@mariegroth teď mě tak napadlo - nedostanou se vám do rukou použité americké poštovní známky? Myšleno z dopisů, pohledů.... můj otec je filatelista, tak by ho to jistě potěšilo 😉
1. únor 2021
@mzp Ty jo, Ja si ani nepamatuju, kdy mi prisel dopis s opravdovou znamkou :D. Ale Kdyz neco prijde, tak to dam na stranu
1. únor 2021

To jsem rada 🙂