Nebe v puse (ořechové rohlíčky s krémem)
taky jsem chtěla poprosit o receptík
30. dub 2014
Mohu také poprosit o recept?
23. srp 2014
Také bych prosila recept. dekuju
17. zář 2014
recept prosím prosím 🙂
17. zář 2014
taky bych ráda recept, prosím - vypadá to úúúúžasně!!
17. zář 2014
já znám pod názvem Pařížské rohlíčky, dělá je tchýně. Dělají se prý blbě, ale jsou děsně návykové... 😀
10. črc 2015
lstuchlova
autor@jankarica S obojím souhlasím 😀
10. črc 2015

Receptik by prosim nebyl??? 🙂