci dětem.

  Děti jsou prostopášné, nebojácné a někdy až nadmíru vynalézavé – víte, o čem mluvíme, viďte? ;) I přes tu největší snahu starostlivých rodičů se malé rošťáky zkrátka nepodaří před úrazy vždy ochránit. Můžete mít oči i na zádech, upozorňovat, hlídat je jako oko v hlavě, ale někdy se úrazům, bohužel, nevyhnete. Víte, jak reagovat v takové situaci? Je lepší první pomoc ovládat a nikdy ji nepoužít v praxi, než naopak. Protože děti jsou to nejcennější, co máme.

  Ošklivé úrazy, pády, popáleniny, spolykané předměty, dušení či jiné zdravotní komplikace? Každé mamince pouze pomyšlení na takovéto situace způsobuje nevolnost a oblévá ji studený pot. Je však velmi důležité vědět, jak se v kritické situaci zachovat. Potřebné je pouze jedno: neztrácet čas, nepanikařit a okamžitě jednat. Porazte převahu dětských skopičin a nezbednosti díky první pomoci. Zúčastněte se testování, které vám dá do rukou něco vzácné -návod na záchranu života. Úkony zachraňující život je třeba se naučit pod dozorem odborníka a informace čerpat ze spolehlivých, ověřených zdrojů. V případě kurzů Co mám dělat dostanete informace z první ruky. MUDr. Michala Knězková není pouze lékařkou a certifikovanou odbornicí ve svém oboru, ale i maminkou. 

  V rámci našeho testování budete mít možnost zúčastnit se dvou online kurzů. Získáte tak potřebné informace k tomu, aby vás a vaše děťátko nepřekvapila žádná situace.

  Kurz První pomoc dítěti

  Tento online kurz první pomoci nabízí přehledné, výstižné a praktické nahlédnutí do této problematiky. Umíte panikařit, chytá vás hysterie a máte pocit, že byste v kritické situaci, která vyžaduje první pomoc, selhaly? Je na čase to změnit! A co všechno se díky kurzu dozvíte?

  • Představení kurzu a ikonografiky
  • Důležité kontakty a aplikace
  • Otravy a intoxikace
  • Popáleniny v dětském věku
  • Pády a zotavovací poloha
  • Úrazy, odřeniny a krvácení
  • Laryngitida a febrilní křeče
  • Hmyz a alergické reakce
  • Klíšťata a možnosti ochrany
  • Lékárnička, co mít doma
  • Spolykané předměty
  • Dušení, vdechnutí předmětu
  • Resuscitace kojence do 1 roku a dítěte staršího 1 roku

  Kurz O našem miminku

  Kurz O našem miminku je předporodní kurz, ale jde o první kurz v ČR i SR, který není orientován na porod a maminku, ale na miminko. Na tomto online kurzu zaměřeném na péči o děťátko se dozvíte vše od A po Z. Jako nastávající maminky získáte všechny potřebné informace. Nezaskočí vás tak průjmy, horečky ani febrilní křeče. Rovněž budete ovládat vše o vývoji dítěte do 1 roku, jako je syndrom náhlého úmrtí, jak reagovat, a také to, jak děťátko správně resuscitovat. Na kurzu proberete tyto okruhy:

  • Představení kurzu
  • Výběr pediatra a porodnice
  • Porodnice a vyšetření miminka
  • Monitor dechu, syndrom náhlého úmrtí
  • Období šestinedělí
  • Motorický vývoj do 1 roku
  • Nepořídím, neublížím
  • Očkování v ČR
  • Teplota a febrilní křeče
  • Průjem a dieta při prujmu
  • Dušení, vdechunutí předmětu
  • Resuscitace kojence do 1 roku

  A jaká je výhoda online kurzu oproti tomu osobnímu? Kromě praktických okolností, jako to, že ho můžete absolvovat z pohodlí obývacího pokoje a v teplákách? ;) Je bohatší na informace. Všechny materiály vám navíc zůstávají, díky čemuž se k nim můžete kdykoliv vrátit. Kromě toho se o materiály a poznatky můžete podělit například i s tatínkem či babičkou, kteří se stejně podílejí na výchově nebo hlídání vašeho děťátka. Také máte záruku aktuálních informací a změn, které paní doktorka pozorně sleduje a komunikuje.

  Díky kurzům si budete umět poradit doma v případě nepříjemností a úrazů sama, ale budete i vědět, kdy vyrazit k lékaři, kdy určitě nečekat a okamžitě volat RZS. Užijte si cenný čas s dětmi bez zbytečného stresu a strachu, co když... Protože v případě potřeby už budete vědět, co dělat a jak pomoci.

  Koho hledáme

  Na toto testování hledáme 10 pečlivých maminek a budoucích maminek, které chtějí vědět, jak správně reagovat při úrazech či život ohrožujících situacích. Měly by to být maminky, které vědí, že prevence je sice důležitá, ale zároveň si uvědomují, že některým situacím nelze zabránit. Proto chtějí ovládat první pomoc a být připraveny v takových momentech zasáhnout. Pokud jsme popsali právě vás, navíc jste komunikativní a rády se podělíte o dojmy z kurzu s našimi maminkami, neváhejte se přihlásit.

  Jak se zapojit

  Nenechte nic na náhodě a vezměte bezpečí a život svého děťátka do vlastních rukou. Znalosti, které díky těmto kurzům získáte, jsou k nezaplacení. Tak se zapojte jednoduchým napsáním komentáře. V něm nám prozraďte, jestli jste momentálně těhotná nebo již doma malého rošťáka máte. Také napište, proč byste kurzy chtěly absolvovat právě vy.

  Zapojit se můžete do neděle 8.11.2020. V průběhu týdne pak vybereme 10 maminek, které budeme o dalším postupu informovat prostřednictvím interní pošty.

  Držíme vám palce 🙂