Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Tunisko, holky, s kterým hotelem máte zkušenost?? Loni jsme byli v Nour palace Mahdia, letos jsme chtěli to samé, ale už je dost plno a tak jsme vybrali v Mahdii hotel LTI, ale zas nám nevyhovují termíny. Já vím, že Mahdia má nejhezčí pláže, ale našla jsem ted třeba toto... bude ta pláž o tolik horší??? Co myslíte. https://www.blue-style.cz/tunisko/tunisko-pevni...

  Co dáváte na svačinu do školy nejedlíkům? Syn je druháček a přijde mě že je to stále dokola. Nejhorší je že hrozně málo jí, když dám něco většího (půl rohlíku) tak čtvrt donese zpět. Přiznávám se, že na vymýšlení nemám vlohy. Takže to vypadá většinou na ovocnou kapsičku, termix kapsičku, jablíčko nakrájené, banán, trubičky Alaska, půlku koláče, plátek bábovky, Sýr a křup, Musli tyčinka, Oreo, mléčný řez..... samozřejmě v nějaké kombinaci po dvou.... Díky za tipy....

  Poraďte pěknou čtivou knížku pro druháka, nic moc složitého díky 🙂

  Batoh pro kluky, 7 let, na treninky, výlety se školou, ani malinký ani velký zbytečně, s hrudním páskem.
  Je dostačující 10 l??? nebo víc?

  Prosím poraďte hezký kočárek pro panenky, moderní, pro holčičku od 4 let. Děkuji

  Nesnášenlivost lepku atd. Jak se u vás projevoval? Měl někdo krevní testy negativní a z histologie pozitivní? Už půl roku řeším bolesti střev, zažívání, atd. Tuny léků, vyšetření, nechci se spokojit s dráždivým tračníkem, chci odpověď 😔

  Holky prosím, je to ječné zrno? Dnes se to udělalo synovi. Svou mudr tam nemá, tak jestli hledat zástup. Děkuji 😔

  Kolonoskopie? Byl jste někdo? Ale prosím jen ty co byly osobně. Ne že sousedka povídala a tak. Děkuji moc, klidně do zpráv.

  Holky - Minerální náramky- prosím - koupila jsem jako dárek náramek a složení na něm je- Jadeit sněžný a Malajský kámen (ten je ružový) prosím, chtěla jsem si k tomu najít nějaké dobré účinky, ale ten malajský kámen nemužu najít, je to taky jako ten jadeit nebo sem našla pak nefrit? prosím k čemu to přirovnat názvem?

  Holky - Tábor a okolí, kde se dá levně a hezky ubytovat na jednu nebo dvě noci?

  Poraďte, dcera viděla v reklamě na Nick JR, nějaké malé zvířátko které kadí a ? blinká? sliz? Vím že to mělo třpytky a bylo to malinké 😀 nevíte název? Díky

  Můžu poprosit znovu kdo má zkušenosti s Syndromem dráždivého tračníku? Díky , klidně do zpráv

  Poraďte co ještě klukovi k 7 mým narozeninám? Sice dostane kolo, ale ještě potřebuji něco a taky něco od babiček :-/ Ps: Lega má dost 😀

  Histaminová intolerance HIT - jak se zjistí?

  Máte někdo alergii na lepek i když Vám nebyla z krve prokázána? Mám dlouhodobé zažívací potíže, prujmy, bolesti střev, vsechna vyšetření negativní, utz negativní ale stejně mě toto pořád trápí.

  leilunka
  18. říj 2018    Čtené 263x

  Trocha zdravého mlsání aneb testovali jsme křupky Sunárek

  Když jsem uviděla možnost tohoto testování tak jsem zajásala. Testování bylo stvořeno přímo pro nás! Zeleninu v jakékoliv formě se snažím nenásilným způsobem svým dětem do jídelníčku zahrnout. Moc syrové zelenině nedají, jedině snad salátovou okurku nebo sladkou mrkvičku. Dostat do dětí v dnešní době sladkostí a ochucovadel něco zdravého je často těžké. Proto mě toto testování přišlo výborné! Zdravě mlsat. 

  Na balíček jsme se moc těšili. Když nám ho pan kurýr dovezl ihned jsme museli rozbalit co nám Koník připravil. Tak krásné balení jsme nečekali. Mimo Sunárků ještě košíček, čočka, hrách a krásná mrkvička. Vše kromě čočky jsme už použili, košíček nám leží na okně s podzimní výzdobou.

  Prvně jsme otevřeli Čočkové prstýnky. Jsou bez lepku a bez přidaných cukrů. Dle složení obsahují 51 procent čočky. Jsou to malá světle hnědá kolečka. Ochutnala jsem prvně já, na mě jakožto dospělou, chuťově zkaženou osobu jsou nevýrazné chuti. Dceři však chutnali a o to šlo. Nasypala si je do misky a pojídala, u nás ale jí i veškeré panenky, tak je třeba všechny podělit. Syn, kterému je už 6 let ochutnal snad jedno nebo dvě kolečka a říkal, že je to dobré ale prý to dcerce nechá.

  Druhé jsou na řadě Mrkvová kolečka. Jsou opět v bio kvalitě bez přídavků cukrů. Tvarem připomínají taková kolečka jako od vozu. Chuťové jsou jemně nasládlé, barvou lehce oranžové. Dcerka je přijala podobně jako prstýnky a mě chutnali o kousek lépe. Ty už bych si dovedla nasypat si do misky třeba k televizi . Synovi jsem pár koleček přidala ke svačince do školy. Zpět je nedonesl a říkal, že je pojedl a dal i dětem. Takže asi bodovali.  

