Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
konik_testuje
Zpráva byla změněna Dnes v 07:45
I vy máte doma oblíbený spotřebič, který můžete s klidem označit za nejlepší kamarádku? Protože vám ulehčuje každodenní povinnosti. Pomůže vám. Nezklame vás. Prozraďte nám, bez kterého pomocníka už si ani neumíte představit každodenní domácí práce, a my vás odměníme 4 srdíčky :heart:

A) Pračka
B) Myčka nádobí
C) Sušička

Prozradíme vám, že jednoho takového pomocníka, konkrétně sušičku, budete moci získat díky našemu testování, co nevidět.

#test_lg2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
9. lis 2018 Čtené 1547x

Podzimní období není vždy krásné a plné barev. Déšť, nepříjemné změny teplot a málo slunce dělají z podzimu nepříliš oblíbené roční období. Jsou s ním spjata různá nachlazení, a pokud vaše děti chodí do školy či školky, určitě se v kolektivu těmto nepříjemnostem nevyhnou. Stejně jako vy v práci nebo při setkáních s přáteli. Proto je důležité posilovat imunitu.

Toto nové testování by mohlo být ideálním a jednoduchým řešením. Čtěte dál.

Co testujeme

Nyní máte šanci s námi otestovat norské rybí oleje značky Möller's:

1. Möller's Omega 3 rybí olej z tresčích jater s citrónovým aroma,

2. Möller's Omega 3 rybí olej z tresčích jater s přírodním ovocným aroma.

Z norské přírody

Möller's Omega 3 je rybí olej z norské přírody. Získává se z jater tresek z chladných vod při norských ostrovech Lofoty. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin (EPA a DHA) a vitamínů A, D a E.

Jen jedna lžička rybího oleje denně je vynikajícím základem zdraví a pevné imunity celé rodiny. Olej je přirozeně tekutý, takže se snadno polyká.

Omega 3 nenasycené mastné kyseliny (EPA a DHA) jsou důležitými stavebními jednotkami všech buněk lidského organismu. Organismus si tyto látky nedokáže vytvořit sám, proto je důležité je doplňovat prostřednictvím stravy nebo potravinových doplňků.

Pečujte o imunitu

Jedna lžička rybího oleje obsahuje až 1,2 g omega-3 mastných kyselin a vitamíny A, D a E. Vitamíny A a D se starají o imunitu, omega-3 (EPA a DHA) se starají o srdce, mozek a zrak. Vitamin D je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.

Oceňovaná chuť

Dnes už není třeba k polknutí rybího oleje velká dávka odvahy. Podle těch, kteří ochutnali Möller's s citrónovou příchutí, má olej "překvapivě příjemnou citrónovou chuť". První lžička vás možná překvapí olejovou konzistencí, ale rychle si na ni zvyknete. Möller's oleje se pyšní oceněním "Výjimečná chuť" od Mezinárodního institutu chuti a kvality v Bruselu (iTQi), které získávají pravidelně. Zajímavostí je fakt, že v hodnotící komisi jsou přítomni také kuchaři ocenění michelinskou hvězdou.

Koho hledáme

Hledáme 10 maminek s dětmi staršími než 3 roky navštěvující školku a/anebo školu, které se starají o domácnost, vedou aktivní život a zajímají se o zdraví své rodiny. Hledáme maminky, které rády sdílí své názory, rády fotografují a píší. Vyznávají styl „zdraví z přírody“, mají tedy v oblibě přírodní produkty a užívají ve své rodině doplňky stravy na pravidelné bázi.

Pokud jste se našli v tomto popisu, určitě se zapojte!

Jak se zapojit

Příležitosti získat produkty k testování můžete jít naproti napsáním komentáře, ve kterém uvedete způsob, jak posilujete imunitu. Také nezapomeňte napsat věk svých dětí a něco o sobě. Klidně se rozepište, už se na vaše komentáře těšíme.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 11. 11. 2018.  Na vaše komentáře se koukneme v pondělí 12. 11. a vybereme 10 maminek, které oslovíme interní poštou a zašleme jim všechny potřebné informace k testování.

Všem držíme palce a přejeme krásný den.

konik_testuje

#test_mollers

Čti celý článek
konik_testuje
8. lis 2018 Čtené 1858x

Hračky jsou zkrátka součástí dětství. Dětičky se hraním zabaví, učí, rozvíjejí. Správně zvolenou hračkou jim nejen vyčarujete úsměv na tváři, ale pomůžete jim i k rozvoji kreativních, sociálních či motorických schopností. Díky hře děti zapojují svou fantazii a vytvářejí si tak vlastní příběhy. Dopřejte jim takový kouzelný pohádkový únik z reality.


Hračky však mohou být i velkým a neodmyslitelným pomocníkem při uspávání. Pomáhají dětičkám zklidnit se, vytvořit pocit jistoty a přivolávají sladké sny. A pokud navíc svítí a hrají, klidné usínání je zaručené. Vytvořte dětem spánkový rituál, který jim zaručí potřebný spánek a vyprovodí je do říše snů.

Co testujeme

K otestování čekají hračky pro malé i větší dětičky. Interaktivní plyšové hračky Octopi hledají majitele od 1 roku. Na děti od 3 let čekají hračky na motivy pohádky Peppa Pig.

Interaktivní plyšové hračky Octopi

Spánek je pro děti nesmírně důležitý. Ale ne vždy se dětičkám usíná lehko. Mořští kamarádi - krab, velryba, chobotnička a tuleň - zpříjemní usínání, odeženou zlé sny o dohlédnou na spánek vašich nejdůležitějších. Měkké hračky, ideální na objímání a mazlení, se postarají o to, aby se vašim dětičkám klidně spinkalo.

Každé zvířátko má u sebe i zázračný maják. Když se k mazlíčkovi přitulíte, maják začne hrát ukolébavku a rozsvítí se. To však není jeho jediná zázračná vlastnost. Maják se dokáže jemně, uklidňujícím způsobem kolébat a díky projekci promění strop v pokojíčku na hvězdnou oblohu.

Maják můžete samozřejmě spustit i bez objetí. Ale jak se říká, objetí je lék na všechno. I na neklidný spánek ;)

Domeček, vláček a Pick up & play hrací set se zvuky Peppa Pig

Znáte zvědavé prasátko Peppa? Na malé testující čekají dvě hračky na motivy oblíbené pohádky Prasátko Peppa.


Přeneste se do útulného domečku, ve kterém na vás čeká hodně zábavy. Domeček je plně zařízený a obsahuje figurky celé rodinky. Upečte si například s maminkou koláč v kuchyni, pohrajte si v dětském pokoji a pak stravte společné chvíle na zahrádce. U dětí stačí jen zapojit fantazii a ponořit se do vlastního příběhu.

