Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  handav
  2. zář 2017    Čtené 216x

  Testování Magnet3Pagen

  Občas se snažím zapojit do testování na koníku, ale nikdy se na mě neusmálo štěstí.

  A budou výrobky do kuchyně, to by stálo za to zkusit štěstí. Píši komentář a doufám. Ve stanoveném termínu mi dorazí tři srdíčka, s tím, že vybrané uživatelky byly osloveny zprávou. Hm tak nic. Asi o den později mám zprávu, že jsme byla vybrána - ty jo sláva. Zrovna jsme měla den bllbec, tak toto mě opravdu potěšilo. Rychle na sebe posílám kontakty a netrpělivě vyhlížím pošťáka či kurýra. Přeji si nejvíce formičky na pudink, manžel vaflovač.

  A den D. Kurýr přijíždí, běžíme s dětma pro balíček. Dorazila nám pečící forma na taštkičky, spirálka na zeleninu, sada tvořítek na zeleninu a ovoce. 

  Hned na záčátek bych vytkla, že vše dorazilo bez návodů, u formy bych čekala i třeba  recepty. Nevím, zda můžu dát do myčky, zda je nutné formu potírat olejem, či jinak před pečením ošetřit. Já potírám kapkou olejem a osvědčilo se mi.

  Pečící forma na taštičky

  Byla jsme na ní zvědavá, a musím říct, že jsme z ní opravdu nadšená. Krásně se s ní pracovalo, používala jsme listové těsto a zkoušely jsme jak na sladko tak na slano. Jediné co, tak radýlko by mohlo být malinko ostřejší, musela jsme víckrát přejet, ale to byl celkem detail.

  Vyzkoušeli jsme i na svačinu, večer, jsem si připravila, dala do ledničky a ráno se nám upekly čerstvé taštiky a na výletě se hodily.

  Teda jeden malý minusek bych našla - pro naší rodinu by se hodily dvě, ale nebyl problém opéct k večeři slané, a hodit na plech druhou várku sladkých na dopucnutí. A naopak jsme zkusila dát i tři kapsičky a také nebyl problém.

  Spirálka na zeleninu

  Tak tento produkt mě celkem zklamal. Zkusila jsme akorát na mrkvi, pač další zelenina mě nenapadla (tady by člověk určitě uvítal návod resp tipy, jakou zeleninu použít). Je potřeba celkem úzká zelenina. Nedařilo se mi vykrájet "proužek" zelelniny v celku, trhalo se to. Do kytičky měl můj výtvor daleko.

  Vykrajovátka na ovoce a zeleninu

  První vykrajovátko (4 tvary) jsme zkoušely na sýru. Tady máte hlavně plus, že to bavilo syna a odpůrce sýra jedl sýr 🙂. Ale jo, jinak celkem dobré. Většinou jsme vykrajovala po "jednom", aby nebylo toliko zbytků a vykrájely jsme, co nejvíce. Ten užší tvar (kytička) šel hodně špatně vyndavat. Ale jinak hodnotím spíše kladně.

  Zato "kráječ", těn mě hodně zklamal. Na obrázcích tady bylo všude krásně rozkrojené rajče. Nevím, jestli jsme měla blbá rajčata, ale ať jsme dělala co jsme dělala, rajče mi maximálně prasklo.

  Takže za mě zklamání. Článek píšu mimo domov a i jsem zjistila, že nemám ani fotku, tak tento výrobek bez fotky u mě. Ale ono nebylo ani o co stát 🙂.

  Závěr:

  Jsme ráda, že jsme výrobky mohla vyzkoušet. Celkově je to pro mě tak padesát na padesát. Dorma na pečení mě nadchla, čtyř vykrajovátko taky dobrý, zbytek mě zklamal. A určitě bych uvítala návody.

  Co jsem komu udělala? Od půlky února si to opravdu vyžíráme se vším všudy. S maminkou je to špatné, a lepší to nebude. Jonášek se nám naštěstí s pneumokové infekce dostává. Ale teď jede zase Johanka. Minulý týden u mudr crp 48, angína, stěry potvrdili streptokoka. bere týden atb a včera opat přes 38. Dneska crp 38. Zítra jdeme s Jonáškem do nemocnice na kontrolu, tak máme žádanku i s Johankou, doufám, že si nás tam nenechají. Takhle od pohledu se nezdá, že by jí něco trápilo. Moč se mi nepovedla odebrat a mudr už to nechala na zítra, ať jí vezmu. Už mi opravdu trefí.

  Me uz fakt trefi. Johanka tyden atb, uz byla v pohode, mudr schvalila i vychazky a dneska zase 38. Doufam, ze se z toho vyspi a bude ok.

  Jak dostat sirup (atb) do rocniho vztekajiciho se ditete? Ma ospen. Prorom mibula atb mi jedla pekne.

  Ach jo, tak johanka ma crp 48 :(. Zarudly krk. Ch jo. Porad neco.

  Ty jo tak domaci crp test se mi opravdu nepovedl. Dostat tu kapku do te pipety se mi opravdu nepovedlo, jeste kdyz mala sebou skube.