Croissanty Bauli

Croissanty Bauli přinášejí lahodnou chuť díky tradiční italské receptuře v oblíbených příchutích. Zárukou potěšení pro chuťové buňky je mateřský kvásek, který se nechá odpočívat až 40 hodin, dokud se nestane tím, co nazýváme „Nucleus“ - jádro. Právě to zaručuje jedinečnou jemnost, chuť a aroma.

Video: Chutná svačina pro děti do školy nebo na výlet? Zkuste Bauli!

Video: Bauli přináší nová rodinná balení!

Video: Jak chutnají croissanty Bauli malým a velkým?

Kromě toho italské croissanty Bauli obsahují pouze vejce z podestýlkového chovu, mají nulový obsahu alkoholu a konzervačních látek. Všechny příchutě navíc obsahují hrachovou bílkovinu jako zdroj bílkovin.

Vychutnat si je můžete ve třech skvělých příchutích. Oblíbený čokoládový s obsahem 60 % kakaa, vanilkový s vanilkou z dalekého Madagaskaru a meruňkový s meruňkovým džemem z výběrového ovoce.

Croissanty Bauli

Společnost Bauli - rodinná pekárna s několika generační tradicí, se může pyšnit kombinací dovedností, domácích receptů a nejmodernějších technologií s vášní pro pečení. Přináší tak na náš stůl autentické italské pečivo.

S ohledem na tradice a staré recepty se výrobky Bauli vyrábějí z nejkvalitnějších surovin. Výzvou pro společnost bylo reprodukovat řemeslnou zkušenost v průmyslovém měřítku, se vší důkladností a zaměřením na detaily.

Croissanty Bauli seženete v prodejnách Globus, Kaufland, Žabka, JIP, COOP, Terno, Relay, ČS OMV, Shell, Benzina, Mol, Chemis, Euroil a dalších.

Kde koupím croissanty Bauli?

#test_bauli3

Hodnocení a zkušenosti s croissanty Bauli

Máš zkušenost s croissanty Bauli?
klaara3  18. zář 2023 Ověřená recenze

Vynikající, ale málo náplně

U nás se po croissantech hodně rychle zaprášilo. Dětem moc chutnalo. Oproti jiným mají opravdu chutné těsto. Měkké, vláčné, chuťově vynikající. Co mě zarazilo bylo opravdu málo náplně, ale croissanty jsou vynikající i suché, tak to až tak moc nevadí. Vždy kupuji jen vanilkové a čokoládové, takže meruňka byla u nás premiéra a musím říct, že je vynikající. Největší ocenění je od dcery. Ta tyto croissanty nejí, ale tentokrát je chce balit i do školy.
  • Vynikající měkké, vláčné těsto
  • Vajíčka z podestýlky
  • Různé příchute
bergina8  18. zář 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli k příležitostnému zpestření

Croissanty Bauli ve třech příchutích u nás vedly v tomto pořadí: čokoláda, vanilka a meruňka.
Překvapilo mě, že chuť těsta nebyla tak umělá jako u jiných balených croissantů.
Výživové hodnoty v uvedených tabulkách všech tří druhů uvádí průměrný poměr cukru a tuku okolo 20 % a bílkoviny přibližně 6 %, což je v porovnání s jinými trvanlivými produkty se sladkými náplněmi celkem slušné.
V rámci složení bych však vytkla glukózo-fruktózový sirup, palmový tuk a dále také konzervant sorban draselný, který se bohužel vyskytuje jak u čokoládové, tak i u vanilkové příchutě. Tento konzervant nebyl přidán pouze do meruňkových croissantů, což výrobce prozrazuje na přední straně balení.

Toto pečivo bych doporučila na příležitostné zpestření jídelníčku.
  • Jemné a chutné těsto
  • Dostatečné množství náplně
  • Glukózo-fruktózový sirup
  • Palmový tuk
  • Konzervant sorban draselný (čokoládová a vanilková příchuť)
baja1122  18. zář 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli - svačinka pro celou rodinu

Jelikož jsme pětičlenná rodina, testování croissantů Bauli nám přišlo velmi vhod.
Jsme fanoušci sladkého pečiva a Bauli croissanty nám moc chutnaly - každý si našel svého favorita. S dcerou (7 let) nám nejvíce po chuti přišla vanilková varianta, synovi zase ovocná meruňka, mému muži nejvíce chutnal croissant s čokoládovou náplní.
No co si budeme povídat.. croissanty zmizely velmi rychle. Při prvním týdnu školy už jich moc nezbylo a tak dcera dostala na svačinu jeden z posledních croissantů a jelikož ho nepřinesla domů a snědla ho celý, tak měl asi úspěch :-)
Bauli croissanty mají i u nás v obchodě na vesnici a budeme kupovat dále.
  • Konzistence
  • Různé náplně - každý si najde svého favorita
  • Pořád se úplně nemůžu smířit s tím jednotlivým balením - přijde mi to hodně plastu, ale nevím, jak to vyřešit lépe
handav  17. zář 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli

U nás testoval hlavně devítiletý syn. Oblíbil si croissanty hlavně do školy na svačinku, ale své místo našly i při cestě na výlet či běžecké závody. Dcerka neholduje příliš sladkému a dává přednost chlebíku se šunkou, ale na výletě nepohrdla ani croissantem.
Synovi chutnaly nejvíce vanilkové a čokoládové, meruňkové se naopak neujaly vůbec.
Já ochutnala od každého jeden a meruňkové mi chutnaly, těsto je dobré, vláčné.
  • Příjemná velikost balení
  • Chutné, vláčné těsto
andyha  17. zář 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli

Měla jsem možnost vyzkoušet 4 druhy náplní. Nejvíce celé rodině chutnala samozřejmě čokoláda. Náplně by to chtělo přidat určitě více, ale těsto je moc dobré, tak méně náplně nám nevadilo.
Využili jsme jako svačinu na výlety a děti na tréninky, aby doplnily energii.
Je super, že se croissanty prodávají u nás v COOPU. U nás je jasná volba čokoláda.
  • Dostupnost u nás v COOPU
  • Krásně měkké těsto
wikki07  16. zář 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli

Testovali jsme příchutě čokoláda, vanilka a meruňka. Z prvního kousnutí jsem byla nadšená. Nečekala jsem tak dobré, nadýchané těsto. Náplně by mohlo být víc, ale chuťově je dobrá. Vanilková příchuť mi víc připomínala vaječný koňak. Meruňka mě zaujala nejvíc.
Udělala jsem si srovnávačku i s jinými značkami. Množstvím náplně dopadly Bauli nejhůř, ale kompenzuje to zaručeně nejchutnější těsto.
V obchodě bych si vybrala Bauli
  • Skvělé těsto
  • Praktická svačina na cesty
  • Méně náplně
evabry  16. zář 2023 Ověřená recenze

Italská klasika

Croissanty - italská klasika - těsto z mateřského kvásku.Bauli vzala útokem celá rodina. Dětem chutnaly všechny příchutě - vanilka, meruňka, čokoláda a vysoce procentní čokoláda. Dospěláci mlaskali u vanilkové příchutě, asi díky nádechu rumu. Croissanty jsou tak akorát sladké, vláčné, nadýchané, náplně bych malinko přidala a to jen z důvodu, že nám moc chutnala. Velikost je ideální na snídani, svačinku, ke kávě a super na výlety.
  • - dostačující velikost
  • - náplně tak akorát
  • - vláčné a nadýchané těsto
  • - palmový olej
kelerub  15. zář 2023 Ověřená recenze

Testování Bauli

Pár kousků jsme 4.9. donesli do školky ostatním spolužákům. Děti si croissanty odnesly domů, ale obdržela jsem feedback a neobjevila se jediná stížnost. Což mohu potvrdit i za nás, dospělé, na které taky vyšlo 😄. S manželem jsme se shodli, že nejchutnější je vanilkový. Sladký tak akorát, náplň ovšem rozložená jen ve středu. Čokoládový je hrozně moc sladký, hodí se spíše jako dezert, než jako svačina. Ale náplň je rozložená jak ve středu, tak v obou růžcích croissantu. Meruňkový je daleko za oběma předešlými. Chuť nenadchne, neurazí. I dětem chutnaly nejméně. Což ale musím vypíchnout jako obrovské plus croissantů Bauli oproti značkové konkurenci, to je chuť a konzistence těsta. Chuťově není vůbec kyselý, ale velmi chutný. Krásně voní po kvásku a je měkké až péřové a nedrobivé konzistence. Opravdu vynikající těsto. Za týden jedeme na dovolenou, bohužel již nic nezbylo, ale jakmile na ně narazíme v obchodě, nakoupíme si zásobu. Což je mínus výrobku. V obchodech, které máme na Třinecku dostupné, croissant Bauli není k sehnání. Ale my se nevzdáme. Za dobrotou si zajedeme 😄 .
  • Chuťově výborné, voňavé, nadýchané těsto, které nedrobí.
  • Dostatek náplní ve všech třech druzích, ovšem rovnoměrně rozprostřená náplň po celé délce croissantu je jen u čokoládové náplně.
  • Pro děti velký tak akorát.
  • V obale je dost vzduchu, po rozbalení nevytáhnu placku, ale krásný, nadýchaný croissant.
  • Nedostupnost v obchodech.
  • Obal výrobku nezaujme.
  • Palmový tuk.
kosarmon88  15. zář 2023 Ověřená recenze

Super testování

Croissanty nejsou ani velké, ani malé, prostě tak akorát na sladkou tečku za jídlem nebo svačinku na výlet. Jsou opravdu moc chutné. Jemná konzistence těsta a náplň mě opravdu mile překvapila. Náplně by třeba na mě mohlo být trochu více, nebo by mohla být lépe rozložená, ale to je můj osobní názor. Manželovi nejvíc chutnal croissant s vysokoprocentní čokoládou. Jako největší plus beru hodnocení dcery, která nejí marmeládu, ani nic podobného na bázi marmelády a jí moc chutnal croissant s meruňkovou náplní🤩 .Za nás bych určitě Bauli croissanty znovu koupila, až je někde uvidím.
  • Jemnost
  • Nedrobí
  • U nás jsem je v nabídce neviděla
pestas  14. zář 2023 Ověřená recenze

Chutná mlska

Dětem nejvíce chutnala meruňková náplň a dceři ještě čokoládová. Manžel ochutnal vanilku a moc si ji pochvaloval. Já bohužel ochutnala jen jeden meruňkový, jelikož kvůli cukrovce toto vůbec nesmím, ale abych i já měla nějakou představu. Byl dobrý, ale ovocné příchutě nikdy u mě nebyly číslo 1.
Náplně je srovnatelně s jinými značkami a já toto množství v poměru k množství těsta považuji spíše za menší.
Velikost croissantu je spíš tak na chuť třeba ke kafi nebo když člověka honí mlsná, jelikož nejsou příliš velké a nadýchané těsto nijak nezasytí, takže i 3letý synek, který jí opravdu málo, dokázal na sváču spořádat klidně 3.
  • chutné těsto
  • množství náplně dostačující
  • dostupnost - u nás je nikde nemají
elfka21  14. zář 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli

Osobně mi nejvíc chutnala vanilková náplň, manželovi zase čokoládová a dceři obě. Ovocná byla v závěsu za nimi. Domácím buchtám se sice nic nevyrovná, ale jako dobrá svačinka na výlety jsou díky své velikosti a balení ideální. 😉👍. Nedrobí se a jsou tak akorát velké pro děti. Náplně je dost a je opravdu lahodná.
Těsto mi svou nadýchaností připomnělo italské panetone.
Rozhodně doporučuji.
  • Lahodné náplně
  • Hezky zabalené
  • Obsahují palmový olej
krtcice  13. zář 2023 Ověřená recenze

Děkujeme

U nás si každý našel svoji příchuť. Nejstarší dcerce nejvíc chutnaly meruňkové, prostřední dcerce vanilkové a synovi čokoládové. Krásně si to dětičky podělily 😊. Mně osobně nejvíc chutnaly vanilkové, ale nepohrdla jsem žádnou příchutí. Jsou ideální jako rychlá snídaně nebo svačinka jak na výlet, tak do školy a do práce.
Určitě budeme tuto značku kupovat i nadále.
  • Balení akorát do batůžku
  • Kvalita
jerrynka14  13. zář 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli

Osobně si kupuji jen čokoládové croissanty, teď jsem měla možnost vyzkoušet čokoládové, meruňkové a vanilkové. Musím říct, že mě velmi překvapil meruňkový, kterému jsem se nejdýl vyhýbala a nakonec mi chutnal víc jak vanilkový. Ale u nás v rodině zůstane favoritem čokoládový. Za mě můžu opravdu doporučit jako skvělou svačinku, ať doma, tak i venku. A objevila jsem, že se dají koupit v Coopu, takže super.
  • Dobře naplněné
  • Tak akorát sladké
nisulka  13. zář 2023 Ověřená recenze

Testovanie Bauli Croissantov

Croissanty sme testovali celá rodina. Najviac nám chutili čokoládové a vanilkové. Dcéra s manželom ich jedli hlavne na raňajky, ja som si ich brala ako svačinku do práce alebo na ihrisko s dcérou.
  • Dostatok náplne
  • Vysokopercentná čokoláda
  • Balenie po viac kusoch
  • Príjemná a intenzívna chuť

Croissanty Bauli

Croissanty nám všem moc chutnali, vyzkoušeli malí i velcí ☺️☺️☺️. Dětem chutnali všechny příchutě, mě nejvíce vanilkové. Výhodou je, že jsou pořád čerstvé, připraveny k rychlé svačince, jak na fotbal, tak na hřiště, na výlet, prostě všude. Určitě budeme taky kupovat, zatím jsem je ale v obchodě v kterém nakupuju nejčastěji neviděla. Musím kuknout i jinde protože zásoby skoro došly, zůstaly dva kousky.
  • Vždy po ruce
hance89  11. zář 2023 Ověřená recenze

Croissanty pro malé i velké mlsouny

Vyzkoušeli jsme 4 příchutě: vanilka, meruňka, čokoláda a 60% čokoláda. Dcerka si okamžitě zamilovala vanilkovou příchuť. Kdyby mohla, jedla by je celý den. Mně nejvíce chutnala vanilka a meruňka. Croissanty nejsou ani velké ani malé, prostě tak akorát (do kabelky nebo batůžku).
Jsou vláčné a chuťově vynikající.
Až se v obchodě budu rozhodovat jakou značku croissantu si vybrat, určitě sáhnu po Bauli.
  • Vláčné
  • Ideální svačinka nebo rychlá snídaně
  • Velikostně tak akorát
palja  11. zář 2023 Ověřená recenze

Výborná svačinka nejen na cesty

Balené croissanty máme rádi celá rodina. Vyzkoušeli jsme 4 příchutě Bauli - vanilkové, čokoládové, meruňkové a extra čokoládové. Musím říct, že všechny nám moc chutnaly. Je to výborná svačinka pro děti i dospělé. Croissanty mají náplň po celé délce, to mají děti rády. Těsto je vláčné a velmi chutné.
  • Rychlá svačinka
  • Vláčné a chutné těsto
  • Dostatek náplně
  • Velikost croissantu je tak akorát
aajka01  5. zář 2023 Ověřená recenze

Rychlá svačinka pro všechny hladovce

Všichni členové naší hladové rodinky mají croissanty obecně rádi, takže jsme byli zvědaví na tuto značku. Poctivě jsme otestovali všechny tři příchutě a musím přiznat - u nás doma nemají vítěze ani poraženého. Mně osobně nejvíc chutnala meruňková příchuť - není tolik sladká a osvěží, osvědčila se mi jako rychlá sváča na procházce s dětmi, kdy člověk hlídá staršího cyklistu, mladší motorkářku a k tomu kočár, vedle kterého kráčí hafan. 😁
Manžel se starším synem si naopak oblíbili čokoládovou příchuť, manželovi se osvědčily jako lehká svačina do práce (voják z povolání). A dcera si zase oblíbila těsto bez ohledu na příchuť. Musím říct, že v těstu nevidím rozdíl oproti známějším značkám, chutná nám všem.
  • rychlá svačina, kterou máte vždy po ruce
  • meruňková náplň není tak sladká a osvěží
  • ocenila bych větší výběr příchutí
halasovci007  16. srp 2023

Výborne

Jsou velice dobré a křehké. Hlavně dcera je miluje, ale i já s manželem na svacinku 🥰
  • Vynikající chuť
  • Měkké a křehké
lucajde  17. kvě 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli

Samotné těsto je velice chutné ,vláčné, křehké a rozplývá se na jazyku. Ideální na dětskou svačinku, na snídani. Ale trošku mě mrzí ty náplně. Jejich málo a nejlepší náplň pro nás byla meruňková. Čokoládová a vanilková nejsou nic moc, takové divné chutě.
  • Ideální svačina na cesty - ani moc velký, ani moc malý
petule_c  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Skvělá svačinka i nouzová snídaně

Máme vyzkoušeny snad všechny croissanty co jsme objevili v obchodě a nebo přes nákupní portál.
Někdy jsou moc velké a nebo opravdu suché, ale tyto testované byly skvělé!
Holkám na snězení akorát - nic nezůstalo a mladší zvládla i sama otevřít.
Samozřejmě vyhrávala čokoládová příchuť, ale starší se chytala na meruňku. No a tatínek se nám vrhl na vanilku a meruňku. Na mě pomalu snad na jeden vanilkový zůstaly max drobečky 😅.
Jako snídaně, když starší zaspala. Svačinka před tancem co holky mají. Svačinka do školy a do auta. Na rychlovýlet.
Jen bych jako jedinou věc - možná přidala malinko více náplně 😅❤️
  • balení akorát
  • snadné otevření
  • měkký a “vláčný”
craki  15. kvě 2023 Ověřená recenze

Milé překvapení

Pozitivně jsme hodnotili variaci nabízených příchutí a snadné otevírání.
Je to rychlá svačinka nebo odměna za úkol.
U mě vyhrála meruňková příchuť, u dětí a muže čokoláda ;-)
  • snadné otevírání
  • velikost akorát pro děti
  • náplň pouze uprostred
jerrabina  14. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování croissantů

Musím říct, že všechny jsou dobré, chutnaly nám celé rodině. Těžko říct který je lepší, za mě meruňkový je výborný jako snídaně, vanilkový jako sváča a čokoládový jako sladká tečka po obědě, nebo ke kafi. Manžel si pochvaloval, že to je balení tak akorát. První měl čokoládový a moc mu chutnal. Já jsem myslela, že čokoládový pro mě asi moc nebude, většinou pečivo s čokoládovou náplní moc nemusím, ale tohle bylo skvělé a hrozně návykové 😊. Je to taková vláčná náplň a úplně perfektně nachucená, že to jde moc dobře k tomu pečivu. Dávala jsem si ho skoro při každém kojení, takže i když dcera byla zrovna během testování skoro týden pryč, zmizely i tak. Dceři podle mě nejvíc chutnal meruňkový, tak jsem jí jím vybavila k panu doktorovi na to dlouhé čekání, co tam obvykle bývá. No a manželovi jsem dala jeden-dva dny do práce k snídani (normálně spíš nesnídá) a on se brzy naučil si vzít ráno jeden sám 😁. Říkala jsem si, že si budeme zase muset pořídit zásobu, je jedno kterého, chutnaly všechny všem. A to balené croissanty jinak nemám moc ráda, ale tyhle nemají to těsto tak "plastové", tyhle jsou skoro jako čerstvé :). Jasně, čerstvé budou vždycky lepší, ale jen o málo.
V brašně ke kočárku se vždycky aspoň jeden našel, když měl člověk při procházce krizi, tam jsem poctivě doplňovala každý den.
Nejvíc jsem si ale užila svůj vanilkový jako sladkou odměnu za spoustu udělané práce na novém bytě, kam se budeme stěhovat. (viz fotka s kbelíkem) 😁
A jeden ochutnal i děda (můj táta), který je i na fotce. Jasně, chutnal mu.
Manžel na fotkách není, ale jeho croissanty ano. Na batoh do práce jsem mu dala jeden pro něj a jeden pro dceru, kterou měl vyzvednout od babičky. Oba byli rádi. To byl jeho druhý, jako první měl ten čokoládový, který jsem dávala do brašny na kočárku, když jsme si cestou do nového bytu šli sednout do parku. Pak už si bral sám. 😁
(7 fotek)
  • -tak akorát velikost
  • -dostatek náplně (fajn poměr s těstem)
  • -dobrý obal (i hezký)
  • -výborné těsto
  • -perfektní chuť náplně
  • -celkově vyvážená chuť (u všech příchutí)
  • -těžko se rozdělávají při kojení (obal nemá "zoubky") ale jde to s trochou kreativity i tak
ivevca  14. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování Bauli

Hned na první pohled mě zaujal text na obalu - podestýlková vejce a kvásek.
Co se příchutí týče, s manželem nás nejvíce oslovila meruňková - džemová, jediná škoda, že jí je ze všech příchutí nejméně. Děti daly přednost vanilkovým - ty měli optimální poměr krém/pečivo. Čokoládové nás zaujaly nejméně, u těch bych ocenila náplně trošku míň. Je super možnost vybrat i hořkou čokoládu - oproti druhé čokoládě, byla trochu tekutější. Nakonec jsme s chutí snědli stejně všechny 😊, nejlíp chutnaly s bílým jogurtem.
Pečivo bylo příjemně vláčné a nevysušené.
  • Výborné náplně
  • Příjemná konzistence
  • Chutné pečivo
  • Velikost tak akorát na chuť k doplnění svačinky
  • Klamavý obrázek náplní
  • V obchodech jsem je ještě nepotkala
evit_a  14. kvě 2023 Ověřená recenze

Výletiky s Bauli

Bauli s námi pochodilo kúsok Čiech, ale bolo s námi aj na Slovensku, či v Nemecku.
Najväčšiu výhodu vidím v tom, že nie sme úplne ranné vtáčata a ako snídačka pred školou či prácou padla dosť vhod.
Bauli sme využili aj ako rýchle svačinky do školy, či na už spomínané výlety. Vonku sa konečne oteplilo, tak nie je čas strácať čas s chystaním svačiniek.
Na Bauli sme si pochutili celá rodina, dokonca aj náš najmenší člen psíček neodolal.
S testovaním sme spokojní nad mieru a určite pri najbližšom nákupe vieme, po akej značke siahneme !! :)
  • Materský kvások
  • Čerstvejšie ako iné značky
  • Stále po ruke pri výletoch
  • Vhodné na svačinky do školy
  • Len tri príchute
petaov  13. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování Bauli

Jsme 4členná rodina. Croissanty máme rádi. Dáváme přednost čerstvým, ale když není možnost mít po ruce čerstvé, jsou tyto dobrou volbou na cesty. Těsto nebudu hodnotit, protože s čerstvým croissantem se to nedá srovnat. Pokud mám srovnat Bauli a jiné trvanlivé croissanty, nenašli jsme moc rozdíl v chuti těsta. Co se týče náplní, vyhrála u nás meruňková. Byla nejvíce reálná. Vanilka nám chutnala, ale nešlo moc poznat, že jde o vanilku. Čokoláda byla zvláštní. Chutnala jen nejmladšímu synovi, který ani nechtěl testovat další příchutě. Zbytek rodiny vůbec neoslovila, tady bych dala přednost konkurenčnímu croissantu. Velikost nám vyhovovala. Meruňku bychom si rádi někdy koupili na cesty, ale u nás v obchodech jsem je vůbec neviděla. Celkově testování hodnotím pozitivně. Nejvíce croissanty chutnaly dětem. Z boxu na svačinu vždy zmizely 🙂
  • Bez konzervantů
  • Velikost akorát na cesty
  • Horší dostupnost
nikolhan  13. kvě 2023 Ověřená recenze

Bauli croissanty

Naprosto skvělé! Jsou vláčný, jemný a hlavně nejsou suchý, což většinou balený pečivo je. Náplně je tam tak akorát a všechny 3 příchutě jsou výborný. Možná je i dobře, že příchutí není víc, protože rozhodnout se kterej si dát, je fakt těžký 😅. Pár jich putovalo partnerovi do kanceláře, pár jich vozím v autě, zbytek využíváme na rychlo sváču. Balení je velké tak akorát, vejde se mi i do kapsy 👍😀. A nejvíc samozřejmě chutná, když dítě spí, že jo! 😃🙏
  • Dostatečné balení
  • Výborná chuť
  • Jemnost, vláčnost
verca5505  11. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování croissantu Bauli

Našim dětem, zatím žádné croissanty koupené jinde než v Itálii nechutnali, ale tyhle si oblíbily na první dobrou. Nejvíce jim chutnala meruňka, pak vanilka a nejméně, spíše vůbec, čokoláda.
  • Velice chutné
  • Obsahují dostatek náplně
  • Ideální jídlo na cesty
  • Nedrobí - vhodné i do auta
  • Vhodné i ke kávě jako dezert
  • Malá velikost - syn (5let) na svačinu zvládl sníst i 2
nikous621  11. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování

Měla jsem možnost poprvé ochutnat tyto croissanty, i moje rodina a musím říct že mě mile překvapily. Výborná chuť, křehké a vláčné. Nejvíce mě chutnal čokoládový. Vhodné jako svačinka na cesty 🙂.
  • ●super výběr
  • ●výborné náplně
  • ●chuť
  • ●vláčné a křehké
  • ●vhodná svačinka na cesty
anettkah  10. kvě 2023 Ověřená recenze

Croissanty Bauli mile překvapily

Jako velký milovník croissantů jsem opravdu příjemně překvapená. Balené pečivo má u nás svoje místo, na výlety nepostradatelný pomocník a já mezi naše stálice ráda zařadím právě Bauli.

Co se týče chuti, překvapila mě chuť samotného těsta. Konkurenční značka je pro mě sušší a ne tak sladká. Bauli je příjemně sladký, vláčný a snědla bych ho i bez náplně. Náplň je také chuťově dobrá a rozhodně nemůžu nic namítat ohledně množství (viz foto - vpravo Bauli).

Velice vyzdvihuji složení. Vajíčka z volného chovu si mě získala. Konzervantů zde není vyjmenovaný celý seznam. Dvě velká plus.

Co mě mrzí je ale dostupnost. V několika obchodech měli pouze konkurenční značku. Je to škoda, dala bych přednost Bauli. Ale vyplatí se pro ně jít jinam. Jsou opravdu chuťově výborné.
  • Chuť
  • Složení - vajíčka z volného chovu, kakaová náplň z kakaa, méně konzervantů

JSEM MILE PŘEKVAPENÁ

Měla jsem i s rodinou možnost vyzkoušet italské Croissanty Bauli a musím říct, že mě velmi překvapily. Mám ráda balené pečivo, protože dlouho vydrží, lze ho vzít kamkoliv a protože hodně cestujeme, stále hledáme inspiraci na jídlo s sebou. Musím říct, že nejvíce mě potěšila chuť těsta. Je vláčné, jemné a velmi chutné. Náplně jsme ochutnali tři - meruňkovou marmeládu, vanilkový krém a čokoládu. A každému chutnala jiná - mně marmeláda, dceři vanilka a manželovi čokoláda. Ale shodli jsme se, že náplně by mohlo být více, ale jen o něco málo více. Cenově vycházejí moc pěkně a určitě je budeme kupovat i dále. Na našem kanále na youtube CESTOVÁNÍ ZA SVOBODOU můžete croissanty vidět " v akci " ve videích s názvem: Cestujeme v pyžamu a nejnovějším Se psem do zahraničí obytnou dodávkou.
  • výborné těsto
  • poctivé náplně
  • cena
  • možnost vzít na cesty na několik dní
  • skvělá svačinka s ovocem nebo tvarohem
  • dala bych o něco větší množství náplně
pajasvac  9. kvě 2023 Ověřená recenze

Chutná svačinka pro celou rodinu

Croissanty Bauli chutnají celé rodině, nejvíc mě oslovila vanilková náplň, mizí rychlostí blesku, mám ráda sladké snídaně takže ke kávě ideální.
Syn si do školy přál čokoládový i meruňkový měl úspěch.
Jsou nadýchané a vláčné.
Italské pečivo nikdy nesklame.
  • Křehké a vláčné pečivo.
  • Ideální velikost do batůžku.
  • Přijatelná cena.
  • Dostatečný výběr příchutí.

Výborná svačinka nejen pro děti

Obdržela jsem krabici plnou croisantů k otestování. Celá naše rodina ochutnala a s výrobky jsme moc spokojeni. Malé princezně chutnala nejvíce čokoládová příchuť, mě vanilková a manželovi meruňková 😀. Croisanty jsme si dali jako svačinku v práci nebo na zahradě či na výletě. Výborný je také jako snídaně nebo ke kafíčku. Moc jsme si pochutnali a mohu jen doporučit 😊 produkty určitě budeme nadále kupovat i k nám domů.
  • Chutná a rychlá svačinka
  • Křehký s vynikající náplní
  • Rychlá svačinka
  • Mlsání ke kávě
janysevka  9. kvě 2023 Ověřená recenze

Výborné přichutě croissantů Bauli

Vyzkoušela jsem 3 příchutě croissantů Bauli - meruňková, vanilková a můj favorit čokoládová. Všechny příchutě jsou výborné, náplně je v croissantech tak akorát a je to super snack do kabelky a tašky nebo i na doma ke kávě..

Čokoládová chuť je plná a chutná poctivě, není přeslazená a je hutná.
Meruňkový džem je tak akorát sladký.
Vanilková příchuť taky není zbytečně moc sladká a chutná jemně a vyváženě.

Pečivo croissantů je nadýchané, ale samozřejmě se nevyrovná čerstvým croissantům, které mám nejradši.

Bauli se dají objednat na Košíku a ještě za lepší cenu než konkurenční pečivo, což je ideální kombinace.
  • výborné příchutě - plné a poctivé chutě
  • balení do kabelky
  • cena
  • dostupnost na Košíku

Jedním slovem - spokojenost!

