Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hybridní sušička LG RC81U2AV3W

Kolotoč nekonečného praní, sušení a žehlení. Sušák prádla, o který neustále zakopáváte. A to nemluvě o tom drahocenném času, který byste uměla využít i jinak. Ještě jste nevyzkoušela efektivitu a pohodlnost sušičky, že? Tak čtěte dále, protože máme pro vás bomba testování hybridních sušiček LG. Zbavte se překážejících sušáků, žehlení a alergenů. Zjednodušte si život a stravte čas příjemněji. Objevte zkrátka kouzlo a výhody sušení prádla v sušičce.

Maminky testovaly hybridní sušičky LG RC81U2AV3W s duálním invertorovým tepelným čerpadlem.

Tato dokonalá pomocnice vás zbaví břemen a ulehčí vám povinnosti, které neminou žádnou maminku. Pyšní se hybridním sušením, které zabezpečí úsporu energie a času, a také automatickým čištěním kondenzátoru. Technologie hybridního sušení se postará o energetickou úsporu, šetrné sušení prádla při nízkých teplotách a zároveň omezuje srážení prádla a jeho pomačkání během sušení.

V nabídce je 14 programů a další jsou ke stažení přes SmartThinQ, takže si sušička poradí nejen s bavlnou, ale i s vlnou či jemným prádlem. A pokud máte doma alergiky, určitě oceníte certifikovaný program určený právě pro ně, který redukuje až 99,9 % alergenů.

Hybridní sušička LG RC81U2AV3W

Nastavit si můžete 3 typy sušení. Ano, i ten zázračný program přímo do skříně. Sbohem, žehlení. Kromě toho na vás čeká i množství dalších funkcí, celkově až 13.
Správné plánování času je základem úspěchu, především, pokud jste mámou. Proto si můžete nastavit odložený start, nebo sušičce dávat příkazy na dálku pomocí integrované Wi-Fi. Konečně někdo, kdo splní každý váš příkaz bez odmlouvání 
Systém Smart Diagnosis je inteligentní technologie, která najde a diagnostikuje většinu technických problémů. Ženy si sice umí vždy poradit, ale občas je příjemné přenechat některé starosti moderním technologie, ne?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s hybridní sušičkou LG RC81U2AV3W

Máš zkušenost s hybridní sušičkou LG RC81U2AV3W?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení