Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  smekalovamo
  17. dub 2020    Čtené 370x

  Jak jsme testovaly lahve od značky LOVI BABY SHOWER / BOTANIC a dudlíky PRIDE&JOY / BOTANIC.

  Když nám dorazil balíček pro testování od značky Lovi (dudlíky a skleněná lahev), tušila jsem, že budu určitě spokojená. Značku Lovi znám už od první dcery, u které jsem kupovala jejich dudlíky až do 2 let. Líbil se mi v první řadě jejich design. S lahvičkou Lovi zkušenosti ale nemám a už vůbec ne se skleněnou. 

  Začnu recenzí lahvičky:

  Dcera Verunka je už od porodnice převážně na UM, klesala s váhou a já neměla mléko. Doma se mi začalo trošku tvořit, ale do teď to není pořád žádná sláva. Tudíž jsem sáhla po příjezdu z porodnice po plastové lahvičce, kterou měli zrovna v lékárně. 

  Když skleněná lahvička od Lovi dorazila, zaujal mě její jednoduchý a přitom jemný, hezký vzhled. Dcerka lahev přijala velmi dobře, dokonce musím říct, že se za celý týden testování u pití mléka nezakuckala, narozdíl od konkurenční láhve. 

  Skleněná lahev udrží teplotu mléka mnohem déle než lahev plastová. Vždy jsem si uvařila teplejší mléko s tím, že maličkou nejdříve přebalím, pomazlím a poté dávám už příjemně teplé mléko. Ale u testovací lahvičky Lovi i po přebalení a pomazlení se s dcerkou bylo mléko pořád dost teplé na to, abych jí ho mohla dát pít. Takže potom jsem začala dělat mléko do lahve Lovi tak akorát, aby se dalo hned pít a po přebalení a pomazlení byla teplota mléka stále krásně teplá. Klobouk dolů. 

  Lahev i na údržbu je lepší, než jsou ty plastové. Mastné stopy od mléka se mnohem snadněji umyjí. Lahev je i přes to, že je skleněná, velmi lehká a dobře se drží. Jak jsem nikdy nechtěla skleněné lahve z důvodu možného rozbití a kvůli tomu že musí být těžké, tak po této zkušenosti s testováním lahve od Lovi, se toho vůbec nebojím. 

  Navíc dudlíky a savičky LOVI nenarušují sací reflex miminka. Takže ideální pro maminky jako já, které mají dítě převážně na UM, ale zároveň se snaží stále i o kojení. Savička je i měkčí než u konkurenční lahve.

  A teď přejdu k recenzi dudlíků od Lovi. 

  Jak už jsem se zmínila, jejich desing je moc hezký, dále nenarušují sací reflex miminka, dcerka je dudlíkové miminko, takže s tímhle nebyl problém. Líbí se mi i symetričnost dudlíku. Můžeme ho dát miminku do pusy tak, jak ho zrovna chytíme, klidně i obrázkem vzhůru a miminko ho hezky přijme (viz foto). 

  Další velké plus, si myslím, je poutko, za které se dá dudlík dobře chytit. I krabička na dudlík je fajn. Např. když jdeme k pediatrovi a malá zrovna nedudlá, dudlík se mi tak neválí po přebalovací tašce, ale zaklapne se do krabičky. Jeden z dudlíků svítí ve tmě, což v noci ocením. 

  Lovi dudlíky jsem používala i u první dcerky, takže na nich nevidím absolutně nic negativního. I ta cena je, si myslím, velice příznivá. 

  Takže za mě ano, láhev i dudlíky doporučuji.

  Já i moje dcerka moc děkujeme za příležitost testovat zrovna produkty Lovi. 

  A třeba zase někdy, na shledanou 🌼

  #zkusenosti_dudliky_lovi
  #zkusenosti_lahve_lovi