icon
47 / 75
Supangle (domácí pudink)
avatar

tyhle poháry mi připoměly dětství u babičky🙂))))

17. zář 2014
avatar

Pohárky jsou naprosto úžasné. Mě také připomněly dětství. Měli jsme je doma. Kdyby se daly ještě někde sehnat, hned bych si je pořídila. Ale ty už asi neseženu ☹ I ten rendlíček v pozadí je super. Takový jsme také měli 🙂

13. únor 2015