Do těch krabiček ještě ten rohlik balite ? Jsem myslela , že to dam do krabičky už nezabalene .. 🤔
2. zář 2022
lulufafo13
autor@verciiik je to fotka pro zachycení testován ok crosantu a ano vše se vlezlo bylo naskládané jinak 😉
@lenka603 joo balím,
3. zář 2022

Me u takovychto fotek vzdycky fascinuje, jak se to ma vejit pak dovnitr. Ten rohlik fakt byl v te male prihradce? Neni z toho pak zmuchlana rohlikova koule? 😀