Pro zdraví

Zdraví máme pouze jedno, proto si ho važme a chraňme. Pokud se chcete starat o své zdraví, nejen to fyzické, ale i duševní, jste na správném místě. Vitamíny či doplňky stravy vám pomohou na cestě k lepší pohodě a zdravotnické potřeby vám usnadní péči o sebe či své blízké. Udělejte něco pro své zdraví už dnes. I malý krok může být velkou změnou k lepšímu a kvalitnějšímu životu.

Hodnocení a zkušenosti s produkty pro zdraví

Máš zkušenost s produkty pro zdraví?

nikelca  Včera v 09:36 Ověřená recenze

Vitamíny na každé ročné obdobie

Kvapky prekvapili svojou príjemnou chuťou. Každodenné podávanie odvrátilo nejednu školkársku pohromu. Trochu ma hnevalo kvapkadlo kým som neprišla na to, že stačí to trochu zatriasť. Potom naozaj nemám čo vytknúť 😊. Za nás výborné vitamíny pre škôlkarov a školákov!

verca5505  21. dub 2024 Ověřená recenze

Kapičky Cebion, Vit.C

Hlavními testery byly děti : Barunka necelých 5let a Honzík necelých 7let. Barunka od mala jakékoliv kapky, sirupy atd.bere statečně, nikdy s žádným neměla problém, jen tedy s těmito ano, ty vzala 2x a pak už je nechtěla - zřejmě díky kyselejší chuti. Nicméně jsem je vždy nakapala na lžičku spolu s čajem a zvládla to 🙂. Synovi kupodivu nevadily, takže ten si je pak začal kapat sám - což ho bavilo a testování se stalo super zábavou. Kapky jdou hezky počítat, jen trvá vždy dlouho, než začnou kapat. Balení by mohlo být určitě větší, pro dvě děti s doporučeným denním dávkováním bude za chvíli prázdno 🙂.

Díky zajíčkovi jsme nestonali👍

Kapičky jsem testovala s pětiletým synem v době, kdy měli zrovna ve školce zvýšenou nemocnost. Takže ideální příležitost. 😉 A opravdu syn odolal a neonemocněl.💪 Jestli jsou kapičky tak zázračné, to nevím, ale určitě je můžu doporučit jako fajn doplněk pro posilování imunity. 🙂

petuzen  20. dub 2024 Ověřená recenze

Testování s cebion

Kapky testovaly naše dvě děti, Honzík 6,5 a Zuzka 4,5. Kapky mají kyselejší chuť, což se dá u vitamínu C předpovídat. Takže dcera brblala, ale testovala poctivě. Synovi chuť nevadila a ke konci testování už si kapal sám do pusy 😀.. trénink počtů.
Celkově je hodnotíme kladně a koupíme opětovně.

jolana24  19. dub 2024 Ověřená recenze

Kapky Cebion

Tekutý vitamín C testoval syn (7 let) a dcera (4 roky). Kapky jsou trochu kyselejší, ale dětem to nevadilo a každý den mi samy vitamín připomínaly. Od začátku užívání měl syn jen lehký kašel.

gambi000  19. dub 2024 Ověřená recenze

Cebion kapičky

Dcerka 5 let má vyzkoušeno. Zrovna se uzdravovala z lehkého nachlazení, tak kapičky přišly vhod. Krásný zajíček na obalu, který zaujme. Ale po pár dnech užívání kapek už dcerka tolik nadšená nebyla, neboť kapičky jsou pro ní až moc kyselé - byť je hned zapíjela a užívala s jídlem. Po dobrání již tyto kapky kupovat nebudeme.

megi89  19. dub 2024 Ověřená recenze

Vitamín C

Testoval náš 6letý syn. A právě v době, kdy byl nachlazený. Schválně jsem nepodávala žádné jiné přípravky a můžu říct, že kapky pomohly.

nikola38  18. dub 2024 Ověřená recenze

Pro lepší imunitu

Krásný den.
U nás testovala 7 letá dcera. Od zimy jsme se plácali v nemocech. V dobu kdy přišel Cebion měla dcera už druhý týden kašel a my ostatní rýmu.
Začali jsme kapat C a dceři kašel do 3 dnů ustoupil. My ostatní jsme ještě týden bojovali s nemocí.
Jsem zvyklá dceři při nemocech dávat vitamíny. Kromě ovoce a zeleniny přidávám probiotika a k tomu C nebo multivitamín. Musím říct, že samotný Cebion tentokrát velice pomohl. I bez probiotik.
Dcera se na něj šklebí, že je kyselý, ale každý den si o něj sama řekne.
Kapátko mě občas naštvalo, že se neudělala bublinka a než začalo kapat, tak to trvalo. Ale tohle kapátko je určitě lepší a přesnější než kapátko, kam se kapalina natahuje. Možná bych ocenila stříkačku - například stoptussin kapky ji mají, odměří se kapičky na stříkačce. Známe to asi každá máma, že děti po nás něco chtějí a soustředit se na počítání a zároveň na dítě, je občas obtížnější. Ale i takto jsou uživatelsky příjemné.

molymoly  17. dub 2024 Ověřená recenze

Kapky Cebion - užívala dcera 4 roky

Za nás spokojenost. Dcera kapky dostala od Velikonočního zajíčka, který je tématicky i na obalu a dceři se moc líbí. Bála jsem se, že kapky budou kyselé, ale dceři moc chutnají. Těší se na ně každý den. Začala je užívat, když jsme byli všichni nachlazení a dceři nemoc odešla nejrychleji a do teď se žádná nevrátila. Lahvička mi přijde akorát, pro čtyřleté dítě se kape 15 kapek a to vychází na 40 dní. Kapátko kape dobře, krásně lze odměřit přesné množství kapek.

