Pro zdraví

Zdraví máme pouze jedno, proto si ho važme a chraňme. Pokud se chcete starat o své zdraví, nejen to fyzické, ale i duševní, jste na správném místě. Vitamíny či doplňky stravy vám pomohou na cestě k lepší pohodě a zdravotnické potřeby vám usnadní péči o sebe či své blízké. Udělejte něco pro své zdraví už dnes. I malý krok může být velkou změnou k lepšímu a kvalitnějšímu životu.

Nejnovější články

Hodnocení a zkušenosti s produkty pro zdraví

Máš zkušenost s produkty pro zdraví?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení

Leukoplast® kids hero edition

Náplasti se superschopnostmi

Děti jsou magnet na úrazy. Drobné poranění, řezné ranky či odřeniny jsou něco, co k dětství jednoduše patří. Nejlépe se hojí po maminčině pofoukání, silném objetí a bolet přestávají ve chvíli, kdy se vytáhne nějaká pěkná náplast s dětským motivem. Přesně takové jsou náplasti Leukoplast® kids hero edition. Děti se jako mávnutím kouzelného proutku vžijí do postavy superhrdiny – Batman nebo Wonder Woman a je po bolesti. Samozřejmě, výborné jsou i v případě, že dítě potřebuje ošetřit skutečnou ránu, nejen tu na duši. Výborně drží, odpuzují vodu i nečistoty. Dobře přilnou na pokožku, ale díky příjemnému materiálu savého polštářku se náplast na ránu nepřilepí.

Leukoplast® kids hero edition

jennyska  26. kvě 2023 Ověřená recenze

Na drobné ranky a odřeninky dětí máme líbivé náplasti

Použila jsem jak na odřeninu na noze u kotníku, tak na rozškrábaný štípanec po komárovi a na obou místech držel docela dobře.

Z kotníku se začala pomalu uvolňovat poté, co si dítko sundalo brusli po 3 hodinách jízdy - zpocená noha v brusli si vybrala na náplasti svou daň a už nedržela tak jako na začátku. Druhý den vydržela nová náplast přilepená celý den i noc.

Zátěžový test proběhl i na rozškrábaném štípanci na ruce. Tam se ve škole na náplast dostala sem tam nějaká kapka vody při umývání rukou atd., takže se začala odlepovat (není voděodolná a není určená na použití ve vodě) a po škole jsme tedy na to stejné místo dali náplast novou. Vydržela do druhého dne.

Na takové drobné odřeninky jsou určitě ok a děti potěšily hlavně jejich pěkné motivy. Při zátěži či sportech a hraní v terénu bych radši měla u sebe i další náplasti na případné přelepení při odlepení původní :)

Leukoplast® kids hero edition

janousekzhk  25. kvě 2023 Ověřená recenze

Plní svou funkci na jedničku

Během testovací doby jsme naštěstí neměly moc úrazu, tedy otestovaly jsme pouze 2x. Náplast dobře drží, i vodu snese. Obrázky holky moc nezaujaly. Mají raději ledové království 😃. Náplasti Leukoplast ale svou funkci plní skvěle a to je u náplasti to hlavní.

Leukoplast® kids hero edition

tratatundra  24. kvě 2023 Ověřená recenze

Rychlý pomocník při menších bolístkách

Leukoplasty se superhrdiny jsou ideální volbou při úrazech dětí, které hned po přelepení odstrání bolest i slzy jako kouzlem. Dobře drží a jsou odolné vůči vodě.

Leukoplast® kids hero edition

k.tee  24. kvě 2023 Ověřená recenze

Na každou bolístku

Leukoplast kids se superhrdiny je moc šikovný a užitečný pomocník při drobných úrazech dětí. Dobře lepí, je odolný vůči vodě a nečistotám, neodlepuje se. Má navíc krásné motivy a děti by ho nosily nejraději jen tak.

Leukoplast® kids hero edition

nikolhan  24. kvě 2023 Ověřená recenze

Leukoplasti

Náplasti jsou super. Největší radost byla z Batmana, chce si to lepit i místo tetovaček 😀. Dobře drží, ikdyž voděodolnost není na dlouho.

Leukoplast® kids hero edition

Naplast

Musím ocenit super krásný design. U jednotlivých náplasti jsou dvě velikosti. Při otevření krabičky již nejde zavřít. Velmi dobře drží. Osobně mám raději stříhací variantu.