Mohu říct, že jsou jedny z nej croissantů co jsem ochutnala. Těsto příjemné, nemám po něm "mastný" pocit v puse, žádná pěna. Zasytí, jako svačinka, případně sladká tečka za snídaní ideální. Syn je těžce čokoládový, ale u meruňkových jsme se doslova bili, kdo je uzme dřív. Ty mě i synovi chutnaly nejvíce. Dcerka měla nejradši vanilkové. Manžel taky. Obecně bych u všech uvítala víc náplně. U některých čokoládových byla náplň tužší, ty mě moc nechutnaly, ale u některých byla více tekutá a ta byla super.
(8 fotek)
  • Sytost
  • Měkké, ale ne pěnové
  • Voňavé, ale ne umělé
  • Méně náplně
terezz1  9. kvě 2023 Ověřená recenze

Testování croissantů :)

Hnedka jsme se pustily do testování. Uvařila jsem si kávu a jako dezert jsem si dala vanilkový croissant který mě svojí chutí úplně překvapil. Vláčný, chutný a vonný croissant, který se ani nedrobil. Synek se pustil do čokoládového a během chvilky ho měl v sobě :). Odpoledne ze školy přišly další děti 8 a13 let a hnedka musely taky vyzkoušet. Syn 13 si oblíbil meruňkové a dcera 8 let klasika čokoládové, ale ochutnaly během týdne i ostatní druhy. Každý den na svačinu do školy byla jasná volba, že jde s němi i croissant. A že jsou děti vybíravé, tady jsem slyšela jen samou chválu. Když jedeme na nákup nesmí v košíku chybět croissant :)
Chlap si bral croissant i do práce, jak jsou výborné. Jenom se u nás po nich zaprášilo.
Croissanty mohu jen doporučit. Skvělá chuť, vůně prostě lahoda.
  • krásná vůně
  • skvělá chuť
  • nedrobí se

Bauli vždy po ruce

Croissanty zkoušíme celá rodina.
Děti jsou nadšené ze všech příchutí ty by na posezení dokázaly sníst z každé příchutě po 3 kusech.
Ja dávám přednost meruňce které sice měla uvnitř nejmíň náplně což je velká škoda ale učitě i tak je pro mně nejlepší.
Croissanty Bauli jsou nejlepší co jsem kdy jedla. Ve srovnání s Croissanty z obchodu nebo z pekárny. Tak tyhle jsem vynikající měkké, nadýchané a vláčné. Skvělé, super malé balení které se mi a dětem vleze všude. Takže ideální vždy po ruce do školy, na výlety a na cesty. Ke svačince či odpoledním kafíčku skvělé. Mrzí mé že tyhle Croissanty u nás v žádném obchodě neseženu.

Když máš chuť, sáhni po Bauli

☺️👌🥐
  • Malé balení
  • Vleze se všude
  • Chutné
  • Meruňka má nejmíň náplně
  • Na obrázku opravdu v žádném není tolik náplně

Spokojenost - meruňka je TOP

Croissanty mám ráda já, manžel a starší dcera. Mladší je v jídle strašně vybíravá, tak testujeme jen my tři. Značku Bauli jsme zatím nezkusili, ale oproti další balené konkurenci si stojí Bauli velmi dobře. Dceři chutná nejvíce vanilková příchuť, mně a manželovi meruňka. Náplně je velké množství, těsto je nadýchané a velmi dobré. Croissanty se hodí ke snídani i jako odpolední svačinka. Čokoládová příchuť mě stejně jako u konkurenčních značek neoslovila díky "rádoby alkoholovému nádechu", byť tam žádný alkohol není. Celkově značku Bauli hodnotím kladne. Až mi dojdou zásoby z testovacího balíčku, určitě tu a tam koupím.Je to super, když se člověku nechce zrovna péct. Velikost 50 g je také tak akorát. Design obalu by mě však tolik neoslovil. Uvítala bych příchuť jahody či višně do budoucna.
  • malé balení
  • super na svačinu i ke snídani
  • meruňková a vanilková příchuť je velmi lahodná
  • čokoládová příchuť mi moc nechutná

Croissanty Bauli

Dobrý den, měli jsme s dcerkou a přítelem možnost ochutnat tyto croassanty. Za nás opravdu skvěle! Chuťově jsou opravdu výborné, všechny! Dcerce nejvíc chutnají čokoládové, přítelovy zase vanilkové, a mě úplně všechny! Těsto je krásně vláčné, chuťově výborně, velikostně akorát. Ideální jako svačinka na výlety ! ❤️
  • Chuťově výborné
2 lidé považují za užitečné
leilunka  15. dub 2023

Máme rádi croissanty!

Ahoj! Croissanty jsme ochutnali už všechny. za nás je nejlepší vanilka (ta krásně voní) a čokoláda (ta je jemná a opravdu čokoládová).
Jsou výbornou svačinkou na cesty a hlavně do školy (když není příliš času chystat pečivo).
Syn i dcera už chodí do školy, tak otázka svačin je na denním pořádku.

Máme rádi croissanty Bauli!

Lucie, Laura a Maty
  • chuť
  • lahodné náplně
  • rychlá a chutná svačinka
jerrabina  11. dub 2023

Vanilkový je super

Jiný než vanilkový jsem zatím neměla, ale na ten vanilkový někdy chodíme do jednoho obchůdku, který máme cestou a víme, že ho vždycky mají :) chutná mě i dceři. Muž ho zatím neměl, než se odhodlal ho rozdělat, vždycky mu ho někdo sežral 😁 (naposledy já)
A při extrémní chuti na sladké se moc hezky kombinuje se salkem (nebo piknik tubou) 😊
  • - má výbornou náplň a je jí tam dostatek
  • - není "plastový" (i pečivo je dobré chutí i složením)
  • - balené pečivo (super na cesty) v kvalitě nebaleného
miroslava411  26. zář 2022

Jemné pečivo

Chuť je příjemná a těsto nadýchané. I po čase chutná skvěle a krásně se odtrhává.
Ideální velikost do batohu.
  • Kváskové těsto
  • Netradiční chuť náplně (hlavně čokoládové)
hnandezz  20. zář 2022

Boží croissanty

Naprosto dokonalé krosíky.
Těstíčko nadýchané, měkké. Není suché, oschlé, děti byli spokojené, že je to neškrabe 🙂.
a ty náplně? Luxus. meruňky top ❤❤.
  • Balení akorát
  • Těsto je vlhlé, vláčné, voňavé
bellaver  15. zář 2022

Tolik croissantů ..... značek, příchutí, tak který?

Když jsem uviděla možnost zkusit se přihlásit do testování croissantů, byla jsem nadšená. Naše děti je mají opravdu rády. Vyzkoušeli jsme toho už hodně. Nabídka je opravdu veliká, není třeba jíst cokoli, co nám nechutná k mlsání.
Nejméně jednou týdně peču dětem ke snídani/svačině koláče, bábovky, takže je to pro ně občasná dobrota, ale třeba na cesty jako dělaná. Croissanty Bauli nám dorazily ve 3 příchutích, děti nejvíce oslovila klasika čokoláda, já byla nadšená meruňkou a vanilka, ta chudák zůstala trochu na ocet, nikoho z nás nezaujala.
Croissant je menší, než jsem zvyklá od ostatních značek, ale pro děti ideální, pro ně akorát, u jiných vždy kousek nechají, že už nemůžou :-). Těsto je krásné, měkké, lehounké, náplně nečekaně dost.
Za nás to byla dobrota a protože je mají u nás na vesnici v obchodě, dál kupujeme oblíbenou příchuť :-)
  • Měkké těsto
  • Nepříliš lákavý obal
konik_testuje  14. zář 2022

Bauli si zaslouží šanci, i pokud croissanty nemáte tolik v oblibě

Bauli je chutná, rychlá a praktická svačinka, zdroj energie pro děti po náročném tréninku, ale i pohoštění pro nečekanou návštěvu. Bauli jsou opravdu chutné, svým složením unikátní. Oceňujeme recept s mateřským kváskem. Na první pohled typické příchutě jsou ve skutečnosti jiné, než u jiných croissantů. Čokoládový krém obsahuje až 60% kakaa, vanilkový vanilku z dalekého Madagaskaru a meruňkový je plněn marmeládou z výběrového ovoce.
  • Těsto je měkké, nadýchané
  • Střídka krásně laminovaná a bohatě vrstvená.
  • Jsou opravdu štědře plněné.
  • Nádivky nejsou přeslazené, mají jemnou strukturu, jejich chuť je vyvážená a lahodná.
  • Někomu se může zdát menší balení, ale pro děti ideální velikost, aby to se sladkým nepřeháněly
triskova_v  13. zář 2022

Malá svačinka

Měla jsem možnost s holkama ochutnat tři příchutě croissantu. Moje holky jsou velcí jedlíci a ani s hrsti ovoce jim croissant ke svačině nestačil. Ale to nestačí ani od konkurence. Celkově vypadá velký a hodně nadýchaný, takže se člověk moc nenají.
Velká výhoda je, že náplně nejsou moc tekuté, takže ani na výletě se člověk nezaprasí. Náplň je v celém croissantu, což je velké plus.
Holkám nejvíc chutnala meruňka, byla akorát sladká.
Mě nejvíc chutnala čokoláda - holkám vůbec, protože byla horká (tak aspoň zbylo víc na mě).
Vanilka je takova nijaka. Nemam rada ani puding takze me ani croisant neoslovil.
wampzee  12. zář 2022

Zajímavá zkušenost s Croissanty Bauli

Croissanty mi byly doručeny pár dnů poté, co jsem zaslala kontaktní údaje, takto rychlou odezvu jsem vůbec nečekala a tolik kusů už vůbec ne, od každé příchutě jsme obdrželi tři kusy. Děti se hned pustily do testování. Mě osobně překvapila nadýchanost výrobku a hlavně vůně kvásku, kterou mám moc ráda, protože sama dost peču. Manžel se zase posiloval dlouhé trvanlivosti, protože ve složení neobjevil žádné konzervanty. Co se týká chuti, za mě nejlepší byla vanilka, ta snad v sobě měla i trochu rumu, jak dobrá byla. Pro děti byl výhercem čokoládový Bauli. Oba tyto zmiňované v sobě měly dost náplně. Meruňkový měl náplně nejméně, což je docela škoda, protože jinak by mohl být mnohem lepší. Celkové bych u všech příchutí ocenila větší velikost, jsou to takové větší jednohubky a moc hlad nezaženou. Také balení není zrovna křiklavé, takže v obchodě bych je nejspíše přehlédla. V každém případě děkuji za zkušenost a příležitost ochutnat tento výrobek. Běžnou součástí naši kuchyně se nejspíše nestanou, ale jako zpestření je občas pořídíme.
  • Příjemná chuť
  • Velmi dobré složení
  • Málo náplně v meruňkovém croissantu
  • Nezajímavý obal
niski  12. zář 2022

