Knihy

Hledáte tipy a inspirace na knihy? Ať už chcete sáhnout po oddychovce, romantice, detektivce, nebo hledáte inspirativní a naučnou literaturu, na tomto místě najdete množství tipů na knihy pro děti i dospělé. Přečtěte si doporučení na ty nejlepší knížky různých žánrů a zaměření. Nechte si poradit od maminek a žen. Protože kdo by vám rozuměl a poradil lépe? Ať se líbí, vstupte do světa knih, který vám otevírá dveře nekonečných možností.

Hodnocení a zkušenosti s knihami

Máš zkušenost s knihami?

Fitshaker Fitness diář 2022

klarasza  10. led 2022

Skvělý průvodce celým rokem

Ráda bych přidala pár slov k Fitness diáři od společnosti FITSHAKER. Na titulní stránce píše, že mě provede mou celoroční cestou za zdravějším já a vzhledem k tomu, čím vším je nadupaný, tak tomu věřím. Diář není obyčejný, je v něm mnohem více, než jen kolonky na zapisování doktorů, životních jubileí a podobných nezbytností.
Obsahuje
- články o zdravém životním stylu a zdravém vaření,
- recepty,
- jednoduché cviky na procvičení celého těla,
- každý měsíc je v kalendáři výzva, která tě posune zase o kus dál v cestě za zdravějším já
- měsíční plánovač cvičení
- tabulka k zapisování progresu
- fitness zápisníček jídel
- malé samolepky, které jsou hezké a k tomu funkční při zapisování do diáře

Je to průvodce, který mě nenechá se nudit. Bude mi dobře sloužit k zapisování všeho, co se týká MĚ. A ještě si v něm počtu spoustu zajímavých věcí, třeba v čekárně u doktora, při cestě do práce, ve vlaku, na hřišti s dětmi :).

Rámeček Logico Piccolo

medakote  30. pro 2021

Zábavné procvičování

S Logico Piccolo jsem se seznámila v pedagogicko-psychologicke poradně, kde jsme byli na posouzení školní zralosti staršího syna - toho to velmi bavilo, a proto jsem po čase pořídila domů s několika sadami karet. Věkovou hranici 5 let bych nebrala doslovně, s některými kartami pro školáky si hravě poradil i mladší čtyřletý syn.

Rámeček Logico Primo

matusoni  21. pro 2021

Součást dětského koutku

Logicco Primo jsme poznali na pronajaté chatě v dětském koutku.

Rámeček Logico Piccolo

matusoni  21. pro 2021

Půjčení z knihovny

Logico Piccolo nám babička půjčila v knihovně, což mi přijde jako dobrý nápad, aby to člověk nemusel pořizovat, neboť jako vše, časem se omrzí...🤷‍♀️