Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tiskárna Canon SELPHY Square QX10

Pro všechny fotonadšence je tu kvalitní mobilní tiskárna Canon SELPHY Square QX10. Pokud jde o vzpomínky zachycené na fotografiích, stane se tato šikovná pomocnice vaší věrnou a nejlepší kamarádkou. Tiskněte, kreativně se vyblázněte a sbírejte vzpomínky, které nikdy nevyblednou. A to všechno celkem jednoduše. Žádné náročné technické postupy a žádné komplikace. Každý to zvládne hravě a s potěšením.

Canon SELPHY Square QX10 se postará o nádherně zpracované výrazné tisky. Snímky ve velikosti 68x68 mm si vytisknete jednoduše ze svého chytrého telefonu. O bohaté, zářivé barvy a detaily, které vydrží až 100 let, se postará technologie sublimačního tisku.

Díky Wi-Fi připojení a praktické kompaktní velikosti ji můžete mít stále u sebe. Fotografie si tak můžete vytisknout kdykoliv a kdekoliv. Založte si je do alba, vystavte si je tam, kde je budete mít stále na očích, ozdobte je, obdarujte jimi nebo buďte kreativní. S aplikací SELPHY Photo Layout, která nabízí možnost přidání razítek, filtrů, ohraničení, textů nebo dalších zábavných prvků, se vaší kreativitě meze nekladou.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10

Máš zkušenost s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení