Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Osobní váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style

    1 zkušenost

Osobní váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style je dokonalým pomocníkem pro dodržování zdravého životního stylu. Je schopná změřit až 13 údajů, které jsou navíc ihned odeslány do Vašeho smartphonu. A její funkčnost je doplněná dokonalým designem. Perfektní vzhled dotváří vrstva silného kompozitního skla o tloušťce 6 mm, která díky vrstvě ITO dokonale reaguje na lidský dotek. Tento materiál je na rozdíl od klasických elektrod průhledný, a proto vzhledově neruší dojem z váhy.

Přesné měření hmotnosti umožňuje strategické zabudování 4 tenzometrů.

Osobní váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style

Osobní váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style představuje chytré řešení, díky kterému budete mít perfektní přehled nejen o své váze. Všechny údaje se totiž neustále synchronizují prostřednictvím Wi-Fi s mobilní aplikací, která umí pracovat na zařízeních s operačními systémy iOS a Android. Tato aplikace Vám pomůže se lépe orientovat ve zjištěných datech a také Vás dokáže varovat v případě, že by mohlo dojít k ohrožení Vašeho zdravotního stavu.

Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style umí kromě hmotnosti rozpoznat vaše BMI, tělesný tuk (v %), obsah vody (podíl v %), svalovou hmotu, kalorie (kcal), objem kostní hmoty, celkové skóre zdraví těla, celkovou váhu těla bez tuku, objem viscerální tuku (v %), množství bílkovin, celkovou stavbu těla, metabolický věk.

Změny váhy navíc znázorňuje graficky pomocí křivek.

Kde koupim osobní váhu Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s osobní váhou Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style

Máš zkušenost s osobní váhou Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
konik_testuje  23. lis 2021

Chytrá váha - pomocnice při hubnutí i udržení dobrého fyzického stavu

Je velmi důležité znát nejen svou hmotnost, ale i podíl svalové hmoty, tuku, vody a kostní hmoty, abychom mohli posoudit svůj fyzický stav. A díky osobní váze Tesla je to možné v pohodlí domova.

Váha je designově moc povedená, elegantní, moderní a to vše díky 6 mm silnému kompozitnímu sklu vybavenému vrstvou ITO – tenkou vrstva pro elektrotechniku, která dokonale reaguje na lidský dotek.

Všechny změřené údaje se automaticky synchronizují s mobilní aplikací prostřednictvím wi-fi připojení a tak máte historii měření k dispozici kdykoli a kdekoli, včetně znázornění v přehledném grafu. Aplikace se snadno ovládá.

Na základě změřených údajů vám chytrá váha vyhodnotí celkový stav těla a doporučí třeba návštěvu lékaře. Zobrazí také referenční hodnoty pro každý údaj.

Pokud se snažíte zhubnout, nebo třeba naopak přibrat, tak vám jistě Tesla SMART Composition Scale Style Wi-Fi bude velmi nápomocná pro dosažení vašich vysněných cílů.
My u této váhy velmi oceňujeme výpočet kcal bazálního metabolismu a hladiny viscerálního tuku.
(7 fotek)
  • moderní design
  • kompozitní sklo s ITO vrstvou
  • jednoduché použití a ovládání
  • synchronizace s aplikací Tesla Smart pomocí wi-fi
  • zobrazuje až 13 údajů
  • jednoduché ovládání aplikace
  • znát heslo na wi-fi - aplikace ho bude požadovat
0 poděkování