Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
malenka3
21. dub 2020
Nenašel by tohle někdo doma? Kdysi dávno předávno to bývalo v dětské sadě na hraní. Dnes už se to asi sehnat nedá :pensive: Nebo dá? (propiska je jen kvůli velikosti).
Zobraz celou zprávu
malenka3
Zpráva byla změněna 4. dub 2020
Ukládám si sem jednu z nejlepších celkových analýz koronaviru, založenou na datech a datových modelech, nikoli na senzačních teoriích o já nevím čem. https://medium.com/@krivka.adam/koronavirus-kla...

Nečekám, že si to někdo přečte celý, je to náročný text a hodně dlouhý, ale doporučuji ho všem, kteří mají pocit, že vláda dělá přehnaný opatření, a pro všechny ty, kteří by mohli nabýt dojmu, že když to teď je možná na dobré cestě, že máme vyhráno.
Zobraz celou zprávu
malenka3
21. únor 2019
Prosím, kdo má tyhle pogumované Lidl kalhoty, můžete mi změřit od rozkroku délku nohavice pro velikost 98/104 nebo 110/116?
Zobraz celou zprávu
malenka3
7. říj 2018
Ježíš, to byla rychlost :confused: @kaculka2014 co se to jako stalo? Už není ani profil, nestihla jsem si ani přečíst odpověď :frowning2:
Zobraz celou zprávu
malenka3
22. srp 2018
Slevový kupon na pilulka.cz na 100 Kč při nákupu nad 500 Kč - PROCOL. Platí do konce prázdnin a do dnešní půlnoci mají k tomu ještě dopravu zdarma.
Zobraz celou zprávu
malenka3
14. srp 2018
Nějaký super recept, co s vepřovou kotletou?
Zobraz celou zprávu
malenka3
12. srp 2018
Má někdo prosím tip na opravdu dobrou restauraci v Praze, kde dělají obří steaky (od 700 g výše)? Myslím pro opravdu náročného gurmána, má vyzkoušeno už celkem dost.
Zobraz celou zprávu
malenka3
11. pro 2017
Řešil někdo podobnou situaci? Prosím nepište spekulace, těch mám dost a nemůžu najít důvěryhodné relevantní odkazy, jak to přesně je.

Rodičák (peníze) mám do 2,5 roku věku dítěte.
Rodičovskou dovolenou hlášenou v práci do 3 let, pracovní poměr na dobu neurčitou trvá.
Plán je takový, že se ve 2,5 letech nahlásím na pracák jako osoba pečující o dítě do 7 let, aby za mě platil stát ZP.
Na dohodu o provedení práce budu pracovat od 2,5 let pro svého stávajícího zaměstnavatele tak, aby mi to pokrylo chybějící rodičák.

Moje otázky:
1. Je nějaký důvod, proč by bylo výhodnější si prodloužit teď rodičák (peníze) na minimální částku a nedělat to hlášení na pracák? Já přeci pak nejsem povinná tam docházet a pravidelně se tam hlásit, neboť nebudu nezaměstnaná. O to, že by mi chodila minimální částka peněz, mi nejde, jakmile skončí peníze z rodičáku, budu si přivydělávat.
2. Pokud si vydělám nějaké peníze na dohodu u svého zaměstnavatele, z čeho se mi pak bude počítat mateřská na druhé dítě, na kterou půjdu třeba ve 3,5 letech prvního dítěte? Bude to z toho přivýdělku nebo ji budu mít ve výši jako na první dítě? - mám za to, že když porodím do 4 let věku dítěte, pak je mateřská stejná jako ta první, bez ohledu na to, kolik si vydělám (pokud by to nebylo víc,pak by se měla počítat z té vyšší částky).
Předem díky.
Zobraz celou zprávu