Leukoplast® kids hero edition

nikolbr  23. kvě 2023 Ověřená recenze

Přilnavost

Skvěle drží, vydržela i po sprše. Materiál je pevný ale prodyšný. Dokonce malý ani nepláče, protože Batman taky přeci nebrečí.

Leukoplast® kids hero edition

marketka_m  22. kvě 2023 Ověřená recenze

Náplast

Náplasti jsme zdárně vyzkoušeli, překvapivě nejenom děti. Musim ocenit velmi živé motivy. Kluci byli nadšení. Zkusila jsem i já, protože jsem se řízla. A překvapivě naplast po umytí nádobí byla stale stejně funkční. Doporučuji všem vyzkoušet.

Leukoplast® kids hero edition

luidisek  21. kvě 2023 Ověřená recenze

Superhrdinské náplasti Leukoplast

Velmi oceňuji motiv superhrdinů. Náplasti jsou u nás záchranou na bolístka, protože co oči nevidí - to už nebolí. Design těchto náplastí je k tomu už jen dokonalou třešničkou.
Verze s Batmanem je skvělá. Oceňuji 2 různé menší velikosti. Dobře drží. Odolnost vůči vodě nemůžu úplně posoudit, jelikož děti si náplasti automaticky ve vaně sundávají.
Verze s WonderWoman je trochu nešťastná. Funkčně je skvělá. Ale rozmístění designu není moc dobré, zvlášť pokud dítě chce mít kompletní hrdinku a ne jen její polovinu. Volila bych spíše větší rozměry náplasti, aby byl motiv celý.
Potěšila mě i samotná krabička, která má dobře vymyšlené opětovné zavírání a tedy se náplasti všude nepovalují

Leukoplast® kids hero edition

tereza2008  20. kvě 2023 Ověřená recenze

Naše zkušenost s produkty firmy Leukoplast

Měli jsme tu možnost vyzkoušet produkty z řad Kids hero edition se vzory Batmana a Wonder Woman a ráda se s vámi podělím o naši zkušenost.
Vzhledem k tomu, že Davídek je divočák, nebylo o rány nouze a nemuseli jsme je lepit jen tak😅. Mohla jsem si je otestovat i já sama na řezné ráně na prstě. A né protože bych byla divočák, ale občas jsem nešika😀.
Co se týká vzhledu, je nádherný ( obzvlášť když jste fanouškem obou hrdinů). Náplasti jsou tuhé a drží dobře na místě. Jediné, na co jsme si museli zvyknout, bylo opravdu důkladné vysušení okolí ran, protože jinak náplast nedržela. Oproti klasickým, pak ale vydržela i několik dní. Testovali jsme na ruce, na noze i zádech a i po noci náplast držela a nebyla ohrnutá.

Doporučujeme všem superhrdinům a superhrdinkám.

Leukoplast® kids hero edition

xmele004  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování

U nás měli úspěch. Bála jsem se, že dcera (5 let) nebude motivy znát, ale opak byl pravdou. Nepátrala jsem, ale pro menší děti by určitě byli vhodné i jiné motivy.
Celkově jsem byla spokojená, náplasti drží.

Leukoplast® kids hero edition

petuzen  19. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování superhrdinských náplastí

U nás náplasti frčí denně, neboť všechno co bolí náplast potřebuje, včetně modřiny.
K testování přišly 2 krabičky. Jedna s kusovými náplastmi, druhá stříhací.
K samoobsluze dětí jsou jistě vhodnější ty kusové a tak mizely rychleji. Stříhací jsou z poměrně tuhého materiálu, takže musela stříhat maminka.
Samozřejmě náplasti zkusila i naše Eliška, která malé mamince spadla a musela být řádně ošetřena.

Leukoplast® kids hero edition

soda365  18. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování náplasti pro hrdiny

Když nám přišly náplasti tak se mé děti už nemohly dočkat kdy už se konečně zraní - což řekneme si úpřimně, každou matku lehce vyděsí ;). Nakonec ale přece jen byly mé děti rozumné a schválně si neubližovaly. Tím pádem je ale jasné, že náplasti jsou vzhledově krásné.
Náplasti s batmanem jsme již jedny zkoušeli a tyhle nám přišly mnohem lepší - perfektně drží a hlavní výhodu vidím v polštárku náplasti. Je z více vrstev a je neskutečně měkký a hebký. Také nabídka vyrobených vělikostí mi přijde dobrá a dostačující.
Náplasti s hrdinkou byly také fajn, ale polštářek už mi nepřišel tak kvalitní. Tyto náplasti hůř přichytávaly, ale když už se přilepily tak naštěstí zůstaly držet. Bylo ale bohužel těžké je nastříhat tak aby designově vypadal každý kousek hezky. Lépe ale držely po namočení vodou.

