Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Veroval® CRP test pro domácí použití

    1 zkušenost

Rychlý domácí CRP test Veroval® ke zjištění bakteriální infekce při nachlazení je spolehlivý ukazatel druhu infekce v těle, a tím i indikace pro užívání antibiotik.

Při zhoršení zdravotního stavu při nemoci budete určitě zvažovat, zda zkusíte nemoc porazit sami doma, nebo navštívit lékaře, který Vám může předepsat antibiotika. Bohužel jsou často předepisována antibiotika i v případech, kdy to není nutné. Zbytečně tak dochází k nadužívání antibiotik, což má za následek, že organizmy způsobující bakteriální infekce jsou vůči antibiotikům imunní.

Veroval® CRP test pro domácí použití

Antibiotika jsou velmi účinné léčivé přípravky, nejsou ale lékem na vše. Účinkují pouze na bakterie – ne na viry. CRP neboli C-reaktivní protein je sloučenina, která se tvoří v játrech a má značný význam v diagnostice mnoha nemocí. Zvýšená hladina CRP v krvi dokáže rychle prokázat přítomnost bakteriální infekce v těle a vyloučit tu virovou, u které jsou hodnoty nižší. Pomocí domácího Veroval® CRP testu „Pomohou vám k léčení antibiotika?“ nyní můžete rychle a spolehlivě zjistit, zda je u vás infekce způsobena bakteriemi a zda má smysl použití antibiotik. Běžná virová onemocnění se totiž většinou léčí pomocí analgetik a antipyretik, která dokážou zmírnit bolest a horečku. Jakmile budete znát výsledek, můžete se poradit s lékařem o dalším postupu.

Veroval® CRP test pro domácí použití

Díky domácímu CRP testu se do pěti minut dozvíte, jestli je u vás návštěva lékaře nevyhnutelná, antibiotika vám nebudou nasazena zbytečně, pokud nejsou nutná, nemusíte strávit desítky minut v čekárně a vystavovat se tak dalším patogenům. Přesnost CRP testu Veroval® je až 95 % a na jeho vykonání přitom stačí jediná kapka krve. Můžete si ho udělat kdykoli během dne a je vhodný i pro děti.

Kde koupím Veroval® CRP test?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Veroval CRP testem pro domácí použití

Máš zkušenost s Veroval CRP testem pro domácí použití?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení
konik_testuje  20. říj 2021

Dokonalým pomocníkem ve chvíli, kdy si nejste jistí, jestli je návštěva lékaře nevyhnutelná

Za redakci Modrého koníka Veroval CRP test pro domácí použití doporučujeme. Není mi totiž jedno, jestli budu sedět v přeplněné čekárně u svého obvodního lékaře s „chřipečkou” a sdílet ji s pacienty s daleko závažnějšími nemocemi, které, oslabená virem, mohu chytit jedna-dvě. Když si udělám doma, ještě než k lékaři vyrazím, CRP test Veroval na domácí použití, s jistotou na 95 % vím, jestli je tato návštěva nevyhnutelná. Až na malý píchanec, bez kterého to ale nejde, nemá žádná negativa.
(10 fotek)
  • Použití je snadné
  • Rychlý výsledek
  • Vystřelovací jehla usnadní vpich
0 poděkování