Ochutnávka Bauli

Dostala jsem možnost otestovat croissanty Bauli. Balení mi přišlo fajn, jen croissant by mohl být větší. Než jsem se nadála, děti si je rozebrali, hlavně čokoládové a na mne zbyl poslední. Vanilková příchuť nebyla tak výrazná, jak jsem čekala, ale pěknou chvíli u kávy jsem si užila i tak. Raději mám čerstvě upečené z pekárny, bydlím ale na vesnici, tak tyto asi zařadím jako občasné svačiny, když není čas upéct vlastní koláč. Jen by nemusel být ve složení palmový olej, aromata a emulgátory.
  • Vanilková chuť
  • Složení
  • Chybí křupavost čerstvého
denny27  12. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Jako milovnice sladkého jsem dostala možnost otestovat croissanty Bauli.
Tyto croissanty se vyrábějí dle italské receptury, s pomocí mateřského kvásku a na trhu se dají sehnat se třemi náplněmi:
⭐ čokoládové
⭐ meruňkové
⭐ vanilkové
Nejvíce mi chutnal croissant s vanilkovým krémem.
Croissant s meruňkovým džemem byl taktéž ucházející.
Nejméně mě potěšil croissant s čokoládovou náplní.
Určitě bych uvítala, kdyby bylo v croissantech více náplně.
Co se týče těsta, tak to bylo měkké, vláčné.
Příjemná byla i vůně.
Určitě stojí za to je vyzkoušet.
  • Měkké těsto
  • Chutné náplně
viky17  12. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Jelikož máme doma plno strávníků, po otevření balíčku se na ně všichni vrhli. I když většinou peču domácí koláče a muffiny, občas není čas nebo jako nouzová svačina při vlčím hladu ve škole, je dobré mít po ruce něco trvanlivého.
Z příchutí dětem nejvíce chutnala vanilka a meruňka, kupodivu čokoláda se nesetkala s úspěchem.
Mě nezaujala moc vůně, je taková umělá. I velikostně mi přijdou hodně malé. Mého muže prý odrazuje obal, sám by si tyto croissanty v obchodě nevybral .
Děkujeme za možnost testování, děti určitě budou vyžadovat občas koupit, jen tedy ne čokoládovou příchuť.
  • Bez konzervantů
  • Mateřský kvásek
  • Trvanlivost
  • Malá velikost
  • Neatraktivní obal
  • Umělá vůně
monikacs  12. zář 2022

Croissanty Bauli

Po několika letech jsem byla vybrána na testování a to konkrétně těchto croissantu. Jelikož máme rádi sladké snídaně, přišlo mi to super. Snažím se většinou péct, ale pokud není čas, mám doma vždy něco kupovaneho na snídani. Přišel nám balíček 9 croissantu, příchutí - vanilka, čokoláda, meruňka. Testovali jsme já a syn (skoro 6 let). Obou nám chutnali, ale nejsou to chutě, které mi více chutnají u konkurence. Za mně, ač mám nejraději čokoládu, vanilku, mi nejvíc chutnal meruňkový. Což je pro mně překvapení. Děkuji za možnost testování, ale moji favorité to nebudou, už kvůli náplně, které je celkem málo.
  • Chuť meruňkoveho croissantu
  • Jsou měkké
  • Nevýrazná chuť čokolády, vanilky
  • Design obalu
alousek99  12. zář 2022

Spokojenost

Testovali jsme croissanty Bauli a moc nám chutnali. Jsme zatížení na čokoládové náplně takže ty byli hned pryč. Mě překvapila vanilková náplň, která byla moc dobrá. Croissanty jsou pěkné měkké a mají náplně tak akorát a jsou i akorát sladké. Pokud je uvidím v obchodě tak určitě koupím, jako rychlá svačinka jsou ideální. A ve srovnání s asi nejznámější konkurenční značkou jsou rozhodně lepší.
  • Sladké tak akorát
  • Krásně měkké
  • Dost náplně
okinkaa  12. zář 2022

Naše testování croissantu Bauli

Měli jsme tu čest vyzkoušet croissant Bauli. Testovali jsme celá rodina včetně našeho prcka. Měli jsme na výběr ze 3 příchutí: čokoláda, vanilka a meruňka. Za mě nejlepší asi čokoláda. Dětem chutnali všechny druhy, chlapovi teda vůbec. Za mě jsou přiliš preslazené a popravdě já bych si je osobně nekoupila. Maximálně občas dětem.
  • Měkké, křehké, nadýchané
  • Můžou je jíst i malé děti
  • Přílš sladké
beruska125  12. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Dostali jsme k vyzkoušení balíček od Bauli. Obsahoval devět kusů croissantů – tři čokoládové, vanilkové a meruňkové.
Croissanty jsou v naší rodině oblíbená svačina nebo snídaně. Nejraději je má asi prostřední dcera.
Na první dojem mě zaujalo, že croissanty Bauli jsou z mateřského kvásku. Kváskové pečivo doma vedeme, připravujeme si domácí chléb z kvásku. Nevím jestli bych u croissantů tuto vlastnost nějak poznala, spíše ne.
Opravdu vynikající jsou náplně: vanilkový croissant opravdu chutná jako pravá vanilka, meruňkový jako čerstvé meruňky a čokoládový má výraznou čokoládovou chuť.
Oceňuji, že jsou v balení po 50 g. Takové balení je podle mě naprosto dostačující pro účely rychlé svačinky.
Úplně mě nezaujal vnější obal, ale to už je věc osobních preferencí.😉
Nejsem si jistá, jestli se výrazně liší od konkurenčních výrobků na trhu, ale u nás doma by určitě našly využití.🙂
  • Výborná náplň
  • Přiměřené balení pro účely svačiny
  • Zaměnitelné
kveta1  11. zář 2022

Testování na cestách

Naskytla se nám možnost testování croissantů Bauli a zrovna přivezli balík, když jsme odcházeli do auta a jeli do Zoo, tak jsem je hned sbalila sebou, že vyzkoušíme na výletě. Přišlo 9 kousků se třemi příchutěmi. Nejdříve to vypadalo, že se popereme o čokoládové, ale nakonec jsme rádi ochutnali všechny příchutě. Musím říct, že chuťově byli průměrně dobré, ale bylo méně náplně než v jiných co běžně kupuji a celkově mě teda moc nenadchly, ale dětem chutnaly. Jak čokoládové, tak vanilkové. Meruňkové jsem si nakonec snědla sama, ty jim nešli moc do chutě. Mohly být větší a více nadýchaný. Určitě bych ochutnala i jiné příchutě, ale nikde v obchodě jsem je neviděla.
  • Rychlá svačina na cesty
  • Výběr příchutě
  • Malé
  • Chuťově nevýrazné
koliotte  11. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Úvodem bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost testovat croissanty Bauli - v balíčku bylo celkem 9 kusů (3x vanilkové, 3x čokoládové a 3x meruňkové). Croissanty jsou menší a méně nadýchané než jsou konkurenční. Také náplně je oproti obrázku z obalu v reálu méně. Přesto našim dětem croissanty chutnaly, a to je nejdůležitější. Doporučila bych je jako rychlou svačinku na cestování.
(5 fotek)
  • Rychlá svačinka kdykoliv a kdekoliv
  • Příjemná chuť
  • Nedrobí se
  • Nedostupnost v obchodech v našem městě
dasara  11. zář 2022

Testování croissantů

I my jsme byli vybráni na testování croissantů značky Bauli. Balíček dorazil v pořádku, obsahoval celkem 9 kousků ve třech příchutích.
Na ochutnání jsme se s dcerou těšily, tak jsme začaly hned. Já jsem vyzkoušela příchuť s meruňkovou marmeládou a dcera si vybrala čokoládový. Musím říct, že očekávání u mě bylo veliké, tedy opravdu jsem doufala, že bude znát rozdíl od ostatních značek, které mi přijdou vůní i chutí umělé.
Po otevření balíčku mi vůně přišla dost podobná ostatním baleným croissantům. Po zakousnutí jsem chvíli přemýšlela, zda je ta chuť jiná než u jiných. No, úplně jsem ten pocit neměla... Přišlo mi, že chutná stejně nebo hodně podobně jako jiné značky. Co se týče náplně, řekla bych, že jí bylo dost na croissant, meruňková marmeláda nebyla preslazena, což oceňuji, ale do opravdové marmelády jí kus scházelo, což je škoda. Pudinkové náplni asi nebylo co vytknout. Na čokoládových si pochutnala dcera, které moc chutnaly.

Shrnutí na závěr : úplně mě nepřesvědčily, že by byly croissant značky Bauli chuťově lepší než jiné značky. Nicméně se nebráním tomu, že nějaký croissant značky Bauli dceři občas koupím.
  • Rychlá svačinka na cesty
  • Nepreslazené náplně
  • Nenašla jsem rozdíl v chuti oproti ostatním značkám
lucie7411  11. zář 2022

Svačinka od Bauli

Měli jsme možnost otestovat croissanty Bauli. Přišly nám croissanty s příchutí čokoláda, vanilka a meruňka.
Meruňka nám chutnala nejvíce, byla to nejpřirozenější příchuť.
Croissanty Bauli jsou fajn na cesty, s dcerou cestovaly až do Žiliny v batohu a i tak byly po rozbaleni pěkné.
Je to rychlá mňamka ke kafíčku i na cesty, za nás doporučujeme😊.
  • - Nedrobí se
  • - Jsou vláčné
  • - Jsou chutné
  • - Jsou menší
lulufafo13  11. zář 2022

Tak jsme otestovali Croisanty Bauli

Jak jsem zahlédla tohle testování, hned jsem napsala, protože malá nastupovala letos do 1. třídy a croisanty má ráda. Tak jsem si řekla „super svačinka" a zkusili by sme něco nové, co jsme dosud neznali. A ono se na nás štěstí usmálo, tak už jsme jen čekali, až dorazí. V balíčku dorazilo 9 croissantu Bauli. Testovali jsme všeci: já, muž i malá. Muž si zamiloval čokoládové, já meruňkové - ta je podle mě Top a malá vanilku, ale vlastně většina byla její. Croissanty s ní putovaly do školy, na výlet, či jen tak ho snědla. Prostě nám chutnalo a určitě i zakoupíme. Co "vadilo", že jsou menší a málo dostupné - neznámé. Děkujeme za možnost testování a třeba se dočkáme i nových příchutí 😉.
  • Super svačinka (do školy, na výlet..)
  • Dobrá chuť
  • Celkem malé
megi89  11. zář 2022

Sladké testování croissantu Bauli

Děkujeme MK za možnost testování.
V balíčku byla možnost ochutnat 9ks croissantu.
3x vanilka
3x čokoláda
3x meruňka
Využili jsme je celá rodinka. Jsme pořád venku, takže se to náramně hodilo. Všichni jsme ochutnali všechny příchuťe a shodli jsme se, že čokoládový je nejlepší. Hlavně v čokoládovém bylo nejvíc náplně. V meruňkovém o něco méně, a ve vanilce upřímně, skoro žádná náplň :(. Takže u ní zklamání. Těsto bylo fajn, žádné suché, ale super vláčné, chuť je to lahodná, takže za mě fajn svačinka.
(6 fotek)
  • Těsto je vláčné a chutné
  • Voní
  • Skvělé na výlety
  • Málo náplně - vanilka
  • Malé
serbosek  11. zář 2022

Testování Bauli

Croissanty Bauli mi chuťově příjdou podobné jako od konkurenční značky. Ochutnali jsme meruňkový, čokoládový a vanilkový. Jsou spíše menší, ani trochu nadýchané. Nejvíce mi chutnal čokoládový, který měl i nejvíce náplně. Jako rychlá svačinka na výlet nebo mls ke kávě dostačují.
  • Nepřeslazené
  • Moc dobrá čokoládová náplň
  • Menší
j.kriv  10. zář 2022

Testování Bauli

Na croissanty jsem byla zvědavá, jednou za čas beru od jiných značek na svačinu, většinou teda jen pro starší dceru. Prostřední dcera balené croissanty nesnáší, tady ochutnala čokoládový, ale bohužel bez úspěchu. Nejstarší dceři nejvíc chutnal vanilkový, mně osobně meruňkový. Čokoládový nás neoslovil, chuť náplně mi přijde nepřirozená. Celkově náplně tam je docela málo, ale těsto samotné mi chutnalo víc než u ostatních balených.
  • Nejsou přeslazené
  • Těsto není suché
  • Ovocná varianta náplně
  • Jsou poměrně malé
  • Nemají moc náplně
mandre  10. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Dostali jsme možnost otestovat croissanty Bauli, celkem 9 kousků s příchutěmi čokoládová, vanilková a meruňková.
Já ochutnala čokoládovou a vanilkovou, vše ostatní jedly děti. Mě chutnala čokoládová, dětem nejvíc meruňková. Vanilková nám přišla trochu umělá. Těsto vláčné, nadýchané. Jsme momentálně na dovolené na Azorských ostrovech, takže jsme je s sebou vzali jako svačinku. Už nic nezbylo😂. Za mě ano, dají se vzít s sebou na výlet jako trvanlivé pečivo. V obchodech jsem je neviděla, zakoupila bych a ochutnali bychom rádi i jiné příchutě. Myslím, že můžu doporučit.
  • Balené jednotlivě
  • Trvanlivé
  • Poměrně dost náplně
  • Možná trochu více chemie
petrusp  10. zář 2022

Podzim ve vzduchu i na talíři 🥐

Podzim. Ten nádherný, barevný podzim přichází a je čas na vaše chvilky. Otevřete si oblíbenou knihu, uvařte kávu, čaj, zachumlejte se do deky a pak už to celé jen dolaďte tou báječný chutí croissantu BAULI. Ta chuť je opravdu skvělá. Čokoládový vás nechá v podzimu, meruňka vrátí vzpomínky na léto a vanilka vás už donutí myslet na vánoční dárky.
BAULI je skvělý croissant z mateřského kvásku a podestýlkových vajec, není přeslazený a chuť je opravdu lahodná. Děkuji za možnost vyzkoušet a doporučuji dál.🥐🙏
  • Chuť je opravdu lahodná.
  • Jsou hned pryč. 😀
jaja01k  10. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Děkuji za možnost testování croissantů Bauli.
Dostali jsme devět kousků, od každé příchutě tři. Příchutě jsou čokoládová, vanilková, meruňková. Osobně jsem ochutnala čokoládovou, která byla výborná, a vanilkovou, u té byla dost cítit aromata. Meruňková na mě nezbyla, děti byly rychlejší, ale prý vynikající. Co mě velmi mile překvapilo, bylo těsto. Je opravdu hezky měkké a vláčné.
Croissanty jsme využili jako svačinku na výletě na kolech, děti jako svačinu do školy a já na uklidnění nervů 😄.
Jedná se o trvanlivé pečivo, takže určitě to není vrchol zdravé stravy, ale ve srovnání s jinými balenými croissanty jsou chuťově skvělé a ráda je jednou za čas koupím. Pokud je tedy seženu, u nás jsem je v žádném obchodě neviděla.
  • Měkké a vláčné těsto
  • Velikost a množství náplně
  • Vanilková příchuť je trochu “umělá”
slunecnice156  9. zář 2022

Po porodu rychle fit:-)

Rohlíčky přišly těsne pŕed porodem, vzaly jsme je s sebou na výlet na Zelenou Horu, kde jsme střídavě okusovali všechny druhy. Nejvíc jsem se tešila na vanilkový, ale ten s čokoládou!!! Ten je nejvíc!! Ta čokoláda je úžasná. Měkké, vláčné a hlavne krásne a typicky voní. Ráda si je "odlupuju" a tady ty jdou přímo skvěle.
Jediné co mi vadí je, že jsou tak malé😊. To se pak baští na posezení třeba i dva😊. Takže já sedím, kochám se miminkem a cpu se😊.
  • Balení vhodné i pro děti
  • Vyborná náplň
  • Kvalitní suroviny
  • Pro mě malé
  • Cítim trošku kvásek
smekalovamo  9. zář 2022

Testování croissantů Bauli!

V první řadě chci poděkovat za možnost otestovat croissanty Bauli. Když balíček přivezl dopravce a zatroubil před domem, holky natěšeně letěly otevřít dveře, div se nepřizabily. Společně jsme balíček otevřely a holky si hned každá jeden vybraly. Takže když to shrnu. Čokoládové jim chutnaly oboum. Vanilkové starší dceři nechutnaly,stejně jako meruňkové. Mladší zblajzla všechny příchutě. Za mě čoko dobrý, vanilka ujde ale meruňka mi taky nechutnala.
  • Dobré na cesty
  • Voňavé
  • Není více příchutí
happik01  9. zář 2022

Hodnocení croissantů Bauli

Předem bych chtěla moc poděkovat za možnost testování.
Po doručení a následném rozbalení balíčku byli obě děti nadšené. Croissanty bereme hlavně na výlety, ale také doma k rychlé svačince.
Co můžeme pochválit, je nadýchanost a různé příchutě. Možná by si zasloužily více náplně, protože s obrázkem na etiketě to opravdu moc nesouhlasí 😃.
Děti si oblíbili hlavně čokoládu (jak jinak, jsou to přece děti).
Pro mě byla zase výhra vanilka.
Děti si testování moc užili a hlavně pochutnali.
  • Nadýchanost
zuzanka88888888888888  9. zář 2022

Testováni croissantu Bauli

Testování za námi a mohu říct, že croissanty měly úspěch. Měla jsem problém děti u jídla vyfotit, protože byly vždy snědeny během pár okamžiků. Chutnaly jím všechny. Za mě osobně nejlepší čokoládový. Náplň nebyla přeslazená a bylo ji tak akorát. Croissanty pěkně voněly po kvásku, byly hezky nadýchané. Za mě osobně by výrobek snesl hezčí obal. Přijde mi dost nevýrazný. Mohlo by být více příchutí. A nevím jak je na tom s dostupností. Já na něj v obchodě nikde nenarazila. Ráda si jej někdy koupím. Výborné na rychlou chutnou svačinku.
  • Výborná chuť i vůně
  • Cětem moc chutná
  • Nezajímavý obal
  • Horší dostupnost
luciska82  8. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Testování croissantů Bauli jsme si moc užili. Hlavně kluci. Je to výborná svačinka bez práce v kuchyni.
Kluci jsou velcí fotbalisté a potřebují při turnajích rychle doplnit energii. A tato svačinka to stoprocentně splňuje. Není příliš velká a náplně není příliš mnoho, takže se mladší vůbec neušpiní (já bych ocenila náplň trochu bohatší).
Croissanty jsou voňavé, měkké a krásně nadýchané.
Naše testování jsme zakončili společnou ochutnávkou, kde jednotlivé příchutě mohly získat body (1, 2, 3). Při té příležitosti jsme si povídali o vanilce, čokoládě i meruňkách. A jak testovaní dopadlo? Krásné třetí místo získala meruňková příchuť (5 bodů). O jede bod více a zasloužené druhé místo obsadila čokoláda. Absolutním vítězem se 7 body se stala voňavá vanilka.
(7 fotek)
  • Přiměřená velikost
  • Voňavé
  • Příjemně sladké (nepřeslazené)
  • Menší dostupnost
  • Uvítala bych bohatší náplň (obal produktu slibuje něco jiného)
pekosek  8. zář 2022

