Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  lulufafo13
  8. bře 2020    Čtené 170x

  Testování přípravků Seventh generation

  Tohle testování, když jsem viděla, mě zaujalo hlavně proto, že tu byl prací gel Free a Clear Baby, naší malé i manželovi se udělaly na těle flíčky po pracích kapslích, které jsme zkusili poprvé a naposled. Hodně se snažíme používat ocet, jedlou sodu, citron na různé čištění, mytí, ale používáme i běžné přípravky co jsou k dostání kdekoliv. Taky naše kamarádka dělá své certifikované mýdla a krémy, které jsou super a sami je používáme. Tak jsem si řekla, že bych tohle tohle testování ráda zkusila a štěstí se usmálo. Testovala jsem všechny přípravky poctivě a musím říct, že jsem s nimi zatím spokojená, nejméně však asi s prostředkem na nánobí.

  Prací gel - Free & Clear Baby

  1. přípravek příjemně voní
  2. opravdu prádlo vypral
  3. nebylo převoněné po vyprání spíš nijak nevonělo (to není ale špatně pro nás)
  4. pro někoho může být cena vyšší
  5. zatím žádné flíčky na těle u nikoho z nás se neprojevily

  Přípravek na mytí nádobí - Lavender - citrus

  1. voněl

  2. neobsahuje barviva

  3. odmastil

  4. vadilo mi že tolik nepění a více jsem měla ruce suché než jak u našeho běžného               mycího přípravku

  5. stačí trošička přípravku na umytí i zaneseného nádobí

  WC čistič - Pine & Sage

  1. hezky  po nanesení do wc mísy voní (nedráždivě)
  2. byl bezbarvý, což není chyba
  3. vyčistil potřebnou plochu
  4. používám asi zatím nejvíce

  Čistič koupelen

  1. hezky voní
  2. má rozprašovač
  3. koupelna po použití se fakt blýskala
  4. odstraní vodní kámen

  Asi zatím nejvíce oblíbený a používaný prostředek z tohoto testování je WC čistič, potom Čistič koupelen a prací gel. Nejméně u nás obstál přípravek na mytí nádobí, to asi zůstaneme u našeho jaru. Spokojená s přípravky zatím jsem a můžu říct, že alespoň u čističe koupelen a wc čističe zůstaneme. Určitě prostředky doporučuji a líbí se mu i to že nejsou testovány na zvířatech.

  #test_seventhgeneration testujeme - pereme, čistime wc... zatim spokojenost, že produkty jemně - přijemně voni👍

  (2 fotky)

  #test_seventhgeneration balíček na testovaní přípravků seventhgeneration dnes dorazil, tak jdem na to 🙂 😉 diky koniku 🙂

  Prosím Vás o tipy i klidně foto a jak ste spokojené či vaše holčičky dřevěných domečků pro panenky i s vybavením 🙂

  Maminky, vy které jste byli s dítkem, dětmi v lázních skrz dýchací potíže .... kde jste byly spokojené ? klidně i přímo místo lázní, díky za typy, rady, ...

  lulufafo13
  14. říj 2018    Čtené 209x

  Jak jsme s naší Julinkou testovali Baby sebamed 🙂

  Nejprve bych moc chtěla poděkovat týmu za to, že jsme byli vybráni a mohli jsme tak otestovat Sebamed. 

  Když jsem viděla testování na značku Sebamed, ani chvíli jsem neváhala a napsala jsem, jak to máme my s mazlením, ano přiznám se nedoufala jsem, že zrovna nás vyberou, protože se vždy hlásí spoustu maminek, ale doufala jsem, že by to vyjít mohlo. 

  Po nějaké době jsem ve zprávě od modrého koníka měla, že jsme byli vybráni na testování těchto produktů Sebamed, radost mi to udělalo neskutečnou a těšila jsem se až balíček dorazí a s malou ho začneme testovat. 

