Potřebovala bych vaši radu, protože asi něco dělám špatně.
Na Facebooku mi napsal nějaký muž:
Ahoj zlato, ode mě dostaneš to, co doma nemáš 😉
Já běžím celá bez sebe do kuchyně s mobilem v ruce a píšu mu:
Mandle, mouku, slunečnicová semínka a když už, tak vezmi i kokosové mléko, vejce, papriku a jahody. Díky 😍
Po hodině stále nic, tak píšu:
Halo?
...
Halooo???
...
Ale od něj už nepřišla žádná reakce ☹
Je toho hodně? Mám raději vynechat to kokosové mléko? 😕
lucka00024

8. kvě 2019
Dej mu čas, třeba ještě stále bloudí mezi regály 😂
8. kvě 2019
👍😂
8. kvě 2019
8. kvě 2019
8. kvě 2019
8. kvě 2019
Povedený 😂😂
8. kvě 2019
No jestli on tu slunečnici ještě neloupe...😂😂😂👏🏻
8. kvě 2019
8. kvě 2019
Chudák malej 😂.
Takový těžký úkol, to hledá ještě teď.
9. kvě 2019
9. kvě 2019
Mela si chtit i vlozky, at je sranda 😁😁
Ale pobavilo dokonale!!
11. kvě 2019