JAMIESON BABY-D™ vitamín D3 400 IU kapky 11,7 ML

    2 zkušenosti

Vitamín D podporuje vývoj silných kostí i zubů u dětí, posiluje imunitu a je rovněž důležitou prevencí vzniku dětských nemocí, jakož i mnoha civilizačních onemocnění v dospělosti. Kapky JAMIESON BABY-D™ VITAMÍN D3 400 IU (11,7 ML) mají jednoduché dávkování, jsou vítanou alternativou k tabletkám. Vhodné jsou již od jednoho měsíce věku dítěte.

Kapky JAMIESON BABY-D™ VITAMÍN D3 400 IU jsou ideální volba pro celou rodinu, speciálně pro jednotlivce, kteří preferují kapky před tabletami, ať už na polykání, anebo žvýkání. BABY-D™ VITAMÍN D3 400 IU kapky od firmy Jamieson jsou připravovány výhradně s použitím Quali-D™ vitamínu prvotřídní světové kvality - vyrábí se z nejčistějšího lanolínu na světě, vyextrahovaného z ovčí vlny. Lanolín je bohatý a obnovitelný zdroj vitamínu D. Získává se ze sluncem zalité vlny ovcí, které žijí na vysočinách Austrálie a Nového Zélandu. Zpracování probíhá důmyslným patentovaným výrobním postupem, výsledkem kterého je čistá přírodní forma vitamínu D farmaceutické kvality. ve stejné formě, jakou tělo přirozeně produkuje, když je vystaveno slunečnímu záření. Vitamín D3 v kapkách nezpůsobuje žádné potíže se zažíváním (koliky či nadýmání) ani při kojení, a také ne při běžné stravě.

JAMIESON BABY-D™ vitamín D3 400 IU kapky 11,7 ML

Složení

  • Obsah vitamínu D3 (cholekalciferol) v jedné kapce 400 IU/10 μg představuje 200 % referenční hodnoty příjmu.
  • Nosič (slunečnicový olej), cholekalciferol.
  • Přípravek neobsahuje GMO.
  • Bez soli (NaCl), cukru, škrobu, lepku, laktózy, umělých barviv a příchutí.

Nejnovější články

Hodnocení a zkušenosti s JAMIESON BABY-D™ vitamín D3 400 IU kapkami 11,7 ML

Máš zkušenost s JAMIESON BABY-D™ vitamín D3 400 IU kapkami 11,7 ML?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení
tehulinka91  28. bře 2022

Jamienson Baby D

Pro nás to nejlepší 👍
konik_testuje  28. bře 2022

Dobrou volbou pro všechny, kteří preferují kapky před kapslemi nebo tabletami.

Vitamín D je potřebný pro optimální růst a vývin kostí i zubů u dětí a hraje také důležitou roli při budování dětské imunity. Příjem optimálního množství vitamínu D během dětství je rovněž důležitou prevencí vzniku dětských nemocí, jakož i mnoha civilizačních onemocnění v dospělosti. Pokud hledáte vhodný doplněk výživy, za redakci Modrého koníka můžeme kapky JAMIESON BABY-D™ vitamín D3 400 IU doporučit. Jejich podávání je velice komfortní a složení kvalitní. Kapky nezpůsobovaly žádné bolesti bříška a děťátko je spapalo bez problémů.
(2 fotky)
  • dobrou volbou nejen pro naše nejmenší ratolesti, ale také pro všechny, kteří preferují kapky před kapslemi nebo tabletami.
  • připraveny výhradně s použitím Quali™-D vitamínu prvotřídní světové kvality, vyrábí se z nejčistšího lanolinu na světě, vyextrahovaného z ovčí vlny.
  • čistá přírodní forma vitamínu D farmaceutické kvality.