Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pro zdraví

Zdraví máme pouze jedno, proto si ho važme a chraňme. Pokud se chcete starat o své zdraví, nejen to fyzické, ale i duševní, jste na správném místě. Vitamíny či doplňky stravy vám pomohou na cestě k lepší pohodě a zdravotnické potřeby vám usnadní péči o sebe či své blízké. Udělejte něco pro své zdraví už dnes. I malý krok může být velkou změnou k lepšímu a kvalitnějšímu životu.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s produkty pro zdraví

Máš zkušenost s produkty pro zdraví?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost

Veroval® CRP test pro domácí použití

Dokonalým pomocníkem ve chvíli, kdy si nejste jistí, jestli je návštěva lékaře nevyhnutelná

konik_testuje  20. říj 2021
Za redakci Modrého koníka Veroval CRP test pro domácí použití doporučujeme. Není mi totiž jedno, jestli budu sedět v přeplněné čekárně u svého obvodního lékaře s „chřipečkou” a sdílet ji s pacienty s daleko závažnějšími nemocemi, které, oslabená virem, mohu chytit jedna-dvě. Když si udělám doma, ještě než k lékaři vyrazím, CRP test Veroval na domácí použití, s jistotou na 95 % vím, jestli je tato návštěva nevyhnutelná. Až na malý píchanec, bez kterého to ale nejde, nemá žádná negativa.

Doplněk stravy pro těhotné i kojící - Superfolin 2

maartinka29  16. říj 2021
Balení obsahuje 60 tabletek + 60 kapslí, kdy doporučené denní dávkování je vždy 1 tabletka a 1 kapsle. Velice dobře se polykají. Po užití jsem nikdy nepociťovala žádné nežádoucí zažívací problémy, ani jiné. Jediné menší mínus pro mě je, že po spolknutí i pár dalších hodin poté pociťuji v ústech rybí pachuť z kapsličky s rybím olejem.

Dříve jsem se setkala sama jen s konkurenční značkou doplňků stravy pro těhotné, ale od značky Superfolin mě hlavně zaujaly tím, že je vhodné je brát i nadále po porodu, tedy při kojení.

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet je a tímto dále doporučuji ostatním maminkám, nebo i těm budoucím. :-) Každá máma se snaží udělat ty nejlepší kroky pro své miminko, tak proč nezačít třeba právě tím, že doplníme do těla vše potřebné, co je potřeba už v těhotenství.

Zkušenost se Superfolin 2

vonrataj  16. říj 2021
Měla jsem možnost vyzkoušet si doplněk pro těhotné a kojící Superfolin 2 - od 2. trimestru až do období kojení. Výrobce slibuje vysoký obsah DHA, kyseliny listové a omega-3 mastných kyselin a další. Superfolin 2 se užívá 1x denně tableta spolu s tobolkou, ideálně s jídlem nebo po něm.

Superfolin 2 je super 🙂

vaseli16  12. říj 2021
Měla jsem možnost testování díky Modrému koníkovi a určitě v něm budu i dál pokračovat a koupím další balení.

Bion 3 Imunity

Komplexní multivitamin

konik_testuje  28. čer 2021
Multivitamin má komplexní složení, které je vhodné jak na každodenní podporu imunitního systému, tak je i díky složení s vyšším obsahem vitamínu C (120 mg,
150 % RHP), vitamínu D3 (10 μg, 200 % RHP) a zinku (10 mg, 100 % RHP) ideální i v období, kdy má náš organismus zvýšené nároky na dostatek vitamínů a minerálů.