Výlety jsou super! A výlety vlakem ještě víc. Stejně jako jiné děti, i prasátko Peppa s bratříčkem milují vláčky. Vydejte se spolu s nimi a s jejich dědou na výlet vláčkem a užijte si pořádně zábavnou a hravou jízdu.

Nebo raději výlet na pláž? Opalovat a odpočinout si s Prasátkem Peppa...

Koho hledáme

K testování hledáme 4 děti od jednoho roku, kterým by chvíle usínání zpříjemnily interaktivní plyšové hračky Octopi. Měly by to být děti, které mají rádi mazlíčky, rády se tulí a rádi usínají při jemných melodiích či příjemném světýlku.


Nezapomínáme však ani na starší dětičky. Pro 6 z nich od 3 let jsou přichystané hračky na motivy pohádky Peppa Pig: domeček se zahrádkou, vláček a Pick up & play hrací set se zvuky.


Maminky těchto dětí by se měly chtít vrátit do dětských let a užít si společné chvíle při hraní. Rády se pak podělí o své dojmy a pocity, potěší nás fotkami či jinými pěknými zkušenostmi a zážitky.

Jak se zapojit

Máte chuť zažít hravé a veselé testovaní? Stačí, pokud do komentáře pod tento článek napíšete věk svého děťátka a která hračka by ho potěšila nejvíc. Nezapomeňte napsat ani to, proč bychom měli vybrat právě vás.

Čas na zapojení máte do neděle 11.11. a v pondělí 12.11. vybereme 10 maminek, které budou mít možnost otestovat tyto hračky spolu se svými ratolestmi. Ty oslovíme interní poštou a odevzdáme jim všechny pokyny k testovaní.

Těšíme se na vaše komentáře a hravé testovaní.

Mějte se krásně,

Konik_testuje

#test_tmtoys

Čti celý článek
konik_testuje
8. lis 2018 Čtené 1502x

Co je důležitější než zdraví vaší rodiny? Říká se, že kdo má zdraví, má všechno, a je to pravda. Pečujte o sebe a své blízké, všímejte si toho, co vám říká vaše tělo a nenechte nic na náhodu. V současném, moderním a technologicky vyspělém světě si můžete i v pohodlí domova zjistit první příznaky zárodku choroby a nebo sledovat váš současný stav.

Maminky, vítejte při novém testování, se kterým se svému zdraví kouknete na zoubek s Veroval produkty od značky Hartmann.

Co testujeme

Veroval DUO CONTROL Pažní tlakoměr

Lékařsky přesné měření díky technologii DUO SENSOR:

• Plně automatický pažní tlakoměr s měřením tepové frekvence
• Dvě metody měření: poslechová - Korotkovova metoda a oscilometrická metoda měření
• Detekuje a zobrazuje srdeční arytmie
• Umožňuje správné měření díky patentované manžetě Secure fit, indikátor správné pozice manžety a klidové polohy
• Velký podsvícený displej pro snadné odečítání naměřených hodnot
• Indikuje příliš vysokou nebo příliš nízkou teplotu okolí
• Jednoduchá analýza naměřených hodnot pomocí systému semaforu
• Snadná správa a ukládání dat pomocí softwaru Veroval:registered: medi. connect
• Data mohou být sdílena mezi všemi zařízeními Veroval:registered:, jako je např. váha
• USB kabel a 4x 1,5 V AA baterie

Inovativní technologie DUO SENSOR v sobě kombinuje dvě profesionální metody měření: oscilometrickou technologii a Korotkovovu metodu. Zatímco většina automatických monitorů krevního tlaku pracuje pouze s oscilometrickou technologií, která vyhodnocuje arteriální pulzní vlny, technologie DUO SENSOR navíc využívá přesnou Korotkovovu metodu, využívající mikrofon k zaznamenávání ozvy srdce. Lékaři používají k měření krevního tlaku právě Korotkovovu metodu, protože je velmi spolehlivá (zlatý standard) a poskytuje přesné údaje i u pacientů se srdečními arytmiemi. Přístroj k měření krevního tlaku Veroval:registered: DUO CONTROL s technologií Comfort Air umožňuje šetrné měření tlaku. Na rozdíl od mnoha automatických monitorů krevního tlaku s předem naprogramovaným tlakem v manžetách, technologie Comfort Air během každého měření určuje přibližný systolický krevní tlak pacienta
a přidává navíc 30 mmHg pro vyšší přesnost měření. To umožňuje pohodlnější měření na horní části paže.

A myslite na to, že je tento tlakoměr zajímavý tip na vánoční dárek! ;)

Veroval  infračervený dotykový teploměr 2 v 1

• Ideální pro rodiny s dětmi
• 2 metody měření: v uchu a na čele
• Rychlé odečítání výsledků již za 1 sekundu
• Snadné použití
• Zvuková signalizace, kterou je možné vypnout
• Robustní a spolehlivé provedení
• Hygienické díky jednorázovým ochranným krytkám
• 10 paměťových pozic
• S praktickým pouzdrem na uložení
• Navíc 20 jednorázových ochranných krytek

Senzor přístroje detekuje infračervené záření vyzařované z ušního bubínku nebo povrchu čela a během měření v uchu zobrazí výsledek měření již za jednu sekundu. Při měření na čele se po ukončení skenování zobrazí nejvyšší naměřená hodnota. Měření lze provádět v pravém nebo levém uchu. Teploměr měří infračervené paprsky vyzařované z ušního bubínku a zvukovodu. Tyto paprsky jsou detekovány senzorem, který je následně přepočítává na teplotní stupně. Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud jsou infračervené paprsky měřeny v oblasti středního ucha (bubínku). Paprsky vyzařováné okolní tkání mají nižší teplotu. Teploměr měří infračervené záření vyzařované pokožkou v oblasti čela, spánků a okolní tkáně. Tyto paprsky jsou detekovány senzorem, který je následně přepočítává na teplotní stupně. Nejpřesnější hodnoty jsou získány skenováním celé oblasti od spánku ke spánku.

Koho hledáme

Na tohle testování hledáme dohromady 10 maminek, které mají rády situaci pod kontrolou a pečují o své zdraví a zdraví jejich rodiny nejlépe, jak umí. 5 maminek by mělo otestovat Veroval DUO CONTROL pažní tlakoměr a 5 maminek Veroval  infračervený dotykový teploměr 2 v 1. Proto hledáme skupinu maminek, které ve své rodině aktivně sledují tlak u sebe, dětem nebo seniorům a druhou skupinu, kterou často trápí nachlazení a potřebují si měřit teplotu efektivněji než dopodud.

Jak se zapojit

Zapojení do testování je tak jednoduché! Zanechte nám váš komentář pod článkem a napište nám, co pro vás znamená zdraví a co vše děláte, abyste si ho udržely. Taky napište, který z uvedených produktů byste chtěly otestovat a jaké využití by u vás doma našel.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 4.11 a v pondělí 5. 11. vybereme 10 maminek, které potěšíme radostnou zprávou. Ty oslovíme přes interní poštu a odevzdáme jim potřebné informace k testování.

Přejeme stále krásný podzim a užijte si ho ve zdraví.

Konik_testuje

#test_veroval2

Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 2. lis 2018
Maminky, máte poslední dny na zapojení se do testování Veroval DUO CONTROL pažního tlakoměru a Veroval infračerveného dotykového teploměru 2 v 1.

Jdete do toho??

https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_veroval2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
2. lis 2018 Čtené 1857x

Budeme  testovat moderní a funkční lednice světoznámé značky Samsung. Pozorně čtěte dále. :relaxed:

Co testujeme

Testovat budeme tři modely lednice Samsung a to:

SAMSUNG RB37J5329SS

Volně stojící kombinovaná chladnička Samsung RB37J5329SS v energetické třídě A +++ v elegantním nerezovém provedení s objemem 365 l bude praktickým doplňkem vaší kuchyně. SpaceMax Technology nabízí více úložného prostoru při zachování standardních vnějších rozměrů, a to díky tenkým stěnám, které vytvářejí větší a širší vnitřní kapacitu, aniž by ohrožovaly energetickou účinnost. Chladnička má 3 police a 4 přihrádky ve dveřích a obsahuje také kovový držák lahví a přihrádku na vejce. Mrazák má také 3 zásuvky a přihrádku s možností úplného otevření. Tato chladnička disponuje  také dvojitým chladícím systémem Twin Cooling Plus pro oddělené chlazení chladničky a mrazničky. Tato technologie zajišťuje optimální úroveň vlhkosti, takže potraviny zůstávají déle čerstvé.

SAMSUNG RS67N8211B1

Americká chladnička v energetické třídě A ++ disponuje celkovým objemem 609 l. Chladnička Samsung RS67N8211B1 nabízí velkou kapacitu díky technologii SpaceMax. Uvnitř navíc zajistí optimální vlhkost pomocí technologie Twin Cooling Plus a vaše potraviny tak zůstanou déle čerstvé. Chladnička obsahuje kvalitní digitální invertorový kompresor. Ten upravuje své otáčky ve chvíli, kdy se změní teplota v chladničce. Díky tomu zamezuje kolísání teploty a vlhkosti. Má 4 police a 4 přihrádky v části chladničky, přihrádku na vejce a mléčné výrobky, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu. Mraznička disponuje 2 zásuvkami, 4 policemi a 3 přihrádkami. Je to velká lednice pro velkou rodinu, která navíc disponuje i nápojovým automatem a výrobníkem ledu.

SAMSUNG RT58K7105SL

Kombinovaná chladnička Samsung "RT58K7105SL v nerezovém provedení s beznámrazovou technologií True No Frost je zařazena do energetické třídy A ++. Celkový čistý objem chladničky je 583 l. Disponuje dvojitým chladícím systémem Twin Cooling Plus pro oddělené chlazení chladničky a mrazničky. Technologie Multi Flow zajišťuje cirkulaci vzduchu. Chladící část v objemu 422 l je umístěna dole a její výbavu tvoří 4 police z tvrzeného skla, 4 dveřní přihrádky, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, přihrádka na vejce a má LED osvětlení. Mrazící část o objemu 161 l, je umístěna nahoře. Vnitřní výbava je: 1 skleněná police, 2 přihrádky a otočný výrobník na led. Také nechybí vnitřní LED osvětlení. Velkou výhodou této chladničky je 5 režimů konverze, díky kterým si dokážete chladničku a mrazák nastavit podle vašich potřeb. Je ideální volbou pro všechny hospodyňky, kuchařky a pekařky.

Koho hledáme

Na testování Samsung hledáme 3 ženy, které by chtěly do své domácnosti novou ledničku. Takovou, kterou by zaplnily výbornými dobrotami pro celou rodinu, protože jsou nadšené kuchařky a pekařky.

Měly by to být ženy, které mají rády efektivní a šikovná řešení, preferují značku Samsung a nedělá jim problém ukázat něco málo ze své domácnosti během testování − fotoaparát mají věčně po ruce a jsou stále online, aby se ukázaly své názory a zážitky i okolnímu světu.

Jak se zapojit

Pokud byste chtěly testovat jednu lednici, tak přidejte komentář pod článkem, do kterého napište:

 • kterou z uvedených ledniček byste chtěly vidět doma na čestném místě v kuchyni,
 • něco o sobě a své rodince a vašem vztahu k dobrému jídlu :relaxed:,
 • a také nám dejte vědět, jak byste uchopily celé testování.

Čas na zapojení máte do neděle 28. 10 a v pondělí 29. 10 vybereme 3 šťastné na testování.

Držíme vám palce a zdravíme z Koníka.

#test_samsung2

Čti celý článek
konik_testuje
29. říj 2018
Holky, jak se nyní v podzimním období staráte o svou imunitu a imunitu svých dětí? Už jste vyzkoušely rybí olej omega-3? Ptáme se proto, že už za týden vám představíme testování Möller's olejů s lahodnou chutí. Pokud se už nemůžete dočkat testování, tak více informací o výrobcích naleznete na:

https://www.mollersomega3.cz/

Napište nám do komentáře odpověď na otázky a pošleme vám 3 srdíčka.

#test_mollers
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
29. říj 2018
Nabídka hraček je v dnešní době doopravdy obrovská. Barevné, hrající, svítící, tematické, interaktivní – člověk si zkrátka má z čeho vybrat.

Pamatujete si však na svojí oblíbenou hračku z dětství? Takovou, která vám utkvěla v paměti? Nebo jste žádnou takovou neměli?

Podělte se s námi v komentáři o své vzpomínky na dětské časy a my vás odměníme 4 srdíčky :slight_smile:

#test_tmtoys
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
26. říj 2018
Pozor, pozor, pozor!!!

Testování šikovných panenek Baby Alive od značky Hasbro trvá již jen do neděle! Jsou to panenky, které zaměstnají vaše děti na polovinu dne a vy si alespoň na chviličku oddechnete.

Zapojte se rychle. Je to tady: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

Konec hlášení.

#test_hasbro2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 25. říj 2018
Která u vás zvítězí? Řeč je o chladničkách Samsung, které budeme testovat!

