2 zkušenosti

Děti milují zpívání. A to ať už se jedná o lidové písničky, zhudebněné říkanky nebo, dnes tolik populární, dětské písničky českých a slovenských hudebních dvojic. Žádný zpěvák se však neobejde bez mikrofonu. A ideálně rovnou bezdrátového, aby mohl svůj přednes doplnit i o taneční variace. Právě všem malým, ale i velkým, zpěvákům je určený mikrofon GoGEN, který zdobí princezna Prga z dětské televizní stanice ČT Déčko. Je dostupný v červené a modré variantě.

VIDEO: Kouzelné změny hlasu, ozvěna i hudební podkres v jednom!

Mikrofon a reproduktor v jednom

Tento přístroj v sobě kombinuje mikrofon a bezdrátový reproduktor. Výsledkem je možnost karaoke zpěvu do libovolného hudebního podkresu. Zvukovou kulisu můžete do mikrofonu streamovat prostřednictvím Bluetooth rozhraní, případně využít vestavěný slot pro MicroSD kartu nebo USB flash disk. V obou případech mikrofon podporuje přehrávání MP3 souborů.

Nesmí chybět na žádné party

Tu pravou zábavu si však s mikrofonem užijete teprve v kruhu kamarádů nebo rodiny. Nabízí totiž funkci kouzelné změny hlasu – a to hned v několika různých modifikacích, nebo funkci ozvěny. I proto tento výrobek ocení i dospělí uživatelé. O provoz mikrofonu se stará vestavěná baterie s výdrží až 15 hodin.

Funkce

• Slot pro Micro SD karty
  • Podpora formátu MP3
  • Sluchátkový výstup
  • Nabíjecí baterie
Kde koupím Mikrofon s reproduktorem GoGEN DÉČKO?

#test_gogen_decko

Hodnocení a zkušenosti s mikrofonem s reproduktorem GoGEN DÉČKO

Máš zkušenost s mikrofonem s reproduktorem GoGEN DÉČKO?
andabubua  26. lis 2023 Ověřená recenze

Mikrofon s reproduktorem GoGEN DÉČKO

Tento mikrofon je skvělá zábava pro všechny zpěváky a zpěvačky. Slouží jako mikrofon a reproduktor. Dá se propojit s mobilem nebo tabletem přes Bluetooth. Tato funkce u nás jednoznačně vyhrála. Má vstup také na Micro SD kartu, USB a výstup pro sluchátka. Děti si mohou pustit oblíbenou písničku a zpívat hity jako opravdoví zpěváci. Mikrofon je vybaven funkcí echo - ozvěna a také kouzelným hlasem. S touto funkcí se umí zabavit nejen děti, ale také dospěláci. Nabíjení je přes kabel a pozitivem je také velmi slušná výdrž baterie. Je to skvělá hračka pro celou rodinu. Vřele doporučuji.
  • Skvělá zábava
  • Mikrofon a reproduktor
  • Bluetooth propojení s mobilem nebo tabletem
  • USB
  • Micro SD
  • Funkce echo
  • Různé kouzelné hlasy
  • Nabíjení přes kabel
  • Slušná výdrž baterie

Jedním z hlavních lákadel tohoto mikrofonu je jeho všestrannost

Jako maminka dvou malých zpěváčků musím říct, že mikrofon GoGEN je opravdu skvělým přírůstkem do naší domácnosti. Jeho bezdrátové provedení znamená znamená, že moje děti mohou zpívat a tančit bez jakýchkoliv omezení, což je pro ně obrovská zábava.

Jedním z hlavních lákadel tohoto mikrofonu je jeho všestrannost. Skvělé je, že funguje jako mikrofon a zároveň jako bluetooth reproduktor. Díky tomu mohou mé děti zpívat karaoke s libovolným hudebním doprovodem. Bluetooth připojení je snadné a stabilní.

Stačilo spárovat mobil nebo tablet a děti si pouštěly své oblíbené hity, do kterých zpívaly jako o život.

Možnost přehrávat hudbu z MicroSD karty nebo USB flash disku je fajn, nicméně u nás ji tolik nevyužíváme. Bohatě si vystačíme s bluetooth.

Další skvělou vlastností, která mě překvapila, je kouzelná změna hlasu. Můj syn si zamiloval zpívání s různými hlasovými efekty a ozvěnou. Je to nejen zábava pro děti, ale i pro dospělé - na rodinných večírcích to vždycky rozproudí zábavu. Narozeninová karaoke show se šmoulími hlasy byla obří zábava pro všechny.

Co se týče výdrže baterie, 15 hodin je více než dostatečných pro jakoukoliv párty nebo zpívání doma. Navíc se snadno nabíjí USB-C kabelem, což je velké plus. Při hudebních a interaktivních hračkách mě vždy bolelo mé ekologické srdce. Díky vestavěné dobíjecí baterii mi starost s dokupováním baterií odpadá.

Celkově hodnotím mikrofon GoGEN jako vynikající volbu pro rodiny s dětmi, které milují zpívání a tancování. Je to skvělý způsob, jak podpořit kreativitu a hudební zájmy dětí, a zároveň to přináší spoustu zábavy pro celou rodinu.

P.S.: Pokud by vás z toho zpěvu ale rozbolela hlava, k mikrofonu lze připojit sluchátka. 😬
(11 fotek)
  • Design, který zdobí princezna Prga z dětské televizní stanice ČT Déčko