Budík s nočním světlem GoGEN DÉČKO

1 zkušenost

GOGEN DÉČKO BUDÍK je zároveň i noční světlo vhodné do každého dětského pokoje, které zdobí postavičky z dětské televizní stanice ČT :D, v čele s princeznou Prgou a Panem Vrtulkou.

Zaujme nejen svým hravým designem, ale také mnoha užitečnými funkcemi. Noční světlo lze napájet z elektrické sítě nebo se spolehnout na zabudovaný nabíjecí akumulátor. Jeho výdrž je až 25 hodin.

Budík s nočním světlem GoGEN DÉČKO

Základní funkcí je ukazatel času (12/24 režim), dále také aktuálního data a možnost nastavení budíku. U něj lze nastavit až tři, na sobě nezávislé, časy buzení. Nejdůležitější funkcí je však režim nočního světla. Světlo lze standardně vypnout/zapnout a upravit jeho jas. Pro příjemné usínání nejmenších členů rodiny disponuje světlo funkcí usínání – tzn., že noční světlo během cca 30 minut postupně automaticky utlumuje svůj jas až do úplného vypnutí.

Kde koupím budík s nočním světlem GoGEN DÉČKO?

#test_gogen_decko

Hodnocení a zkušenosti s budíkem s nočním světlem GoGEN DÉČKO

Máš zkušenost s budíkem s nočním světlem GoGEN DÉČKO?

Dcera je z budíku nadšená a maminka spokojená :)

Od září máme doma prvňačku, ale takovou, co si ráda ráno přispí a buzení nikdy nebylo snadné. Už od září posloucháme, že potřebuje budík, jenže jsme nemohli vybrat ten pravý.
Budík Gogen je moc pěkný, zajímavý a je skvělý, že má zabudované noční světlo, takže večer dceři svítí než usne. Oceňuji, že hodiny lze vypnout (režim TR) ale zároveň při dotyku se rozsvítí, takže v noci stačí jen sáhnout a je to vlastně i taková lampička. Moc se mi líbí, že noční světlo jde ztlumit a budík si tuto intenzitu světla pamatuje. Nastavit lze 3 časy buzení, nám zatím stačí jeden, na víkend pak vypíname. Jen se dvěma stisky přepne On/Off. Je stabilní, nepřeklápí se a přitom je lehký, dcera se ho naučila ovládat hned. Nastavení jsem měla dle návodu snad za 5 minut, návod je snadný a dobře srozumitelý. Psát na displeji "Lo", tedy že chce nabít, začal cca 11. den (ráno budí - někdy opakovaně, chvíli svítí večer, je v režimu TR, takže čas nesvítí stále, ale při doteku), ale tento údaj bude určitě odvislý od zaplých funkcí.
  • noční světlo
  • možnost nastavení intenzity světla
  • Déčko design
  • velmi dobře reaguje na dotyk
  • režim TR
  • poměrně dlouhá výdrž na jedno nabití
  • není to přímo nevýhoda, jen škoda, že nemá nějaké melodie na buzení - pouze pípá
  • světlo by mohlo mít teplejší tón, ale tím, že jde tlumit nám to nevadí