Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Dobrý den, dostala jsem dárkovou poukázku do DM. Doporučte, co si tam zvyknete kupovat pro sebe, jen tak pro radost – nějakou kosmetiku, péči a podobně 😊 Žádné čisticí prostředky, praní a takové dospělácké věci 😀

„Existují dva způsoby, jak žít život. Ten první je myslet si, že nic není zázrak. Ten druhý je myslet si, že všechno je zázrak.“