Tiskárna Canon SELPHY CP1500

3 zkušenosti

Tiskněte krásné a odolné fotografie, které vydrží až 100 let s jednoduchou, rychlou a kompaktní bezdrátovou tiskárnou Canon SELPHY CP1500. Díky bezdrátovému ovládání pomocí mobilní aplikace SELPHY Photo Layout je přímý tisk ze široké škály zařízení rychlý a snadný.

Tiskárna Canon SELPHY CP1500

Vlastnosti

RYCHLOST A KVALITA

Canon SELPHY CP1500 tiskne nádherné fotografie během pár okamžiků. Umožňuje tisknout fotografie oslnivé kvality jako z fotolaboratoře s 16,7 miliony barev. Pohotová termosublimační technologie vytvoří během 41 sekund fotografie velikosti pohlednice ihned připravené k vystavení.

ODOLNOST

Tiskne fotografie, které vydrží. Pokud jsou fotografie uloženy v albu, speciální vrstva je ochrání po dobu až 100 let. Jsou také odolné proti vodě, poškrábání a otiskům prstů.

VELIKOSTI PAPÍRU

Velikosti papíru jsou jako stvořené pro vás. Tiskněte nádherné živé snímky v různých velikostech od pohlednic (100 × 148 mm) po miniaturní samolepky (22 × 17,3 mm).

PŘIZPŮSOBENÍ

Tiskárna Canon SELPHY CP1500 má jednoduché bezdrátové ovládání. Tiskněte jednoduše a bezdrátově z chytrého zařízení pomocí aplikace SELPHY Photo Layout. Díky ní si vyberete dokonalé rozvržení fotografie, upravíte vzhled podle přání. Přizpůsobíte si své výtisky filtry nebo vzorovými povrchovými vrstvami, přidáním textu, okrajů nebo razítek. Máte nekonečné kreativní možnosti. Vytiskněte záložky, nálepky a přidejte kódy QR, abyste mohli propojit online alba, videa a další.

DESIGN

Tiskárna šetří prostor s elegancí. Toto je tiskárna, se kterou je život a ovládání radost, a to díky kompaktní velikosti, velkému displeji LCD, bezdrátovému připojení a výběrem ze tří elegantních barevných provedení.

PŘIPOJENÍ PO SVÉM

Připojte se bezdrátově za použití QR kódu k chytrým zařízením - pomocí Wi-Fi k počítačům a fotoaparátům nebo přes rozhraní USB-C k počítačům, fotoaparátům a USB Flash diskům. Nebo jednoduše tiskněte přímo z karet SD, SDHC a SDXC pomocí vestavěné čtečky.

Hodnocení a zkušenosti s tiskárnou Canon SELPHY CP-1500

Máš zkušenost s tiskárnou Canon SELPHY CP-1500?
chocomorocco  31. říj 2022

Fototiskárna Canon SELPHY CP1500

Na první pohled je velmi pěkná a hned jsem si ji představila i jako krásný „doplněk“ interiéru. Tiskárna se prodává ve třech barvách. Bílá, růžová a černá – tuto barvu jsem také dostala na testování. (Osobně bych si vybrala bílou).

Tiskárna funguje na principu termosublimace. Při tisku se postupně natisknou jednotlivé barvy (odstíny žluté, růžové a modré) a ve finálním kroku se natiskne ochranná vrstva (proti poškození fotky např. poškrábáním). Rychlost tisku je kolem 40 sekund.

Tiskárna je opravdu malá, formát fotky je 15x10cm. Já nejčastěji fotím na mobilní telefon. Pro tisk je potřeba stáhnout aplikaci do telefonu. Aplikace je krásně intuitivní. Je možné fotky upravovat, doplňovat různé texty, vytvářet koláže a pod.

Na výlety s sebou nosím i zrcadlovku. Fotky se dají tisknout přímo z sd karty vložené do tiskárny. Ze všech vyfocených fotek si vyberete pomocí náhledů na displeji tiskárny. Je možné vytvořit i koláž. Ovládání přes displej mi nepřijde tak pohodlný jako přes aplikaci. Proto jsem tuto možnost více nepoužívala.

Moc se mi líbí možnost vytvořit si pasovové fotky (menší, větší). Každoročně tvořím takové malé fotečky jako jmenovky na vánoční dárky. Teď to budu mít ulehčené.

Pro porovnání jsem vytiskla fotky i v dm drogerii. Kvalita je obdobná. S tiskárnou jsem moc spokojená. Snadné a rychlé pořízení fotek kdykoliv, kdy je potřeba.

