Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
rioko
15. lis 2018
S prací už je taky jasno. Přesto, že mi paní ředitelka nedala jasnou odpověď, našla jsem dnes na netu, že hledají novou učitelku. Je mi to moc líto, ale má na to právo
Zobraz celou zprávu
rioko
15. lis 2018
Hrozně moc děkuji všem za pohledy a dárečky, omalovanky, naramky, andílka, za milá slova povzbuzení, opravdu si toho moc vážím a potěšilo mě to. Máte dobré srdce, díky:heart::heart::heart:
Zobraz celou zprávu
rioko
14. lis 2018
Na terapii kreslím jak se citim
Zobraz celou zprávu
rioko
10. lis 2018
Jsem tam, kde před týdnem, totálně unavená, bez nálady, vystavena. Mám tři dny na pokoji holcinu, 19 let, blbé rodinné zázemí, připomíná mi mě v jejím věku. Je mi ji líto. Neměla skoro oblečení, vymyslela jsem, že i koupím něco, přidali se další z oddělení a má teď plno hezkého oblečení, kosmetiku, dokonce telefon ji tady někdo daroval. Hrozně se na mě upnula, pořád mi děkuje, všude chodí kde já, pořád a pořád mluví o problemech doma, dokonce mě dávala k telefonu tetu, mámu, úplně mě do toho zapletla. Je to hodná holka, mám ji ráda, ale jsem tim zahlcena, úplně moc. Dva dny jsem nesáhla na omalovanky, ani na kytaru. Vše se točí kolem Terky, všichni se me ptají jak spala, jak ji je...já už nejsem schopná na nic jiného myslet a je mi blbě, blbě, blbě
Zobraz celou zprávu
rioko
8. lis 2018
Dnes jsem úplně vyřízena, unavená, je mi blbě
Zobraz celou zprávu
rioko
7. lis 2018
Mám za sebou první skupinku, je nás tam 6 a paní psycholožka je moc hodná a milá. Začnu za ní chodit individuálně řešit to zneužívání, upřímně čím víc se to blíží, tim mě to přijde těžší a bojím se
Zobraz celou zprávu
rioko
30. bře 2018 Čtené 48x

Když jsem viděla možnost testování přípravků proti rýmě rýmě a bolení v krku, navíc s přírodními přísadami, neváhala jsem jsem se přihlásit. Jsem učitelka ve školce, proto s různýma bacilama jsem v kontaktu  neustále a kromě toho mám jedno dítě ve školce, druhé ve druhé třídě základní školy, takže rýma a nachlazení je u nás dost často.

Měla jsem radost, když jsem zjistila, že jsem byla do testování vybraná a těšila jsem se až výrobky dorazí. Když balíček dorazil,  zrovna měl rýmu Vojta a tak jsem zajásala, že to bude testování akorát pro něho.

Vybalila jsem sprej do nosu:

SINUSTRONG a dozvěděla se že se používá ke zmírnění ucpaného nosu, k prevenci rýmy a infekci dýchacích cest a ke stimulaci aktivity imunitního systému organismu.

Nejdřív jsem se rozhodla otestovat ho na sobě a dobře jsem udělala, takovou sílu jsem nečekala. Sprej je sice přírodní, ale dost silný a v nose pálí a štípe. Nos protáhne, ale pro děti příjemný asi nebude. I přesto jsem Vojtu přemluvila, aby to zkusil.  Ale bylo to poprvé a naposledy, na něho to bylo moc silné a bylo mu to nepříjemné. Dál jsem tedy testovala preventivně na sobě a je fakt, že rýmu jsem za tu dobu neměla, tak asi jako prevence to působí dobře, pro děti - i když se píše vhodné od 2 let možná vytírat jedině nosánek, pokud se nechají. Sprej je vhodný i vhodný i pro těhotné a kojící, což jistě ocení.

Druhý testovaný výrobek byl sprej do krku a tak jsem ho vybalila:

LARFASOL pomáhá při podráždění sliznice dutiny ústní a hltanu po provedených různých zákrocích, nebo v případě zánetu. Obsahuje rostlinný, rakytníkový olej, olejový extrakt z květu měsíčku lékařského a bergamotový olej, pomáhá udržet vlhkost sliznice.