  Balíček podle instrukcí dorazil. S malou jsme balíček převzaly a ta volala "maminko jupí dárek" společně jsme pěkně zabalený balíček rozbalily, pokochaly jsme se, očichaly a vše pročetli a výrobky Sebamed - mycí emulzi, tělový krém a krém na prdelku jsme dali na místa a těšily jsme se společně na večer jak je začneme testovat. 

  Večer jsme napustily vanu a Julinka si mycí emulzi přemýstila ke svým hračkám do vany, tím nám dala na jevo, že je její. S mou pomocí jsem jí dala na ručičku mycí emulzi Sebamed a pěkně se začala mýt, s tím jsem jí pomohla a postupně jsme namydlyly celé tělíčko. Po koupání jsem Julinku osušila, vzaly jsme si tělové mléko Sebamed, daly si jej na ručičky obě dvě a promazali sme Julinčiné celé tělíčko a tím jsme se spolu i hezky pomazlily, já si zbylým mlékem promazala své ruce. Nakonec jsem i Juli namazala prdelku, protože na spinkání mívá ještě plínečku. Byly a jsme spokojené obě dvě.

  Po každodenním testování od obdržení těchto výrobků - mycí emulze, tělové mléko a krém na opruzeniny Sebamed máme jen samé kladné vlastnosti a jsme spokojeni 🙂


  MYCÍ EMULZE SEBAMED 

  - krásně voní
  - je jemná až heboučká
  - dobře se nanáší, nestalo se nám, že by se vylilo, díky otvoru pro nanášení 
  - dobře se emulze otvírá a zavírá
  - stačí opravdu malinko a hezky se vytvoří pěna, která krásně tělíčko umyje
  - hezky se roztírá - mydlí po tělíčku
  - dobře se smývá 
  - po koupání dětské tělíčko není vysušené a zůstává hezká příjemná jemná vůně
  - neštípe, když je třeba poranění, odření

  TĚLOVÉ MLÉKO SEBAMED

  - úžasně voní, vůně je jemná ale opravdu krásná a jde cítit ještě dlouho po nanesení
  - otvor pro nanášení mléka je malinký a super, tím dítko ani třeba já nevyplýtvám zbytečně moc mléka 
  - dobře se nanáší, roztírá - zvládne to i malé šikovné dítko, jako třeba ta naše holčička
  - dobře se mléko otvírá a zavírá
  - stačí ho opravdu trošičku nanést a trošička mléka promaže velkou plochu tělíčka, také veliká výhoda, že tak mléko vydrží dlouho
  - po nanesení a vmasírování na tělo je pokožka krásně jemná, nevysušená, hebounká
  - po nanesení nezanechává mastné stopy třeba na oblečení

  DĚTSKÝ KRÉM NA OPRUZENINY SEBAMED

  - je jemný
  - lehce a hezky voní 
  - dobře se nanáší
  - stačí ho trošičku  Všechny tři výrobky od Sebamed - mycí emulze, mléko a krém na opruzeniny si u nás našly místo, každodenní využití, a musím říct, že jsem nenašla zatím po každodenním používání, od té doby co nám přišly, opravdu žádnou negativní vlastnost a jsme zatím maximálně spokojeny jak já tak i Julinka, nejraději bych je používala sama, a co jsem se dívala, ani jejich ceny nejsou zlé a moc mě překvapilo, že opravdu nanesu trošičku a tou trošičkou namažu a umyji krásně celé tělíčko malé.

  A když se nedívám Julinka si je bere, půjčuje, hlavně krém na oprozuniny pro své panenky. Tohle testování jsme si se Sebamed opravdu užily, mažeme se, koupeme se, mazlíme se s nimi dále a myslím, že dlouho ještě budeme, jak nám dojde mycí emulzi, chci vyzkoušet tu mycí emulzi Sebamed v pěně, pak chci vyzkoušet od Sebamed něco i pro sebe, manžela. 

  Doma nám už i od Sebamed přibyl pro malou šampon, který jsem díky tomuto testování koupila a musím říct je taky super. Ráda tyhle Baby sebamed výrobky dále doporučím a s dalšími se ráda seznámím.

