lulufafo13
14. říj 2018
209 

Jak jsme s naší Julinkou testovali Baby sebamed 🙂

Nejprve bych moc chtěla poděkovat týmu za to, že jsme byli vybráni a mohli jsme tak otestovat Sebamed. 

Když jsem viděla testování na značku Sebamed, ani chvíli jsem neváhala a napsala jsem, jak to máme my s mazlením, ano přiznám se nedoufala jsem, že zrovna nás vyberou, protože se vždy hlásí spoustu maminek, ale doufala jsem, že by to vyjít mohlo. 

Po nějaké době jsem ve zprávě od modrého koníka měla, že jsme byli vybráni na testování těchto produktů Sebamed, radost mi to udělalo neskutečnou a těšila jsem se až balíček dorazí a s malou ho začneme testovat. 
Balíček podle instrukcí dorazil. S malou jsme balíček převzaly a ta volala "maminko jupí dárek" společně jsme pěkně zabalený balíček rozbalily, pokochaly jsme se, očichaly a vše pročetli a výrobky Sebamed - mycí emulzi, tělový krém a krém na prdelku jsme dali na místa a těšily jsme se společně na večer jak je začneme testovat. 
Večer jsme napustily vanu a Julinka si mycí emulzi přemýstila ke svým hračkám do vany, tím nám dala na jevo, že je její. S mou pomocí jsem jí dala na ručičku mycí emulzi Sebamed a pěkně se začala mýt, s tím jsem jí pomohla a postupně jsme namydlyly celé tělíčko. Po koupání jsem Julinku osušila, vzaly jsme si tělové mléko Sebamed, daly si jej na ručičky obě dvě a promazali sme Julinčiné celé tělíčko a tím jsme se spolu i hezky pomazlily, já si zbylým mlékem promazala své ruce. Nakonec jsem i Juli namazala prdelku, protože na spinkání mívá ještě plínečku. Byly a jsme spokojené obě dvě.
Po každodenním testování od obdržení těchto výrobků - mycí emulze, tělové mléko a krém na opruzeniny Sebamed máme jen samé kladné vlastnosti a jsme spokojeni 🙂
MYCÍ EMULZE SEBAMED 

- krásně voní
- je jemná až heboučká
- dobře se nanáší, nestalo se nám, že by se vylilo, díky otvoru pro nanášení 
- dobře se emulze otvírá a zavírá
- stačí opravdu malinko a hezky se vytvoří pěna, která krásně tělíčko umyje
- hezky se roztírá - mydlí po tělíčku
- dobře se smývá 
- po koupání dětské tělíčko není vysušené a zůstává hezká příjemná jemná vůně
- neštípe, když je třeba poranění, odření

TĚLOVÉ MLÉKO SEBAMED

- úžasně voní, vůně je jemná ale opravdu krásná a jde cítit ještě dlouho po nanesení
- otvor pro nanášení mléka je malinký a super, tím dítko ani třeba já nevyplýtvám zbytečně moc mléka 
- dobře se nanáší, roztírá - zvládne to i malé šikovné dítko, jako třeba ta naše holčička
- dobře se mléko otvírá a zavírá
- stačí ho opravdu trošičku nanést a trošička mléka promaže velkou plochu tělíčka, také veliká výhoda, že tak mléko vydrží dlouho
- po nanesení a vmasírování na tělo je pokožka krásně jemná, nevysušená, hebounká
- po nanesení nezanechává mastné stopy třeba na oblečení

DĚTSKÝ KRÉM NA OPRUZENINY SEBAMED

- je jemný
- lehce a hezky voní 
- dobře se nanáší
- stačí ho trošičku

Všechny tři výrobky od Sebamed - mycí emulze, mléko a krém na opruzeniny si u nás našly místo, každodenní využití, a musím říct, že jsem nenašla zatím po každodenním používání, od té doby co nám přišly, opravdu žádnou negativní vlastnost a jsme zatím maximálně spokojeny jak já tak i Julinka, nejraději bych je používala sama, a co jsem se dívala, ani jejich ceny nejsou zlé a moc mě překvapilo, že opravdu nanesu trošičku a tou trošičkou namažu a umyji krásně celé tělíčko malé.
A když se nedívám Julinka si je bere, půjčuje, hlavně krém na oprozuniny pro své panenky. Tohle testování jsme si se Sebamed opravdu užily, mažeme se, koupeme se, mazlíme se s nimi dále a myslím, že dlouho ještě budeme, jak nám dojde mycí emulzi, chci vyzkoušet tu mycí emulzi Sebamed v pěně, pak chci vyzkoušet od Sebamed něco i pro sebe, manžela. 
Doma nám už i od Sebamed přibyl pro malou šampon, který jsem díky tomuto testování koupila a musím říct je taky super. Ráda tyhle Baby sebamed výrobky dále doporučím a s dalšími se ráda seznámím.

#test_sebamed3

#recenze

Začni psát komentář...

Odešli