Nemocný nebyl nikdo, ale mě začalo škrabat trochu v krku, proto jsem zahájila testování na sobě. A množství oleje mě bohužel nepříjemně překvapilo. Sprej na mě působil tak, že se mi zvedl žaludek. Je pravda, že po nějakém zákroku si dovedu představit, že krk zklidní, bohužel, já jsem zvládla použít sprej dvakrát a byl pro mě nepříjemný, takže jsem dál nepokračovala. Přesto oceňuji přírodní přípravek a obzvlášť to, že ho opět můžou používat těhotné i kojící.

Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet nové připravky a děkuji za tuhle možnost.

#test_silvanols

Čti celý článek
rioko
14. črc 2017 Čtené 80x

Když jsem viděla možnost, přihlásit se na testování sušenek, hned mě napadlo, že by Vojtíkovi mohly chutnat a hlavně jsem chtěla, aby vyzkoušel něco nového. Proto jsem měla radost, když nás na testování vybrali. Když balíček přišel, otevřela jsem ho zároveň s ním. V krabici byly sušenky s příchutí čokoláda - kokos a lískový oříšek a med :slight_smile:

Vojta má ADHD a má dost omezené chutě, jí jen některé druhy jídel a stejně tak jen některé sladkosti, tedy i sušenky. Proto mě zajímalo, jak mu budou chutnat. Vybral si ty čokoládovo-kokosové.

Sušenky nebyly moc sladké, obsahují hlavně ovesné vločky, ovesnou mouku, slazené jsou medem. Vojta má rád hodně sladké věci, ale sušenky mu hned zachutnaly a snědl s Daníkem celé balení, jednu jedinou sušenku jsem zachránila pro sebe a i mě moc chutnala.

Další den jsme se vydali na kolo, byla to Vojtíkova první vyjížďka a motivací byly právě sušenky, když kousek ujedeme. Tentokrát jsem vzala oříškovo-medové. Na první ochutnání Vojta řekl, že mu nechutnají,  asi mu přišly málo sladké. Ale měl na něco chuť a tak si dal další a pak už si je pochvaloval, že jsou vlastně taky moc dobré.

Vojta má velký problém se snídaní, většinou  teda snídá cereálie, ale často nechce nic. Protože bere ale léky, které musí brát po jídle,potřebuji do něho alespoň něco dostat. Zkusila jsem mu tedy nabídnout sušenky Biskiti a super,  dal si je rád a dokonce ho i zasytily, díky složení :slight_smile:

Poslední balíček jsme si  vzali na výlet, na rozhlednu Velký Kosíř. Je to docela dlouhá cesta, kluci zvládali krásně šlapat a jaké bylo zklamání, když rozhledna byla zavřená. Ještě že jsme měli svačinu a i sušenky a to je trochu uklidnilo a dodalo jim energii na cestu zpátky.

Na závěr musím napsat, že sušenky chutnaly dětem i mě.  Dětem asi více ty čokoládové, mě zase ty oříškové. Sušenky nejsou moc sladké, zasytí a jsou ideální na výlety. Určitě si je budeme kupovat i dál. Děkujeme moc za možnost testování a vyzkoušení něčeho nového :slight_smile:

#test_emco

Čti celý článek
rioko
4. únor 2017 Čtené 91x

Když jsem zahlédla nabídku, na testování téhle značky,  nic mi to neříkalo a o téhle značce jsem nikdy neslyšela. Proto jsem s našla na netu, o jakou kosmetiku vlastně jde. Zaujalo mě, že  obsahuje minerály u Mrtvého moře a že má pomáhat na suchou pokožku.

Podstupuji zrovna docela drastickou léčbu na těžkou formu akné, která má spoustu vedlejších účinků, mimo jiné právě vysychání a praskání pokožky. Zkoušela jsem růžné přípravky, ale úplně mi nic nesedlo a proto jsem se ráda na testování přihlásila. A když mi přišla zpráva, že jsem byla vybraná na testování, měla jsem fakt velikou radost a čekala jsem, kdy balíček dorazí.

Za pár dnů byl doma a mě velice překvapilo, že to nejsou žádné malé testovací krémy, ale fakt velkých 7 produktů téhle značky, krém na ruce, tělové mléko, šampon, pleťovou masku, krém na obličej, sůl do koupele, tuhé mýdlo.

