Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
michalelka
14. únor 2020 Čtené 1665x
Čti celý článek
michalelka
30. pro 2019
Krásný podvečer! Ještě dnes a zítra můžete soutěžit ve skupině #fredandflo https://www.modrykonik.cz/group/8661/ o voňavé překvapení, tak šup šup.. :bathtub::shower:🤭
Zobraz celou zprávu
michalelka
18. pro 2019
Nejste ještě usoutěžené? 🥳:gift::tada: Co si spolu dát jednu bleskovku? :scream: Vyhlásím ji již brzy, tak nezapomeňte sledovat můj blog, ať vám neuteče! :kissing: A připomínám, že až do konce měsíce běží soutěž ve #fredandflo skupině https://www.modrykonik.cz/group/8661/ o voňavý balíček.
Zobraz celou zprávu
michalelka
8. pro 2019 Čtené 985x
Čti celý článek
michalelka
21. lis 2019 Čtené 175x
Čti celý článek
michalelka
19. lis 2019
Kvůli nemoci jsme se s Jonym nedostali na kroužek, ale ani to nás při tvoření nezastaví! Kdo uhádne všechna zvířátka, dostane ode mě zlatého bludišťáka a :blue_heart::blue_heart::blue_heart:! A minimálně jedno je sporné, tak bacha! :grin:

Až mi zase někdo (muž) bude tvrdit, že bez špejlí jsem v háji, tak se bude divit! :stuck_out_tongue::upside_down:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
Zpráva byla změněna 8. lis 2019
Jak nejde o život, jde.. o vy víte co. No jo, ale kam s ním, když už tu je?:rolling_eyes::sweat_smile: Mrkněte na tyhle parfémovaný sáčky na použité pleny, jsou skvělý. A ve skupině https://www.modrykonik.cz/group/8661/ si můžete až do konce měsíce tři balení vyhrát.. :upside_down::kissing:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
6. lis 2019
A jdeme na to!🤩 Hlavní notář je již přítomen, pan ředitel Jonášek do sebe natlačí svačinu a vylosuje výherce. Těšíte se? 🥳

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
4. lis 2019
Všem maminkám, které sedí ve vaně a potřebují jen na minutku klid, než jim steče slza po tváři.

Všem maminkám, které sedí na gauči, potom, co křičely na svoje děti kvůli malé blbosti a teď se cítí provinile...

Všem maminkám, které jsou tak unavené, že už ani nemůžou udržet otevřené oči a daly by všechno za chvilku spánku navíc...

Všem maminkám, které se snaží nasoukat do těch starých riflí, protože se na sebe chtějí podívat do zrcadla a cítil se dobře, že pořád vypadají dobře...

Všem maminkám, které nechtějí vyjít z domu, protože je toho teď na ně prostě moc a ony mají pocit, že to nezvládají...

Všem maminkám, které se cítí osaměle, ať už jsou sami v místnosti, nebo stojí v davu....

Jste dost dobré.
Jste důležité.
Jste krásné.

Je to jen životní fáze. Jenom opravdu těžká, náročná, vysilující a šílená fáze našeho života.

Na konci to bude stát za to. Ale teď je to těžké. Je to těžké pro mnoho z nás v mnoha ohledech. Nemluví se o tom dostatečně, aleje to těžké... a ne jenom pro tebe.

Jsme dost dobré.
Děláme vše, co je v našich silách.
V očí, které k nám vzhlíží - v těch jsme perfektní. V těch jsme víc než dokonalé.

Pro ty malinkaté ručičky, které nás chtějí obejmout - pro ty jsme nejsilnější. Pro ně jsme ti, kteří ovládají celý svět.

Pro ty malé jazýčky, které jí jídlo, které jsme uvařily - pro ně jsme ty nejlepší kuchařky.

Pro ta malé srdíčka, které nás milují - ty nechtějí nic jiného. Ty chtějí jen a jen nás.

