Amazfit GTR 42 mm

1 zkušenost

Chytré hodinky Amazfit GTR jsou vybaveny inovativní technologií BioTracker PPG, která má za úkol sledovat tepovou frekvenci a vyhodnocovat případné abnormality. Dále hodinky monitorují počet spálených kalorií, nachozených kroků, monitorují spánek a přijímají signál z navigačních systémů GPS a Glonass. Jsou vybavené kvalitním, barevným 1,2" AMOLED displejem, který má vysoké rozlišení 326 PPI a kryje ho tvrzené sklo Gorilla Glass 3. Hodinky dokáží rozpoznat až 12 pohybových aktivit a jsou vodotěsné do 50 m. Zobrazují notifikace z telefonu, jsou vybavené funkcí pro vyhledávání telefonu a je možné přes ně ovládat hudbu ve spárovaném telefonu. Baterie vydrží na jedno nabití až 12 dní.

Amazfit GTR

Verze Bluetooth5.0, BLE
Integrovaný MP3 přehrávačne
Bezkontaktní platbyne

Hodnocení a zkušenosti s Amazfit GTR 42 mm

Máš zkušenost s Amazfit GTR 42 mm?
nicedaisy  4. říj 2021

Rok a půl s Amazfit GTR

Ahoj,
ráda bych přidala recenzi na tyhle super hodinky. Předně bych chtěla napsat, že nepatřím k náročným uživatelům a nevyžívám se v technologiích.

Hledala jsem chytré hodinky tak, aby se mi vzhledově líbily, upozorňovaly na zprávy a volání, aby měly GPS, uměly mi vykreslit mapku běhu/procházky a cenově jsem se chtěla vejít ideálně do 2tis. Tyto hodinky stojí okolo 2tis, Ježíšek mi je přinesl v akci asi za 1800👍.

Jsou úžasné, pěkné, zbožňuji je. Ciferník má na výběr hodně obrázků a například i vlastní fotku. Upozornění si můžete nastavit na co chcete, já mám volání, SMS, Messenger, WhatsApp, Facebook, banku, zásilkovnu atd.
Baterie vydrží přes týden, pokud využívám jen na upozornění. Pokud každý den dávám cvičení, popřípadě běh atd, vydrží tak 3dny cca, možná i 4. Ono je rozdíl, jestli cvičím hoďku nebo si dám chůzi na 3h. Můžu si vybrat z několika druhů cvičení, chůze, běhu, plavání. V aplikaci se mi vše ukládá, vidím tep, spálené kalorie, počet kroků, popřípadě mapku atd. Můžu sledovat kvalitu svého spánku, jak dlouho jsem spala, hluboký i lehký spánek, noční vstávání k synovi.
Co hodně oceňuji je, že skrz hodinky můžu najít telefon (který stále hledám 😁).
Když mám hodinky poblíž mobilu, nemusím zadávat kód a hodinky mi mobil odemknou.
Hodinky mají i budík.
A když poslouchám Spotify, tak si písničky můžu přes hodinky dát nahlas nebo potichu a můžu je přepínat, popřípadě stopnout,vypnout 👍, to je taky fajn věc.

Já jsem z nich nadšená a spokojená.

Jediná nevýhoda je gumový pásek,jak se člověk potí, občas se mi udělala jakoby opruzenina. Ale nic hrozného. Pásek se dá koupit nový negumový za pár korun, ale ještě jsem se k tomu nějak nedostala. 😁
  • Výdrž baterie
  • Elegantní vzhled
  • Velký výběr ciferníků včetně vlastní fotky
  • Přehledná aplikace
  • Krokoměr
  • Měří tep
  • Přesná GPS
  • Upozornění na co si vyberete
  • Neodpojují se
  • Hledání telefonu