Dárkové gurmánské boxy Craftiry

1 zkušenost

Nejlepší dárek je ten jedlý? Pokud hledáte dárek pro gurmány, jste tady správně. Dárkové gurmánské boxy Craftiry potěší masožrouty, milovníky pálivého i znalce kávy. A protože nic nenahradí domácí dobroty, budou si muset obdarovaní svůj dárek dodělat a dochutit podle svého. Dokonce je i vědecky podložené, že věci, u kterých se sami podílíme na výrobě, pro nás mají mnohem větší hodnotu a vnímáme je jako hezčí.

Video: Zajímavý dárek pro muže: Pořiďte DIY sadu na výrobu sushi, piva nebo opasku

Dárková sada na přípravu domácích chilli omáček potěší každého chilližrouta. Pro všechny masožrouty, kteří se nespokojí jen tak s něčím, je ideální dárková sada na přípravu sušeného masa. Pokud hledáte dárek pro opravdové milovníky kávy, dárková sada na domácí pražení kávy nabízí spoustu příležitostí k experimentování s chutí. Chcete se ponořit do tajů asijské kuchyně a vykouzlit domácí sushi, které bude k nerozeznání od sushi z rukou kuchařských mistrů? V tom případě potřebujete dárková sada na výrobu sushi.

Dárkové gurmánské boxy Craftiry

Kde koupím dárkové gurmánské boxy Craftiry?

Hodnocení a zkušenosti s dárkovými gurmánskými boxy Craftiry

Máš zkušenost s dárkovými gurmánskými boxy Craftiry?
konik_testuje  24. říj 2022

Byla to opravdu zábava a s výsledkem jsme byli nadmíru spokojeni

Za redakci můžeme maxi set pro výrobu sushi doporučit všemi deseti. Byla to opravdu zábava a s výsledkem jsme byli nadmíru spokojeni. Uvnitř boxu se nacházejí všechny potřebné ingredience, pomůcky, návod a recept na sushi. V obchodě si stačí dokoupit čerstvé ingredience na plnění sushi podle chuti. Příprava je mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát. Postupovali jsme podle receptu přiloženého v Craftiry boxu.

Samozřejmě, že to chce trochu praxe, aby byly stejně estetické, jako ty, které si objednáváme v restauraci. Ale na to, že to bylo „tenkrát poprvé“, jsme to zvládli výborně. Byl to opravdu příjemně strávený čas ve dvou završený chutnou večeří.
(6 fotek)
  • uvnitř boxu se nachází všechno potřebné,
  • součástí je i návod a recept na sushi
  • originální dárek
  • dárkové balení