  Třetí a poslední testovanou dobrotou jsou Sunárek Hráškové lusky. Jsou to hráškovo-kukuřičné křupky vyrobené z Bio sušeného hrachu a Bio kukuřičné krupice. Jsou tvarem jako lusk nebo takový půlměsíček světle zelenkavé barvy. Po otevření jsou příjemně hráškem cítit, obsahují ho také 51 procent. Chuť je u nich taková méně výrazná, lehce nasládlá.  

  Obecně bych řekla, že Sunárek křupky budou vyhovovat spíše menším dětem, které ještě nejsou tak zmlsané. Batolata a celkově děti do 3 let budou vhodnou cílovou skupinou. Většina dětí starších už zná i jiné výraznější chutě a pokud je na výběr tak vždy sáhnou asi po něčem sladším, slanějším, chuťově výraznějším. Ale je to také na rodičích co bude nebo nebude doma na sáhnutí a co na stůl do misek dětem nabídnou. U nás sice zmizeli všechny 3 balíčky, ať už je pojedla dcera, já, syn do školy nebo tatínek, koupit bych však znovu chtěla jen Mrkvová kolečka.

  #zkusenosti_sunarek_biokrupky

  leilunka
  1. čer 2018    Čtené 329x

  Testování a naše zkušenost se Stérimar

  Testujeme Stérimar

  Když jsem se dozvěděla o testování mořské vody Sterimar, hned jsem se hlásila.

  To bylo testování přesně pro mého syna! Zajásala jsem když testování vyšlo i na nás!

  Syn (6 let) netrpí nejspíš žádnými většími alergiemi, ale už delší dobu ho obtěžovalo takový potahování, odkašlávání a celkově takový "neklid" na sliznici. Radila jsem se s jeho obvodní lékařkou, ta to však neviděla jako nějaký problém. Dočetla jsme se že by to mohl být projev alergie na prach, plíseň nebo pyly. To je potahování mě rozčilovalo i hodně psychicky, dokázal to udělat 10 x za minutu, někdy třeba 5x za sebou v 10 ti sekundách, vytáčelo mě to až do běla. 

  Když přišel Stérimar, nečekala jsem doví jaký zázrak, ale opak byl pravdou! Hned jak jsme přišli ze školky, jsem mu Stérimar představila. Poprvé jsem mu ho aplikovala sama. Po chvilce zápasení s vrškem se nám to povedlo. Trocha vody z nosu odtekla, což jsem nečekala, tak pro příště už jsme se vybavili utěrkou nebo kapesníkem hned pod nos.

  Druhý a následující dny už aplikaci zvládal poměrně sám, zmáčknutí bylo trochu těžší, ale přišel na to poměrně brzo. Tak si každé ráno před odchodem do školky udělal rituál... Ze začátku jsme stříkali do nosánku 2 x denně a ani jsem nedutala, když po třech dnech to potahování a odkašlávání téměř ustalo! Teď stříkáme jen 1 x ráno spíš tak nějak na udržovací fázi.  

  Sprej jsem vyzkoušela i já osobně, i když na alergie netrpím, spíš ze zvědavosti, musím říct že však i já jsme cítila takové uvolněné a svěží nadechnutí nosem. Určitě se hodí i na běžnou hygienu nosu.

  V neposlední řadě jsem nadšená z doby použitelnosti, běžné kapky musí člověk po nějakých 3 měsících vyhodit.

  Děkuji za sebe i za syna za toto příjemné testování.Skvělá zkušenost se Stérimar.

  leilunka
  18. kvě 2018    Čtené 344x

  Testujeme Huggies Little Swimmers

  Měla jsem tu možnost testovat s dcerkou plenky a plavky v jednom Huggies Little Swimmers do 15 ti kilo. Jelikož na plavání chodíme pravidelně již téměř dva roky tak jsem testování uvítala! Dcerka plavání miluje a opravdu musím napsat, že v této plence byla jako v bavlnce.


  Plínka se hned nenacucla jako jiné druhy a dcerka mohla poskakovat a blbnout ve vodě bez omezení. U jiných druhů za mnou neustále chodí a popotahuje si právě tu vrstvu mezi nožičkami jelikož ji asi "dře" o stehýnka a špatně se jí chodí. U Huggies Little Swimmers toto nebylo!

  Velkým překvapením pro mě bylo, že plenka se nemusí náročně stahovat přes mokrá stehna, to byl po pravdě vždy boj. Zvláště u období "sama sama". Huggies Little Swimmers mají po bocích rozepínání na takové suché zipy což je perfektní! To oceníte, i když už děti hlásí, že chtějí vykonat potřebu, je to rychlé a výborné řešení!

  V neposlední řadě musím vyzdvihnout veselé barevné motivy, dcerka nechce už nic jiného, než plavečky s Rybou a hlavně u toho i dětičky pěkně vypadají. Za sebe i za dcerku musím opravdu říct, že tyto plenky jsou zatím TOP mezi jinými druhy! A to jsme jich měli opravdu na vyzkoušení už dost.

  Díky za takovouhle možnost testování! Ráda budu tyto plenky mezi maminkami vyzdvihovat.

  Huggies Little Swimmers jsou jedničky!