Fare Bare - Moje první botičky - přezůvky/papuče

1 zkušenost

FARE BARE - MOJE PRVNÍ BOTIČKY - PŘEZŮVKY/PAPUČE

Produkty z kategorie FBARE MOJE PRVNÍ BOTIČKY splňují ty nejnáročnější požadavky na komfortní obouvání začínajících chodců. Tvar obuvi plně respektuje přirozený vývoj nohy dítěte, botička je postavena na velmi jemné termokaučukové podešvi, aplikované přímým nástřikem. Tímto technologickým postupem vzniká velice šetrné spojení svršku s podešví, což výrazně přispívá ke komfortnímu pocitu uživatele. Obuv je dodávána v exkluzivním dárkovém balení.

• Dětská štróblovaná obuv na suchý zip.
• Našívací (štróblovaná) stélka umožňuje lepší ohyb boty.
• Vrchový materiál: textil.
• Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní příčně, ale i podélně.

Modely typové řady FARE BARE se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části. Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytují mnohem větší prostor. Vynikají také svojí lehkostí a vysokou flexibilitou.
Tyto modely FARE BARE jsou vybaveny dvěma vkládacími stélkami. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá - spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi. Velmi snadno se v případě potřeby odstraní nebo naopak doplní o další vrstvu. Odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit.

Kde koupim Fare přezůvky/papuče?

Hodnocení a zkušenosti Fare Bare - Moje první botičky - přezůvky/papuče

Máš zkušenost Fare Bare - Moje první botičky - přezůvky/papuče?
baja1122  4. črc 2023 Ověřená recenze

Skvělé papuče s krásným designem

Syn měl Fare papuče jako své první papuče vůbec a velmi se nám osvědčily.
Pro ještě větší ohebnost jsme nakonec vyndali vložku a tak se papuče staly ještě ohebnější.
Jsou velmi lehké, dobře se utahují na kotník - pokud dítěti sedí tvarově, tak v nich dobře chodí i začínající chodec.
Moc se mi líbí design - v těchto kategoriích "papučí" opravdu pěkný kousek.
Nemám co dodat - byli jsme se synem s papučemi moc spokojení a koupíme v budoucnu určitě další velikosti a zůstaneme jim věrni.
  • lehké
  • ohebné
  • pěkný design
  • prodyšné
  • lze dobře dotáhnout na kotník
  • suchý zip
  • pouze jeden design pro kluky a holky