Tekutý vitamín C

Kapičky testoval můj starší syn (10,5 roku). Obsluhoval se sám, užíval je zrovna ve chvíli, kdy ho potkala infekční rýma a potřeboval být fit na fotbalovou ligu. Kapičky jsou kyselé, což je velké plus, protože syn kyselé zbožňuje 😁. Dávkování bez problémů, procvičili jsme počítaní. Neobsahují cukr, což je pro nás zásadní. S užíváním pokračujeme dál dokud nebude prázdná lahvička. Pokud by to šlo, bylo by fajn vynechat i chemickou sloučeninu E 422 glycerol.

jirina22  16. dub 2024 Ověřená recenze

Zkoušeli synové 5 a půl roku a 4 roky

Kapičky se dobře dávkují (kapají dobře), jsou tedy kyselé ale oběma synům moc chutnaly a těšili se na ně. Líbil se jim i vzhled balení se zajíčkem (hodil se tématicky na Velikonoce). Za mě jsou též super, chutnaly mi, ale uvítala bych i možnost většího balení, takto u nás zmizely rychle. Velmi se mi na nich líbí přírodní složení a že jsou bez přidaného cukru. Vhodné jsou od tří let, tak nejmladší dcerka (2 roky) nemohla, ale nahradila jsem pro ní vhodným sirupem. Určitě je mohu doporučit, my pořídíme jistě zas.

Plus tekutá forma Cčka

Testovaly dcery 5 a 7 let. Kapala jsem jim ráno do pití, kde se příchuť řádně rozptýlila, takže v pohodě vypily. Zatím jsme céčko v tekuté formě nikdy neměly. Za mě skvělá věc, neboť mladší mi odmítá celaskon, že je moc kyselý a být je malý, tak ji nejde ani zapít. Ocucaný vrací. Kapičky určitě pořídíme od podzima zase dále.

filipver  15. dub 2024 Ověřená recenze

Kapičky Cebion

Testoval můj 3 letý syn. Kapičky mu nejprve nechutnaly, jelikož byly moc kyselé, tak jsme zamíchali do trošky vody a to už v pohodě vypil. Určitě budeme pokračovat dále 🙂.

Testování Cebion

Testovala dcerka, má 5let. Kapky jí chutnají, určitě budeme v užívání pokračovat.

Testování králička 🙂

Nejprve syn odmítal kapky jist, že jsou kyselé, ale po pár dnech si na jejich chuť zvykl a zamiloval si je, teď nepůjde spát bez žlutých kapiček 🙂. Super produkt, jen možná méně praktické balení v kapátku. Myslím, že pro děti je atraktivní bonbon nebo cucavá, či žvýkací tabletka, ale to je opravdu jen můj názor. Myslím, že si je i nadále budeme kupovat🙂.

anettkah  15. dub 2024 Ověřená recenze

Vitamín C Cebion

Vitamín C v tekuté formě Cebion jsme testovali dva týdny. Předpokládám, že funkčně bude stejný jako céčko v pecičkách/sirupu. Syn sirupy nechce a kapky jsou tak skvělé řešení a tyto chválím. Neobsahují zbytečné cukry navíc, kapátko opravdu kape, chuťově jsou super. Jsou kyselé, ale s tím u nás problém není. Vzhledově děti obal zaujme. Skladování bez problému. Cena přiměřená. Uvítala bych akorát nějakou verzi pro mladší děti a klidně i větší balení.

figaro1  15. dub 2024 Ověřená recenze

Testování Cebionu

Tekutá forma je super, na rozdíl od jiných kapátek, tyto kapou opravdu dobře. Akorát balení je malé, i když testoval jen syn samotný, tak bude brzo pryč. Vyzkoušela jsem i já, abych věděla aspoň jak chutnají. Ano, jsou kyselé, ale když obsahují vitamin C, není se čemu divit🙂. Syn teda zapíjí všechny kapky, sirupy atd i když jsou sladké 😃, ale s tímto neměl nějaký větší problém. Co se týče účinku, je zrovna nachlazený a možná i doba je krátká, ale když budeme dávat pravidelně, tak se účinek jistě dostaví 🙂.

baja1122  15. dub 2024 Ověřená recenze

Cebion pro celou rodinu

Testovali jsme Cebion kapky s dětmi 8 a 5 let. Tekutá forma byla super, kapky se dobře dávkují, chuť je trochu kyselejší, dceři trochu vadila, synovi zase moc chutnala 😃. Jak fungují, to moc nevíme, ale od doby, co vitamíny dáváme, děti nebyly nemocné, ale jestli to je kapkami, to si netroufám tvrdit 😇.
Škoda jen, že nejsou od 2 let - nejmladší syn vždy chtěl také vyzkoušet.

jirina22  14. dub 2024

Zkušenost synů 5 a půl roku a 4 roky

Kapičky se dobře dávkují ( kapají dobře), jsou tedy kyselé ale oběma synům moc chutnaly a těšili se na ně. Líbil se jim i vzhled balení se zajíčkem ( hodil se tématicky na Velikonoce) Za mě jsou též super chutnaly mi, ale uvítala bych i možnost většího balení takto u nás zmizely rychle.
Vhodné jsou od tří let tak nejmladší dcerka 2 roky nemohla ale nahradila jsem pro ní vhodným sirupem. Určitě je mohu doporučit my pořídíme jistě zas.

barus7  18. bře 2024 Ověřená recenze

Cebion u nás

Cebion jsem koupila dětem 4 roky a 8 let,užívali dle doporučeného dávkování-říkali mu ,,kyselák". Oblíbili si i jeho chuť a já si ho oblíbila dle jeho účinku. Za nás splňoval,co měl,byli jsme spokojeni,zejména mladší syn s tekutou formou.