Extrémně absorpční kalhotky Perties Beli

2 zkušenosti

Elastické, prodyšné absorpční kalhotky vhodné pro každý typ postavy. Určené jsou pro silnou menstruaci.

Foto-zdroj: perties.cz

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s extrémně absorpčními kalhotkami Perties Beli

Máš zkušenost s extrémně absorpčními kalhotkami Perties Beli?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení
doktorka81  19. zář 2022

Velké srovnání značek Snuggs, Meracus, Sayu, Perties

Perties - nejsavější kalhotky, co mám, jsou samozřejmě silnější, aby vsákly, co mají, ale žádná plínky pro děti :-)
- LADA - savá vrstva až k pasu vpředu i vzadu, jen na mne jsou trochu málo vykrojené na boku, trošku mi zde tlačí, jinak ale zvládnou celou noc i při nejsilnější menstruaci
- Bathory - savé i při velmi silné menstruaci, pohodlné, více vykrojené, takže mi lépe sedí a jsou na pohled i hezké s krajkou v pase, dostatečně vysoké do pasu, savá vrstva vzadu až k pasu, což je výhoda na noc, ale v parném létě jsem se ve dne trochu vzadu potila, stejně savý model s kratší savou vrstvou vzadu, vysokým pasem ale Perties nemá, třeba časem :-)

Snuggs - mám několik typů, nejvíce mi sedí výškou v pase a vykrojením na bocích, i materiál mi vyhovuje, ty s menší savostí jsou téměř jako kalhotky, používám je i v době většího výtoku v období ovulace, nikdo nepozná, že jsou menstruační
- Noční - fajn na středně silnou menstruaci, tu zvládnou v pohodě, savá vrstva vzadu i vpředu do pasu, vložky, tampony už na noc nenosím, dle starších recenzí jsem koupila o číslo menší než ostatní typy a bylo to dobře
- Hugger - středně silná menstruace a slabší
- Kalhotky s vysokým pasem - mám různé síly, ty dvojkapkové používám při špinění nebo místo intimky jako pojistku, dcera má i materiál Tencel a jsou příjemné, na mne má Classic střih nízký pas, mám je v béžové barvě, protože potřebuji světlé do práce

Meracus - mám 1 ks, Elegant z 4/2021, savost vyšší než Hugger, nižší než Bathory, ale málo vykrojené na boku pro mne - tlačí a hlavně při chůzi jemně šustí, není to moc silný zvuk, ale vadí mi tak, že je používám pouze na doma a spíš na noc, jsou také silnější, pocitově skoro jako LADA, ale rozhodně méně savé

Sayu - Vyšší s krajkou - velmi příjemné, lehce nižší, něco mezi Classic střihem Snuggs a Hugger, dobře vykrojené, pohodlné, elegantní, vypadají jako normální kalhotky, savost na střední menstruaci - podobně jako Hugger, možná lehce více, ale ne o moc.

Celkově - na silnější menstruaci Perties, na léto a střední menstruaci Sayu, pokud nevadí lehce nižší pas, snuggs - za mne na den na slabší až max. střední menstruaci nebo jako pojistka k tamponu či kalíšku, na noc na slabší menstruaci, Meracus bych si znovu nekoupila šustí, Sayu max. na střední menstruaci, nejhezčí model, při slabších dnech velmi pohodlné (merino v savé vrstvě)
  • Perties - na nejsilnější menstruaci
  • Snuggs - za mne střih, prodyšnost v létě, Tencel velmi příjemný, používám je nejdelší dobu v průběhu cyklu i v období ovulace
  • Sayu - vyšší s krajkou - hebká savá vrstva, elegantní, příjemné i na léto
  • Perties - Lada - nižší vykrojení, Bathory - na den v létě vzadu lehce neprodyšné
  • Snuggs - spíše na slabší až max. Středně silnou menstruaci nebo jako pojistka ke kalíšku apod.
  • Meracus Elegant - šustí, málo vykrojené
  • Sayu - silnější menstruaci nepojmou, nižší pas proti Snuggs nebo Bathory
cipis13  24. kvě 2022

Naprosto skvěle

Zkoušela jsem postupně menstruační kalhotky značek Mercus, Love Luna, Dorina a Perties. Kalhotky Mercus a Love Luna mě naprosto zklamali - pri sinější menses protékali okolo gumiček a pocit vlhka byl také nepříjemný. Kalhotky Dorina jsou na pocit příjemný a na běžné nošení ujdou, nesmíte mít větší zátěž, jinak díky nepřiléhajícím gumičkám máte neštěstí jisté, odskoušeno při běhu. Kalhotky Perties je pro mě naprostá bomba, zakoupila jsem prodyšné kalhotky Beli, při nošení se cítím v bezpečí, vím že nikde neprotečou, a i po několika hodinách necítím žádnou vlhkost. Dnes jsem odskoušela i 8km běh a vše bylo naprosto v pořádku 🙂 Za mě top, určitě ještě zakoupím. Ps: moje dcerka je spokojená též, má kalhotky Didi
  • Neprotečou
  • Pocit sucha a bezpečí
  • Prodyšné
  • Cena, ale investice se vyplatí