Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  matulka93
  Zpráva byla změněna    25. bře 2020    

  Dnes jsme mely další rande při večerním koupanim s testovacím balickem od Niveii 💗. Musím říct, že ta vůně je prostě skvělá..Ano hodně lidí řekne typická Nivea , jo je typická ale i tak naprosto skvělá! 🙂 Trochu jsem se bála jak bude reagovat nicolky pokožka na nové věci na koupání, protože většinou změna znamená šupinky na kůži. Ovšem nic takového nenastalo! Super.
  Co je za mě super, že lahvička je krásně stabilní a při koupání zvládám gel nandat na houbičku jednou rukou, možná když bude gelu už minimum tak tomu tak nebude, ale zatim krásné stojí a zmáčknout se dá opravdu jednou rukou ve které mám i žínku.. takže druhou mohu přidržovat zvíře řádící ve vodě 🛁.. Po koupeli přichází na řadu oblíbené mazání. Nicolka vždy vše pečlivě očichá. Kontrolu krém splnil. Krásné se roztírá, není mastný, dítě se může hned obléknout a vyrazit do postýlky 🛏️.. #test_nivea2

  Mám vždy strašnou radost, když se mi do rukou dostane nějaká věc na testování. Nyní mám radost obzvlášt. Za prvné je to od mé oblíbené značky kosmetiky u Nicolky a za druhé je to příjemné v této nelehké situaci která v republice nastala.
  Na testování jsem dostala Nivea baby krém na tvář, tělo a zadeček. Který slibuje ochranu dětské pokožky od vnějších vlivů a podporuje její ochranou bariéru. Krém je krásně jemný a úžasně voní 💗... Druhá věc je Nivea baby Micelární gel. Gel slibuje šetrné mytí citlivé dětské pokožky a ochranu před vysušováním a podrážděním. To chceš! 🙂 Gel je bez alkoholu, parabenu a barviv.. Vůně je také moc příjemné, ne zbytečně výrazná.🙂 Balení je praktický, s pumpičkou. Těším se na další zkoumání ☺️😊 #test_nivea2

  (2 fotky)
  matulka93
  16. říj 2018    Čtené 173x

  Testujeme kosmetiku Baby sebamed

  Zdravím všechny maminky  🙂 


  I my s krásnou Nicolkou testovaly 3 přípravky sebamed a to krém na zadeček, mycí emulzy a tělové mléko. Na první setkání, se mi zalíbila jemná příjemná vuně, která nebyla nijak přehnaně vyrazná (chemická 😀) jako nekteré přípravky bývaji. Tělové mlíčko jsem zkusila hned na předloktí, krásně se roztíralo i vsakovalo, nenechavalo mastný film- dobrý 🙂   Hned večer sme tedy vyzkoušely všechny tři přípravky. Jako první na řadu přišel mycí gel. Měla jsem trochu strach aby Nicolka na emulzi nereagovala, jelikož ma suchá místečka a ne kazdá kosmetika ji sedne.  Gel se moc dobře roztíral na mokré kůžičce, jemně pěnil, šel krásně smýt.  Pokožka po umytí byla hezky jemná, hydratovaná. 

  Po usušení přišlo na řadu tělové mléko. Krásně voní a vůně vydrží delší dobu, nevyprchá ihned po namazaní - super! Konzistence je příjemná, menší otvor na víčku napomáhá tomz, že na miminko nevymáčknete hodně mléka, které na malé tělíčko ani nepúotřebujete. Dobře se roztírá a výborně se vsakuje. Nezanechává mastný film. Pokožka je po mléku krásně jemná, hydratovaná, dokonce ani suchá místečka Nicolce nezustala - bomba! 🙂  Mléka stačí malé množství, takže lahvička vydrží dlouho. U nás ho používají i ostatní členové rodiny 🙂. 

