Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Ahojky. Pečení
  nevíte prosím z čeho mají v zahraničních videích ty mixy? Líbí se nám s malou jeden recept a mají tam vanilla cake mix a k tomu přidávají ještě mouku a kvasnice.
  Děkuji moc. 🙂

  Není to zrovna dávno, co jsem sem psala, že jestli si vymyslím podobnou vyfikundaci jako je třeba vymalovat a vytapetovat obývák, tak mě chlap pošle do patřičných mezí.
  No asi mám fakt skvělého chlapa, protože trpělivě mi plní moje přání i za cenu složitosti provedení. Protože v zimě toho člověk venku moc neudělá a on přesto v podmínách bytového pokoje postavil tuhle nádheru pro Viki. 🙂
  Růčně, za pomocí pilky a vrtačky. Ještě dodělá schody a prcek se může nastěhovat. 🙂

  (4 fotky)
  nikola38
  13. pro 2019    Čtené 89x

  Jak se testoval Sterimar u nás

  Ahoj.

  Napřed bych ráda poděkovala za možnost testovat skvělé výrobky od Sterimar. 

  A teď k samotné recenzi.
  Když jsem našla ve schránce zprávu, že jsme byli vybráni k testování, měla jsem velkou radost, ale tu mou radost vystřídala obava, jak testování vůbec zvládneme. Malá totiž nemá vůbec ráda stříkání do nosíka. Nebo spíš neměla. Teď už to není vyložene nemá ráda, teď ho hezky toleruje a doufám, že když máme Stérimar na každodenní používání, že se z toho jednou stane "vůbec mi to nevadí". 

  Testované výrobky byly 3. Každodenní hygiena pro děti i pro dospělé a sprej určený na uvolnění ucpaného nosu.

  Ze začátku jsme testovali pouze denní hygienu. Sama za sebe můžu říct, že vyčistit si po ránu nos menší sprchou, bylo fajn. Trpím na chronickou rýmu a každé ráno se můžu usmrkat. Se Stérimarem mi stačilo stříknout, vysmrkat a bylo mi fajn.

  Malá testovala hygienu pro prcky a přestala jí téct z nosánku taková ta nepříjemná voda. V podstatě během prvních pár dní se toho zbavila. A i když první den vypadal jako na fotce níže (ne maminko, já nechci), den co den byla se stříknutím více a více v pohodě. Ale maminka musela první. 🙂

  Po týdnu nastoupil na řadu i sprej na ucpaný nosík, protože školka a rýma jako taková se k nám vůbec nedostavila. Za což vděčíme Stérimaru.

  Jako plus bych určitě viděla "zarážku", která zamezí dát dítku sprej moc hluboko. To je fakt super.

  Sprcha je to docela velká, ale v pohodě se to dá zvládnout a není problém stříknout něco méně, aby to nebylo tak naráz. 

  Jediná věc, kterou bych vytkla, je vyšší cena. Ano, vydrží déle než všechny ty spreje. Ale denní hygiena vyjde už dráž. Ale člověk si za kvalitu a věci, které fungují, rád připlatí. Stérimar u nás byl už, když byla Viki malinká. Teď už aspoň vím, že se nenechám lékarnicemi zvyklat na jiný výhodnější výrobek, protože Stérimar opravdu funguje, jak se píše.  

  Přeji všem hezké prožití adventu a svátků hezky v poklidu a bez rýmy, tak jako u nás.

  nikola38
  29. srp 2017    Čtené 134x

  Test_magnet3pagen

  Ahojky. Dostala jsem se konečně k napsání recenze.  Byla jsem vybrána k testování 3 výrobků od Magnet3Pagen. Z výhry jsem měla obrovskou radost, protože se moc nestává, že bych něco vyhrála.


  Moje 3 testovací výrobky jsou: formičky na pudink, silikonová forma na vafle a kráječ spirálek a nudliček.

  Obecně napíšu jen zápory a pak se budu věnovat výrobkům zvlášť.  Chybí návody k použití, byl jen u kráječe na zeleninu a to pouze s použitím okurku. Chybí v jaké teplotě může být výrobek vystaven, jak mýt (ručně, myčka). U krájítka chybí jak udržovat ostří. 

  Formičky na pudink

  Tady nemám, co bych vytkla. Byla jsem ráda, že formičky můžu vyzkoušet, protože pudink máme moc rádi, pro dva lidi vařím i 3 litry :D  Snad jen počet v balení by mohl být větší. :D 

  Formičky jsou maličké tak akorát jedna porce. Krásně se vyklápí. Krásně drží tvar a já jsem měla radost, že mám po vyklopení třepotající se pudink, jak to bývá ve filmech. 

  Forma na vafle

  Ta je taky moc fajn, jen by mohla být větší, nebo se prodávat dvě v balení. Přijde mi neekonomické péct jen takhle malou formu. Takže jsem vafličky dělala, když sem měla naplánováno i jiné pečení (což je často).

  Mrzí mě, že se pečou dlouho (10-15 minut), klasický vaflovač jede jednu vafli za druhou. Vafličky šly krásně vyloupat. Dělala sem i lívanečky z ovesných vloček a ty šly taky moc hezky. Ručně se forma umývá dobře. Díky testování mám taky pár nových receptů, které musím vyzoušet 🙂 

  Kráječ/vykrajovač/struhadýlko 

  Tady už to tak sluníčkové nebude. Výrobku bych vytkla snad úplně vše. Okurek mi to propasírovalo, místo aby vznikala spirálka, tak mi část, která měla okurek posouvat, okurek celý rozpasírovala.  Mrkev tu to ani netlačí skrz, ta se uvnitř točí dokola a nebo stojí na místě a nic se neděje. 

  Po prvním pokusu o použití se nám z 6 kousků okurku podařily 2 spirálky, ale s obrovsým usílím. Nudličky? Tak ty nešly vůbec. Ostří se mi hned po prvním použití poničilo - jak když z nožem narazíte při porcování na kost. Jenže nejde nabrousit, protože výrobek neumožní rozebrání a člověk se k ostří nedostane.


  Mytí - to je taky maturita, veškeré malinké kousky se zasekají v mezírce na konci (u ostří), rozpasírovaný okurek sem dloubala párátkem ven. Myslela jsem si, že mám třeba jen vadný kus, ale jsem se dočetla, že nejsem jediná, kdo má problém.

  Takže, abych to zhrnula, děkuji za zkušenost, děkuji za vybrání k testování. Moc sem si užila vafličky a pudink. Krájítko mou radost z testování nijak neponičilo.

  Jediná spirálka, která se mi opravdu povedla (pak ještě druhá, ale jen menší)