Obrázek 1, 2, nebo 3?

Dejte nám vědět v komentáři, která vám padla hned do oka a získejte jednu domů. Napořád. Zapojit se můžete pod tímto článkem: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_samsung2
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
konik_testuje
23. říj 2018 Čtené 1860x

Maminky, co byste řekly na předčasný vánoční dáreček pro vaše děti? My bychom o jednom takovém milém, krásném a šikovném dárečku věděli, protože právě s námi můžete pro své dítě vyhrát novou panenku od Hasbro, Baby Alive.

Značka Hasbro je vám určitě známá, je to tradiční a světoznámá značka hraček a her. Svou výrobu začínala školními potřebami, postupem času a s nástupem nových trendů se zaměřila na produkci deskových a digitálních her. Hasbro se tak stalo mezi výrobci hraček lídrem trhu.

Co se bude testovat

Testovat budou ty nejdůležitější osoby na světě, vaše dětičky, protože jim zašleme krásné panenky Baby Alive v blond nebo tmavovlasém provedení. Ano, testu podrobíme novinku značky Hasbro!

Baby Alive panenka s mixérem v blond nebo tmavovlasém provedení - holčička nebo kluk

Hlavní předností této panenky je, jak napovídá název, to, že se jí dá připravit jídlo v přiloženém mixérku, a tak jí dítě může nakrmit. Panenka to pak vykaká, takže dítě musí panenku přebalit. Stejně tak panenka umí pít a čůrat. Nedílnou součástí jsou proto plínky, které dítě využívá, pokud panenku krmí/dává jí napít. Díky tomu, co všechno panenka umí, si s ní děťátko dosyta vyhraje a pomůže mu rozvíjet jeho fantazii. Navíc jak o panenku dítě pečuje, posiluje se v něm schopnost empatie.

Baby Alive panenka s náhradním oblečením v blond provedení

Panenka s náhradním oblečením je ještě detailněji provedena a navíc má u sebe další oblečení, které jí holčička může převlékat. Samozřejmě také pije a umí čůrat, takže i zde může dítě svoji panenku přebalovat. Díky tomu, co všechno panenka umí, si s ní déťátko dosyta vyhraje a pomůže mu tak rozvíjet jeho fantazii. Navíc, jak o panenku dítě pečuje, posiluje se v něm schopnost empatie.

Koho hledáme

Na testování krásných panenek Baby Alive od oblíbené značky Hasbro hledáme 8 maminek, a to nejen holčiček, ale taky kluků, ve věku od 4-6 let. Měly by to být děti, které mají panenky rády, rády o ně pečují a hrají si na maličkou rodinku.  Ale k testování hledáme taky jejich maminky, protože právě ty budou psát recenze a výstupy. Proto hledáme takové maminky, které rády fotografují, umí psát a taky jsou hravé a milující všechno maličké a roztomilé. :slight_smile:

Jak se zapojit

Máte chuť s námi testovat? Zapojení do testování je jednoduché. Stačí, když nám pod článkem zanecháte svůj komentář, ve kterém napíšete, jak si vaše děti nejraději hrají. Mají doma něco od Hasbro?

A taky napište jejich věk a typ panenky, kterou byste jim rády daly otestovat.

Čas na napsání komentáře máte do neděle 28. 10 a v pondělí 29.10 proběhne výběr maminek, které oslovíme prostřednictvím interní pošty.

---

Pokud by vás zajímalo testování Play-Doh od Hasbro, které na koníku probíhalo před dvěma lety, tak si recenze maminek můžete přečíst v našich diskuzích.

Držíme palce a moc se těšíme na vaše komentáře!

Váš Konik_testuje

#test_hasbro2

Čti celý článek
konik_testuje
22. říj 2018
Maminky, co je důležitější než zdraví vaší rodiny?

Kdy jste naposledy děkovaly, že máte všechno? Zdravé děti, manžela a stále vitální rodiče?

A i když se občas ukáže nějaká choroba, stále se můžete spolehnout, že bude vše v pořádku, protože se máte možnost stále sledovat a máte k dispozici profesionální péči v pohodlí vašeho domova. Třeba právě pomůcky Veroval od značky Hartmann.

#test_veroval2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
19. říj 2018 Čtené 1282x

Jak ty dětičky rychle rostou, no ne? Jen nedávno se narodily a už zvědavě objevují svět, tlapkají nožičkami, pomaličku vyslovují více a více slov a vám dělají neskutečnou radost. Aby byl jejich vývoj správný, aby měly všechny živiny, potřebují dobrý základ. A pokud už ne v mateřském mléce, což je nejlepší způsob výživy kojenců alespoň do ukončeného 6. měsíce věku, tak v pokračovacím mléce Sunar Premium.

Co testujeme

Testovat budeme pokračovací mléko Sunar Premium 2 s unikátním složením s mléčným tukem a dalšími přidávanými významnými složkami, které se tak ještě více přiblížilo složení mateřského mléka.

Sunar vždy obsahoval po vzoru mateřského mléka mléčný tuk a nyní díky nejnovějším vědeckým poznatkům a moderním technologiím ve spolupráci s týmem světových odborníků na dětskou výživu se potvrzuje, jak důležitou složkou je v kojenecké mléčné výživě. Díky obsahu mléčného tuku a dalším přidávaným významným složkám jako např. prebiotická vláknina GOS vznikla revoluční receptura kojeneckých mlék Sunar, která se o významný krok přiblížila ke složení mateřského mléka.

Mléčný tuk působí v kojeneckých mlécích Sunar jako superingredience, která:

 • je významným zdrojem energie,
 • je důležitá pro vstřebávání vitamínů A, D, E a K, rozpustných v tucích,
 • pomáhá ke spokojenému bříšku,
 • mléku dodává lahodnou mléčnou chuť, která nemusí být zvýrazňována přidáváním mléčných aromat
 • je zdrojem řady biologicky aktivních látek.

Kojenecká mléka Sunar obsahují mléčný tuk podle vzoru mateřského mléka ve všech svých řadách. Sunar Premium má ale unikátní složení, které významně přispívá díky níže uvedeným složkám k rozvoji mozku, imunity a kognitivních funkcí:

 • Mozek - kyselina alfa-linolenová, patří mezi omega‑3 mastné kyseliny, které napomáhají rozvoji mozku
 • Imunita – díky obsahu vitaminů* A, C a D přispívá ke správné funkci imunitního systému
 • Kognitivní funkce - železo* významně přispívá k rozvoji kognitivních funkcí u dítěte, navíc přítomný vitamin C zvyšuje vstřebávání železa v organismu.

Sunar Premium 2 je určen pro dětí od ukončeného 6. měsíce věku, k přikrmování a výživě v období odstavování nebo pokud už nemůžete své dětičky kojit.

*Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení pediatra. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.sunar.cz. Uvedené informace se dle zákona nevztahují k počáteční mléčné výživě.

Koho hledáme

Na testování hledáme 10 maminek dětí, které jsou ve věku od ukončeného 6. měsíce (do 12. měsíců) a už z jakéhokoliv důvodu dítě krmí či dokrmuje náhradní mléčnou výživou.

Jak se zapojit

Máte chuť testovat a připravit tak pro celého Koníka zajímavé informace o mlíčku Sunar Premium 2? Tak se zapojte do testování jednoduchým napsáním komentáře pod náš článek. Stačí, když napíšete, kolik má vaše děťátko měsíců, jak se mu daří a také nezapomeňte napsat, zda značku Sunar znáte. Ale hlavně! Napište, proč byste měli testovat právě vy a váš drobeček.

Čas na zapojení máte do neděle 21. 10 a v pondělí 22. 10 vybereme 10 maminek, které se svými dětmi otestují pokračovací mléko Sunar. Ty oslovíme interní poštou a předáme jim všechny pokyny k testování.

Budeme se těšit na vaše komentáře a všem držet palce.

Mějte se krásně,

Konik_testuje

#test_sunar

Čti celý článek
konik_testuje
16. říj 2018
Maminky, jakou vlastnost by měla mít I D E Á L N Í panenka?

A - měla by mít hezký a milý obličej a krásné vlásky pro česání
B - měla by mít pevné tělíčko a pohyblivé ruky a nožky
C - měla by mít hodně krásného oblečení
D - měla by umět papat, kakat a čůrat
E - měla by mít šikovné doplňky pro různé hry

My víme o panenkách, které splňují všechny uvedené body a umí toho ještě mnohem víc! A víte, jaké máme na mysli? Ty nové, od Hasbro – panenky Baby Alive, které budou moci vaše holčičky a třeba taky kluci pořádně otestovat a pohrát si tak do sytosti.

Sledujte náš profil, již za týden zveřejníme všechny potřebné informace.

#test_hasbro2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
Zpráva byla změněna 15. říj 2018
Co dominuje ve vaší kuchyni?

Ve většině domácností je to věrná kámoška − lednice, která ukrývá ty nejlepší dobroty, ale také různá tajemství − třeba kousek čokolády, sladký pudink nebo dobře vychlazený radler.

A jednu takovou kámošku, novou ledničku, bychom vám chtěli na testování poslat. Už za týden budeme hledat 3 ženy, které dostanou krásné modely Samsung domů. Napořád.

A bude to pecka.

#test_samsung2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
12. říj 2018 Čtené 1673x

O látkování se aktuálně hodně píše a mluví a v kruhu přátel máte určitě alespoň jednu kámošku, která se chlubí, jak je látkování skvělé. Ale jak na to? Bojíte se, že látkování nezvládnete? S plenkami, které budete testovat to opravdu zvládne každá maminka i tatínek. Na testování vám zašleme plenky Bobánek. Mají nejjednodušší typ látkování připomínající svým použitím jednorázové plenky, avšak se všemi výhodami plenek látkových.

Co testujeme

Krása látkování spočíva v tom, že vše lze jednoduše vyprat a používat stále dokola, aniž by se vytvářel pevný odpad. Navíc finanční úspora proti jednorázovým plenám je značná. Moderní materiály poskytují maximální komfort miminkům i jejich maminkám. Můžete si sami vybrat, jestli dáte přednost přírodnímu bambusu nebo rychleschnoucímu praktickému fleecu.

A protože víme, jak vše rády zkoušíte, zašleme vám krásný velký balíček Bobánek, abyste si mohly udělat názor na více druhů.

Budou dva druhy balíčků:

 • AIO plenka extra savá + kalhotková plena bambus + svrchní kalhotky + separační pleny
 • Kapsová AIO plena + kalhotková plena tmavý fleece + svrchní kalhotky + separační pleny

Typy plenek k testování:

Jedinečná svého druhu na trhu! Unikátní látková plena, která je nejvíce podobná plence jednorázové. Žádná manipulace navíc, snadná údržba a velmi jednoduché použití. Vhodná hlavně pro maminky, které nechtějí mít s látkovými plenkami skoro žádnou práci, ale líbí se jim jejich výhody. Žádné skládání, žádné připínání a zastrkávání vkládacích plen, žádné dvojité zapínání, žádné hledání vkládacích plen v pračce, žádné kolíčkování a žádné skvrny. Prostě dokonalá látková plenka. Navíc miminku dělá malý zadeček v porovnání s ostatními systémy látkových plenek. Vnitřní materiál je rychleschnoucí a skvěle odvádí vlhkost od pokožky. Vnější materiál je navíc dostatečně prodyšný, aby pokožka miminka mohla dýchat.

Jedinečná kalhotková plena s tmavým fleecem uvnitř. Proč zrovna tento materiál? Jeho výhody jsou jasné: je velmi praktický, rychleschnoucí, skvěle odvádí vlhkost od pokožky, takže předchází vzniku opruzenin a nejsou na něm vidět žádné skvrny. Proč kalhotková plena? Savostí je kalhotková plena jednička mezi látkovými plenkami. Vhodná je i na delší procházky nebo na noc. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

Máte raději přírodnější materiál? Umělé materiály nejsou pro vaše miminko vhodné? Tak i pro vás máme skvělé řešení! Kalhotková bambusová plena. Úžasně měkoučká a vhodná pro všechny citlivé zadečky. Zároveň i velmi savá a prodyšná. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

Klasika mezi látkovými plenami. Její výhoda je jasná: je jednoduchá na použití a savost si můžete určit sama pomocí vkládacích plen, které jednoduše vkládáte do kapsy. Klasika, která by neměla chybět v žádné látkové výbavičce.

Univerzální kalhotky, které jistě znají i Vaše maminky nebo babičky. Nyní jsou ovšem z mnohem lepšího materiálu než dřív. Jsou jednovelikostní a pokožka miminka v nich může krásně dýchat. Jsou vhodné na naše kalhotkové pleny, ale i na vkládací pleny, vícevrstvé pleny nebo bavlněné čtvercové pleny, kterých možná máte doma plnou skříň a nevíte, co s nimi :blush:

K čemu se používají? Hlavní jejich funkce je k zachycení stolice, čímž velmi usnadní práci s látkovými plenkami. Po použití se jednoduše vyhodí. Jsou stoprocentně rozložitelné, krásně jemné, a hlavně bez chemie. Dají se používat i místo vlhčených ubrousků na otíraní zadečku.

