Beggs Omega-3, EPA+DHA

Beggs Omega-3, EPA+DHA (90 kapslí) je doplněk stravy s omega-3 mastnými kyselinami.

Základem tohoto doplňku stravy je kvalitní rybí olej ze sardinek. V denní dávce (2 kapsle) obsahuje doplněk stravy 440 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA) a 660 mg kyseliny eikosapentaneové (EPA), které přispívají k normální činnosti srdce

DHA také přispívá k udržení normální činnosti mozku a udržení normálního stavu zraku. DHA se podílí i na správném vývoji mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem.²

Doplněk stravy je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vlastnosti:

• Bez lepku, bez laktózy, bez sóji.
  • Vyrobeno v ČR.
  • Vhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Testováno akreditovanou laboratoří.

Složení:

Rybí olej (ze sardinek), D –alfa –tokoferol, želatinová kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda)

Dávkování:

Dospělí 2-3 kapsle denně. Děti 1 kapsli denně. Dostatečně zapijte vodou.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Vhodné pro děti od 6 let.

¹Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg EPA a DHA denně

²Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých (tj. 250 mg DHA a EPA).

Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy ani zdravého životního stylu. Způsob použití a další info na obalech.

Kde koupím Beggs Omega-3, EPA+DHA?

#test_beggs2

#test_beggs3

Hodnocení a zkušenosti s Beggs Omega-3, EPA+DHA

Máš zkušenost s Beggs Omega-3, EPA+DHA?
sasakrusty  25. únor 2024 Ověřená recenze

Dobře stravitelný doplněk např. pro lepší distribuci cholesterolu

Vyzkoušela jsem tyto omega kapse kvůli zvýšenému cholesterolu v těhotenství. Ráda volím přírodní cestu než hned léky západní medicíny. Momentálně nemám výsledky krve k porovnání, ale jistě vím to, že se mi kapsle krásně vstřebávají, nemám žádné zažívací a jiné potíže, ačkoliv jsem celkem citlivá. Složení by mělo působit i na můj hlavní problém-cholesterol, ale rozsah pozitivního vlivu omegy je samozřejmě mnohem širší.
  • Dobře stravitelné
  • Přírodní složení
  • Velké balení
sun_sun33  25. únor 2024 Ověřená recenze

Omega 3, EPA+ DHA

Rybí olej čas od času užívám již léta, většinou kapsle, ale měla jsem již i tekuté formy. Tento od firmy Beggs mám poprvé. Líbí se mi jeho složení a věřím v jeho kvalitu. Jsem povoláním magistra farmacie, takže pozitivní účinky obsahových látek rybího oleje především kyselin EPA a DHA na srdeční, mozkovou činnost a stav zraku jsou mi známy. Nyní jsem kojící maminkou měsíční dcery, které chci dát to nejlepší, proto přípravek užívám a budu i nadále:)
  • Kvalitní olej původem ze sardinek
  • Složení bez obsahu laktózy, lepku, sóji ( řada lidí má intoleranci)
  • Vhodné pro těhotné a kojící ženy
  • Vyrobeno v ČR
  • Větší kapsle, mohou činit problém při polykání ač jsou hladké ( osobně ale problém nemám)

Kvalitní rybí olej

První věc, která mě na tomto doplňku zaujala, byl zdroj omega-3 – kvalitní rybí olej ze sardinek. Vždycky jsem měla trochu obavu z rybího oleje kvůli možnému zápachu nebo pochutí, ale u tohoto produktu jsem nic takového nezaznamenala. Kapsle jsou navíc snadno polykatelné, což ocení každá těhotná žena, která se potýká s nevolností.

Význam EPA a DHA pro zdraví srdce je dobře zdokumentován, ale mě osobně zaujalo zejména to, jak DHA přispívá k normální činnosti mozku a zraku. Vědomí, že tímto doplňkem podporuji nejen své zdraví, ale i správný vývoj mozku a očí mého dítěte, mi dodává klid na duši.
  • složení
  • dobře se polykají
martinova  23. únor 2024 Ověřená recenze

Podpora zdraví s Omega 3

Ráda jsem vědomě podpořila své tělo i vývoj svého miminka, cítila jsem se psychicky lépe, že dělám pro zdraví nás obou maximum. Tablety se na rozdíl od jiných dobře polykají, dobře kloužou do krku a v ústech nezůstává žádná pachuť po rybině. Tento doplněk mohu jen doporučit!
  • - dobře se polykají - hladký povrch a dobrý tvar
  • - veganské složení
  • - pěkné balení ve skleněné lahvičce
  • - po otevření lahvičky je obsah cítit jako krmivo pro rybičky😄
andynka25  21. únor 2024 Ověřená recenze

Beggs Omega-3, EPA+DHA

Kapsle se dobře polykají, nemají žádnou pachuť. Mají dobré složení. Jen po otevření lahvičky cítím trochu rybinu, jinak vůbec. Mohu jen doporučit. Uchovávání je ve skleněné lahvičce, což je super. Beru 2 kapsle na den.
  • Dobře se polykají
  • Bez pachuti
  • Skleněná lahvička na uchovávání
  • Dobré složení
  • Musím brát dvě tabletky za den
vercas89  21. únor 2024 Ověřená recenze

Beggs Omega 3

Omega 3 od Beggs je skvělým doplňkem stravy. Obsahuje Omega 3 ve dvou formách. Užívají se 2-3 tobolky denně. Tobolky jsou hodně velké, ale velmi hladké, takže se mi polykaly úplně bez problémů. Během užívání jsem neměla ani žádné vedlejší účinky.
  • Hladké tobolky
  • Tobolky se dobře polykají
  • Velké balení
  • Bez zápachu
  • Velké tobolky

Beggs Omega-3

Rybí tuk ve formě kapslí, včetně vitamínu E. Kapsle je potřeba brát 2-3 denně, aby se pokryl doporučený denní příjem EPA/DHA. Po otevření jde lahvička lehce cítit rybinou, ale kapsle jsou na spolknutí bez nějaké pachuti.
  • čisté složení
  • skleněná lahvička
  • přesné složení lze vidět až po odlepení etikety (nebo na internetu)
  • při braní 3 kapslí denně vydrží balení pouze na měsíc

Beggs Omega - 3

Beggs Omega jsou úžasné kapsle s rybím tukem. Pamatuji si jak mě honila po baráku babička aby mi dála rybí tuk s lžičky. A to jsem nechtěla už jen kvůli smradu jak smrděl. Tento je úžasný a chutný.
  • Úžasná chuť nesmrdí jak za mladí rybí tuk.