icon
avatar
michalelka
Zpráva byla změněna    26. lis 2020    

Pokud se chystáte na fotodeníček svých malých pokladů, mám pro vás radu k nezaplacení.. nikdy, nikdy, nikdy to neodkládejte na později, budete mít (čas, náladu, ty ťu samolepky k tomu)..😅 Já si k tomu sedla až teď a mnoho věcí už nevím a mrzí mě to.

Inu, tohle už nejspíš nedoženu, ale vzpomínky si mohu uchovat i jinak. Díky tiskárně jsem si konečně vytiskla nejoblíbenější fotky z prvního dne, kdy byl Pupáš s námi na světě. A bylo to víc než easy, dokud nám nevypadla Wi-Fi a nemusela jsem vše zadávat znovu.. 🤭🙄

Výsledek stojí za to, jen mě mrzí malý výběr rámečků a doplňků. Ale třeba jen špatně koukám, musím vše prvně pořádně nastudovat a podám hlášení! 🙂🙃

#test_canon4

avatar

Jé, ty máš “můj” deníček. 😉

26. lis 2020
avatar

@rebe ale ty ho máš jistě celý vyplněný, viď 😁

26. lis 2020
avatar

Tiskárna vypadá super 😊

26. lis 2020
avatar

@janapechova zatím to vypadá, že si s ní budu rozumět 🤭. A navíc je krásná, to já ráda 😁

27. lis 2020
avatar

@michalelka Tak jistě... Blbý je, že jsem ho dělala ještě než jsem měla děti. Ne že bych na něj pořád nebyla pyšná, ale dneska už bych tam hodně věcí udělala hodně jinak...

27. lis 2020
avatar

@rebe teď jsem zmatená, myslela jsem, že jsi ho měla pro děti. Ty s ním máš něco společného? 🙂

27. lis 2020
avatar

@michalelka Ne, já jsem ho udělala a vydala 🙂

27. lis 2020
avatar

@rebe tak to klobouček 🙂 Musím si tě asi vygooglit, na obalu jsem zaregistrovala jen fotografku 😁

27. lis 2020
avatar

@michalelka Já jsem tam schovaná jako odpovědná redaktorka. Nejsem autorka v pravém slova smyslu, to jsou i ty desítky maminek, s nimiž jsem ten obsah dávala dohromady.

27. lis 2020