  Jako poslední jsme použily krém na opruzeniny. Krém se stejně jako předchozí přípravky hezky roztíral, krásně vsakoval.  Jeho složení založený na přírodních olejích v kombinaci s mandlovým olejem, jojobovým olejem, avokádovým olejem a bambuckým máslem přispívá k ochraně pokožky v oblasti plínek. pH 5,5 podporuje tvorbu ochranné vrstvy na pokožce a pomáhá tím chránit před škodlivým vlivem výměšků, které způsobují podráždění kůže.Jelikož jsem zvyklá na husčí konzistenci, která se nevsákne do pokožky všechna a na pokožce vytvoří ochraný film, nejsem uplně přesvětčena jak by krém pomohl na opruzeniny. Zkušenost však nemám, možná by pomohl lépe možná ne. Třeba uvidíme až ta situace nastane  🙂 Každopádně je to jediný krém, který pomohl na rozbolavěnou zadní část těla, blízkému člověku, který s nepříjemným rozbolavěním na vnítřní straně půlek bojoval dlouhou dobu a nic nepomáhalo. Až krem na opruzeniny od Sebamed, krém vše sklidnil, poškození zmizelo do 2-3 dnů. 

  S kosmetikou Baby seebamed jsem však byla spokojená. Mezi klady by jsem zařadila i cenu, která neni přehnaně vysoká. Řadu na miminka by jsem doporučila i jiným maminkám 🙂 


  Společně s Nicolkou děkujeme za možnost testování. 

  matulka93
  9. únor 2018    Čtené 452x

  Bi-oil pomocník nebo lhář pro tehulky?

  Den se dnes se sešel a testování olejíčku Bi-oil je u konce. S mazáním bříška však konec rozhodně není. 

  Jsem moc ráda, že jsem olejíček měla možnost testovat. Nejspíš by jsem ho běžně nepořídila, protože by me odradila cena a myslenka: "Co když bude k ničemu?"

   Jdeme se na olejíček podívat. 

  V drogerii vás zřejmě neoslní nijak moc zajímavé balení, bílá krabička s oranžovými napisy. Nic moc zajímavého. Olej je nabízen ve třech velikostech balení, což je určitě plus. Malé balení má 60ml, střední 125ml a velké 200ml.

  Já olej používala od cca 18tt do 29tt. Během této doby z olejíčku ubyla cca čtvrtka velkeho balení, ale nepoužívala jsem jen na bříško. 

  Velikou výhodou oleje je, že opravdu malá spotřeba. Na namazání například těhotenského bříška stačí opravdu malé množství oleje. Olej nezanechává mastný povlak ani stopy na oblečení. Krásně se roztírá!

  Za mě, ale dávám oleji velké mínus za aplikátor, ten je pro mě nevýhodou. Od začátku jsem s aplikatorem trošku bojovala i když jsem mu davala naději, že třeba do konce testování změním názor, nestalo se tomu tak. Myslím si, že aplikace např. pumpičkou by byla rozhodně efektivnější.

  Olej lze využít mnoho způsoby - mazání bříška, prsou, stehen, obličeje, masáží zad, právě oholených nohou, poslech srdíčka miminka bez použití sonogelu, podklad pod makeup, na jizvy a mnohé další. 

  Mě se zatím díky bohu strie vyhnuly.

  Další velkou výhodu vidím i ve snášenlivosti oleje na citlivé pokožce. Má sestra má velmi suchou pokožku. Jen velmi málo výrobků na pokožce snese. Většina ji hned pálí a osype se. Tato skutečnost mi také při testování bioil neunikla a sestry pokožku jsem otestovala. Olej sme nanesly prvne jen na předloktí a čekaly jaká bude reakce. Pokožka zůstala klidná, ale krásně hladká! Žádné svědění, pálení či osypani. Olej sme tedy zkusily nanest i na obličej a zde platí rčení Risk je zisk. Pokožka byla krásně jemná, hydratovaná a dokonce po 4 nanesení zmizely sestře i drobné jizvičky! 

  Sama jsem olej také použila na obličej a to hned ze začátku. Na obličeji se mi začalo tvořit více akné, po kterém mi zůstávali červené flíčky,ktere nebyli vizuelně moc pěkné. Mazala jsem večer před spaním pokožku obličeje 3dni a flíčky se začaly ztrácet a pleť zůstávala jemná a hydratovaná. 

  Pokud by se mě někdo zeptal zda se vyplatí do oleje Bi Oil investovat, řeknu rozhodně ano. Využití najde nejen u těhotných žen, ale myslím že se využije v každé rodině.  V zimě je i skvělým pomocníkem na mrazem namáhanou pokožku. 

  Chtěla by jsem na závěr poděkovat za možnost olej testovat. S olejíčkem rozhodně nekončím.