Vileda 1-2 Spray MAX mop

    1 zkušenost

Mop Vileda 1-2 Spray MAX je lepší a rychlejší způsob čištění podlah! Naplňte nádržku vodou a jednoduše rozstříkněte. Můžete ho skladovat s plnou nebo prázdnou nádržkou. Nový sprejový mop s oboustranným mycím návlekem od Viledy zaručuje snazší úklid – nejen díky tomu, že v porovnaní s jinými sprej mopy šetří čas, ale odstraňuje i více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody.

Vileda 1-2 Spray MAX mop je ideální pro všechny typy podlah včetně citlivých povrchů a podlah, jakými jsou parkety, laminátové podlahy nebo dlaždice.
Je perfektně vhodný pro rychlé a důkladné čištění kdykoli. Mop na podlahu je připraven k použití během několika sekund a díky funkci stříkání a integrované nádržce není potřeba kbelík. Mop 1-2 Spray MAX je vybaven opakovaně plnitelnou lahví s objemem 500 ml, takže ji můžete naplnit jakýmkoli čisticím roztokem. Stačí přidat 2 malé čajové lžičky čisticího roztoku do vody v láhvi a jste připraveni rozzářit své podlahy. Stiskněte spoušť na rukojeti.

Rozprašovací tryska je navržena tak, aby poskytovala dokonalé rozprašování. Jemná mlha ve spreji poskytuje dostatek vlhkosti k čištění podlah bez poškození dřevěných podlah. Sprej pokrývá celou šířku hlavice mopu.

Hlavice otočná o 180 ° pokryje dvojnásobně velkou plochu, takže můžete čistit déle bez zastavení.

Vileda 1-2 Spray MAX mop

Vileda 1-2 Spray MAX mop na podlahy je komplexní řešení, které šetří čas a stále udržuje vysokou kvalitu čištění. Použijte jej pro rychlé a snadné mytí podlah, kdykoli je to nutné - je připraven k použití během několika vteřin. Můžete jej ocenit zejména, pokud nemáte dostatek úložného prostoru, protože je vybaven integrovanou nádržkou a snadno se skladuje. Nebo jej jednoduše použijte, pokud potřebujete vytřít velké plochy, protože není potřeba nosit kbelík.

Technologie mikrovláken vyvinutá Viledou zajišťuje, že z vašeho mopu není nutné vyždímat přebytečnou vodu, protože rozprašovací tryska uvolňuje správné množství kapaliny pro vaše podlahy. XXL powerzóna na obdélníkové hlavici mopu je z mikrovláken, která zachycují odolné nečistoty a jiné částice nečistot z vaší podlahy. Mycí návlek mopu 1-2 Spray MAX se skládá z bílých mikrovláken a červených vláken. Bílá mikrovlákna důkladně vyčistí a odstraní i mastné nečistoty. Červená abrazivní vlákna zachytávají vlasy a drobky.
Se správnou úrovní vlhkosti po celou dobu není mop ani příliš mokrý, ani příliš suchý. Pro maximální pohodlí lze mycí návlek mopu prát až na 60 °C. Aby byla náhrada hygienicky čistá, jednoduše ji vyperte v pračce.

Kde koupím Vileda 1-2 Spray MAX?

Nejnovější články

Hodnocení a zkušenosti s mopem Vileda 1-2 Spray MAX

Máš zkušenost s mopem Vileda 1-2 Spray MAX?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
konik_testuje  7. bře 2022

Šikovný a praktický pomocník

Vileda 1-2 Spray MAX mop je velice flexibilní a praktický. Díky otočné hlavici se s ním dobře manévruje. Mop pracuje na principu rozstřikování vody, resp. čistícího prostředku zředěného ve vodě, z integrované nádržky, díky čemuž při použití není potřeba mop namáčet v kbelíku a ten nosit s sebou po domě. Je vhodný i pro vyšší osoby, jelikož je jeho rukojeť dostatečně dlouhá. Pozitivně hodnotíme i oboustranný vysoce kvalitní návlek z mikrovlákna, který zachytí téměř 100 % nečistot, včetně těch mastných, a také vlasy anebo drobky. Co jsme ale ocenili v naší redakci nejvíce je fakt, že po umytí podlaha rychle schne a mop nezanechává šmouhy.
(4 fotky)
  • dlouhá rukojeť vhodná i pro vysoké postavy
  • dobře sedí v ruce
  • lehký a jednoduše se skládá
  • do nádobky lze naplnit i čistící prostředek
  • hlavice mopu otočná o 180 °
  • odstraňuje více než 99 % bakterií a virů
  • oboustranný návlek
  • pro všechny typy tvrdých podlah, včetně citlivých povrchů
  • bez potřeby kbelíku