Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hodnocení a zkušenosti s elektronikou

Máš zkušenost s elektronikou?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení

Amazfit GTR 42 mm

Rok a půl s Amazfit GTR

nicedaisy  4. říj 2021
Ahoj,
ráda bych přidala recenzi na tyhle super hodinky. Předně bych chtěla napsat, že nepatřím k náročným uživatelům a nevyžívám se v technologiích.

Hledala jsem chytré hodinky tak, aby se mi vzhledově líbily, upozorňovaly na zprávy a volání, aby měly GPS, uměly mi vykreslit mapku běhu/procházky a cenově jsem se chtěla vejít ideálně do 2tis. Tyto hodinky stojí okolo 2tis, Ježíšek mi je přinesl v akci asi za 1800👍.

Jsou úžasné, pěkné, zbožňuji je. Ciferník má na výběr hodně obrázků a například i vlastní fotku. Upozornění si můžete nastavit na co chcete, já mám volání, SMS, Messenger, WhatsApp, Facebook, banku, zásilkovnu atd.
Baterie vydrží přes týden, pokud využívám jen na upozornění. Pokud každý den dávám cvičení, popřípadě běh atd, vydrží tak 3dny cca, možná i 4. Ono je rozdíl, jestli cvičím hoďku nebo si dám chůzi na 3h. Můžu si vybrat z několika druhů cvičení, chůze, běhu, plavání. V aplikaci se mi vše ukládá, vidím tep, spálené kalorie, počet kroků, popřípadě mapku atd. Můžu sledovat kvalitu svého spánku, jak dlouho jsem spala, hluboký i lehký spánek, noční vstávání k synovi.
Co hodně oceňuji je, že skrz hodinky můžu najít telefon (který stále hledám 😁).
Když mám hodinky poblíž mobilu, nemusím zadávat kód a hodinky mi mobil odemknou.
Hodinky mají i budík.
A když poslouchám Spotify, tak si písničky můžu přes hodinky dát nahlas nebo potichu a můžu je přepínat, popřípadě stopnout,vypnout 👍, to je taky fajn věc.

Já jsem z nich nadšená a spokojená.

Jediná nevýhoda je gumový pásek,jak se člověk potí, občas se mi udělala jakoby opruzenina. Ale nic hrozného. Pásek se dá koupit nový negumový za pár korun, ale ještě jsem se k tomu nějak nedostala. 😁
Čti celé hodnocení

Bosch kuchyňský robot MUM58420

Bosch MUM. Vcelku spokojenost.

j83  14. říj 2021
Koupila jsem na doporučení a jsem vcelku spokojená. Pozor, je jich hodně druhů, pokud si dobře pamatuju, první číslo je výkon a další čísla přidané příslušenství, takže se to chce trochu v tom pohrabat a vybrat, co člověk potřebuje/využije. Všechno se dá i přikoupit, ale vyjde to dráž než v základní sadě.
Čti celé hodnocení