Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Pomalu se to rýsuje 🙂

  Lehký nepečený cheesecake s ricottou

  http://bydarkside.blog.cz/2002/nepeceny-cheesecake

  lstuchlova
  19. zář 2019    Čtené 424x

  Testování s chutí: Kapsičky Sunárek Cool ovoce

  V první řadě bych chtěla poděkovat za možnost testování kapsiček. Značku Sunárek mám ráda a nakupujeme tedy hodně druhů výrobků, kapsičky jsme ale ochutnali úplně poprvé a už vím, že rozhodně ne naposled.

  Všechny kapsičky ochutnávala Valinka (rok a 9 měsíců) a já samozřejmě také neodolala, tudíž mohu zhodnotit i chuť sama za sebe.

  Předmět testování a dojmy

  Na zkoušku nám dorazil balíček se všemi pěti příchutěmi kapsiček Cool ovoce od Sunárku: 

  • hruška, mango a banán
  • broskev, banán a jablko
  • jahoda, banán a jablko
  • malina, banán a jablko
  • pomeranč, banán a hruška se sušenkou

  Kromě té se sušenkou kapsičky obsahují 100% podíl ovoce a v žádné ze všech pěti příchutí není ani gram přidaného cukru, veškerý obsažený cukr je ten, který se přirozeně vyskytuje v ovoci. Ve všech je podíl banánového pyré, asi proto jsou všechny kapsičky příjemně sladké. Jsou určeny pro děti od jednoho roku.

  Kapsičky mají gramáž 120 g, takže snadno zaženou malý hlad nebo i ten velký, když si dáte kapsičky dvě. Balení je praktické a ideální s sebou do tašky. Všude se vejde a hlavně nepotřebujete ani lžičku. Dítěti se dobře drží a může si z kapsičky samo ucucávat. Pokud se kapsička nedojí, dá se opět zavřít a schovat na později.

  Byla jsem velmi mile překvapena, co se konzistence týče. Už jsem se setkala s přesnídávkami a kapsičkami hustými, že by se daly krájet, ale většinou jsou strašně řídké a kapsičky samy vytékají, natož když je má dítě jíst samo, to je pak polovina obsahu všude jinde, jen ne v puse. A přiznám se, že je pak dcera celá pobryndaná, i když ji s tím krmím já. Kapsičky od Sunárku mají pro mě naprosto ideální konzistenci. Nejsou příliš husté ani řídké a samy od sebe netečou. To i přesto, že neobsahují žádná zahušťovadla.

  Hruška, mango a banán

  Skvělá kombinace. Kapsička obsahuje celých 65 % hruškového pyré, banánového pak 25 % a mangového 10 %.

  Broskev, banán a jablko

  Broskví se letos urodilo velké množství, tak jsme tuto příchuť příliš neocenili (hlavně já), ale v zimě bude dobrá. Balení obsahuje 55 % broskví, 35 % jablek a 10 % banánů.

  Jahoda, banán a jablko

  Jahod jsme naopak letošní léto moc neměli a řekla bych, že je to taková vděčná příchuť. 52 % ovocného podílu zaujímá banánové pyré, jahodové 20 % a jablečné 17 %, navíc je tam ještě hroznová, citronová, mrkvová, jablečná a rybízová šťáva z koncentrátu.

  Malina, banán a jablko

  Tohle je úplně ta nejlepší příchuť. Maliny a jiné drobné ovoce milujeme a tato kapsička je dle reakce, projevů a slov naprostou jedničkou i pro Valinku. Obsahuje 76 % jablek, 12 % malin a 12 % banánů.

  Pomeranč, banán a hruška se sušenkou

  Myslím, že pomeranč se sušenkou obsadil druhé místo, co se týče chuti. Pomeranč v přesnídávkách a kapsičkách často nebývá, je to příjemná změna. Sušenka je v chuti poznat jen nepatrně, nebo nemám tak dobré vjemy. Kapsička obsahuje 94,5 % směsi ovoce a ovocných šťáv z koncentrátu - 32 % pomeranč, 31,5 % banán, 31 % hruška. 5,5 % si zabírá právě sušenka a zbytek citronová šťáva. Jako jediná má přidaný vitamin C.

  Celkově kapsičky Sunárek Cool ovoce hodnotím kladně a Valinka evidentně také. Chuťově jsou výborné všechny. Až je někde uvidím v akci, rozhodně je nakoupím.

  #test_sunarekcoolovoce #recenze #zkusenosti_sunarekcoolovoce

  Potřebovala bych vaši radu, protože asi něco dělám špatně.
  Na Facebooku mi napsal nějaký muž:
  Ahoj zlato, ode mě dostaneš to, co doma nemáš 😉
  Já běžím celá bez sebe do kuchyně s mobilem v ruce a píšu mu:
  Mandle, mouku, slunečnicová semínka a když už, tak vezmi i kokosové mléko, vejce, papriku a jahody. Díky 😍
  Po hodině stále nic, tak píšu:
  Halo?
  ...
  Halooo???
  ...
  Ale od něj už nepřišla žádná reakce ☹
  Je toho hodně? Mám raději vynechat to kokosové mléko? 😕

  Už jste pekli kynutou bábovku? 🙂
  http://bydarkside.blog.cz/1811/kynuta-babovka-s...

  lstuchlova
  Zpráva byla změněna    28. říj 2018    

  Tip na vánoční cukroví - Kávová zrna s marcipánem. Kdo jako já nemá rád marcipán, výborná jsou i bez něj 🙂
  http://bydarkside.blog.cz/1810/kavova-zrna

  Obvykle snídám jogurt nebo rohlík, dnes jsem ale neodolala... 😀

  Moje nejoblíbenější "buchta" od dětství. Zmrzlé řezy. Snad každý měsíc jsem obě babi, tetu i mámu otravovala, ať je upečou 😀 Asi od 14 už nikoho neprosím a dělám je sama, když na ně mám chuť. Možná pod jiným názvem, ale určitě je všechny znáte. Kdo by měl chuť a nemá svůj recept, tady je můj: http://bydarkside.blog.cz/1810/zmrzle-rezy 🙂

  Mé black metalové já.