Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  petaov
  16. črc 2017    Čtené 292x

  Testování sušenek Emco

  V úvodu bych chtěla poděkovat za tuto příležitost testovat nové sušenky Emco. Ačkoliv společnost Emco hledala na testování maminky s dětmi ve věku 5-10 let, z výhry ve formě sušenek měl především radost tatínek. Miluje sušenky víc než čokoládu či jiné sladkosti. Já jsem jeho pravý opak, sušenky vůbec nemusím. Syn (6 let) je již od miminka nejedlík. Jedině, co mu chutná je čokoláda, což ale není jídlo. Snažím se, aby přes den alespoň něco snědl, a čokoládu dáváme jen občas a za odměnu, jinak by nejedl vůbec nic. Sušenky už jsem občas zkoušela upéct, třeba do školky (to syn ani neochutnal), nebo na výlet do batůžku (přinesl celou svačinu zpět). Jeho tradiční sousloví: „nechci nechutná“, bohužel padlo i v případě těchto testovaných sušenek.

  Takto vypadala krabice po rozbalení. V ní byly dva druhy sušenek - lískový oříšek a med; čokoláda a kokos - po 5 kusech. Ačkoliv byly dobře zabalené, první dvě vrchní sušenky byly většinou vždy rozbité.

  Nejprve jsme ochutnali sušenky v hnědém obale. Ty nám zachutnaly okamžitě. Muž byl nadšený a po sušenkách se jen zaprášilo. Já jsem stihla s otevřeného balíčku ochutnat jednu a musím říct, že chuť mi připadala hodně známá. (Podobně chutnají konkurenční müsli srdíčka čokoláda-kokos).

  Synovi se na sušenkách líbil obal, ale ochutnat nechtěl. Samozřejmě použil větu: "nechci nechutná" aniž by ochutnal. Testovali jsme tedy jen my s mužem. U něj rozhodně vedou ty čokoládovo-kokosové. Mi chutnají i ty lískooříškovo-medové. Ty mi zase připomínají snídaňové müsli Emco. Neumím se rozhodnout, které mi chutnají více, řekla bych, že to mám tak na stejno.

  Sušenky jsme testovali nejen doma, ale i na výletech. A na horách syn alespoň jednu sušenku ochutnal. Ta čokoládovo-kokosová mu docela chutnala. Ty druhé ochutnat nechtěl. Ale už i to je úspěch 🙂

  Závěrem bych řekla, že nové sušenky u nás měly úspěch. Už jsem se po nich dívala v obchodech, že bych udělala radost především muži, ale zatím jsem na ně nenarazila. U syna bohužel úspěch neměly, ale získaly si mě. Já sušenky moc nejím. Teď při kojení se vyhýbám sladkému, hlavně čokoládám, ze kterých má malý ekzém. Sušenky Emco mě mile překvapily, byly vláčné, lehké. Celkově mi připomínají křupavé müsli, které mám moc ráda. Takže musím říct, že jsme byli moc spokojeni a ještě jednou děkujeme za tuto příležitost testovat.

  Klady:

  • veselé obaly
  • sušenky mají různé vtipné obličeje
  • chutnají jako müsli
  • jsou bez palmového oleje
  • obsahují betaglukany, prospěšné při snižování hladiny cholesterolu v krvi

  Zápory:

  • snadno se rozpadnou, ale sní se i tak 🙂, takže to zas tak nevadí
  • moc se nám nelíbil název Biskiti. Osobně nemusím tyto anglicismy
  • balení obsahuje 6 kusů sušenek, mohlo by jich být více 🙂