Testování croissantu

Croissanty Bauli nám velmi chutnaly. U dětí vedla čokoládová náplň a u mě vítězí pudinková. Náplně je dostatek, croissant je akorát velký a úžasné měkký. Co velmi oceňuji, že i samotné těsto není suché jak to bývá u některých kupovaných croissantu. Výrobek hodnotím velmi kladně a určitě jej nadále budeme domů pořizovat. Je to skvělá svačina na cesty, do práce nebo dětem na kroužky. Děkuji za možnost testování.
  • Chutné náplně
  • Velikost croisantu
sarka49  7. zář 2022

Výborné Bauli

Vyzkoušela jsem Bauli croisannty vanilkové, meruňkové a čokoládové. Mají výbornou chuť, dostatečné množství náplně, jen ta velikost by mohla by být větší. Na výletě bych jich potřebovala víc, ale ke kávičce je dostačující. Je moc dobrý.
rioko  7. zář 2022

Hodnocení croissantu Bauli

Na vyzkoušení nám přišlo celkem 9 croissantu, 3 různé příchute. Čokoláda, vanilka a meruňky. Čokoládové ihned otestoval mladší syn, na druhej den už nezbyl žádný. To dokazuje, jak moc mu chutnalo 😀. Já a manžel jsme testovaly zbylé dva druhy. Musím říct, že jsem byla nadšená hlavně z vanilkového. Náplně tam bylo akorát, s výraznou chutí vanilky. Meruňkový byl zase příjemně osvěžující. Určitě si další koupíme a stanou se další součástí našeho jídelníčku.
(5 fotek)
  • Náplně tak akorát, zasytí, příjemně měkké pečivo.
  • Bylo jich na testování málo 😀
terchal  6. zář 2022

Testování Croissantů Bauli

Na testování croissantů Bauli se těšila celá rodina. Syn je milovník a možná i "odborník" na tento druh rychlých svačinek.

Balení jde bez problému otevřít a zvládne to i menší dítě. Croissanty jsou nadýchané, měkké a obsahují dostatek náplně. Čokoládová náplň měla největší úspěch u syna. V porovnání s ostatními croissanty byla lahodná a prý opravdu čokoládová.
Ostatní náplně byly lahodné a podle mého názoru nebyly ani moc sladké. Prostě tak akorát.
Croissanty zmizely neskutečnou rychlostí a strávníci byli velmi spokojení.
Jediná nevýhoda z mého pohledu je dostupnost. Do prodejen, kde se tyto croissanty prodávají bohužel nechodím nakupovat a přes internet by mě nenapadlo si je koupit.
  • Nadýchanost
ma_cherie  6. zář 2022

Rychlá svačinka

V první řadě bych chtěla poděkovat za možnost testovat Bauli croissanty. Doma milujeme croissanty jak na sladko, tak na slano. I my jsme dostali tři příchutě - od každé 3 kusy. Croissanty jsou měkké, chutné a nejsou to "dávivky", mají krásně zlatavý vzhled. Sladké jsou také tak akorát. Množství náplně bylo za mě ideální - ani suché, ale ani náplň neteče po bradě. Nebála bych se, dát je dětem jako svačinu třeba do auta. Co se týká náplní, ochutnala jsem vanilkovou a čokoládovou. Obě mi moc chutnaly. Čokoládová byla opravdu čokoládová a ne jen na tmavo obarvená sladká hmota. Vanilková náplň mě osobně nadchla naprosto, byla cítit vůně a chuť vanilky a ne jen nějaký ovoněný pudink. Meruňkové croissanty padly do dětí a evidentně sklidily také úspěch. Určitě bych si uměla představit i třeba malinovou příchuť, která by croissantům taktéž slušela. Pokud croissanty potkám v kamenné prodejně, pár jich domů nakoupím, pro případ pohotovostní trvanlivé svačiny - na cesty, k lékaři, na pochůzky do města atd. Nejen pro děti ale i pro sebe. Občas totiž není čas a možnost, chystat domácí svačinu. Takhle jen sáhnu do skříně a vezmu Bauli croissanty s sebou.
  • Výběr příchutí
enidka  6. zář 2022

Naše testování croissantu Bauli

I my jsme se dostali do výběru na testování croissantu Bauli. Kurýr přivezl krabici v které bylo devět croissantů. Od každé příchutě tři kousky - čokoláda, vanilka, meruňka. Děti se do testování pustili hned po otevření krabice. Dceru nadchly vanilkové, do syna spadly všechny čokoládové 😅. Mně osobně trošku vadila jejich vůně ale ta je díky tomu, že používají omládek. Zase ale velmi pozitivně hodnotím chuť, která byla bez umělé pachuti jako je u jiných značek. Jediné, co tak bych zvolila je více příchutí. Jako svačinka do školy či na výlet jsou určitě dobrou volbou.
  • Bez umělé pachuti
  • Více příchutí
xmele004  6. zář 2022

Croissanty Bauli

Byli jsme vybráni na testování croissantu od firmy Bauli. Bylo to milé překvapení, croissanty u nás v rodině fakt frčí! :) Teď na začátku školního roku jsou jako svačinka ideální. Super na cesty, do auta, do práce, na výlety :)
Jelikož nás je celkem 5, testování v podstatě proběhlo behem 2 dnů 😁. Mělo úspech u všech. Za nás tedy určitě doporučujeme a děkuji za možnost ochutnat!
  • Měkký
  • Dostatečné množství náplně
  • Velikost akorát
  • Čekala jsem i jiné ovocné příchutě (meruňku zrovna nemusím). Taková jahoda, malina nebo třeba čokoláda s banánem by byla super volba!
  • Není tak nadýchaný jako konkurence
nikola38  6. zář 2022

Plná bříška s Bauli

Jsem ráda, že i já můžu přispět se svou recenzí.
Croissanty Bauli přišly ve 3 příchutích - vanilka, čokoláda a meruňka.
Začnu od toho co lze vidět na první pohled. Příjemná barva balení, nic co by podněcovalo chuť k jídlu - to se mi moc líbí. Na obalu jsou croissanty s velkým množstvím náplně - škoda, že to tak není i ve skutečnosti.
Každopádně, když balíček otevřete, dýchne na vás příjmená vůně. Na pohmat je croissant velmi měkký, nadýchaný. Po zakousnutí se rozplyne na jazyku. Je jiný než konkurenční croissanty. Je jemný, není přeslazený. Náplně je tak akorát - vždycky mě mrzí, že není v croissantech náplně více. Tak je to i tady, ale náplň je rozprostřená rovnoměrně, takže při každém zakousnutí je cítít.
Vanilková příchuť nemá chemický ocásek, čokoládová je jemná, není cítit pachuť nekvalitní čokolády a meruňková mě nadchla - já, člověk co nemá rád meruňkové náplně, jsem měla rovnou 2.
Nejmenší testerka si vychutnala všechny 3 příchutě, u ní zaznělo mňam a můžu si přidat? - takže tam Bauli uspěl.
Za mě jsou velmi příjemné chuťově, nadýchané. Doprovázely mě hlavně na cestu k doktorovi, protože co je horší než hladová ženská? Těhotná hladová ženská :D.
Partnerovi vadí olejnatost na těstě, ale vychutnal si croissant i on.
  • Není přeslazený
  • Jednoduchá a rychlá svačina, snídaně
  • Příjemná barva balení, která nesvádí k přejídání
  • Dostatek náplně v celém croissantu
  • Jemná konzistence těsta
  • Jemná chuť
  • Příznivá cena
  • Nelze sehnat v každém obchodě
  • Jen 3 příchutě
  • Vadí mi klamný obal - náplň na obrázku neodpovídá, myslím že lze nafotit i pravdivější obal
hanka1985  6. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Jelikož mám doma tři věčně hladové krky, naše testováni netrvalo dlouho.
Poštou dorazilo 9 kusů se třemi různými příchutěmi. Dětem nejvíc chutnal s čokoládou. Za sebe musím pochválit meruňkovou náplň, je příjemně nakyslá, osvěžující.
Dětem nejméně chutnal croissant s vanilkovou náplní, nemají totiž rády puding. Za mě musím říci, že jsem si pochutnala.
Croissanty jsou měkké, nadýchané, žádné suché buchty a jsou skvělou svačinou pr děti do školy a příjemnou pochoutkou mamince ke kávě.
  • Skvělá svačina
  • Výběr z více příchutí
  • žádné
eloise02  5. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Děkuji, že i my jsme byli vybrání k testování croissantů značky Bauli. Jsme doma akorát tři, takže každý z nás měl možnost ochutnat jednu příchuť. Především musíme vyzdvihnout velmi chutné jemné a nadýchané těsto, které chutná opravdu skvěle. No a náplně? Tak to už je jen třešinka na dortu. Synovi nejvíce chutnal vanilkový, mně mile překvapila voňavá meruňková náplň, přestože ovocné příchutě obvykle až tak nevyhledávám. Takže když to shrnu, všem třem nám chutnalo, byly pro nás skvělou svačinkou na výletě.
  • Měkké a vláčné
  • Jemné těsto
  • Krásně nadýchané
  • Výborná chuť náplně
  • Skvělá svačinka na výlet i do školy
  • Nemáme žádné výhrady.
veverka.terka  5. zář 2022

Testování Croissantů Bauli

Dcerka byla nadšená, že jsme byly vybráni na testování. Ze začátku mizely rychle a teď tam ještě nějaký kus leží, testovala především dcera a manžel. Já jsem měla 1 čokoládový a byla jsem bohužel zklamaná.
  • Hodně chemické
  • V čokoládovém jsem cítila jakoby alkoholovou chuť
jitulkabobulka  5. zář 2022

