Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Holky, kdo máte vysoký tlak. Jak u vás probíhalo těhotenství? Na internetu jsou samé děsivé články. Já jsem měla včera vysoký, tak jsem si ho teda měla měřit doma, kontrolu mám už za 14 dní, dnes jsem měřila 2x a mám nervy v kýblu , protože to asi nebylo jen z toho, že jsem měla včera krušné ráno, mám ho vyšší pořád. Jsem v 10.tt, tak mě zajímá co to pro mě a mimčo znamená.

  Dnes začínám 3.měsíc třetího těhotenství😁. V úterý odběry a kontrola, jestli ta naše malá larvička roste jak má, takový dlouhý víkend už jsem dlouho neměla. Nic mě nebaví a jsem protivná i sama sobě.

  Moje holčička😅 😂, čtyřkolka je synovců a auto je její, pes je tchýně 😀

  (3 fotky)

  Kdyby aspoň člověk věděl, že když je mu zle jak psovi, tak je to miminko v pořádku. Myslela jsem si, že nejhorší bylo zvracení u 1.dcery, bolest zad u druhé byla taky výživná ale tahle stálá nevolnost bez úlevy je úplně TOP, do toho šílená únava, já jsem asi fakt stará 😅. Ještě, že je Jasmi docela hodná a dokáže si hrát sama, protože se mnou si teď moc zábavy neužije 🤦‍♀️

  Zeman nepřekvapil, jeho projev opět "Vlk se nažral,koza zůstala celá"🤦‍♀️

  Děda mojí sestřenice je fakt borec😍. Našel si koníček v podobě výroby soch ze dřeva, můj strejda má krásnou výzdobu zahrady na chalupě,teď udělal sochy k čarodějnicím pro město, kde bydlí, aby potěšil děti, když není pálení čarodějnic.

  Vévoda se dožil krásného věku, ale musí být opravdu strašné, když vám partner odejde po 73 letech společného života. Je mi královny opravdu líto

  mysiiickaaa
  22. led 2019    Čtené 188x

  Vánoce s Adermou

  Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, když jsem byla vybraná na testování produktů A-Derma. Byla jsem přímo nadšená, protože s atopický ekzémem bojuju od miminka. A vůbec nejhorším obdobím je pro mě zima, hlavně, když mrzne a sněží, můžu se uškrábat. A jelikož žiju na Valašsku, v době, kdy k nám putoval kurýr s A-Dermou, už tady vesele sněžilo.

  Po rozbalení testovacího balíčku jsem byla příjemně překvapená velikostí tělového mléka a lehce mě vyděsila velikost lahvičky s koupelovým olejem (moje měsíční spotřeba koupelových prostředků je totiž trošku nadprůměrná😅).
  Koupelový olej mě nadchl pro svoji konzistencí. Dále tím, že kůže je po něm hebká, vláčná, ale ne mastná, takže neničí ručníky. Jeho vůně je velmi příjemná (jemná, čistá, miminkovská). Dalším plusem je, že neštípe, což člověk s rukama rozpraskanýma do krve velmi ocení a tím jak hydratuje, nemáte chuť hned po utření skočit do vany s vazelínou. Jediné mínusy, které jsem u něj našla, je poměrně vysoká cena. Vzhledem k velikosti balení a jako dávkování bych uvítala pumpičku.

  S tělovou emulzí jsem byla také spokojená, co se účelovosti týká. Je velmi příjemná, kůže je po ní hebká, hydratovaná a velmi rychle se do ní emulze vstřebává. Je navíc skvělým pomocníkem na odstranění šupinek ve vláscích miminka. Za to mu dávám 1 s ***. Jako jedinou výtku mám tu vůni (spíše zápach), nezvykla jsem si ani po měsíci. Nejhorší bylo, jak mi tím načichlo oblečení 🤦‍♀️

  Celkově mě testované výrobky příjemně překvapily. Výsledkem byla kůže bez tvoření nových ložisek. A jelikož už nemám mycí emulzi a vrátila jsem se zpět ke své dřívější koupelové kosmetice, můžu potvrdit, že tvorbě ložisek brání, teď mám plno nových.