Fitshaker Fitness diář 2022

1 zkušenost

Náš v pořadí už sedmý diář ti připomene povinnosti a hlavně radosti každého dne – od meditace, přes recepty, minivýzvy, cvičení, až po důležité události.

Na dotek velmi příjemný, velikostí více než praktický a s nevyčíslitelnou hodnotou, kterou ukrývá ve svém nitru.

A co ti přinese Fitness diář 2022 od Fitshakeru?

• prostor pro zápisky vlastní motivace, aktivit či návyků, které tě dobijí energií
  • průvodce zdravějším stravováním – rubriky Porovnej s námi, Co vyřadit z jídelníčku při hubnutí, Proč jídlo vnímat jako palivo a doporučené časy stravování podle biorytmů jsou určeny právě pro tebe;
  • tipy na cviky i tam, kde není možnost online přenosu – jako novinku s plnobarevnými stranami s popisem správné techniky běžně používaných cviků is návodem, jak zlepšit držení těla, správně sedět či běhat, zlepšit kondičku, sílu, flexibilitu či vyformovat krásnější bříško;
  • informace z oblastí bylinek – kdy je sbírat a jak využít této přírodní lékárny;
  • av neposlední řadě tě naučíme neřešit primární číslo na váze a zaměřit se na jiné výsledky

Pomocí pevné gumičky is úchytem na pero nevytratíš v něm zapsané myšlenky. Zaznamenáš si zážitky z léta, inspiruješ se tipy na výlet od trenérů a zapíšeš si i vlastní na určené místečko. Tvoje oblíbená kapsa na vizitky je zpět. Ulož si všechny důležité poznámky na papírcích právě sem a měj tak úplně všechno důležité pohromadě.

Fitshaker Fitness diář® 2022

Všechno, co jsme ZACHOVALI a na co jsme NESÁHALI:

• přehledný celoroční kalendář;
  • ženské okénko a informace o cyklické ženě;
  • vlastní bojový plán vizí;
  • měsíční výzvy;
  • vzorový jídelníček od výživové poradkyně Ivky Mahelové;
  • kalorické tabulky běžně používaných potravin;
  • recepty na každý měsíc;
  • lunární kalendář;
  • inspirativní články zaměřené na cvičení, stravu a seberozvoj;
  • kalorické tabulky;
  • prostor pro zapsání nápadů na dárky, přečtených knih a svých vlastních myšlenek;

...a mnoho jiných velmi užitečných informací

Kde koupím Fitness diář Fitshaker?

Hodnocení a zkušenosti s Fitshaker Fitness diářem 2022

Máš zkušenost s Fitshaker Fitness diářem 2022?
klarasza  10. led 2022

Skvělý průvodce celým rokem

Ráda bych přidala pár slov k Fitness diáři od společnosti FITSHAKER. Na titulní stránce píše, že mě provede mou celoroční cestou za zdravějším já a vzhledem k tomu, čím vším je nadupaný, tak tomu věřím. Diář není obyčejný, je v něm mnohem více, než jen kolonky na zapisování doktorů, životních jubileí a podobných nezbytností.
Obsahuje
- články o zdravém životním stylu a zdravém vaření,
- recepty,
- jednoduché cviky na procvičení celého těla,
- každý měsíc je v kalendáři výzva, která tě posune zase o kus dál v cestě za zdravějším já
- měsíční plánovač cvičení
- tabulka k zapisování progresu
- fitness zápisníček jídel
- malé samolepky, které jsou hezké a k tomu funkční při zapisování do diáře

Je to průvodce, který mě nenechá se nudit. Bude mi dobře sloužit k zapisování všeho, co se týká MĚ. A ještě si v něm počtu spoustu zajímavých věcí, třeba v čekárně u doktora, při cestě do práce, ve vlaku, na hřišti s dětmi :).
  • Velikost akorát do kabelky
  • Hezký design
  • Přehledný uvnitř
  • Obsahuje spoustu zajímavých informací o jídle, zdravém životním stylu
  • Navíc hezké samolepky
  • Nenašla jsem