Tenhle opravdu pěkný a velký balíček má hodnotu 1 175 Kč.

Koho hledáme

Na testování hledáme 10 maminek dětí od 5 kg do 1 roku věku. Měly by to být maminky, které preferují přírodní a šetrnější cestu v životě. A chytrá řešení, která jsou navíc zdravá pro jejich miminka, u nich vyhrávají na plné čáře.

Taky by to měly být maminky, které rády hledají nové informace a ty dále předávají svým kámoškám... Nebo tady na Koníku.

Jak se zapojit

Chtěly byste své miminko látkovat a dopřát mu tak pohodlí, patřičný komfort a navíc i zdraví? Není nic snadnějšího než se zapojit napsáním komentáře pod tento článek.

Napište nám, zda látkujete nebo by jste to rády vyzkoušely, a co si vlastně o látkování myslíte.

Čas na zapojení se máte do neděle 14. 10 a v pondělí 15. 10 vybereme maminky na testování, které oslovíme interní poštou.

Držíme vám palce a látkování zdar!

konik_testuje

#test_bobanek

Čti celý článek
konik_testuje
10. říj 2018 Čtené 1300x

Podzim je tady! A rýmička, nudle a soplíky taky!

Nezapomínejme na zarudlý nos, bolesti v krku a všeobecnou melancholickou náladu. Ale není to až tak zlé, protože i s takovým obyčejným smrkáním, můžeme o sebe pečovat lépe.  S KLEENEX Balsam bude váš nos v pořádku.

Co testujeme

Maminky, testovat budeme KLEENEX Balsam ve verzi praktických kapesníčků a také ve verzi boxu. Třívrstvé papírové kapesníčky s výtažkem z měsíčku lékařského po sobě zanechají vrstvu balzámu, který ochrání pokožku a okolí nosu před podrážděním a vysycháním. Nemusíte se tak bát nepříjemného začervenání nebo podráždění.

V praktickém balení se vejdou do každé kabelky a box dobře zapadne do každé domácnosti. Jsou velmi jemné, ale pevné. Nemusíte se bát neustálého protrhávání a budou se vám z balení snadno vytahovat. Jsou dermatologicky testované a hypoalergenní, nejsou parfémované.

Koho hledáme

Na testování hledáme 10 žen s rodinami, které v tomto počasí trápí rýma, ucpaný nebo tekoucí nos, a chtěly by při smrkání o nos pečovat a ne jej trýznit. Měly by to být maminky, které mají superschopnost - dokážou zachránit každou situaci a mají na všechny dětské otázky odpovědi.

Jak se zapojit

Stačí, když nám pod článkem zanecháte komentář, ve kterém napíšete vaše potíže se smrkáním. Tím se jednoduše zapojíte. Klidně napište, zda značku KLEENEX znáte a používáte a taky připište, jak všestranně se dá takový obyčejný kapesníček využít.

Čas na zapojení máte do neděle 14.10, proto nepromarněte svou příležitost! V pondělí 15. 10 vybereme 10 žen, kterým zašleme příjemné kapesníčky KLEENEX.

----

KLEENEX jsme vyzkoušeli i v období jarních alergií a nosy byly v pořádku. Přesvědčte se přečtením recenzí i vy.

Moc vám držíme palce a těšíme se na vaše komentáře.

Konik_testuje

#test_kleenex2

Čti celý článek
konik_testuje
10. říj 2018
Maminky, připravujeme testování pro malá bříška vašich dětí. Testovat budeme pokračovací mléko Sunar Premium 2, které vás určitě potěší složením i příjemnou chutí.

Znáte ho? Tak nám napište vaše zkušenosti do komentáře. A pokud jste Sunar ještě nevyzkoušely, tak nám napište taky, protože už za týden budete mít všechny jedinečnou možnost Sunar Premium 2 vyzkoušet!

Ať jsou vaše miminka spokojená, veselá, a zdravá. :relaxed:

#test_sunar
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
3. říj 2018 Čtené 1428x

Tak holky a je to tady! Máme tu pro vás fakt velké testování se značkou Canon, která se rozhodla, že to na Koníku roztočí naplno a navíc stylově.

Vítejte u nových Zkušeností se značkou, které potěší deset domácností. Bez zbytečných řečí přejdeme rovnou na představení produktů, které půjdou na dračku.

Co testujeme

Canon PIXMA TS6150 v černé barvě a Canon PIXMA TS6151 v bílé barvě 

Chytré a stylově malé multifunkční zařízení pro domácnost s 5 inkousty pro rychlý a vysoce kvalitní tisk rodinných fotografií a dokumentů. Toto nádherně kompaktní multifunkční zařízení umožňuje doma tisknout, skenovat a kopírovat úžasné fotografie a výrazné dokumenty. Je vybaveno dotykovým displejem s úhlopříčkou 7,5 cm, 5 samostatnými inkousty a je připraveno k použití s chytrým bezdrátovým nebo cloudovým připojením.

Canon Zoemini

Tato stylová, tenká a lehká tiskárna kapesní velikosti představuje dokonalé příslušenství k vašemu mobilnímu zařízení, ať už jdete kamkoli! Tiskárna Canon Zoemini, která se přesně vejde do kapsy, je tím pravým příslušenstvím pro milovníky fotografií. Pořiďte fotografii, použijte vintage filtr, přidejte efekty rozšířené reality a okamžitě získejte samolepící výtisky, které stačí jen sloupnout a dodat s nimi svým věcem osobní rozměr.

Canon SELPHY CP-1300

Tato rychlá, elegantní a přenosná fototiskárna podporující sítě Wi-Fi je ideální pro vytváření jedinečných výtisků z kompatibilních chytrých zařízení, fotoaparátů apod. Vytvářejte okamžitě mimořádně kvalitní a odolné výtisky ze smart zařízení, fotoaparátů apod., ať jdete kamkoli. Podělte se o vzácné vzpomínky jedinečnými způsoby pomocí řady možností rozvržení a náhodného uspořádání.

Tiskárny Canon jsou navíc moc hezké a hodí se do interiéru. Nejsou ani příliš velké a svou praktičností si najdou místo v každé rodině.

Koho hledáme

Na testování tiskáren hledáme více skupin maminek!

Na testování tiskáren Zoemini a SELPHY hledáme maminky, které se nechají pravidelně fotografovat, nebo fotografují samy. Mají v počítači mnoho krásných vzpomínek a chtěly by je mít v hezké fotoknize vlastní výroby. Jsou to šikovné maminky, které si rády připomenou nezapomenutelné okamžiky se svou rodinou.

Na testování tiskárny PIXMA hledáme maminky školou povinních dětí, aby mohly tiskárnu využít naplno - na tisk referátů a školních projektů, na skenování dokumentů, ale taky na tisk fotek ve vysoké kvalitě.

Hledáme ženy, které mají dobré estetické cítění, fotografii rozumí a mají v ní svůj koníček.

Jak se zapojit

Chtěly byste jednu tiskárnu i vy? Není nic snadnějšího než se zapojit komentářem. Napište nám, zda máte rády fotografie a kterou tiskárnu byste chtěly testovat. Klidně do komentáře vložte svoji fotografii a popište svůj příběh s foťákem na krku. J

Čas na napsání komentáře máte jen do neděle 7.10 a v pondělí 8.10 vybereme 10 maminek, které oslovíme s radostnou zprávou.

A maminky, nezapomínejte na službu Canonu -  CreativePark, kde můžete tisknout vystřihovánky, ze kterých se dají tvořit krásná zvířátka, domečky a další dekorace pro veselé hraní. CreativePark jsme s maminkami již otestovali a jejich recenze si můžete přečíst v našich Diskuzích.  Tyto hezké vystřihovánky rozzářily očka nejednoho děťátka. :slight_smile:

Moc se těšíme na vaše komentáře a držíme palce.

Konik_testuje

#test_canon2

Čti celý článek
konik_testuje
3. říj 2018
Která rodinná fotografie je vaše nejoblíbenější? Vložte nám ji do komentáře a ta, která se nám bude nejvíc líbit, bude odměněna 50 srdíčky!

Nezapomínejte, že své fotografie si můžete vytisknout na tiskárnách Canon ještě pohodlněji a kvalitněji než doposud. A s námi je můžete otestovat úplně zadarmo: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_canon2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
3. říj 2018
Znáte výrobky Sunlight?

Tak nám napište, které tablety do myčky nádobí jsou vaše TOP. A protože myslíme i na maminky, které značku neznají, tak tu máme testování nejvyšší řady tablet značky Sunlight - Expert Extra Power.

Vyzkoušejte tablety Sunlight do myčky i vy!

https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_sunlight
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
1. říj 2018
Nejpraktičtější věc v domě? Přece kapesníčky v boxu. Napište nám, jak nejkreativněji jste kapesníčky využily a pošleme vám několik srdíček.

A již za týden vám představíme testování takových KLEENEX kapesníčků, kterých bude škoda využívat i na něco jiného než na nos.

#test_kleenex2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
1. říj 2018 Čtené 1419x

Není nad dobrý nedělní oběd s rodinou. Servírujete svým blízkým chutné jídlo, saháte po dalším talíři, na kterém však uvidíte zbytky včerejšího oběda. A když se s hrůzou zahledíte na sklenice, mají na sobě nepěkné šmouhy. "Ta myčka se zase na svou práci vykašlala nebo co", ptáte se v duchu.

A přitom to může být tak jednoduché a efektivní. Stačí sáhnout po správných tabletách do myčky. Například těch od Sunlight, které máte možnost s námi otestovat.

Co testujeme

Umazané nádobí, třes se! Budeme totiž testovat nejvyšší řadu tablet značky Sunlight - Expert Extra Power. Jedná se o tablety, které splňují funkci all-in-one, protože jsou speciálně vyvinuty, aby odstranily i ty nejodolnější skvrny.

Tablety do myčky Sunlight Expert Extra Power vám zajistí křišťálově lesklé nádobí a zároveň čistou myčku. Vysoká dvojitá účinnost tablet je dána především unikátním složením, které je obohaceno o extrakt z citrónu a účinné čistící složky. Řada Expert obsahuje vše, co je potřeba pro myčku i nádobí. Dokáže si poradit se zaschlou špínou, připáleninami, odolnou mastnotou nebo dodat maximální lesk, aniž by došlo k poškození citlivých povrchů. To vše navíc s příjemnou svěží vůní citrusů. Se Sunlight už není potřeba používat doplňky jako jsou leštidlo a sůl do myčky. Nechte Sunlight Expert pracovat za vás!

Tajemství přípravků značky Sunlight spočívá ve dvojité čisticí síle, kdy je unikátní komplex aktivních látek obohacen o extrakt z citronu. Zárukou precizních výsledků jsou mnohaleté zkušenosti značky Cif, která je opravdovým expertem na čistotu. Sunlight přináší dokonalou péči jak o nádobí, tak i o myčku.

Koho hledáme

Protože budeme testovat tablety do myčky nádobí, hledáme takové maminky, které doma myčku mají a naplno její pomoci využívají. Baví je vařit pro celou rodinu, zkoušejí nejrůznější recepty a pečení je jejich hobby. Měly by to být jednoduše maminky, které myčku pouští téměř denně a chtějí konečně mít přípravek, který si poradí se vší špínou, mastnotou nebo připáleninami. Proto hledáme 10 žen, které chtějí přenechat starost o mytí nádobí myčce a se značkou Sunlight ještě nemají zkušenosti.

Ale nehledáme pouze 10 testujících maminek! Hledáme i dalších 50, které také dostanou krabici tablet Sunlight na testování. Potom vyplní formulář o tom, jak se jim mytí nádobí s tabletami Sunlight líbilo. Jejich názor je totiž pro značku Sunlight důležitý.

Jak se zapojit

Velmi jednoduše! Stačí, když pod naším článkem zanecháte svůj komentář, ve kterém napíšete, jak často vaříte, jak často pouštíte myčku nádobí a jestli značku Sunlight znáte a používáte. A protože se Sunlight výzev nebojí, budeme rádi, když se přihlásí ty maminky, které mají zkušenost s jinými značkami na trhu a myčka má u nich doma své místo více než rok.

Čas na zapojení máte jen do neděle 7. 10. a nezapomeňte, že v pondělí 8. 10. vybereme 10 maminek na testování, které oslovíme prostřednictvím interní pošty.

Moc se těšíme na vaše komentáře a přejeme vám pohodový den,

Konik_testuje

#test_sunlight

Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 1. říj 2018
Ahoj, maminky! Jak se vám daří a jak se mají vaše miminka? Zajímá nás, která z vás látkuje nebo má chuť to zkusit?

Napište nám i důvod, proč jste se rozhodly k látkování nebo důvod, proč by jste to chtěly vyzkoušet, protože připravujeme testování plenek Bobánek (www.plenkybobanek.cz), které vás zaujmou svou praktičností, jednoduchostí, moderností a stylem.

#test_bobanek
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
28. zář 2018 Čtené 1338x

Na všem, co dáváme svému tělu záleží. Důkladné vybíraní potravin, uvědomělé vaření a servírování pestrých jídel je nejen krásné na obrázku, ale hlavně zdravá volba pro naše děti.

