icon
36 / 75
Řezy s tmavým krémem a polevou
avatar

vypadá to mě pěkně, jaké byly? nemáte recept?

17. pro 2013
avatar

@dandik Jistě, že mám, pekla jsem je... Pošlu Vám ho do zpráv.

17. pro 2013
avatar

z čeho je prosím krém?

18. pro 2013
avatar

Můžu poprosit taky o recept?

14. bře 2014
avatar

mohla bych poprosit o recept? díky

27. bře 2014
avatar

Můžu recept? dekuju

17. zář 2014