Hodnocení a zkušenosti s jídly a nápoji

Máš zkušenost s jídly a nápoji?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení

UGO 100% šťávy

jeremiah  7. lis 2022

Kvalita Dýňová polévka odpovídala ceně - očekávání splňeno hodnotím 8/10

Popíši svou zkušenost v několika následujících bodech.
1. Viděla jsem polívku a prezentaci hodnotím sedmi body z deseti. Miska byla poloprázdná, semínka pohozená v tekutině žádná estetická hodnota nebyla přidána a cením barvu ( připomíná západ jarního sluníčka)
2. Konzistence; byla ideálně hutná jako zimní kaše (výborné). Byla 48% tekutá ale z 52% hutná. 9/10
3. Můj jazyk byl v nebi, žaludek se cvrknul z pachuti. Chuťové pohárky byly dostatečně stimulovány přestože samotny pokrm nebyl moc chutově vyrazny. Bylo hutne a chutne a velmi vtipne. Hahahihi ta polivka husta kez bys byla tlusta. 7/10

Dárkové gurmánské boxy Craftiry

konik_testuje  24. říj 2022

Byla to opravdu zábava a s výsledkem jsme byli nadmíru spokojeni

Za redakci můžeme maxi set pro výrobu sushi doporučit všemi deseti. Byla to opravdu zábava a s výsledkem jsme byli nadmíru spokojeni. Uvnitř boxu se nacházejí všechny potřebné ingredience, pomůcky, návod a recept na sushi. V obchodě si stačí dokoupit čerstvé ingredience na plnění sushi podle chuti. Příprava je mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát. Postupovali jsme podle receptu přiloženého v Craftiry boxu.

Samozřejmě, že to chce trochu praxe, aby byly stejně estetické, jako ty, které si objednáváme v restauraci. Ale na to, že to bylo „tenkrát poprvé“, jsme to zvládli výborně. Byl to opravdu příjemně strávený čas ve dvou završený chutnou večeří.

miroslava411  26. zář 2022

Jemné pečivo

Chuť je příjemná a těsto nadýchané. I po čase chutná skvěle a krásně se odtrhává.
Ideální velikost do batohu.

Bezlepkové piškoty Tesco Free From

Pro děti, nenahraditelný artikl

Bezlepkové piškoty Tesco Free From jsou z kukuřičné a rýžové mouky. Chuťově jsou trošku drsnější a sladší než jejich klasická lepková verze. Pokud jste však na bezlepkové potraviny zvyklí, jistě vás ta chuť nepřekvapí. V pudinku či v ovocném pyré si však rozdílu nevšimnete. Piškoty jsou, především pro děti, nenahraditelný artikl, a tak si tyto bezlepkové jistě oblíbíte.

Bezlepkové kukuřičné chlebíčky s paprikovou příchutí Tesco Free From

Prudce návykové

Tyto „polystyrenové“ (jako u nás doma pracovně nazýváme tyto druhy chlebíčků) bezlepkové kukuřičné chlebíčky s paprikovou příchutí Tesco Free From jsou prudce návykové. Jsou přiměřeně slané, jemně kořeněné a mají výraznou chuť papriky. Velikostí jsou na jeden či dvě zakousnutí.

Bezlepkové kakaové sušenky s kokosem Tesco Free From

konik_testuje  26. zář 2022

Určitě se stanou stálicí v našem nákupním seznamu

Bezlepkové kakaové sušenky s kokosem Tesco Free From jsou jemné a křehké, voní po kokosu, jsou „tak akorát“ sladké. Jsou k nerozeznání od klasických lepkových sušenek. Určitě se stanou stálicí v našem nákupním seznamu.

Chléb speciální krájený Tesco Free From

konik_testuje  26. zář 2022

Je hutný, velmi dobře zasytí!

Bezlepkový chléb se semínky a ovesnými vločkami Tesco Free From chutná velmi podobně jako žitné proteinové chleby, které jsou oblíbené především při snaze o redukci hmotnosti. Pokud jste patřili před nasazením bezlepkové diety k jejich fanouškům, určitě doporučujeme tento bezlepkový vícezrnný chléb Tesco Free From ochutnat. Semínka tvoří téměř třetinu jeho složení, ovesné vločky 22 %. Je hutný, velmi dobře zasytí. U nás chutnal především díky křupavé konzistenci slunečnicových, lněných, dýňových a pohankových semen.