Protože my jsme dost dobré. My jsme přesně takové, jaké máme být....jejich maminky.
-sdíleno z FB
Zobraz celou zprávu
michalelka
Zpráva byla změněna 3. lis 2019
Snídaně je základ dne! :upside_down::cooking::pancakes: Jen by mě zajímalo, kdy většina neskončí na zemi, ve vlasech a na zdi, ale v bříšku.. :stuck_out_tongue: I když já se stihla najíst, Yogimu z toho taky něco káplo, takže za mě vydařený start! :joy:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
Zpráva byla změněna 30. říj 2019
Co to bude, až to bude? :wink::upside_down::stuck_out_tongue: Takové odpoledne jsou něco pro mě! :pray_tone1: Kdo uhádne, co tvořím, ode mě dostane :blue_heart:. A komu se nechce hádat, ale soutěžit, tak šup šup: https://www.modrykonik.cz/blog/michalelka/artic... , už jsme v půlce a šance na výhru je stále hodně vysoká! 🤩:gift::blue_heart::black_heart::green_heart:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
28. říj 2019
Ranní rituály jsou u mě každý den téměř stejné. Vyčistit zuby, opláchnout a vyčistit pleť, nakrémovat, když je čas, tak obden pleťová maska. Učesat a honem jít dělat snídani. Brala bych i sprchu, ale s Jonym nemám šanci.. :rolling_eyes::sweat_smile: Co vy a vaše stereotypy, máte? :bathtub:🧴:grimacing:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
24. říj 2019
Dneska jsme s Jonym prubli znovuotvíračku #pepco v Jihlavě a v tenhle okamžik jsem si představila, že mám Jondu krát čtyři.. přiznám se, že se mi udělalo docela ouvej! :rofl::rofl::rofl: Čtyři exponáty doma sice naštěstí nemám, ale ve #fredandflo skupině https://www.modrykonik.cz/group/8661/ můžete až do konce měsíce soutěžit o čtyři balení vlhčených ubrousků, tak ať o to nepřijdete.. :stuck_out_tongue::wink::upside_down:
Zobraz celou zprávu
michalelka
22. říj 2019
Všechno je jednou poprvé :see_no_evil:.. Jonda na opruzeniny nikdy netrpěl a jakmile jsme na delší dobu mimo domov, je chudák celý olezlý. Zkouším babské rady v kombinací vykoupení lékárny a za chvilku se dám na modlení. Přijímám rady a tipy, jak mu co nejdříve ulevit! :see_no_evil::pray_tone1::scream:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
Zpráva byla změněna 18. říj 2019
Sice u nás slouží jen jako držák na vlhčený papír #fredandflo, ale i tak všem díky za vaše tipy a rady! I když s Jondovým přístupem u nás bude aktuální tak za pět let nejdřív.. :rolling_eyes::stuck_out_tongue::upside_down: Taky je u vás nočník jen na ozdobu?:sweat_smile:
Zobraz celou zprávu
michalelka
12. říj 2019
Taky o víkendu podnikáte velké nákupy? Já z nich mám po pravdě lehké osypky a snažím se je přehodit na muže. Což nejde vždy, pokud chci donést opravdu zakysanou smetanu a ne smetanu na vaření/ jogurt/ tvaroh.. :rofl: A pokud se chystáte do Tesca, tak koukněte na produkty #fredandflo , nyní je na ně sleva 13% až 37% :green_heart::black_heart::blue_heart: https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/shop/pe...
Zobraz celou zprávu
michalelka
10. říj 2019
Původně jsem si šla do koupelny jen sníst zmrzlinu (krkavčí matka :sweat_smile: ), ale když už jsem tu byla.. vana plná horké vody a pěny #fredandflo , dítko s tatínkem.. co víc si přát?:stuck_out_tongue::icecream::pray_tone1:
Zobraz celou zprávu
michalelka
7. říj 2019
Celý den jsem si říkala, že mám tu tašku nějakou těžkou.. Příště si Míšo zkontroluj i boční kapsy, ať s sebou (věrně) netáhneš celý #fredandflo arzenál.. :rolling_eyes::upside_down::stuck_out_tongue: I když ubrousky se hodí mít po ruce vždycky :sweat_smile:.. Jestli jste v tomhle se mnou za jedno, tak koukněte do skupiny https://www.modrykonik.cz/group/8661/ , kde o ně běží říjnová soutěž. :green_heart:
Zobraz celou zprávu
michalelka
3. říj 2019
Nově se u nás zabydlely tejpy a lepíme Jondovi bříško. Nebojte, netrpím na plurál, ale je to občas kovbojka a jsou potřeba alespoň čtyři ruce. Možná jsem se víc bála sundavání jak samotného nalepení :sweat_smile:, ale díky oleji a krému #fredandflo jdou dolů jedna báseň a nedojde k žádnému podráždění kůže a to beru jako velké vítězství. :fingers_crossed_tone1::slight_smile:
Zobraz celou zprávu
michalelka
Zpráva byla změněna 1. říj 2019
Ve skupině Fred&Flo https://www.modrykonik.cz/group/8661/ se právě rozdala kupa srdíček a aby toho nebylo málo, dneska v ní startuje i říjnová soutěž. Tak šup, šup, ať vám to neuteče! :slight_smile::stuck_out_tongue::upside_down:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
Zpráva byla změněna 30. zář 2019
Miluju podzim, ale ta rýma mě ubíjí. Jsem při ní horší jak chlap, fakt.. :rolling_eyes::mask::sneezing_face: A jaké bojovníky na ni používáte vy? Já se neobejdu bez dobrého čaje s tunou medu, kapesníků, spreje, krému #fredandflo na odřený nos a rýmovníku. Raději znovu rodit, než mít rýmu.. :stuck_out_tongue::sweat_smile::no_mouth:
Zobraz celou zprávu
michalelka
24. zář 2019
Před rekonstrukcí koupelny mě vůbec nenapadlo, že by se hodilo více místa na ukládání všech těch nezbytných propriet ke koupání, sprchování, saunování.. takže je máme naprosto všude. Kam s nimi? Nějaký super tip bez vrtání do zdi, při koupání budou po ruce a bude to vypadat hezky? :stuck_out_tongue::sweat_smile::pray_tone1::green_heart:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
20. zář 2019
A jaké ubrousky jsou :top::top::top: pro vás? U nás vedou jednoznačně tyto modré #fredandflo :wink::stuck_out_tongue:
Zobraz celou zprávu
michalelka
Zpráva byla změněna 18. zář 2019
Od rána nad tím sedím a nevím. Jaký nočník vybrat? Obyčejný, skládací, splachovací, zpívající.. co myslíte? Koupila jsem tenhle a přijde mi na houby. Mám sto chutí všechno odložit na jaro a užít si poslední bezstarostné časy s plenkami #fredandflo .. :sweat_smile::rolling_eyes::stuck_out_tongue:
Zobraz celou zprávu
michalelka
16. zář 2019
Ve skupině Fred&Flo teď můžete po celé září získat až dvacet srdcí :blue_heart::blue_heart::blue_heart:. Skočte se mrknout, co je k tomu potřeba :wink::heart_eyes: https://www.modrykonik.cz/group/8661/