Říká se, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne... Snídej jako král... Bohatá snídaně...

A něco na tom bude. Když si svoji snídani pečlivě sestavíte, tak budete mít nejen skvělý pocit, ale ještě skvělejší začátek dne. Nakupte si s námi v BILLA a ukažte, jak královsky umíte snídat vy.

Co se bude testovat

Testovat budete potraviny z řetězců BILLA, BILLA Naše BIO, které budete moct nakoupit pomocí kupónů ve své oblíbené pobočce. BILLA Naše BIO je privátní značka BILLA, která nabízí ověřené a certifikované BIO potraviny. Biopotraviny jsou kvalitní potraviny o vysoké nutriční hodnotě. Pocházejí z ekologického zemědělství, kde se nesmí používat GMO, hormony a chemicko-syntetické látky. Konzumací výrobků BILLA Naše BIO chráníte své zdraví i okolní životní prostředí!

Vybrat si tak můžete napříč všemi chutěmi a kategoriemi - od ovoce, přes luštěniny, zeleninu, čaje, maso, vejce až po ořechy a mléčné výrobky. S výrobky BILLA Naše BIO tak připravíte dokonale vyváženou snídani, oběd i večeři.

Dostanete voucher na 500 Kč, za který si můžete zakoupit libovolné produkty BILLA Naše BIO.

Koho hledáme

Hledáme 10 maminek z rodin, které preferují zdravý životní styl a pravidelně volí BIO produkty. Stravují se pestře a vyváženě a dávají si záležet na tom, co jejich děti vloží do úst.

Baví je vaření a pečení, záleží jim na vzhledu talíře a mají estetické cítění pro dekoraci jídla. Jednoduše vědí, že všichni jedí i očima.

Jak se zapojit

Máte chuť si pořádně nakoupit v BILLA a tak otestovat nejen kvalitu BILLA Naše BIO, ale taky zhodnotit nakupování a celkový dojem z pobočky? Tak zodpovězte otázku:

Jaká je vaše ideální snídaně?

Napište nám odpověď na tuto otázku do komentáře a přidejte taky nějakou fotografii vašich ranních jídel. Nebojte se rozepsat nebo přidat nějaký chutný recept.

Přejeme vám krásný den a dobrou chuť s BILLOU. 

Konik_testuje

#test_billa

Čti celý článek
konik_testuje
27. zář 2018
Znáte výrobky BILLA Naše BIO? Co kupujete z této privátní značky BILLA nejčastěji?

A - ovoce a zeleninu na oblíbené smoothies
B - maso a masové výrobky
C - mléčné výrobky a vejce
D - všechno mám ráda

A víte, že BILLA Naše BIO s námi můžete otestovat i vy? Ano! Zapojte se do naší výzvy: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_billa
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
27. zář 2018
Vzpomínáte si na reklamy Marťánků, když jsme byli dětmi my? Ano?

Marťánci jsou stále na trhu, pečují o zdraví dětí a dodávají jim vše potřebné do budoucna. S láskyplnou péči maminek, špetkou slušnosti a hrskou pokory, kterou jim den za dnem vštepujete, se s hrdostí a pýchou můžete zaslouženě kochat, jak vám vaše ratolesti rostou před očima.

Vyzkoušejte nové doplňky stravy z řady Marťánci FUTURA a napište nám váš názor na ně i vy.

https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar...

#test_martanci
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
24. zář 2018
Předpokládáme, že vy jste královnou kuchyně ve vaší domácnosti. Co a kdo ale umývá nádobí? Umýváte ručně vy nebo manžel? Nebo máte myčku nádobí? A kdo do ní skládá nádobí?

Dejte nám vědět, protože právě pro majitele myčky připravujeme testování tablet Sunlight!

#test_sunlight
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
24. zář 2018
Holky, máme pro vás moc dobrou a mooooc velkou zprávu! S testováním tiskáren Canon uděláme radost některým z vás a už se na to moc těšíme.

Jak jsme napověděli, tak se budou testovat domácí tiskárny Canon!

Tak nám rychle napište do komentáře, jaké fotografie byste si vytiskly? Vzpomínky na léto? Těhu foceníčko? Newborn?

Dejte nám vědět!

#test_canon2
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
24. zář 2018 Čtené 1183x

Všichni si přejeme, aby jednou byly naše děti samostatné, silné a odolné. Máme jen pár let, kdy můžeme něco ovlivnit. Zato každý den. Krůček za krůčkem. Aby nás jednou přerostly. Doplňky stravy Marťánci FUTURA vám ve vašem snažení mohou pomoci. Produkty jsou přizpůsobené potřebám dětí v konkrétním věkovém stadiu.

A proto jsme připravili podzimní testování, do kterého se mohou zapojit všechny moderní maminky.

Co testujeme

Marťánci FUTURA

Na testování vám zašleme sirup a cucavé tablety. Sirup Marťánci Futura 1-3, který je vhodný pro děti ve věku od 1-3 let. Podporuje správný růst,  příznivě ovlivňuje rozvoj vnímání a dalších kognitivních funkcí a v neposlední řadě podporuje také přirozenou dětskou imunitu. Sirup má navíc lahodnou chuť díky obsahu jahodového a jablečného pyré.

Cucavé tablety Marťánci Futura 3-6, obohacené o betaglukany, jsou určeny pro předškoláky ve věku 3 až 6 let. Podporují funkci imunitního systému,  pečují o správné kognitivní funkce dětí, jako  např. schopnost soustředit se a učit, ale podporují také správný růst a silné kosti. Cucavé tablety mají příjemnou jahodovou příchuť.

Obsažený vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí a spolu s vápníkem jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí u dětí, železo přispívá k normálnímu kognitivnímu vývoji u dětí. Doplněno o vitamin C a K2.

Koho hledáme

Na testování hledáme 10 moderních maminek, které zajímají informace a složení produktů pro děti. Sledují novinky na trhu, vzdělávají se a chtějí své rodině dopřát to nejlepší pro zdravý život a vývoj dětí. Jejich dětičky by měly být ve věku do tří let.

Jak se zapojit

Pokud byste chtěly dostat Marťánky pro své děti na testování, stačí jen napsat komentář pod náš článek. V něm zodpovězte otázku:

Co všechno děláte pro zdraví a imunitu svých dětí?

Odpověď napište do komentáře do neděle 30.9 a nezapomeňte také napsat i něco o svých dětech a o své rodince. V pondělí 1. 10 vybereme 10 maminek na naše podzimní testování.

Velmi se těšíme na vaše komentáře a držíme vám palce!

Váš konik_testuje

#test_martanci

Čti celý článek
Strana
z 8
Předchozí Strana
z 8
Další