Bezlepkové špagety Tesco Free From

konik_testuje  26. zář 2022

U nás chutnají všem členům - „lepkářům” i „bezlepkářům”

Bezlepkové špagety Tesco Free From jsou sušené bezvaječné těstoviny. Připravují se klasicky, v dostatečném množství vroucí vody, přibližně 11 minut. Chuťově jsou velmi dobré. Jejich povrch není tak hladký a kluzký jako u klasických pšeničných špaget. Chutí trošku připomínají domácí nudle. U nás chutnají všem členům - „lepkářům” i „bezlepkářům”.

hnandezz  20. zář 2022

Boží croissanty

Naprosto dokonalé krosíky.
Těstíčko nadýchané, měkké. Není suché, oschlé, děti byli spokojené, že je to neškrabe 🙂.
a ty náplně? Luxus. meruňky top ❤❤.

bellaver  15. zář 2022

Tolik croissantů ..... značek, příchutí, tak který?

Když jsem uviděla možnost zkusit se přihlásit do testování croissantů, byla jsem nadšená. Naše děti je mají opravdu rády. Vyzkoušeli jsme toho už hodně. Nabídka je opravdu veliká, není třeba jíst cokoli, co nám nechutná k mlsání.
Nejméně jednou týdně peču dětem ke snídani/svačině koláče, bábovky, takže je to pro ně občasná dobrota, ale třeba na cesty jako dělaná. Croissanty Bauli nám dorazily ve 3 příchutích, děti nejvíce oslovila klasika čokoláda, já byla nadšená meruňkou a vanilka, ta chudák zůstala trochu na ocet, nikoho z nás nezaujala.
Croissant je menší, než jsem zvyklá od ostatních značek, ale pro děti ideální, pro ně akorát, u jiných vždy kousek nechají, že už nemůžou :-). Těsto je krásné, měkké, lehounké, náplně nečekaně dost.
Za nás to byla dobrota a protože je mají u nás na vesnici v obchodě, dál kupujeme oblíbenou příchuť :-)

konik_testuje  14. zář 2022

Bauli si zaslouží šanci, i pokud croissanty nemáte tolik v oblibě

Bauli je chutná, rychlá a praktická svačinka, zdroj energie pro děti po náročném tréninku, ale i pohoštění pro nečekanou návštěvu. Bauli jsou opravdu chutné, svým složením unikátní. Oceňujeme recept s mateřským kváskem. Na první pohled typické příchutě jsou ve skutečnosti jiné, než u jiných croissantů. Čokoládový krém obsahuje až 60% kakaa, vanilkový vanilku z dalekého Madagaskaru a meruňkový je plněn marmeládou z výběrového ovoce.

triskova_v  13. zář 2022

Malá svačinka

Měla jsem možnost s holkama ochutnat tři příchutě croissantu. Moje holky jsou velcí jedlíci a ani s hrsti ovoce jim croissant ke svačině nestačil. Ale to nestačí ani od konkurence. Celkově vypadá velký a hodně nadýchaný, takže se člověk moc nenají.
Velká výhoda je, že náplně nejsou moc tekuté, takže ani na výletě se člověk nezaprasí. Náplň je v celém croissantu, což je velké plus.
Holkám nejvíc chutnala meruňka, byla akorát sladká.
Mě nejvíc chutnala čokoláda - holkám vůbec, protože byla horká (tak aspoň zbylo víc na mě).
Vanilka je takova nijaka. Nemam rada ani puding takze me ani croisant neoslovil.

wampzee  12. zář 2022

Zajímavá zkušenost s Croissanty Bauli

Croissanty mi byly doručeny pár dnů poté, co jsem zaslala kontaktní údaje, takto rychlou odezvu jsem vůbec nečekala a tolik kusů už vůbec ne, od každé příchutě jsme obdrželi tři kusy. Děti se hned pustily do testování. Mě osobně překvapila nadýchanost výrobku a hlavně vůně kvásku, kterou mám moc ráda, protože sama dost peču. Manžel se zase posiloval dlouhé trvanlivosti, protože ve složení neobjevil žádné konzervanty. Co se týká chuti, za mě nejlepší byla vanilka, ta snad v sobě měla i trochu rumu, jak dobrá byla. Pro děti byl výhercem čokoládový Bauli. Oba tyto zmiňované v sobě měly dost náplně. Meruňkový měl náplně nejméně, což je docela škoda, protože jinak by mohl být mnohem lepší. Celkové bych u všech příchutí ocenila větší velikost, jsou to takové větší jednohubky a moc hlad nezaženou. Také balení není zrovna křiklavé, takže v obchodě bych je nejspíše přehlédla. V každém případě děkuji za zkušenost a příležitost ochutnat tento výrobek. Běžnou součástí naši kuchyně se nejspíše nestanou, ale jako zpestření je občas pořídíme.