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
13. zář 2019
Krásné dobré ráno! Co si při pátku dát #odpoved_za_srdicko? Pudr jsem při přebalování nikdy nevyužila, tak jsem pátrala, jak ho zapojit do chodu domácnosti trochu jinak. Podělte se se mnou o nápady a za odměnu vám přiletí :blue_heart:.

:blue_heart: Využití místo suchého šamponu. Nasypat, rozčesat a tadááá, nikdo nepozná, že už vlasy volají o pomoc. :grinning:

:black_heart: Oživení koženky pomocí hadříku z mikrovlákna. Pudr stačí nanést a pořádně rozetřít.

:green_heart: Rozmotá nerozmotatelné- na zauzlovaný řetízek stačí nasypat trochu pudru a trochu mnout. Uzel rychle povolí. Škoda, že to nejde využít i na vánoční světýlka..
.
:blue_heart: Naličte si oči řasenkou a před druhou vrstvou naneste trochu pudru na řasenku a budete mít oči jako Bridget Bardot!

:black_heart: Olejová skvrna? Zasypte ji pudrem, nechte několik hodin působit, propláchněte a nechce uschnout ve stínu.

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
9. zář 2019
Dokud byl Jonáš malé mimino, užívala jsem si společný čas po koupeli, masáž a mazlení. Teď jsem ráda, že mi cestou z vany neuteče a nechá si namazat alespoň zadeček. Uklidněte mě, že to je normální a ty věčné úprky někdy skončí.. :fearful::pray::joy: Ale pozitivní na tom je, že zbude více krému pro mě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes::slight_smile:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
6. zář 2019
Krásné poledne, holky moje! Připomínám, že do dnešní půlnoci se mnou a #fredandflo můžete soutěžit o balíček produktů. Tak šup, šup, ať to stihnete :slight_smile: https://www.modrykonik.cz/blog/michalelka/artic...
Zobraz celou zprávu
michalelka
Zpráva byla změněna 3. zář 2019
#odpoved_za_srdicko Chodí Vaše děti na nočník a nebo už dospělácký záchod? Zrovna se tu koukám na vlhčený toaletní papír a zajímalo by mě, jestli ho pro děti používáte a nebo volíte klasický papír? Přiznám se, že ho vidím poprvé, tak by mě zajímalo, jak je to jinde.. :slight_smile: Za každou odpověď pošlu modráska.

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
michalelka
31. srp 2019
Už se to pomalu rýsuje! :green_heart::black_heart::blue_heart: Jaké pomocníky při malování používáte vy? :joy: Příště nesmím zapomenout na papírovou čepici, barva jde z vlasů dolů hodně špatně :grinning:

#fredandflo
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další