  Takhle to to bohužel chodí v ČR ... pokračování...

  (článek dole píše máma dětí..., syn po cestě tam plakal u mámy v autě, dostal od ní a sestry kornout na první školní den, ten si ovšem nevzal pač mu otec řekl, že je na tohle veliký a nehodí se to, jiné děti kormout měly, syn šeptal mámě, po zkončení prvního dne a loučení s ní, že chce odjet s ní, bohužel soudy rozhodly jinak, otec samosřejmě šťastný, na fcb hází příspěvky ... a je to tady, konečně doma prvňáček... snad bude náš malý opravdu šťastný i když sám bez sourozenců, mámy, jen s otcem a jeho babičkou (tchýní mámy), než to doufáme dopadne dobře a vrátí se k mámě a sourozencům... ☹ a cestu musela podstoupit s ani ne měsíčním miminkem, co 1,5-2 kojí jednu cestu místo cca 4 hodin jela skoro 6 hodin... ale nikoho to tady nezajímá, hlavně, že stát a tak cpou finance a děti kde to není potřeba a nedávají tam kde potřeba vše je 😖

  Děkuji našim soudům za krásný výlet do JBC s měsíčním miminkem a tím pádem v šestinedělí!!!
  Absolvovala jsem tuto náročnou cestu, protože syn S. musel nastoupit do 1.třídy v JBC u otce.
  Děti řádně rozhozené, návštěva psychologa se nám nevyhne.
  Aspoň že to malé miminko neumí mluvit a nevnímá.
  Tímto bych chtěla velice moc poděkovat otci dětí a jeho matce, kteří si neuvědomují že mohli mít veselé děti.
  Tímto mají – K. odvrácenou ze situace vyhrocení ze strany otce a S. který bude sám smutný!!!

  I takhle to bohužel v ČR chodí .... ☹

  https://www.krajskelisty.cz/ustecky-kraj/17295-...

  lulufafo13
  2. črc 2017    Čtené 586x

  Jak jsme testovali gel a roztok ActiMaris

  Nejdrive bych moc chtela poděkovat týmu za to, že zrovna já-my jsme byli vybráni a mohli jsme si tak vyzkoušet testování produktů = gelu a roztoku ActiMaris. 

  Když jsem testování na tyhle produkty ActiMaris viděla, neváhala jsem a hned jsem napsala, protože my s mužem oba trpíváme hlavně na opary a opravdu jsme už vyzkoušeli kde, co. Ale poprvadě moc jsem nedoufala, že by mě vybrali, protože v testování tady na koníku jsem zkoušela štěstí už vícekrát u jiných produktů a doposud jsem vybrána nebyla, ještě v takovém množství lidí, když vyberou většinou jen 10 zájemců o produkt, člověk spíš štěstí pokouší.

  A ejhle ono to konečně poprvé vyšlo i mě a poprvé budu testovat Radost byla fakt velká, to nepopírám a začala jsem se těšit až balíček dorazí a byla jsem nejen já zvědavá  A už k samotnýmu testování produktů ActiMaris.

  Balíček dorazil brzy po odeslání mé adresy, koník mě vždy o všem informoval, balíček byl moc hezky zabalený, a po rozbalení jsem byla mile překvapená, byly přibaleny i letáčky a produkty = gel a roztok ActiMaris jsou ve velkém balení, a radost měla i moje - naše malá Julinka, hnedka musela prozkoumat, co vlastně i ona bude testovat.

  V první řadě si vše "prostudovala" naše malá a potom jsem si vše pročetla já. Zrovna v době testování, na začátku, ani jeden z nás neměl opar a nic v puse, odřeninu, škrábanec nic, ale díky ale za to.

  Musím přiznat, že po prvním očichání gelu i roztoku mi to moc vonělo, později mi to připomíná spíše savo ale nezapáchá mi to, manželovi to třeba nevoní ale on nemá prostě takové vůně rád, když jsem dávala očichat mamce či kamarádkám, říkaly, že jim to nesmrdí ale ani nevoní. 