niski  12. zář 2022

Ochutnávka Bauli

Dostala jsem možnost otestovat croissanty Bauli. Balení mi přišlo fajn, jen croissant by mohl být větší. Než jsem se nadála, děti si je rozebrali, hlavně čokoládové a na mne zbyl poslední. Vanilková příchuť nebyla tak výrazná, jak jsem čekala, ale pěknou chvíli u kávy jsem si užila i tak. Raději mám čerstvě upečené z pekárny, bydlím ale na vesnici, tak tyto asi zařadím jako občasné svačiny, když není čas upéct vlastní koláč. Jen by nemusel být ve složení palmový olej, aromata a emulgátory.

denny27  12. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Jako milovnice sladkého jsem dostala možnost otestovat croissanty Bauli.
Tyto croissanty se vyrábějí dle italské receptury, s pomocí mateřského kvásku a na trhu se dají sehnat se třemi náplněmi:
⭐ čokoládové
⭐ meruňkové
⭐ vanilkové
Nejvíce mi chutnal croissant s vanilkovým krémem.
Croissant s meruňkovým džemem byl taktéž ucházející.
Nejméně mě potěšil croissant s čokoládovou náplní.
Určitě bych uvítala, kdyby bylo v croissantech více náplně.
Co se týče těsta, tak to bylo měkké, vláčné.
Příjemná byla i vůně.
Určitě stojí za to je vyzkoušet.

viky17  12. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Jelikož máme doma plno strávníků, po otevření balíčku se na ně všichni vrhli. I když většinou peču domácí koláče a muffiny, občas není čas nebo jako nouzová svačina při vlčím hladu ve škole, je dobré mít po ruce něco trvanlivého.
Z příchutí dětem nejvíce chutnala vanilka a meruňka, kupodivu čokoláda se nesetkala s úspěchem.
Mě nezaujala moc vůně, je taková umělá. I velikostně mi přijdou hodně malé. Mého muže prý odrazuje obal, sám by si tyto croissanty v obchodě nevybral .
Děkujeme za možnost testování, děti určitě budou vyžadovat občas koupit, jen tedy ne čokoládovou příchuť.

monikacs  12. zář 2022

Croissanty Bauli

Po několika letech jsem byla vybrána na testování a to konkrétně těchto croissantu. Jelikož máme rádi sladké snídaně, přišlo mi to super. Snažím se většinou péct, ale pokud není čas, mám doma vždy něco kupovaneho na snídani. Přišel nám balíček 9 croissantu, příchutí - vanilka, čokoláda, meruňka. Testovali jsme já a syn (skoro 6 let). Obou nám chutnali, ale nejsou to chutě, které mi více chutnají u konkurence. Za mně, ač mám nejraději čokoládu, vanilku, mi nejvíc chutnal meruňkový. Což je pro mně překvapení. Děkuji za možnost testování, ale moji favorité to nebudou, už kvůli náplně, které je celkem málo.

alousek99  12. zář 2022

Spokojenost

Testovali jsme croissanty Bauli a moc nám chutnali. Jsme zatížení na čokoládové náplně takže ty byli hned pryč. Mě překvapila vanilková náplň, která byla moc dobrá. Croissanty jsou pěkné měkké a mají náplně tak akorát a jsou i akorát sladké. Pokud je uvidím v obchodě tak určitě koupím, jako rychlá svačinka jsou ideální. A ve srovnání s asi nejznámější konkurenční značkou jsou rozhodně lepší.

okinkaa  12. zář 2022

Naše testování croissantu Bauli

Měli jsme tu čest vyzkoušet croissant Bauli. Testovali jsme celá rodina včetně našeho prcka. Měli jsme na výběr ze 3 příchutí: čokoláda, vanilka a meruňka. Za mě nejlepší asi čokoláda. Dětem chutnali všechny druhy, chlapovi teda vůbec. Za mě jsou přiliš preslazené a popravdě já bych si je osobně nekoupila. Maximálně občas dětem.

beruska125  12. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Dostali jsme k vyzkoušení balíček od Bauli. Obsahoval devět kusů croissantů – tři čokoládové, vanilkové a meruňkové.
Croissanty jsou v naší rodině oblíbená svačina nebo snídaně. Nejraději je má asi prostřední dcera.
Na první dojem mě zaujalo, že croissanty Bauli jsou z mateřského kvásku. Kváskové pečivo doma vedeme, připravujeme si domácí chléb z kvásku. Nevím jestli bych u croissantů tuto vlastnost nějak poznala, spíše ne.
Opravdu vynikající jsou náplně: vanilkový croissant opravdu chutná jako pravá vanilka, meruňkový jako čerstvé meruňky a čokoládový má výraznou čokoládovou chuť.
Oceňuji, že jsou v balení po 50 g. Takové balení je podle mě naprosto dostačující pro účely rychlé svačinky.
Úplně mě nezaujal vnější obal, ale to už je věc osobních preferencí.😉
Nejsem si jistá, jestli se výrazně liší od konkurenčních výrobků na trhu, ale u nás doma by určitě našly využití.🙂