Má někdo prosím tip na opravdu dobrou restauraci v Praze, kde dělají obří steaky (od 700 g výše)? Myslím pro opravdu náročného gurmána, má vyzkoušeno už celkem dost.
to asi ne, nevím...možná v nějakém jejich meny ano.... tak důkladně jsem to nepročítala, ale jestly je pán extra masový tak tam ho může sníst kolik chce i kilo, dvě 🙂
12. srp 2018
Ambiente - Brasileiro , ale tam musí být objednávka tak 14 dní předem .... koupily jsme to tchánovům a byli spokojený, je více podniků ...... těstovinový, cukrářský, pivní, masoví .......