  Nejdříve jsme ani nevěděli jestli stihneme produkty vůbec otestovat  žádný škrábanec, pupínek nic.. ale jak bylo furt horko malé se i po řádném přebalovaní, větrání pokožky a tak, lehce začervenala prdelka. Nejdříve jsem váhala, zda gel použít na zadeček ale po opětovném přečtení příbalového letáčku a poradě s manželem, jsem řekla, že to vyzkoušíme, používáme jinak sudocrem a když bylo něco, tak na střídačku imazol, ale jsme i s těmito přípravky jsme moc spokoejni. Tak jsme malou namazali, dali plínečku a bylo a musím říct, že nás oba gel ActiMaris mile překvapil, používali jsme ten den co prdelka byla červená a druhý den fakt začervenání na prdelce nebylo. 

  První testování tedy dopadlo na výbornou. 

  Ale znovu jsme přešli k předešlým krémům, řekli jsme si, že gel ActiMaris opravdu jen při nějakých potížích zatím budeme používat. 

  Další testování gelem ActiMaris proběhlo na manželovi. V práci se na ruce škrábl o dlažbu, tak jsme to doma gelem vždy namazali, říkal, že gel ActiMaris chladí ale neštípe, nějaké extra velké změny nebo rychlejší hojení na tomto škrábanci jsme ale nepozorovali, takže bysme to zhodnotili jako mastička co běžně ošetří ranku, škrábnutí. 

  Co nás ale mile potěšilo ještě na gelu Actimaris je dobrá aplikace přímo na místo, prodlouženým "zobáčkem", který se dá i opláchnout po použití. 

  Dále jsme testovali rozkok ActiMaris. 

  Dobře se také s ním manipuluje zakape se buď přímo na místo, ranku, stříkne do pusy (ale to jsem zatím neodzkoušeli, jen si myslíme) nebo se dá roztok ActimMaris na tamponek a potře se tím ranka.

  Testovali jsme ho na malé a na jejím prvním odřeném kolínku, poranění jsem jí pokapala roztokem a neplakala nic, tím jsem jí to vlastně hlavně vydezinfikovala. Byla jsem ráda, hlavně, že to neštípe, teda snad neštípalo, protože malá neplakala ani necukla nožkou, pěkně držela. Poté jsme namazali gelem ActiMaris, nebylo to bůhví jaké odření ale prostě jsme vyzkoušeli a byli jsme spokojeni celkem hlavně, že neplakala při aplikaci roztoku a gelu. 

  Roztok jsem testovala konečně i já a to na beďaru  mile mě překvapil, dala jsem na tamponek a potřela místo kde byl, opakovala jsem několikrát a beďar zmizel celkem rychle asi se i vysušil prostě byl fuč dřív jak jindy. 

  Včera jsem ošetřila ránu i mojí mamče, roztokem ActiMaris, sedřela si kůži po pádu z kola, kdy se jí zamotala větývka a lehce škobrtla, říkala, že jí nic neštípe, tak myslím, že dobré a hlavně jsme to vydesinfikovali, dnes jsem jí půjčila domů i gel ten po nanesení na ranku říkala, že štípe tak uvidíme s čím příjde po zahojení a používání gelu ActiMaris. 

  Shrnu to na závěr tak, že jsem moc ráda, že jsme zrovna my byli vybráni a mohli testovat gel a roztok ActiMaris. Jsem ráda, že jsem se osobně seznámila a mohla vidět, pročíst si, vyzkoušet, napsat tuto recenzi o produktech = gelu a roztoku ActiMaris. Určitě u nás najdou oba ještě hodně uplatnění, protože i opar určitě příjde, nebo nějaké škrábnutí, odření, ale nemuselo by ani nic přijít  Jen bych roztok určitě nedala na výplach malému dítku do úst, co ještě neví a nechápe, že má roztok ActiMaris jen vypláchnout v ústech a vyplivnout ven. 

  Děkujeme moc Lucie 

  Holky sháním pěkné bílé šatičky na malou poradíte?? velikost tak 62