Jako přvní jsem se rozhodla vyzkoušet 

KRÉM NA RUCE

Pro mě nakonec nejlepší krém na ruce, co jsem vyzkoušela. Ruce mě nejen šíleně vysychaly, ale dělaly se mi i šupinky a byly hrubé. Po krému Kawar byly brzy jemné a hladké a po několika dnech mizely i šupinky. Krém se rychle vsakuje, nezanechává mastné místa  a navíc jemně a příjemně voní. Určitě si ho koupím i na další používání,  protože s žádným jsem ještě tak spokojená nebyla. 

Pozitiva: jemná vůně, dobře se vstřebává a zanechává krásně hladkou kůži.

Negativa: pro mě žádná.

SŮL DO KOUPELE

Protože si čas na koupel najdu fakt jen zřídka, tak testování koupelové soli  pro mě byla zároveň i výzva a rozhodla jsem se, že aspoň dvakrát týdně si prostě ten relax dopřeji. Takže když děti konečně usnuly, napustila jsem si vanu a nasypala 200 g soli, podle návodu. A pak si užívala zaslouženého relaxu. Koupel mě nejen uvolnila, a zmírnilo se i celkové napětí, ale pomáhala i na bolest kloubů, která je také vedlejší účinek léků, které beru.Po koupeli byla pokožka navíc krásně hladká a nebyla tak vysušená.

Pozitiva: dobře se rozpouští, uvolňuje a po koupeli nevysušuje

Negativa: klidně bych brala větší balení :slight_smile:

TĚLOVÉ MLÉKO

Stejně jako krém na ruce, se velice dobře nanáší a rychle se vstřebává,  nemusela jsem čekat dlouho a mohla jsem se obléct, oblečení nazamastí. Příjemně voní a pokožka je po něm hebká, suchá místa mi začala mizet a přestala svědit, což mě taky velice sužuje

Pozitiva: jemná vůně, dobře se roztírá a vstřebává.

Negativa: pro mě opět žádná.

PLEŤOVÁ MASKA 

Plěťová maska pro mě byla ze začátku velké zklamání. Špatně se mi nanášela, přišla mi moc řídká a hned po nanesení mě po něm hrozně pálil obliče. Takže jsem vydržela minutu a šla dolů. Po týdnu mu to nedalo a rozhodla jsem se, že jí ještě dám šanci. Tentokrát jsem tubu s maskou opravdu pořádně promačkala a šla nanášet mnohem lépe. Po nanesení to malinko štípalo, ale během chviličky to odeznělo. Vydržela bych i  10 minut, ale když mě viděla mladší syn Daník, tak se tak rozplakal, že jsem ji smyla po 5 minutách :slight_smile: I tak to bylo dostačující a pleť byla příjemně hladká, po dvou aplikacích  jsem cítíla, že je plěť napjatější.

Pozitiva: když jsem přišla na to, jak se to dělá správně, lehce se nanáší :slight_smile: pleť je po něm hladší a je to příjemný relax. :slight_smile:

Negativa: moc příjemně nevoní, ale po zaschnutí už to nejde cítit.

DENNÍ KRÉM NA OBLIČEJ

Na obličej mám strach, používat jakýkoliv krém, protože mi to spíš škodí. Ale protože mi po lécich vysychá a loupe se i obličej, rozhodla jsem se vyzkoušet i tento krém. Stejně jako ostatní krémy, příjemně voní. Ale na obličej bych asi dala přednost buď úplně jemné vůni a nebo možná úplně bez ničeho.  Krém se dobře vstřebal, obličej byl hladší. ale po několika dnech se mi začala dělat drobná vyrážka, proto jsem radši krém používat přestala. 

Pozitiva: krém se opět dobře vstřebává a zanechává hladkou pokožku.

Negativa: voní příjemně, ale na obličej by stačila vůně úplně jemná.

TUHÉ MÝDLO

Mýdlo je určené na obličej, ale na ten nepoužívám žádné mýdla, protože jsm tohle použila na dekolt a ruce. Dobře pění, hezky voní a dobře se smývá. Ruce jsou hladké, ale  je potřeba je pak namazat, stejně jako po každém tuhém mýdle

Pozitiva: dobře se napění i opláchne, smyje z rukou nečistoty, zanechává hladkou kůži.

Negativa: je potřeba pak kůži namazat krémem.

ŠAMPÓN NA VLASY

Na šampón jsem se se těšila asi nejvíc. Po lécích mě nejen vysychá pokožka na těle, ale i v hlavě, dělají se mi šupiny a stroupky a hlava mě fakt hodně svědí. 

Po nanesení mě mile překvapila opět příjemná vůně, míň už, že se musí šamponu dát celkem dost, aby napěnil. Hned po umytí jsem měla vlasy hrubé a tvrdší a šly velice špatně rozčesat. Nechtěla jsem to ale vzdát, tak příště jsem na ně dala i balzám a tím se problém s rozčesáváním vyřešil. A asi po dvou týdnech používání, začalo ustupovat i šílené svědění hlavy. Sama jsem tomu nemohla ani uvěřit, protože mě to trápilo asi měsíc a nepomáhalo opravdu nic. Pro mě teda zázrak a šampon bude druhá věc, kterou si určitě koupím

Pozitiva: jemná vůně, když se nanese dost šampónu, tak dobře pění a hlavně pomáha na svědění hlavy a na suchou pokožku

Negativa: hodně špatně se po něm rozčesávají vlasy

Na závěr bych chtěla moc poděkovat za možnost testování kosmetiky KAWAR, jsem moc ráda, že jsem díky tomu přišla na úžasný krém na ruce a šampón, který mě zachránil :slight_smile: Určitě si některé produkty budu i nadále kupovat.

#test_kawar

Čti celý článek
rioko
23. pro 2016
Nevíte, co bylo před chvílí strašidelného v Krkavcich na jedničce? Uklizela jsem koupelnu a Vojta najednou začal strašně brečet. A nechce říct proč, jen že mám vypnout televizi a zrovna tam byla ta pohádka.
Zobraz celou zprávu
rioko
23. pro 2016
I já s dětmi vám přeji krásné vánoce a ať se zítra rozsvítí očička všech dětí :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
20. pro 2016
Tak se mi přidávají další vedlejší účinky k lékům, které beru. Kromě popraskanych a vyschlych rtů, mi praská do krve kůže na prstech rukou, bolí mě klouby, každý den mi teče krev z nosu a nově mám plnou pusu aftu. Léky beru druhý měsíc a ještě mě 4 měsíce čekají. Nevzdávám to, i když je to už dost nepříjemné.
Zobraz celou zprávu
rioko
20. pro 2016
V práci nejsem dlouho, ale mám tam moc hodné kolegyně, dvě mladší učitelky a jednu o pár let starší. Rozumím si ze všemi, nejvíc s tou jednou mladší, co jsem s ní ve třídě. Je to moc hodný člověk, k dětem i k ostatním. Dnes jsem se zmínila, že má Vojta zítra ve škole besidku a mají přinést cukroví. A že mám jen 3 druhy a víc nestíhám. Před chvílí zvonek a ta úžasná osubka přinesla pro Vojtu plnou krabičku cukroví, aby toho měl do školy víc :slight_smile: no dojala mě a nejen tím :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
20. pro 2016
Tak Danicek už polevu ochutnal, když jsem na chvilku odešla z kuchyně a prý je mňam :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
20. pro 2016
Holky prosím čokoládova poleva na cukroví je čokoláda na vaření a máslo nebo 100% tuk? A kolik čeho? Díky
Zobraz celou zprávu
rioko
16. pro 2016
Vojta má fakt nejvíc úžasnou a skvělou paní učitelku a má velké štěstí, že ji má. Nedávno měl ve škole křečka na baterky(děti si můžou nosit hračku, s kterou si hrají o přestávce) a baterky se mu tam vybily. Trochu k vůli tomu plakal. A paní učitelka mu šla shánět po škole nové baterky. Dnes zase se Vojta chtěl přihlásit na mlicka, které si děti můžou ve škole koupit, ale je to jen určité dny, no a dnes zrovna nebylo. Já jsem mu to teda předem i říkala, že dnes třeba nebude. No ale on prý ve škole plakal, že není a že se na něho těšil. Paní učitelka opět zapojila síly, obvolala školu a jedno mlicko sehnala v kanceláři. Vojta je díky svým problémům jiný a špatně některé věci zvládá, ale paní učitelka to s ním všechno zvládne a já se vůbec nedivím, že chodí do školy tak rád :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
15. pro 2016
Holky prosím o radu. Nechávala jsem si z jednoho internetové obchodu poslat balík přes ppl. Jenže jsem se přepsala a napsala špatný telefon. Na sledování je napsáno, že z toho důvodu nebyl doručen. To bylo v pondělí, ještě ten den jsem psala správný telefon na mail toho obchodu, psali mě o něho. Ale balík pořád nikde, stále tam mají jen uvedené, že nebyl doručen. Co teď, kde se ptát? Psala jsem do toho obchodu, bez reakce ale. Díky
Zobraz celou zprávu
rioko
9. pro 2016
Tak Daník zatím spánku odolává, ještě tak hodinu a může jít :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
9. pro 2016
Ne já po obědě spinkat nebudu...no 16 hodin, super
Zobraz celou zprávu
rioko
8. pro 2016
Letošní přání pro paní učitelky do školy a do školky :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
2. pro 2016
Tak Daník dnes dostal antibiotika, kaslal čím dál víc. To do té školky dlouho nechodil. A po dnešní návštěvě u doktorky jsem rozhodnuta, nechat mu zuby vytrhnout v narkoze. Byl tak vystraseny, klepal se, strašně plakal a to jsme byli u dětské, kde jindy byl v pohodě. I dětská říkala, že když je v takovém stavu, ani premedikace by nepomohla, aby to zvládl bez dalšího stresu. A já už ho trápit dál nechat nechci.
Zobraz celou zprávu
rioko
1. pro 2016
Vím, že se s tím pořád chlubim, ale musím. Přesto, že má Vojta vyvojovou vadu ukazovacku a nepoužívá je, k tomu adhd a měl ještě ve školce fakt grafomotoriku na úrovni dvouletého, píše tak hezky. I paní učitelka je z toho překvapená. A navíc píše rád a baví ho to. Ostatně to ve škole úplně všechno :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
30. lis 2016
Další vedlejší účinky léků jsou bolesti kloubů, které jsem přisuzovala prechozene viróze a bude mě to trápit celého půl roku. A k tomu osypane ruce. Tak jsem vyfasovala mast a snad to nebude tak svedit. Všechny příznaky jsou nepříjemné( k tomu mi praskají rty a koutky), ale jsem za tu léčbu vděčná, hlavně že zabírá
Zobraz celou zprávu
rioko
30. lis 2016
" Maminko, Ty jsi tak hodná, že mi vaříš a staraš se o mě. Bez Tebe bych nebyl a mám Tě moc rád" To je krásné vyznání od Vojtíška :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
30. lis 2016
Dnes kontrola na koznim k vůli lékům a odběry. Játra dobrý, ale zvýšené tuky, tak mám omezit sladké - no já ho ale skoro nejim a kdyby ti za měsíc nebylo dobré, tak mě někam pošle aby mi dali léky a mohla jsem půlroční léčbu dokončit. No tak uvidím, snad to bude dobrý
Zobraz celou zprávu
rioko
29. lis 2016
Tak dnešní návštěva zubarky s Danikem nedopadla dobře. 3 zuby musí ven, ale Daník tak bojoval a branil se, že to bylo bez šance. Tak jsme dostali další termín za týden a doporučení k dětské na premedikaci. Ale stejně se bojím, nevím jestli ho to oblbne natolik, aby to zvládl. A navíc ani další zuby nebudou asi časem v pořádku, ach jo :frowning2:
Zobraz celou zprávu
rioko
28. lis 2016
Srovnání před dvěma měsíci a po měsíci léčby, super :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
rioko
28. lis 2016
Pro ty, kteří ví, jak vypadal můj obličej před dvěma měsíci, aktuálně po měsíci léčby vypadá takhle:slight_smile: Ještě mě čeká 5 měsíců brani léků. Ve středu jdu na první kontrolu a odběry co játra, tak snad dobrý. A hlavní vedlejší účinek je vysychání a praskání rtů, ale neustále mazání pomáhá :slight_smile: Snad časem vyblednou i ty flicky.
Zobraz celou zprávu
rioko
28. lis 2016
Tak po 10 dnech školky a práce Daník rýma a trochu kašle, já taky rýma, furt dokola :frowning2: Do školky a práce zatím zítra jdeme a dál uvidím, jestli nezustaneme doma. Štve mě to, s takovou ten přivydělek nebude nic moc...
Zobraz celou zprávu
rioko
26. lis 2016
Vojtik má fakt "výbornou" náladu. Dělám výzdobu a jen slyším. To je hrozné,nedavej to tam, ty ozdoby jsou na nic, sundej to..
A když ho lakam na pečení lineckeho tak to samé, na co to budeme péct, když to nesmíme hned a stejně mi to nebude chutnat...No fakt předvánoční nálada...
Zobraz celou zprávu
Strana
z 3
Předchozí Strana
z 3
Další