Hodnocení a zkušenosti s domácími potřebami

Máš zkušenost s domácími potřebami?

Spontex Express System+ úklidový set

konik_testuje  7. zář 2022

Je mnohem zajímavější, než byste od něj čekali

Za redakci Modrého koníka můžeme úklidový set Spontex Express System+ doporučit. Je to chytrý pomocník, který je jiný než mopy, na které jste zvyklí. Pokud máte rády změnu, určitě stojí za povšimnutí. Na první pohled vypadá jako běžný mop, kterých jsou na trhu desítky, ve skutečnosti je mnohem zajímavější, než byste od něj čekali.

V balení se nachází kbelík, rukojeť s odstřeďovacím mechanismem, hlava mopu s návlekem z mikrovlákna a návod. Ten si doporučuji přečíst. Set obsahuje také dvoukomorový kbelík. V jedné se nachází inovativní ždímací systém, který se aktivuje jednoduchým pohybem rukojeti nahoru a dolů. Ve druhé komoře se o důkladné vymáchání násady postará mřížka, která zachycuje veškeré nečistoty z mopu.

Nasazování hlavy mopu do odstředivého mechanismu je, navzdory mým počátečním obavám, jednoduché. Bála jsem se, že si budu muset dát obzvlášť záležet, jestli se trefím správně kolmo na trn uprostřed kbelíku, jak se říká, na první dobrou. Po prvním umytí se v mé hlavě celý proces zautomatizoval. Mop se skládá a rozkládá sám, jediné, na co jsem si musela zvyknout, bylo odjištění pojistky.

Návlek z mikrovlákna se jednoduše nasazuje, lze ho prát v pračce. Větší tloušťka zajistí, že po přitlačení si mop poradil i s opravdu zašpiněnou podlahou. Boční skládací křidélka nepřilnou na zem naprosto dokonale, ale to je u všech skládacích plochých mopů stejné. Kbelík je protiskluzový, takže na zemi pevně stojí.

Vileda Infinity FLEX sušák na prádlo 30 m

ssanny  7. kvě 2022

Nemohu si vynachválit

Používám jak uvnitř tak i na balkoně tam teda nesmí hodně foukat, prádlo potom je všude po zemi,kolíčky nedávám,jsou tam silnější tyčky, takže jen přehodím a je. Pěkně se na něj vejde ložní prádlo,deky, v létě na něm suším i peřiny ale ty po jednom ... dá se roztáhnout.

Vileda Infinity FLEX sušák na prádlo 30 m

konik_testuje  2. kvě 2022

Spousta běžných sušáků mu nemůže konkurovat

Celkově hodnotíme sušák jako praktického pomocníka, kterému spousta běžných sušáků nemůže konkurovat. Kvalitní provedení, praktické vychytávky a velká sušící plocha jsou důvodem, proč sušák pořídit. Jediným faktorem, který by vás mohl od koupi odradit je cena, která se pohybuje kolem 1750 Kč, což je docela vysoká investice, ale myslím, že se vám vrátí výměnou za pohodlí a spoustu let které by vám mohl sušák sloužit.

Za redakci Modrého koníka sušák určitě doporučujeme.

Vileda TURBO 3v1

konik_testuje  4. dub 2022

Praktický pomocník pro velký i každodenní úklid

Mop Vileda TURBO 3v1 je praktickým pomocníkem do domácnosti. Nabízí precizní úklid i bez použití chemikálií, přičemž si díky kbelíku s funkcí odstřeďování s nášlapným pedálem nemusíte namočit ruce a hlavici mopu máte vždy čistou a mokrou pouze do té míry, do jaké vám vyhovuje pro aktuální potřebu. Trojúhelníkový tvar hlavice zabezpečuje pohodlný úklid i v rozích místnosti.
Oceňujeme teleskopickou tyč s možností nastavení délky.

Mop Vileda Easy Wring Ultramat

katkapavlik  21. bře 2022

Nedám na něj dopustit

Mop Vileda mám již 6 let . A používám ho opravdu každý den, jsem sním velmi spokojená . Skvělý pomocník na jakoukoliv podlahu .

Vileda 1-2 Spray MAX mop

konik_testuje  7. bře 2022

Šikovný a praktický pomocník

Vileda 1-2 Spray MAX mop je velice flexibilní a praktický. Díky otočné hlavici se s ním dobře manévruje. Mop pracuje na principu rozstřikování vody, resp. čistícího prostředku zředěného ve vodě, z integrované nádržky, díky čemuž při použití není potřeba mop namáčet v kbelíku a ten nosit s sebou po domě. Je vhodný i pro vyšší osoby, jelikož je jeho rukojeť dostatečně dlouhá. Pozitivně hodnotíme i oboustranný vysoce kvalitní návlek z mikrovlákna, který zachytí téměř 100 % nečistot, včetně těch mastných, a také vlasy anebo drobky. Co jsme ale ocenili v naší redakci nejvíce je fakt, že po umytí podlaha rychle schne a mop nezanechává šmouhy.

Osobní váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style

konik_testuje  23. lis 2021

Chytrá váha - pomocnice při hubnutí i udržení dobrého fyzického stavu

Je velmi důležité znát nejen svou hmotnost, ale i podíl svalové hmoty, tuku, vody a kostní hmoty, abychom mohli posoudit svůj fyzický stav. A díky osobní váze Tesla je to možné v pohodlí domova.

Váha je designově moc povedená, elegantní, moderní a to vše díky 6 mm silnému kompozitnímu sklu vybavenému vrstvou ITO – tenkou vrstva pro elektrotechniku, která dokonale reaguje na lidský dotek.

Všechny změřené údaje se automaticky synchronizují s mobilní aplikací prostřednictvím wi-fi připojení a tak máte historii měření k dispozici kdykoli a kdekoli, včetně znázornění v přehledném grafu. Aplikace se snadno ovládá.

Na základě změřených údajů vám chytrá váha vyhodnotí celkový stav těla a doporučí třeba návštěvu lékaře. Zobrazí také referenční hodnoty pro každý údaj.

Pokud se snažíte zhubnout, nebo třeba naopak přibrat, tak vám jistě Tesla SMART Composition Scale Style Wi-Fi bude velmi nápomocná pro dosažení vašich vysněných cílů.
My u této váhy velmi oceňujeme výpočet kcal bazálního metabolismu a hladiny viscerálního tuku.