Croissanty Bauli

U nás testovali hlavně kluci. Já dostala vždy kousíček ochutnat. Podle dětí byly úžasné. Já až tak nadšená nebyla. Za mně jsou hodně umělé. Od čerstvého pečiva mají daleko. Ale asi nikdo neočekává, že budou chutnat jako čerstvě upečené. Vanilková příchuť je dost sladká. Nejvíce zabodovala, dle očekávání, čoko příchuť.
  • Neobsahují sóju
  • Malá dostupnost
  • Hodně sladké
radkamorrisova  5. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Croissanty jsem musela hlídat, jinak by mi je manžel se synem snědli ještě před začátkem testování. 😄
Dostali jsme 3 kusy od každé příchutě, což je pro naši trojčlennou rodinu ideální.
Synovi nejvíc chutnal čokoládový, manželovi vanilkový a mně meruňkový. Sto lidí, sto chutí...
U vanilkového mě překvapila chuť těsta, která mi připomněla něco, co jsem jedla v dětství. Nejspíš balené tvarohové buchty.
Čokoládový byl moc dobrý, chutnal po čokoládě, ne po nutele, jako některé jiné druhy.
Meruňkový měl svěží, ovocnou, nakyslou chuť, která mně osobně opravdu sedla.
Líbí se mi, že croissanty jsou dělané z kvásku a podestýlkových vajec. Nelíbí se mi, že se do nich přidává palmový olej. Když už to chce firma dělat zdravěji a lépe, tak by to chtělo ho vynechat.
  • Chuťově dobré
  • Obsahují kvásek a podestýlková vejce
  • Velikost a balení ideální na svačinku
  • Použití palmového oleje
  • Spláclý vzhled (nejsou nadýchané)
tercasv  5. zář 2022

Testování Bauli croissantů

V balíčku bylo celkem 9 croissantů. Tři čokoládové, tři vanilkové a tři meruňkové. Velikost croissantů nám vyhovovala, hodí se na výlety nebo jako svačinka na hřiště. Po otevření obalu jsem hned ucítila příjemnou vůni. Náplně je hodně, začíná hned na začátku. Croissant je měkký a nadýchaný. Nejvíce mi chutnala čokoládová náplň, dceři meruňková.
  • Měkký a nadýchaný
  • Dostatek náplně
  • Zatím jsem je v obchodě neviděla
verrun_ka  5. zář 2022

Testovali jsme croissanty

Z voňavého balíčku jsme byly s dcerou nadšené :-) . Ihned jsme ochutnali. Mně nejvíce chutnala meruňková náplň. Líbilo se mi, že náplně je hodně, takže žádná suchá buchta. Dokonalé pro svačinku do ruky :-). Doporučujeme a děkujeme za možnost testování.
  • Výborná chuť
  • Nic jsme jako nevýhodu nenašli.
myspule1  4. zář 2022

Velmi dobrá svačinka

Měli jsme možnost vyzkoušet všechny 3 nabízené příchutě, tzn. čokoládovou, vanilkovou a meruňkovou. Musím říct, že náplně je tam hodně. Croissanty nejsou suché, náplň je hned od začátku, takže nám moc chutnaly.
Velikost (gramáž) je akorát, hodí se perfektně na svačinku. Těsto je velmi chutné a jemné. Za nás doporučujeme!
  • Hodně náplně
  • O žádné nevím
janapechova  2. zář 2022

Skvělá svačinka pro celou rodinu

Už před týdnem přišel balíček a už je všechno snězeno 🤩. Dětem moc chutnalo, starší Anička si oblíbila ten s čokoládou a meruňkový a mladší syn miluje vše s krémem, takže bylo jasno. Croissanty jsou hodně nadychané, plné náplně a vejdou se v pohodě do kabelky i batohu 👍. Opravdu chválím celkovou chuť, žádná umělá vůně ani nic podobného, takže určitě zůstanou u nás doma v pohotovosti a až je někde uvidíme, tak je koupíme. Já jsem si u testování zavzpomínala na školní léta, protože už před 15 lety to byla moje oblíbená svačinka. 😉
  • Balení na cesty
  • Více náplní
  • Nadychané a plné náplně
18moniik  2. zář 2022

Testování croissantů Bauli

Na začátku týdne přišel voňavý balíček. Hned jsme s manželem ochutnali croissanty a musím na rovinu říci, že jim prostě není co vytknout. Jsou nadýchané, jemné a náplň vynikající. Nejvíc ze všeho jsme si pochutnali na čokoládové a vanilkové příchuti.
  • Skvělá chuť
  • Vynikající náplň
  • Ideální na cesty
  • Nenašla jsem zatím nic
leilunka  1. zář 2022

Croissanty Bauli

Sláva! Dnes balíček dorazil! Dcera si ho nesla od dopravce jako svátost. Hned krabici rozbalila a vybrala si vanilkový! Pár minutek a zbyl jen papír. Zítra si prý vezme i na svačinku do školy. Až dojde i syn domů, tak asi budou mizet čokoládové. Croissanty Bauli s námi i o prázdninách trávily dovolenou v Turecku. U nás jsou běžně k mání v síti prodejen COOP. Děkujeme za tuto skvělou možnost.
  • Nadýchaný
  • Chutný
ilonne  31. srp 2022

Testovani croissantu Bauli

Balíček přišel v pořádku v pondělí. Hned byl jeden vanilkový využit na doplnění energie po hokejovém tréninku. Prý byl vynikající.
Mně osobně se líbí příjemná barva obalu - nic extra výrazného, fialková barva mi sedí.
Dnes už byli doma všichni malí stravníci a protože vyvrcholil přípravný týden, croissanty byly poprvé jako svačina ve škole. Každý si vybral jednu příchuť a já zkusila meruňku.
Příjemně mě překvapila náplň - dle mého ji byl opravdu dostatek a byla opravdu chutná. Croissant byl celkove nadýchaný, necítila jsem "pachut" baleného pečiva.
Za mě určitě všem doporučuji.
  • Obal příjemný na oko
  • Nadýchane pečivo
  • Chutný
  • Zatím žádné
klko  31. srp 2022

Testování croissantu

Prvně bych chtěla poděkovat za možnost testování croissantu Bauli.
Já jsem na kupovaných croissantech vyrostla a již v minulosti jsem se snažila na ně naučit i děti. Čistě z praktického hlediska - rychlé jídlo poruce ihned. Bohužel neúspěšně. Croissanty jiných výrobců prostě nevzaly. Nakously a nechaly být. Každé dítě má rádo jinou příchuť, já miluju vanilku.
Uf. Vanilka na mě jediná zbyla. A byla to bomba.
Takže toto pro mě byla výzva, jestli to budou jíst.
Holka miluje čokoládu, kluk ovoce a miminu je to jedno🤣. Jo a na manžela nezbylo.
Testovaní u nás začalo hned jak balíček přišel - holka snědla dva čokoládový naraz. Takže top!
Po otevření ovocného se všude linula vůně meruňky. Kluk taky snědl na jeden nádech, ale další už nechtěl ani ráno. Takže toho nenadchly.
Mimino se v tom vrtalo :-D a snědl jen 1 vanilkový. Takže zbylo i na maminku :-D
  • Rychlá sváča po ruce
  • Vláčné a nedrobíííí
  • Nenašla jsem v kamenném obchodě - jen eshop :-(
  • Znesla bych víc náplně :-D
renata_davi  30. srp 2022

Snídaně pro maminku, mňamka pro děti 🫶

Strašně moc děkujeme za možnost vyzkoušet Croissanty Bauli🥐
Pro mě je to ideální snídaně ke kávě🥐☕️ . Vychutnám si kávu a zároveň příjemnou , vláčnou chuť měkkého 🥐croissantu.
Pro děti, nejlepší svačinkový kamarád 🥐🥐, bereme ho sebou na zahradu, procházky i výlety atd…
Pro mého 18 měsíčního syna ,je to nejlepší rychlá svačinka, když někde jsme. Pro něj je 🥐 příjemně nadýchaný, měkký a hlavně snadno rozplynutelný v ústech . ☺️👍
Na začátku než jsem otevřela balíček ,jsem si řekla ,že bude 🥐 placatý, protože sáček se zdál úplně pomačkaný 😮, ale co se nestalo, když jsem otevřela balíček 🎁,vyskočil na mě velký, měkký, nadýchaný Croissant 🥐 a hlavně voňavý ☺️☺️😮
Po rozpůlení 🥐jsem si řekla, že tam žádná náplň není …🤷🏻‍♀️opravdu jsem tam nic neviděla 🙈
Když jsem 🥐zmáčkla, vyteklo mi tolik náplně, že to dohromady dalo 1,5 polévkovou lžíci 🥄👏
Bohužel jsem zatím ⏱v žádným běžným obchodě na 🥐Bauli nenarazila… jen na internetu .
(8 fotek)
  • Měkký
  • Vláčný
  • Nadýchaný
  • Voňavý
  • Chutná všem co jsem dala vyzkoušet
  • Není dostupný v běžným obchodě
  • Více příchutí
tangerina  29. srp 2022

Zkušenosti s Croissanty Bauli

Děkujeme za možnost ochutnat Croissanty Bauli. Croissanty máme rádi, jako rychlou svačinku na výletě nebo na hřišti.
Jako milovnice čokoládové náplně jsem byla lehce zklamaná, nijak zvlášť mi nechutnala. Ale vanilková mě doslova nadchla. Meruňková náplň zas voněla okamžitě po otevření balíčku.
Těsto je lehoučké, nadýchané. Jen mi přišlo, že croissanty mají na první pohled málo náplně. Ale stačilo je lehce pomačkat a náplň se rozprostrela po celém kousku.
Dostupnost asi zatím jen na internetu, nikde jsem je v bežném obchodě neviděla.
  • Lehké a nadýchané těsto
  • Vanilková náplň super, meruňková skvěle voní
  • Chutnaly celé rodině
  • Nedostupné v běžném obchodě
  • Malý výběr ovocných příchutí
  • Čokoláda nic moc
smazicka  20. srp 2022

Mňamka croissanty

Croissanty jsme si koupili na cestu na dovolenou a moc nám chutnaly. Dětem nejvíce čokoládové. Po návratu z dovolené jsme si nakoupili i ostatní příchutě. Je to dobrá rychlá snídaně a pro syna to bude super svačina do školy. Croissanty miluje.
  • Mekkoučke, nadýcháne těsto. Nejsou preslazene
loupik  18. srp 2022

Mňam

U našich dvojčat je nejoblíbenější čokoládova příchuť
kubesovaadelka  16. srp 2022

Top vanilka

Nejlepší croissant s vanilkovou náplní, neexistuje lepší
  • Dokonalé náplně
  • Vanilka top
  • Ve městě u nás málo dostupný
  • Nic víc