Tiskárna Canon SELPHY Square QX10

4 zkušenosti

Pro všechny fotonadšence je tu kvalitní mobilní tiskárna Canon SELPHY Square QX10. Pokud jde o vzpomínky zachycené na fotografiích, stane se tato šikovná pomocnice vaší věrnou a nejlepší kamarádkou. Tiskněte, kreativně se vyblázněte a sbírejte vzpomínky, které nikdy nevyblednou. A to všechno celkem jednoduše. Žádné náročné technické postupy a žádné komplikace. Každý to zvládne hravě a s potěšením.

Canon SELPHY Square QX10 se postará o nádherně zpracované výrazné tisky. Snímky ve velikosti 68x68 mm si vytisknete jednoduše ze svého chytrého telefonu. O bohaté, zářivé barvy a detaily, které vydrží až 100 let, se postará technologie sublimačního tisku.
Tiskárna Canon SELPHY Square QX10
Díky Wi-Fi připojení a praktické kompaktní velikosti ji můžete mít stále u sebe. Fotografie si tak můžete vytisknout kdykoliv a kdekoliv. Založte si je do alba, vystavte si je tam, kde je budete mít stále na očích, ozdobte je, obdarujte jimi nebo buďte kreativní. S aplikací SELPHY Photo Layout, která nabízí možnost přidání razítek, filtrů, ohraničení, textů nebo dalších zábavných prvků, se vaší kreativitě meze nekladou.

Kde koupím tiskárnu Canon SELPHY Square QX10

Hodnocení a zkušenosti s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10

Máš zkušenost s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10?
nikola38  3. dub 2022

Malý ale kouzelný

Ahoj.
Měla jsem tu možnost si vyzkoušet testování této malé, skladné a kouzelné tiskárny. Proč kouzelné? Je pro ně velmi zajímavé, jaké technologie se v dnešní době dají vyvinout. Tato malá tiskárna během chvilky dokáže vytisknout sice malou, ale kvalitní fotku. V aplikaci, přes kterou komunikujeme s tiskárnou, fotku můžeme ještě před tiskem trochu upravit. Aplikace se ovládá snadno a spojení s tiskárnou je rychlé a snadné.
Já fotky využiji k tvorbě turistického deníku, možná i k tvorbě fotoalba pro dceru (5 let zpětně) i pro nového člena rodiny, na kterého si ještě chvíli počkáme.
Tiskárna, jak jsem již psala, je malá skladná. Vleze se do běžné kabelky, batohu. Můžeme si ji tedy vzít na výlet, k rodině, do kavárny. No prostě kamkoliv, kde budeme fotit a budeme si chtít hned vytisknout fotku na památku. Podmínkou je však spojení telefonu s tiskárnou přes wifi.
Fotky jsou kvalitní, ostré.
Co bych ocenila, větší balení s papírem a barvou. Dostupné balení obsahuje 20 ks papíru a barvu.
  • Skladná, lehká
  • fotky jsou kvalitní
  • fotku lze vytisknout kdekoliv na rovném povrchu (doporučení v návodu).
  • jednoduché ovládání aplikace
  • možnost úpravy fotky v aplikaci
  • široké využití fotek
  • absence českého jazyka v aplikaci
  • nutnost připojení k síti, aby se tiskárna spojila s telefonem
  • malé balení s náhradní barvou i papíry (balení obsahuje 20ks papíru, plus barvu)
zuuuzan  3. dub 2022

Malá ale šikovná

Dostala jsem možnost otestovat tuto malou přenosnou tiskárnu a byla jsem z ní nadšená. Tiskárna je malinká, snadno jí tak vezmete kamkoliv s sebou, s telefonem se páruje pomocí WIFI, takže není potřeba žádný kabel, ten využijete jen na napájení. Je ideální na různé oslavy a svatby, kde během pár sekund máte vytištěnou fotku do vzpomínkových knih. Při tisku by měla stát na pevné podložce, ale nebyl problém s tiskem i na nerovném povrchu nebo v ruce. Pro nás je to hlavně ideální společník na výlety a dovolenou, ze kterých píšeme malé dceři cestovatelský deník. Ve volných chvílích vytiskneme fotku a díky samolepícím papírům snadno nalepíme rovnou do deníku. Jedinou nevýhodu vidím v ceně fotopapírů s tonerem, protože jedna fotka vychází kolem 20,- což není málo, ale pro nás je to zas tiskárna na občasné tisknutí do cestovatelského deníku, takže ani vyšší cena není problém.
(5 fotek)
  • rozměry - malá, nepříliš těžká, snadno přenosná
  • rychlost tisku - fotka během pár sekund
  • přijatelná kvalita fotek
  • cena papíru (cca 20,-za fotku)
  • aplikace pouze v angličtině
ekulka  2. dub 2022

Canon Selphy square QX10 – malá krabička s velkým potenciálem

Po čtrnácti dnech intenzivního testování jsem s tiskárnou spokojená. Tiskárna tiskne rychle a v podstatě kdykoli a kdekoli. Je malinká a není problém si ji s sebou vzít na oslavu, svatbu (do fotokoutku nebo při zápisu do svatební knihy), ale i na dovolenou (třeba jako doplnění cestovního deníku). Fotky jsou malé, ale na zachycení důležitého momentu dostatečné. Nevýhodu vidím hlavně v ceně jedné fotky a i aplikace by snesla nějaké vylepšení (fotografie nejde v aplikaci zvětšit a případně posunovat). U nás doma normální tiskárnu fotek sice nenahradí (hlavně z důvodu malého formátu), ale stává se právoplatným členem naší Canon rodiny.
  • Tiskne rychle a prakticky kdykoliv a kdekoliv
  • Kvalitní tisk
  • Kompaktní velikost
  • poměrně vysoká cena za jednu fotografii (cca 20 Kč)
  • aplikace k tisku by si zasloužila rozšíření
gabina80  28. únor 2022

Prostě skvělá

Tiskárnu jsem dostala k narozeninám. A musím říct že přes počáteční problém se zpuštěím jsem naprosto nadšená.
Malá skladná nádherné fotky jednoduchá obsluha.
Cena jedné fotky vychází cca 7 Kč.
Vřele doporučuji
Gábina
  • Doma fotka za pár minut
  • Příznivá cena
  • Žádnou jsem ani po roce nenašla