Leukoplast® kids hero edition

vercas89  18. kvě 2023 Ověřená recenze

Obrázkové náplasti

První reakce syna na tyto náplasti byla, že na nich měly být obrázky z pohádek Méďa a lumíci. Při zranění si pak ale náplasti lepil sám, vybíral si ty kusové s Batmanem.
Náplasti jsou z pevného omyvatelného plastového materiálu. Výborně drží a to i při koupání. Syn si dokonce i párkrát stěžoval, že ho bolí, když náplast sundáváme. Je na nich opravdu silné lepidlo, což je pro mého syna ideální, aby mu náplast hned nespadla. Byli jsme moc spokojeni.

Leukoplast® kids hero edition

j.kriv  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Náplasti s hrdiny

Na první pohled mají sympatické obrázky, dobrovolně si ji vybrala ještě i 11 letá dcera. Brala bych i.možnost nastříhaných náplastí s hrdinkou, protože při stříhání se nedá trefit vždy do obrázku. Po nalepení působila příjemně, skoro nešla cítit, akorát se poměrně rychle sloupla, ale nevím úplně, nakolik tomu pomohly prstíky nejmladší testerky 😅. Celkově náplasti hodnotím pozitivně, motiv je fajn i pro starší děti.

Leukoplast® kids hero edition

Náplast i pro teenagery

Náplast má hezký potisk, obrázek se mi líbí,že je fajn i pro starší děti. Drží dobře.

Leukoplast® kids hero edition

verca5505  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování náplasti s hrdiny

Náplasti jsou pro nás něco jako léčivé proužky, které naši malou dcerku okamžitě zbaví bolesti a tím pádem slziček. Máme různé motivy vždy připravené, ale tito hrdinové byly obzvláště léčivé. Za nás bych spíše doporučila spíše hrdinku, kterou si stříhame sami a tím pádem držela mnohem lépe.

Leukoplast® kids hero edition

blenny  16. kvě 2023 Ověřená recenze

Domácí hrdinové

Barevné náplasti jsou skvělým pomocníkem pro běžné drobné ranky. Oceňuji nápad s potištěnými hrdiny, hned je bolístko veselejší. Z edice Batman je možnost zvolit velikost náplasti (balenou samostatně) a u Wonderwoman si odstřižením navolíte vlastní potřebnou velikost. Náplasti mají měkký polštářek, který hezky ranku chrání. Co musím vytknou je, že náplasti nevydrželi moc dlouho přilepené, a už vůbec nevydrží časté umývání (např. pokud je ranka na rukou). Pozitivum vidím, že na kůži nezůstávají fleky od lepidla z náplasti, a že má krabička praktické otvírání. Celkový dojem z Leukoplastu kids hero edition máme pozitivní. Dětem se moc zalíbili a určitě si najdou čestné místo u nás v lékárničce.

Leukoplast® kids hero edition

timissa  16. kvě 2023 Ověřená recenze

Hrdinovia pomáhajú

Do testovania náplastí sa vrhli obe deti. Zaujalo ma už otváranie krabičky, ktoré nie je úplne klasické a človek sa jednoduchšie k náplastiam dostane. Ako nevýhoda je, že sa nedajú znovu úplne uzavrieť.
Balenie Batmana syna zaujalo. Náplasť drží dobre, aj keď vo viac disponovaných miestach (ako napríklad u nás zranenie medzi prstami) sa po kratšej dobe odlepila. Vode odolala v prípade umývania rúk dobre, s kúpeľom vo vani si už však neporadila.
Obrázok syna zaujal, ale prial by si viac rozličných obrázkov.
Superhrdinka má výhodu v tom, že si môžeme odstrihnúť veľkosť, akú potrebujeme. Ochranný vankúšik je dostatočne veľký, lepiaca sila odolala aj bežnému sprchovaniu. Obrázok však nezaujal.

Celkovo hodnotím náplaste ako dobré, aj keď by sa ešte našiel priestor na zlepšenie vodeodolnosti a zatraktívnenia obrázkov.