Cena jedné fotky se pohybuje přibližně 7Kč/ks. Spolu s papíry se dodává i barva.
(11 fotek)
  • Tisk fotek doma
  • Nezabírá moc místa
  • Rychlý a kvalitní tisk
  • Cena za fotku. (Ale je srovnatelná s cenou tisku na počkání v automatech, takže vlastně to zas takové mínus není)
luciska82  30. říj 2022

Tiskárna Canon SELPHY CP 1500

Na testování tiskárny Canon SELPHY CP1500 jsem se nesmírně těšila a byla jsem zvědavá, co taková „malá krabička“ dokáže. Fotografie vytištěné na naší tiskárně „prababičce“ nebyly nikdy žádná paráda. Většinu fotek jsme nechávali vyvolávat ve Fotolabu. Kvalita většinou průměrná.

Teď k samotnému testování. Zasunutí zásobníku s barvou i s papíry byla naprostá brnkačka. Instalace aplikace (SELPHY Photo Layout) do telefonu zabrala asi 3 minuty (je zdarma). Vše naprosto intuitivní. Návod jasný a přehledný.

Aplikace má mnoho funkcí sloužících k úpravě fotografií. Můžete si vytvořit různé koláže. Tuto funkci jsem dosyta využila při tvorbě miminkovské knížky pro naši malou princeznu. Jsou tam různé rámečky (rozličné velikosti) na doplnění. U knížek pro brášky to byl očistec (udělat koláž v aplikaci a modlit se, aby to vše dobře vyšlo). Výsledek? Naprostá pecka. Krásné barvy, sytost, rozlišení. Fotografie má tři barevné vrstvy (žlutou, azurovou a purpurovou) a jednu ochrannou. Na povrchu fotky nezůstávají otisky prstů. Tisk trvá cca 40 sekund. Kluci vytvořili z těchto fotografií přání babičce k narozeninám. Ukápla i slza dojetí. Také lze vytvořit záložka do knihy či fotografie na doklady.

Ale nemusí se tisknout pouze z telefonu. K dispozici je také USB-C konektor pro připojení fotoaparátů či počítačů nebo slot pro SD karty. Všechny možnosti jsme vyzkoušeli a nic nás nezklamalo. Výběr fotografií se pak provádí na LCD displeji (vše intuitivní a logické).

Teď se chystáme vzít naši novou pomocnici na oslavu, kde pro oslavenkyni vytvoříme vzpomínkovou knížku. Stačí jen Wi-Fi připojení nebo kartu z fotoaparátu. Už teď se těším na výsledek a reakci kamarádky.
(22 fotek)
  • Kvalita fotografií
  • Nádherné barvy
  • Rychlost tisku
  • Velikost zařízení
  • Design
  • Možnost tisku z telefonu, karty i počítače
  • Velký pomocník při tvorbě dárků
  • Dražší pořizovací cena vhodných papíru a náplní
yvonneullmann  21. říj 2022

Láska nade vše :) Canon SELPHY

Když mi tiskárna přišla, neváhala jsem, všeho nechala a musela hned zkoušet. Instalace tiskárny byla jednoduchá a vlastně skoro hned hotova. Stačilo nacvaknout náplň a vložit zásobník s papíry a bylo nachystano. Stáhla jsem si APP, propojila mobil a už jsem jen tiskla.
Byla jsem hodně překvapena, jak rychle mám fotku hotovou a v opravdu vysoké kvalitě, rovné fotce od profíků.
Krásné barvy. Díky app ale i díky ovládání tiskárny přímo na displeji, si můžete také nastavit jaké tvary fotek chcete.
V aplikaci je několik různých přednastavení. Například rozložení fotek a podobně. Můžete si dokonce tisknout i fotky na doklady. Tak kvalitní tiskárna je!!
Mě se líbí design a velikost. Musím říct, že na to jak je malinká a vlastně nezabere skoro žádné místo, tak vystřelí během pár sekund nádhernou fotku klasické velikosti.
To, co mě těší nejvíc je to, že mohu tisknout jakoukoli fotku co se povede ihned a uchovat tak vzpomínky dřív než zapadnou.
Další skvěle tipy na dárky třeba na Vánoce jsou ty, že můžete vyrobit nálepky, nažehlovačky a nebo třeba magnetky. Doporučuji mrknou na Canon creative!!
(19 fotek)
  • Rychlost